Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
gsn 3 548
Erről van valami részlet? Hogy hány éves deal-ek születtek... Mert ez nagyon jó hír!

Na amit találtam:
Seymour dropped his base salary to the league minimum ($925,000) and converted the remaining $6,575 million to a guaranteed roster bonus for cap purposes.

Huff’s salary dropped to $700,000, moving additional money into a bonus structure that would drop his cap number from $9.828 million to $3.988 million.

És akkor még várható egy ugyanilyen húzás Palmertől, Wimbleytől remélhetőleg! 😊Bruce
Nem kis ára volt. Seymournál már tavaly lett a kétéves szerződésből egy ötéves, most kapott egy hatodikat is. Huffnál pedig az eredeti négyéveshez jött még két év.

Seymour cap számai:
2013 19,133 millió
2014 19,133 millió
2015 19,133 millió
2016 16,315 millió

Huff cap számai:
2013 11,289 millió
2014 11,289 millió
2015 11,289 millió
2016 11,289 millió

Természetesen nem is a számok az igazán nyomasztóak, hanem hogy minden egyes átstrukturálással egyre nagyobb a szerződések aláírási bónuszként viselkedő tartalma, ami bent ragad cut esetén.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De egyébként soha nem értettem, hogy miért nem ilyen szerződéseket kötnek a játékosok, hogy nagy signing bónusz és alacsony fizetés. A signing bónuszt megkapja egyben, aztán azt csinálnak vele amit akarnak 😊 Jó persze tudom, hogy a csapatok meg pont ennek ellenkezőjét akarják...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Erről van valami részlet? Hogy hány éves deal-ek születtek... Mert ez nagyon jó hír!

Na amit találtam:
Seymour dropped his base salary to the league minimum ($925,000) and converted the remaining $6,575 million to a guaranteed roster bonus for cap purposes.

Huff’s salary dropped to $700,000, moving additional money into a bonus structure that would drop his cap number from $9.828 million to $3.988 million.

És akkor még várható egy ugyanilyen húzás Palmertől, Wimbleytől remélhetőleg! 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Huff es Seymour hosszabbitottak es atalakitottak...11.8Mt sporoltunk idenre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rolni, Heyer nem FA? vagy visszahoztuk csak nem figyeltem? Ha nálunk van még akkor jó, ha nem, akkor érdemes lenne tenni vele egy próbát, mert backup-nak tűrhető volt.

Williams is megérne egy próbát mint backup LB.peterbadbone
Heyer FA,de nem hiszem,h tolonganak majd érte. Ha az OL edzők látnak benne fantáziát az új rendszerben sztem visszahozható lesz könnyen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Rolni, Heyer nem FA? vagy visszahoztuk csak nem figyeltem? Ha nálunk van még akkor jó, ha nem, akkor érdemes lenne tenni vele egy próbát, mert backup-nak tűrhető volt.

Williams is megérne egy próbát mint backup LB.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Demorio Williamset kivágta a Chiefs...sztem megérhet egy ránézést...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon örülök Branch maradásának, de azt sajnálom, hogy nem sikerült vele egy hosszú távú szerződést aláírni. Reméltem, h McK időben összehozza a deal-t. De nem baj, itt a lehetőség a következő szezon alatt, hogy összehozza.

Bush-t ezek szerint nem tudjuk itt tartani, viszont kell így egy power RB a draftról/FA-ról, mert se DMC se Jones nem élné azt túl egy egész idényen át, mint ahogy ezt láthattuk is. Bár ha Tongát megtanítanák a rövid yard-os szituk megoldására... mert Reece sem az a középen tankként masírozó típus.peterbadbone
Amennyi dolga van most az FOnak és Reggienek én nem csodálkozok, h nincs Branch deal...sztem a cap hely gyártása, csapat értékelése mellett nem is volt rá idejük tárgyalni. Még nyárig bőven jöhet egy long term deal...

Bush megtartása nem valószínű, de azért nem is lefutott ügy. Ki tudja lesz-e egyáltalán kereslet felé? Nem 22éves már Ő sem...kiderül.


Nem kell középen futni.
BMG
De kell és ha sikeresek akarunk lenni, akkor jó lenne jól futni középen.
Satele kihullásával(még nem 100%) Akár egy Veldheer-Heyer-Wiz bal oldal is kijöhet ami tavaly nem volt rossz, főleg futás szempontjából amikor így álltunk fel. Heyer mondjuk kérdés ZBSben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem kell középen futni.
Bush is inkább a szélek felé volt eredményesebb, ahogy én láttam.
Ott van Veldheer, meg Wiz, szépen tudnak takarítani. Ha majd Barksdale is kezdő lesz, esetleg BC is "felnő" a feladathoz, nem lesz szükség kifejezetten erőfutóra. 😊

Jut eszembe, BC elég nagy állat és még gyors is, képezzék át futónak! 😀
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nagyon örülök Branch maradásának, de azt sajnálom, hogy nem sikerült vele egy hosszú távú szerződést aláírni. Reméltem, h McK időben összehozza a deal-t. De nem baj, itt a lehetőség a következő szezon alatt, hogy összehozza.

Bush-t ezek szerint nem tudjuk itt tartani, viszont kell így egy power RB a draftról/FA-ról, mert se DMC se Jones nem élné azt túl egy egész idényen át, mint ahogy ezt láthattuk is. Bár ha Tongát megtanítanák a rövid yard-os szituk megoldására... mert Reece sem az a középen tankként masírozó típus.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha marad Huff tuti vmit varialtak a szerzodesevel...restructure vagy uj deal...
ha egeszseges lesz akkor azert o fontos eleme lehet a Dnek. Jol blitzelo S aki CB posztra is le tud csuszni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Ha capbe beférünk a fizujával akkor jó hír. Egy egészséges Huffy igazi player, nem tudom hogy a jelenlegi cornerekkel meg új safetyvel a kezdőben hogy szuperálna a sec. Branch egyedül azért nem életbiztosítás mégha számolunk a fiatalok fejlődésével is


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Huff úgynézki, h marad:
Michael Huff @Huffy247
Had a great talk with D.A. and I love what he has planned for us on D

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még a Wimbley témához: http://www.csnbayarea.com/blog/raiders-talk/post/Cutting-Wimbley-would-save-Raiders-175-m?blockID=661420&feedID=5885

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vittorio Tafur arról is ír, h állítólag Samsont nem hozzuk vissza...ez valszeg Wiz Cbe mozgatását jelenti, bár még nem tuti ugyebár a satele hír sem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://blogs.nfl.com/2012/03/01/raiders-apply-franchise-tag-to-branch/?module=HP11_headline_stack

Branch a fontosabb és az olcsóbb is...(Bush-hoz képest)

Jó döntés, ezek szerint cap gondok mégsem akkorák, ha tag-et is tudjuk működtetni 6,2Mért. Remélem nyáron jön majd a hosszabb távú deal is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Így valszeg Bush menni fog...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Brian McIntyre @brian_mcintyre
#Raiders To Place Franchise Tag On S Tyvon Branch http://www.macsfootballblog.com/2012/03/raiders-to-place-franchise-tag-on-s.html
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sorry, most hibáztam, mint azóta kiderült. 😊 Megnéztem a CBA vonatkozó passzusát (Article 13, Section 8 (a)(i)), mert gyanús volt ez a sok csökkentéssel kapcsolatos hír. Rosszul emlékeztem. Csak a növelés tiltott 12 hónapon belüli újratárgyalás esetén, tehát mehet a csökkentés mégis.

Ha cut lesz, természetesen kaphat új szerződést, és amilyen botrány a 3-4 OLB market, még lehet jobb szerződést is kapna (mondjuk az vicces lenne).gsn
koszi olvastam a twittet meg most ezt is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Sorry, most hibáztam, mint azóta kiderült. 😊 Megnéztem a CBA vonatkozó passzusát (Article 13, Section 8 (a)(i)), mert gyanús volt ez a sok csökkentéssel kapcsolatos hír. Rosszul emlékeztem. Csak a növelés tiltott 12 hónapon belüli újratárgyalás esetén, tehát mehet a csökkentés mégis.

Ha cut lesz, természetesen kaphat új szerződést, és amilyen botrány a 3-4 OLB market, még lehet jobb szerződést is kapna (mondjuk az vicces lenne).

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
gsn: Wimbley új csapattól kaphatna idén új deal-t vagy a 12 hónap alatt az sem megy? Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rotoworld:
NFL Network's Jason La Canfora reports that the Raiders will release OLB Kam Wimbley if he does not agree to a pay cut before March 13.

ha nem megy bele az emlegetett bércsökkentésbe=új dealt jelentene akkor kuka.

Sztem akkor megy.

Megértem őt is amúgy...lenyúl 4,5M-t innen és szabad piacon válogathat majd előrébb tartó csapatnál esetleg...
Mondjuk ő is elfelejti,h kitől kapott esélyt...na de ez business...Rolni
Nem csökkenthetik a neki a szerződés keretében jutó pénzmennyiséget, mert az nem menne át. 12 hónapon belül kötött szerződés (pont ma kötötte 7 hónapja) nem strukturálható át úgy, hogy az összegét csökkentsék. Magyarul a legjobb lehetőség, hogy az idei cap számát csökkentik úgy, hogy a bére egy részét aláírási bónusszá változtatják. Ezáltal csökken az idei cap teher, nő a következő éveké, de a szerződés összértéke nem változik.gsn
Köszi ezt a 12 hónapot nem tudtam...
akkor max az lehet, h most átgörgetik bonussá és utána köv offseasonban kap új deal-t, megy a hoza vona...érdekes lesz...sztem kinéz a cut...


Más:
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/02/29/palmer-speaks-for-first-time-since-season-ended/
jóféle Palmer interjú

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Rotoworld:
NFL Network's Jason La Canfora reports that the Raiders will release OLB Kam Wimbley if he does not agree to a pay cut before March 13.

ha nem megy bele az emlegetett bércsökkentésbe=új dealt jelentene akkor kuka.

Sztem akkor megy.

Megértem őt is amúgy...lenyúl 4,5M-t innen és szabad piacon válogathat majd előrébb tartó csapatnál esetleg...
Mondjuk ő is elfelejti,h kitől kapott esélyt...na de ez business...Rolni
Nem csökkenthetik a neki a szerződés keretében jutó pénzmennyiséget, mert az nem menne át. 12 hónapon belül kötött szerződés (pont ma kötötte 7 hónapja) nem strukturálható át úgy, hogy az összegét csökkentsék. Magyarul a legjobb lehetőség, hogy az idei cap számát csökkentik úgy, hogy a bére egy részét aláírási bónusszá változtatják. Ezáltal csökken az idei cap teher, nő a következő éveké, de a szerződés összértéke nem változik.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rotoworld:
NFL Network's Jason La Canfora reports that the Raiders will release OLB Kam Wimbley if he does not agree to a pay cut before March 13.

ha nem megy bele az emlegetett bércsökkentésbe=új dealt jelentene akkor kuka.

Sztem akkor megy.

Megértem őt is amúgy...lenyúl 4,5M-t innen és szabad piacon válogathat majd előrébb tartó csapatnál esetleg...
Mondjuk ő is elfelejti,h kitől kapott esélyt...na de ez business...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ezen se kell tovább gondolkozni sztem. El megy ő innen! Igazából ha már tényleg nagy takarítást csinálunk akkor csináljuk is végig!
ROSTER UPDATE: Per Jason LaCanfora, The Oakland Raiders set to release SLB/DE Kamerion Wimbley if he won't restructure. KamWimb is scheduled to make $11 Mil this season.