Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Brisielnek már Houstonban volt idén 8 büntije, mi lesz vele itt? 😊empty taxi
Hát szerintem szerződésbe foglalják, hogy ha nem éri el a 10 büntit az első 6 meccsen, akkor kivágjuk a picsába és akkor majd iparkodik hogy élete legjobb szereplését nyújtsa a büntetések terén! 😀

Egyébként remélem ezen a téren is lesz azért fejlődés a Raidersnél! Tiszta lappal indulunk 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Brisielnek már Houstonban volt idén 8 büntije, mi lesz vele itt? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carlisle's agent says there is a chance Raiders bring him back later

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Brisiel viziten
Carlisre helyére jönneStez
Na ezt írtam mint opció régebben!

Kurva jó lenne!Rolni
Bizony, Brisiel nagyon jó játékos, ha egészséges tud maradni, hatalmas upgrade.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Brisiel viziten
Carlisre helyére jönneStez
Na ezt írtam mint opció régebben!

Kurva jó lenne!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Brisiel viziten
Carlisre helyére jönne

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem baj sztem. Reggie a drafton keresztul epitkezes hive. En is.
Te alairnal uj szerzodest sokkal kevesebb penzert?
Jovore jobb helyzetben leszunk.
Seymour jovore kuka vagy uj atalakitas.
CP ha jol jatszik megeri a penzet ha nem, akkor jon majd a varia vele is
Rolni
de utánuk jövőre maradna bent pénz a capban egy cut esetén nem?Amadeus91
Marad, de más után már nem nagyon...cap space is vmennyit nőni fog. Managelhetőbb lesz a szitu.

Jövőre miért lennénk jobb helyzetben cap ügyben ha vám-rév hatás van 2012vs2013as és a többi szezon közt?
Tudtommal jövőre sincs első körösünk a Palmer trade miatt (vagyis az ilyen conditional), és a draftolt playáknak is kellene szerződést kapni/kínálni. Lesz jövőre annyi cap spaceünk? (Lehet én vagyok a nyomi)
"Seymour jövőre kuka vagy új átalakítás." Akkor görgetjük továbbra is a szart magunk előtt?-Még mindig nagyon jó játékos csak sokallom a delláját. Nem sokallnám ha jövőre nem lennének olyan nagyok azok a számok a strukturálás miatt. Nem írnék én sem alá új szerződést nyilván, csak most már nincs Al Davis (Isten nyugosztalja!) és el kellene dönteni, hogy a farok csóválja-e a kutyát vagy fordítva!
CP valóban megéri a pénzét ha jól játszik ezzel nem tudok vitatkozni (régen láttam már Raiders mezben olyan passzokat amiket ő adott idén).
Kicsit nekem úgy tűnik, hogy nem nagytakarítás van itt hanem muszájból rúgtunk ki játékosokat a cap miatt. Persze nehéz eldönteni, hogy mi is lenne jó, csak nekem ilyen toldozgatás-foltozgatás szaga van az egésznek (persze még nagyon az elején vagyunk az offseasonnak).TST
Igen jövőre is nehéz lesz még, de jobb lesz már mint idén.
Palmer miatt 2. körünk nem lesz...AFC title game még odébb van...
Seymournál jövőre le lehet zárni a dolgot...nem olcsón, de le lehet...
Teljes tisztogatást nem lehetett csinálni, mert ha mindet kivágjuk olyan cap büntink van, hogy nem tudjuk még feltölteni sem a rostert...
Farok csóválást megfordítani egy offseason alatt nem könnyű az előző mondatom miatt.

"The Raiders released Cooper Carlisle and John Henderson (failed physical)."

Rolni, örülhetsz! 😛

Bár lehet, hogy Carlisle-t visszahozzuk kevesebbért a ZBS jártassága miatt.BMG
Nem örülök túlzottan, de várható volt...
Mindkettő visszatérhet bagóért felőlem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
"The Raiders released Cooper Carlisle and John Henderson (failed physical)."

Rolni, örülhetsz! 😛

Bár lehet, hogy Carlisle-t visszahozzuk kevesebbért a ZBS jártassága miatt.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jövőre miért lennénk jobb helyzetben cap ügyben ha vám-rév hatás van 2012vs2013as és a többi szezon közt?
Tudtommal jövőre sincs első körösünk a Palmer trade miatt (vagyis az ilyen conditional), és a draftolt playáknak is kellene szerződést kapni/kínálni. Lesz jövőre annyi cap spaceünk? (Lehet én vagyok a nyomi)
"Seymour jövőre kuka vagy új átalakítás." Akkor görgetjük továbbra is a szart magunk előtt?-Még mindig nagyon jó játékos csak sokallom a delláját. Nem sokallnám ha jövőre nem lennének olyan nagyok azok a számok a strukturálás miatt. Nem írnék én sem alá új szerződést nyilván, csak most már nincs Al Davis (Isten nyugosztalja!) és el kellene dönteni, hogy a farok csóválja-e a kutyát vagy fordítva!
CP valóban megéri a pénzét ha jól játszik ezzel nem tudok vitatkozni (régen láttam már Raiders mezben olyan passzokat amiket ő adott idén).
Kicsit nekem úgy tűnik, hogy nem nagytakarítás van itt hanem muszájból rúgtunk ki játékosokat a cap miatt. Persze nehéz eldönteni, hogy mi is lenne jó, csak nekem ilyen toldozgatás-foltozgatás szaga van az egésznek (persze még nagyon az elején vagyunk az offseasonnak).
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Nem baj sztem. Reggie a drafton keresztul epitkezes hive. En is.
Te alairnal uj szerzodest sokkal kevesebb penzert?
Jovore jobb helyzetben leszunk.
Seymour jovore kuka vagy uj atalakitas.
CP ha jol jatszik megeri a penzet ha nem, akkor jon majd a varia vele is
Rolni
de utánuk jövőre maradna bent pénz a capban egy cut esetén nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem baj sztem. Reggie a drafton keresztul epitkezes hive. En is.
Te alairnal uj szerzodest sokkal kevesebb penzert?
Jovore jobb helyzetben leszunk.
Seymour jovore kuka vagy uj atalakitas.
CP ha jol jatszik megeri a penzet ha nem, akkor jon majd a varia vele is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Schefter szerint nekünk volt a legkevesebb helyünk a sapka alatt a ligában, amikor megnyitott az FA piac,mégpedig : $639.966

Durva, hogy ilyen szerződés módosítások, cut-ok után is ekkora szarban vagyunk.peterbadbone
Hát ja...de erre jön rá a Boss 2,5M, az esetleges Wimbley, Henderson, Cooper cut-ok és a milliók...

Nem leszük aktívak vagy bank robbantók 😊 ,de nem is baj.Rolni
Nem baj? Szerintem igen... Jut eszembe! Nagyon nem értek a szerződésekhez és az ahhoz tartozó szabályokhoz meg hasonlók, de új contractot nem lehet ezekkel a playákkal csinálni? Vagy drasztikus fizetéscsökkentést ledugni a torkukon- kanalas gyógyszerként? Mert ránézésre majdnem kidobni jövőre "40" millát egy 33 éves DE/DT és egy szintén ugyanennyi idős Palmerért (PM kap ennyi pénzt köbö) soknak tűnik. Nem is beszélve arról, hogy ha most így küszködünk a cappel akkor jövőre honnan szedünk annyi plusszt amit most lecsippentettünk tőlük?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Schefter szerint nekünk volt a legkevesebb helyünk a sapka alatt a ligában, amikor megnyitott az FA piac,mégpedig : $639.966

Durva, hogy ilyen szerződés módosítások, cut-ok után is ekkora szarban vagyunk.peterbadbone
Hát ja...de erre jön rá a Boss 2,5M, az esetleges Wimbley, Henderson, Cooper cut-ok és a milliók...

Nem leszük aktívak vagy bank robbantók 😊 ,de nem is baj.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Schefter szerint nekünk volt a legkevesebb helyünk a sapka alatt a ligában, amikor megnyitott az FA piac,mégpedig : $639.966

Durva, hogy ilyen szerződés módosítások, cut-ok után is ekkora szarban vagyunk.

több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Campbell elvileg lépett macikhoz tüzet oltani ha rinyagép megint lesérülne


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Curry deal egyre érdekesebb!
http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1167094&nid=6168810&fhn=1
2016-ig lett szerződtetve, de 2013 után simán elhagyható az utolsó 3 év...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders have tendered contracts to restricted free-agent FB Marcel Reece and DL Desmond Bryant. The levels of the tenders were not disclosed.

The Oakland Raiders have tendered contracts to exclusive rights free-agent DE Mason Brodine and CB Bryan McCann. Both will receive a one-year deal worth $540,000 when they sign the tenders.
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Csodálkoztam volna, ha nem lett volna nálunk is egy kis játszadozás a cappel 😀 Boss-t személy szerint sajnálom, nagyon jó TE, de nálunk nem volt jó ez is tény. Örültem amikor Miller után rögtön behúztuk, azt hittem egy időre megoldódott ez a poszt... nem lett igazam. Myers, Ausberry és Gordon aki most számításba jöhet, illetve lehet Reece is szerepel TE-ként?

Még érdekes lehet számunkra, h Eric Winston-t kivágta a Texans és mivel ő RT volt egész eddigi pályafutása alatt, nekünk meg nincs jelenleg RT a keretben, mert ugye Barksdale nincs megnevezve, ő potenciális célpont lehet számunkra. Igaz nem hiszem, h olcsó lenne, de biztos h megérné rámozdulni.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
De azért tud ő jobb teljesítményt is, nem jött ki rögtön, azonban láttuk már jól játszani.Delonso_
Hát én sokkal többet vártam tőle tavaly, pláne az állandó WR-sérülések adtak volna neki lehetőséget hogy királykodhasson, nem tette, én nem sajnálom túlzottan...

Mondjuk normális TE így már mindenképpen kell, bár ki tudja, lehet Ausberryt is szép csöndben Reece módra csodafegyverré fejlesztették ki 😛
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De azért tud ő jobb teljesítményt is, nem jött ki rögtön, azonban láttuk már jól játszani.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Semmi maradandot nem alkotott sajna...agyrazkodas nagy kerdojel nala...2M roster bonus sok volt...

Ausberry-Myers duo vagy erekzik meg ember??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mára ... sajnálom ...

Kevin Boss - TE - Raiders

Raiders released TE Kevin Boss.
It's a surprising move barely six months after the Raiders handed Boss a four-year, $16 million deal, but hardly unwarranted after he caught just 28 passes for 368 yards his first season in Oakland. New GM Reggie McKenzie appears committed to cutting away the waste of the final days of the Al Davis era. A natural landing spot for Boss would be his former Giants, who are in danger of being without both Jake Ballard and Travis Beckum next season as they recover from torn ACLs.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Kevin Boss (TE) lehet a következő áldozat. Holnapra valószínűleg repül is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Just got off phone with Kamerion Wimbley's people. "As quiet as quiet can be," Looks like he will be free agent Tuesday #Raiders

Tafur

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
JaMarcus leírása, gondolom.gsn
Én is erre tippelnék

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!