Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Most, hogy Routt távozott, DVD-nek milyen esélye van kezdővé válni?

több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Persze én is csak álmodoztam, de hát ezért szurkoló az ember 😀


Schilens-t viszont nem fogjuk visszahozni. Nem meglepő ez sem, azért remélem még adnak neki valahol egy esélyt, nagyon jó játékos lehetett volna, ha nem lenne porcelánból.peterbadbone
Chaz-ről hol olvastál??

Gyanítható, h nem hozzuk vissza, de nem olvastam még tutit sehol...Rolni
Kicsit bedőltem a roto-nak, most már utána olvastam és tényleg semmi konkrétum... szóval sorry


Ettől függetlenül, sztem nem hozzuk vissza.


C Scott Wells-t valószínűleg elengedi a Packers. Nem tudom mennyire gondolják az OL-t hiányosnak, de sztem jó lenne nekünk 1-2 évre, Wiz meg maradhatna LG.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Persze én is csak álmodoztam, de hát ezért szurkoló az ember 😀


Schilens-t viszont nem fogjuk visszahozni. Nem meglepő ez sem, azért remélem még adnak neki valahol egy esélyt, nagyon jó játékos lehetett volna, ha nem lenne porcelánból.peterbadbone
Chaz-ről hol olvastál??

Gyanítható, h nem hozzuk vissza, de nem olvastam még tutit sehol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Persze én is csak álmodoztam, de hát ezért szurkoló az ember 😀


Schilens-t viszont nem fogjuk visszahozni. Nem meglepő ez sem, azért remélem még adnak neki valahol egy esélyt, nagyon jó játékos lehetett volna, ha nem lenne porcelánból.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Ezek szerint Brandon Carr-t tényleg elengedi a KC? Ha lenne elég cap space akkor jó lenne rástartolni, mert sztem a legjobb elérhető CB lesz a piacon, aki ráadásul az RB-től sem ijed meg. Routt meg egy nagyon jó secondarybe és D#-be kerül, sok sikert neki.peterbadbone
Routt rendben lesz ott. Ha a penalityken tudnak faragni (részben a nem Raider mez is fog 😊 ) akkor nagyon jó #2CB lesz ő.

Carr-ra kurva jó lenne rámenni, de neki ilyen 5év 50M lesz a piaci ára sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ezek szerint Brandon Carr-t tényleg elengedi a KC? Ha lenne elég cap space akkor jó lenne rástartolni, mert sztem a legjobb elérhető CB lesz a piacon, aki ráadásul az RB-től sem ijed meg. Routt meg egy nagyon jó secondarybe és D#-be kerül, sok sikert neki.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Adam Schefter
Former Oakland CB Stanford Routt reached agreement with the Kansas City Chiefs

3év 20M...ennyit még érhet is 😊

Évente kétszer találkoznak vele DHB-ék...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Adam Schefter most azt "jelenti" hogy 11Mval vagyunk a cap felett...(igaz még nincs cap se 😊 )

Nagyon nem értem, h jön ez ki...összes szerződést megnéztem, persze annyira amennyire mi halandók hozzáférünk és nem ez jött ki. Fizuk, bonusok nekem együtt Routt kivágása utánra a tag-ek nélkül 121M köré jön ki.
Na erre mondja Adam, h inkább 136M(125M jelenleg az elfogadott 12-es cap becslés).
15Mnyi különbség miből van nem vágom. Ok, h a szerződésekben vannak olyan részek amiket egy rotoworld vagy spotrac nem ismer, de ekkora különbséget okozna???
Adja magát a válasz: dead money...de honnan a túróbol mikor most volt nemrég az uncapped szezon amikor elvileg mindenki kitakarította a cap-et.

Megoldja a vezetőség és lesz itt csapat, de jobban örülnék ha látnám rendesen a dolgokat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nos vélhetően az erősen túlfizetett játékosok kora letünt, normál pénzek lesznek, több jó játékost tudunk megszerezni ha.... Ha ide akarnak jönni normál pénzért játszani. Ám az átalakulásokkal rövid távon eredménytelenség is járhat, pick meg ugye szinte semmi.Delonso_
Örömteli változások ezek... Nem mondom, h Al nem volt jó tulaj, de a vége felé kicsúszott a kezéből a siker. Új irányelv van és átgondolt stratégia, legalábbis remélhetőleg 😀 Egy-egy túlfizetett játékost elbír egy csapat, de 3-4 már sok, ráadásul, ha ezek a játékosok nem is teljesítenek akkor láttuk mi lehet belőle, ezért is szimpatikus nekem egyenlőre McK terve. Akire szükség van megtartjuk akár durva pénzért is(Seymour) aki nem ér annyit a csapatnak mint amennyi $ járna neki akkor mehet. Wimbley kérdéses ilyen szempontból szerintem, mert nem teljesített rosszul amióta ide hoztuk. Igaz, hogy brutális fizetése van, de szerintem Allen/Tarver megtalálhatná a helyét a védelemben, mert pass rush nélkül nem lesz itt hatásos D#. Shaughnessyvel (ha visszatér) ketten voltak akik eddig kívülről megfelelő nyomást tudtak gyakorolni az ellenfél irányítójára és jó játékost erre a feladatra nem könnyű "kukázni".

Az eredménytelenség eddig sem volt fehér holló errefelé. Kell a változás, ha ezzel le kell mindent rombolni akkor hajrá!

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos vélhetően az erősen túlfizetett játékosok kora letünt, normál pénzek lesznek, több jó játékost tudunk megszerezni ha.... Ha ide akarnak jönni normál pénzért játszani. Ám az átalakulásokkal rövid távon eredménytelenség is járhat, pick meg ugye szinte semmi.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Még egy cikk Routtal kapcsolatban.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/19/stanford-routt-will-be-picking-his-next-team-soon/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Így már jó esély van a kivágására, mondjuk nem tudom ki lesz a pass rusher...
Rolni
Azért szerintem nem olyan nagy pass rusher ő sem, pl. Kelly, mint DT beelőzte (bár kérdés, hogy a rendszer miatt-e?)
Korábban sem voltak nagyon kiemelkedő számai, szerintem csak átlagos ezen a téren...

A vezetőség úgyis ért hozzá, ha kevesebb pénzből is meg tudják oldani a posztot, legyen.
Most pozitívan állok a változások elé.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/02/18/nfl-guarantees-are-occasionally-pipe-dreams/

Érdekes cikk.
Ennyit a garantált összegekről, amik mégsem azok.
Routt esetén is 5M-val jobban száltak ki és Wimbley esetén is nagy része eltűnne a garantált összegnek ha kivágjuk március 17ig. Ha addig elküldik idénre 6,5M ami neki jár meg a signing bonus része, de 2013tól már ő sem lesz a capben...a kivágással idén is spórolnánk kicsit, de a lényeg azon van, h 17,5M nem kerülne valóban garantált összeggéa köv 3 szezonra.

Így már jó esély van a kivágására, mondjuk nem tudom ki lesz a pass rusher...

Huff, Kelly is esélyesek, mondjuk lassan nem marad ember a Dbe...

azért az FA felhozatalt jelentősen javítanánk ha Routt után Wimbley, Kelly és\vagy Huff is repülne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
The Oakland Raiders have signed free-agent CB Brandon Underwood (Packers). Terms of the contract were not disclosed.deyell
ST erősítés és talán megvan az 4. - 5. számú CB.

Bollerből úgy látszik ennyi elég volt, 2. számú QB-t keresgél McK, Garrardot emlegetik. Ha felépül rendesen a sérüléséből én szívesen látnám. Pryor meg csak padozzon/edzegessen akármilyen poszton is számítunk rá.


Bush nem szeretne taget kapni, Wimbley pedig nem igazán értékelné, ha paycut-ot emlegetnének vele kapcsolatban.

Bush reakciója érthető és sztem a csapat is úgy gondolkodik, hogy 3-4 évig még ezüst-feketében rohangál a gyepen.

Wimbley sztem egy kicsit előre védekezik, h ha beindul a nagy átstrukturálási / cut hullám, akkor ő biza nem nagyon szeretné, ha a szerződését piszkálnák. Érthető, de majd kiderül jó döntés-e ez a részéről, h így előre kijelentette, mert ugye igen durva szerződése van (10millió fölött van minden évben, 2015ig)peterbadbone
Brandon sztem is ST és depth lehet majd.

Garrard ha egészséges nem lenne rossz opció, bár lehet kezdő posztot\pénzt szeretne. Ha látja majd, h ilyet nem kap akkor megfelelő pénzért jó lenne back upnak, bár nem tudom mennyire ideáls Palmer mögé...mennyire tudná ugyanazt az O-t vinni mondjuk séülés esetén. Ennek majd utána kell nézni.

Bush sztem nem fog tag-et kapni. 7+M egy back up futóért nagyon erős, komoly trade ajánlat meg nem hiszem, h jön érte. Ha marad egy szolid 3-4 éves dealen akkor jó, de ha a pénzre megy és valahol esetleg kezdőnek szánják akkor menjen csak. Nem szabad túlfizetni. Elég mély az idei RB felhozatal FAn.

Wimbley nem akar paycuttot. Ki akarna? De komolyan...a gond akkor lehet, ha nem akar struktúrálni sem.
Fizuból bonusba átforgatással idei cap helyzeten könnyen lehetne javítani(igaz a köv éveket nem könnyítené a dolog). Vele kapcsolatban is olvastam vhol egy dátumot. Március valahanyadikán válik garantáltá az idei 11M-s fizetése.

Routt esetében sem tiszta a mai napig, hogy mi is történt valójában. Van aki 10M spórolásról beszél az option miatt, van aki 2-3M buktáról beszél 2012es cap tekintetében...érdekes

Kérdés az, h valóban van-e ilyen option a szerződésében és ha van mire szól?
Eredeti dealből még vagy 24M garantált neki elvileg. Ha az option dátum előtti kivágás miatt az összes garantált tétel megszűnne az lenne érdekes szitu. Akkor mondjuk nem tudom miért garantált az elnevezése, ha mégsem az 😊
Ha ilyen módon cut jönne akkor viszont nem tudom ki fog nyomást gyakorolni az ellenre...mert OK, h túlfizetett, de még is ő a top pass rusherünk.
Ráadásul ,ha DA rendesen használja majd, rendes Dben mozog hatékonyabb lehet mint a 2011es évben volt, ami már közelítené az értékét a szerződéséhez...nem egyszerű kérdés ez.

Ha Seymourral, Curryvel esetleg Palmerrel alakítanak valamint Huffot esetleg kibasszák akkor az övé lenne az egyetlen "out of whack" deal, ami elvileg managelhetővé tenné a dolgot, de ehhez azért sok HA kell...

Izgalmas lesz még ez az off-season az biztos.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
The Oakland Raiders have signed free-agent CB Brandon Underwood (Packers). Terms of the contract were not disclosed.deyell
ST erősítés és talán megvan az 4. - 5. számú CB.

Bollerből úgy látszik ennyi elég volt, 2. számú QB-t keresgél McK, Garrardot emlegetik. Ha felépül rendesen a sérüléséből én szívesen látnám. Pryor meg csak padozzon/edzegessen akármilyen poszton is számítunk rá.


Bush nem szeretne taget kapni, Wimbley pedig nem igazán értékelné, ha paycut-ot emlegetnének vele kapcsolatban.

Bush reakciója érthető és sztem a csapat is úgy gondolkodik, hogy 3-4 évig még ezüst-feketében rohangál a gyepen.

Wimbley sztem egy kicsit előre védekezik, h ha beindul a nagy átstrukturálási / cut hullám, akkor ő biza nem nagyon szeretné, ha a szerződését piszkálnák. Érthető, de majd kiderül jó döntés-e ez a részéről, h így előre kijelentette, mert ugye igen durva szerződése van (10millió fölött van minden évben, 2015ig)

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
The Oakland Raiders have signed free-agent CB Brandon Underwood (Packers). Terms of the contract were not disclosed.

choose life
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én a védelemre leszek nagyon kíváncsi! Meg persze az offense-re (főleg a falra)

Az LB coach tetszik nekem nagyon! A DC is LB centrikus, szóval remélem egy fajin kis LB corp-ot összeraknak itt és jobbak leszünk a futás ellen.

Csak tényleg rakjuk szépen rendbe a szerződéseket. Amúgy gondolkodtam már olyanon is, mint a Moneyball c filmben, hogy ilyen nevenincs olcsó játékosokat kéne szerezni, aztán majd kiforrnák magukat mint játékosok. Bár ezt eléggé nehéz lehet kivitelezni amerikaifoci csapatnál, de lehet hogy nem lenne rossz nem túlfizetett játékosokkal telerakni a csapatot.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Head coach: Dennis Allen

Offensive coordinator: Greg Knapp
Sr. offensive asst.: Al Saunders
Quarterback: John DeFilippo
Wide receivers: Ted Gilmore
Running backs: Kelly Skipper
Tight ends: Mark Hutson
Offensive line: Frank Pollack
Asst. offensive line: Steve Wisniewski
Offensive quality control: Justin Griffith

Defensive coordinator: Jason Tarver
Defensive line: Terrell Williams
Linebackers: Johnny Holland
Defensive Backs: Clayton Lopez, Johnnie Lynn
Defensive quality control: Eric Sanders

Special teams coordinator: Steve Hoffman
Asst. special teams: Keith Burns
Strength and conditioning: Al Miller
Asst. strength & cond.: John Grieco
Squad dev.: Willie BrownBruce
Én teljesen ki vagyok békülve a staffal.
Örülök neki, h ilyen sok tagból áll, ez azt is mutatja sztem, h DA nem egy egomán, majd én tudok mindent típusú ember.
Fiatal, energetikus csapat lesz ez, aztán, h mire elég azt meglátjuk.

Most akkor jöhet a Reggie McKenzie Show a cap space-el, FA sessionnel majd a drafttal.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Head coach: Dennis Allen

Offensive coordinator: Greg Knapp
Sr. offensive asst.: Al Saunders
Quarterback: John DeFilippo
Wide receivers: Ted Gilmore
Running backs: Kelly Skipper
Tight ends: Mark Hutson
Offensive line: Frank Pollack
Asst. offensive line: Steve Wisniewski
Offensive quality control: Justin Griffith

Defensive coordinator: Jason Tarver
Defensive line: Terrell Williams
Linebackers: Johnny Holland
Defensive Backs: Clayton Lopez, Johnnie Lynn
Defensive quality control: Eric Sanders

Special teams coordinator: Steve Hoffman
Asst. special teams: Keith Burns
Strength and conditioning: Al Miller
Asst. strength & cond.: John Grieco
Squad dev.: Willie Brown
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
The Oakland Raiders have added six more assistants to the 2012 coaching staff including two who are in their second stints with the Silver and Black—quarterbacks coach John DeFilippo, wide receivers coach Ted Gilmore, tight ends coach Mark Hutson, defensive backs coach Clayton Lopez, defensive backs coach Johnnie Lynn and defensive line coach Terrell Williams. http://www.raiders.com/news/article-1/Six-Assistants-Added-to-Raiders-Coaching-Staff/8a440970-5e6d-4543-94d0-63153dc2f071Raider89
Akkor sztem full a staff...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
The Oakland Raiders have added six more assistants to the 2012 coaching staff including two who are in their second stints with the Silver and Black—quarterbacks coach John DeFilippo, wide receivers coach Ted Gilmore, tight ends coach Mark Hutson, defensive backs coach Clayton Lopez, defensive backs coach Johnnie Lynn and defensive line coach Terrell Williams. http://www.raiders.com/news/article-1/Six-Assistants-Added-to-Raiders-Coaching-Staff/8a440970-5e6d-4543-94d0-63153dc2f071



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Terrell Williams lett a def line coach-unk, aki eddig a Texas A&M-nél volt http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/02/13/raiders-hire-replacement-for-waufle/

Na akkor majdnem teljes már a stábunk is! 😊 Sok sok fiatal edző, velük hosszú távon is sikeresek lehetünk, de lehet bukni is. Remélem az előbbi lesz! 😊


Raiders | Richard Seymour willing to restructure

Oakland Raiders DT Richard Seymour said he is willing to restructure his contract or sign an extension if the team asked him to so they can change his salary cap number. Seymour also said he believes he has several more elite seasons left.Bruce
Hát igen a staff ? ,de bízom bennük.

Seymourtól ezt vártam. Remélem átalakítják, esetleg 1, 2 évet ráraknak és marad, összeszedi magát és példát mutat, vezeti a D-t.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Terrell Williams lett a def line coach-unk, aki eddig a Texas A&M-nél volt http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/02/13/raiders-hire-replacement-for-waufle/

Na akkor majdnem teljes már a stábunk is! 😊 Sok sok fiatal edző, velük hosszú távon is sikeresek lehetünk, de lehet bukni is. Remélem az előbbi lesz! 😊


Raiders | Richard Seymour willing to restructure

Oakland Raiders DT Richard Seymour said he is willing to restructure his contract or sign an extension if the team asked him to so they can change his salary cap number. Seymour also said he believes he has several more elite seasons left.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
The Lions -- along with St. Louis, Dallas, Oakland, San Francisco, Atlanta, Tampa Bay and Jacksonville -- could make a play for Finnegan, according to a league source.

én örülnék neki, mert az egyik legjobb CB-nek tartom a ligában, de nagy pénzt akar (kb. $10 millió évente), szóval szerintem nekünk van a legkevesebb esélyünk rá, nagy valószínűséggel Detroitban vagy St. Louisban fog kikötni, ahol egykori edzője, Fisher van.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
úgy hírlik, hogy Tarver cornerbackként akarja Huffot használni.deyell
link?Rolni
itt olvastam:

http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/02/09/raiders-cut-routt/#more-18657deyell
Ez csak egy feltételezés Jerry-től ami a korábban (még Hue ittlétekor) felröppent Huff to CB pletykákra utal. Semmi nincs az új DCtől még...

Meglátjuk, de én furcsálnám a dolgot.


Seymour marad, kifizettük a roster bonusát. Reméltem, h megoldják a maradását, nagyon fontos láncszeme lesz a védelemnek idén is.

Közben alakul a staff is:

Johnny Lynn assistant DB coach lett nálunk, eddig Giants DC volt 2002-03-ban, de leginkább DB coach volt eddig (49ers, Ravens, Buccaneers és Eagles)

Hutson assistant TE coach lett, az előző 5 évet Tulane-en töltötte, mint OL coach, de tavaly már co-offensive coordinátor és interim HC is volt ugyanott.

Állítólag a Rams DB coach-át, Clayton Lopez-t kerülgetjük ugyanerre a szerepkörre.peterbadbone
Staff egész jól alakul sztem.

Seymour maradása Routt kivágása után akár meglepő is lehetne, de sztem nem az.
3 lehetőség van innentől Sey-el kapcsolatban:
1. 15M-ért játszik idén.
2. A deal felét megettük, így sokkal trade-képesebb lett Sey. 7,5M-t kell a tradelő csapatnak fizetnie idénre és persze ha vhova elviszik ott sanszos az új deal is.
3. Itt ír alá egy hosszabbítást.

Deal esetében vmi komolyabb picket várok\nék. korai 3. késő 2. esetleg...

Ha 15Mért marad vagy főleg ha hosszabbítással marad akkor viszont Kelly helyzete lesz\lehet érdekes.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!