Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Huff is kezdhet parázni, restructurálni 😊

caplannfl Adam Caplan
We'll see what happens with S Michael Huff. $9.8+ milion cap number. $4 million RB due on 3/16. Now we see what McKenzie was saying

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
caplannfl Adam Caplan
Stanford Routt's $5 million base salary was guaranteed if he was still on the roster as of Friday, a source confirmed.

ezek szerint lehet mégse volt olyan rossz az a deal és péntek előtt kifarolhattunk belőle...érdekes

ez alapján is option lehet a dologban:
http://www.csnbayarea.com/blog/raiders-talk/post/Raiders-release-CB-Stanford-Routt?blockID=648376&feedID=5885

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Lehet aktívak leszünk az FA piacon!

meg hát most azt is jelzi Reggie, hogy senki nincs biztonságban...Bruce
Lehet ez kicsit üzenet is a többi túlfizetettnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lehet aktívak leszünk az FA piacon!

meg hát most azt is jelzi Reggie, hogy senki nincs biztonságban...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
szerintem is a nagy deal hosszútávon és a sok bünti az ok, DE sok dolog várható, mert ez a lépés a 2012es cap spaceből most pont helyet vesz el sztem, nem teremt...lesz itt cut bőven...

Ha nem volt még egy restructure amiről senki nem tud akkor ezt nem értem. 2012ben 5M a fizuja(garantált) és 5M signing bonusa van. Ez a kibaszás után is mind bennmarad idénre...

CB igen komoly need lett 😊

és azért Routt a top CB FAk között lesz sztem idén...

A jó a dologban, h ennek az idénynek a végén Routt off the books.

RM nem szarozik, Hue csak a bemelegítés volt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kibasztuk Routt-ot!Rolni
Ez kicsit meglep!!!! Most olvastam én is.

Sokat szabálytalankodott meg sokat is keresett, na de azért csak a legjobb CB volt.

Nincs szarozás úgy látom 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kibasztuk Routt-ot!Rolni
cap probléma megoldva 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Kibasztuk Routt-ot!

Azért nagyon érdekes, mert sztem cap szempontból ez rosszabb mintha maradt volna játszani...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Alakul a staff...

Tracy Porter sztem ügyes CB a gond vele az, h sérülékeny baromira...nem kéne sztem se...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg egy másik ilyen pletyka szintű dolog, hogy az Ole Miss corners coach-a Keith Burns csatlakozik a Raiders edzői stábjához
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg nem erősített hírek szerint Johnny Holland lesz az LB coach nálunk.

1995-1999 a Green Bay-nél volt edző (def. quality control, spec. team, LB coach)
2000-ben a Seahawksnál volt assistant special teams/assistant strength and conditioning coach, majd 2001-2002-ben LB coach
2003-2005-ig defensive assistant és LB coach volt a Lionsnál
2006-2011-ig pedig a Texansnál volt LB coach

Igazából ez megint olyan edző, aki tudja a 4-3-at és a 3-4-et is. Én örülnék neki ha hivatalos lenne.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
The Oakland Raiders could show interest in New Orleans Saints impending free-agent CB Tracy Porter this offseason because he was coached by head coach Dennis Allen in New Orleans and would fill one of the Raiders' top needs.

nagyon remélem, hogy nem jön ide, mert igen gyenge CB. volt egy jó postseasonja, pár híres int, és annyi, kb. hasonló kategória, mint T. Williams a Packersből. Finnegan kellene ide, de hát rá nincs pénzünk.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Defilipo lesz a QB coach

Saunders pedig visszater mint vmi senior assistantRolni
Saundersnek azért örülök, azért ő legalább valami állandóságot képvisel. A tanácsai jól fognak jönni.

Defilippo meg sztem nem olyan jó igazolás, bár ugye a Kiffin era alatt ő is itt volt nálunk és azt nehéz érdemben értékelni...Bruce
Az, h JMRből nem hozott ki semmit nem jelent valóban sokat. Knapp ismeri, bízik benne...ennyi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Defilipo lesz a QB coach

Saunders pedig visszater mint vmi senior assistantRolni
Saundersnek azért örülök, azért ő legalább valami állandóságot képvisel. A tanácsai jól fognak jönni.

Defilippo meg sztem nem olyan jó igazolás, bár ugye a Kiffin era alatt ő is itt volt nálunk és azt nehéz érdemben értékelni...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Defilipo lesz a QB coach

Saunders pedig visszater mint vmi senior assistant

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na persze az csak játék amit odaát művelünk, de azért lehet titeket is szórakoztat...
kis beszámoló:
Curry kapott egy, új deal-t ami cap friendly és megoldja az egyik LB posztot évekre.
Chris Johnsont tradeltük a Macikkal Mansfield Wrotto-ért és Nathan Enderle-ért...capnek jót tett és főleg Wrotto solid depth.
Tyvon Branch franchise tag-et kap miután nem fogadták el a 5év\29M hosszabbítását.
Seymour trade GBhez. 5. kört és AJ Hawk-ot kapjuk, úgy, h Hawk fizetésének közel felét még 2012re átveszi a GB.

Hát eddig ennyi 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Itt van a jelenlegi edzőhelyzet a házunk táján. Az látszik, hogy a def-ben még nincs eldöntve hogy milyen séma lesz az alap, mert akkor ugye olyan segédedzőket kell felvenni. De lehetséges, hogy olyan segítők jönnek, amelyek mindkét sémában otthon vannak, úgy mint a DC.Bruce
Allen azt nyilatkozta vhol, h 4-3 lesz a base, de lesz 3-4 look, meg minden...Rolni
Hát de ezt még a DC felvétele előtt nyilatkozta!

De most hogy olyan DC lett, aki szinte a legtöbb időt 3-4-es védelmeknél töltötte, lehet hogy mégis 3-4 lesz az alap. Ugyancsak ezt támasztja alá, hogy még nincsenek segédedzők sem. Vagyis igazából ez utóbbi semmit sem támaszt alá, de remélhetőleg a napokban felgyorsul a defensive segédek felvétele és tisztábban fogunk látni.Bruce
Most még minden mindent alá tud támasztani 😊
Bízom benne vmi modern hybrid dolog lesz a vége...4-3, 3-4 nekem 8 csak eredményes legyen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Itt van a jelenlegi edzőhelyzet a házunk táján. Az látszik, hogy a def-ben még nincs eldöntve hogy milyen séma lesz az alap, mert akkor ugye olyan segédedzőket kell felvenni. De lehetséges, hogy olyan segítők jönnek, amelyek mindkét sémában otthon vannak, úgy mint a DC.Bruce
Allen azt nyilatkozta vhol, h 4-3 lesz a base, de lesz 3-4 look, meg minden...Rolni
Hát de ezt még a DC felvétele előtt nyilatkozta!

De most hogy olyan DC lett, aki szinte a legtöbb időt 3-4-es védelmeknél töltötte, lehet hogy mégis 3-4 lesz az alap. Ugyancsak ezt támasztja alá, hogy még nincsenek segédedzők sem. Vagyis igazából ez utóbbi semmit sem támaszt alá, de remélhetőleg a napokban felgyorsul a defensive segédek felvétele és tisztábban fogunk látni.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Itt van a jelenlegi edzőhelyzet a házunk táján. Az látszik, hogy a def-ben még nincs eldöntve hogy milyen séma lesz az alap, mert akkor ugye olyan segédedzőket kell felvenni. De lehetséges, hogy olyan segítők jönnek, amelyek mindkét sémában otthon vannak, úgy mint a DC.Bruce
Allen azt nyilatkozta vhol, h 4-3 lesz a base, de lesz 3-4 look, meg minden...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Head coach: Hue Jackson — Dennis Allen (Denver Broncos)


Offensive coordinator: Al Saunders — Greg Knapp (Houston Texans)
Wide receivers: Sanjay Lal — Ted Gilmore (Southern California)
Running backs: Kelly Skipper — Kelly Skipper
Tight ends: Adam Henry — Vacant
Offensive line: Bob Wylie — Frank Pollack (Houston Texans)
Asst. offensive line: Steve Wisniewski — Steve Wisniewski

Defensive coordinator: Chuck Bresnahan — Jason Tarver (Stanford)
Defensive line: Mike Waufle — Vacant
Linebackers: Greg Biekert — Vacant
Asst. linebackers: Ricky Hunley — Vacant
Safeties: Kevin Ross — Vacant
Cornerbacks: Rod Woodson — Vacant

Special teams coordinator: John Fassel — Steve Hoffman (Kansas City Chiefs)

Strength and conditioning: Brad Roll — Al Miller (Atlanta Falcons)
Asst. strength & cond.: Chris DiSanto — John Grieco (University of Louisiana-Monroe)
Offensive quality control: None — Justin Griffith (None)
Defensive quality control: Eric Sanders — Eric Sanders

Itt van a jelenlegi edzőhelyzet a házunk táján. Az látszik, hogy a def-ben még nincs eldöntve hogy milyen séma lesz az alap, mert akkor ugye olyan segédedzőket kell felvenni. De lehetséges, hogy olyan segítők jönnek, amelyek mindkét sémában otthon vannak, úgy mint a DC.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
http://www.csnbayarea.com/blog/raiders-talk/post/McKenzie-and-Raiders-out-of-whack-contra?blockID=646820&feedID=2801&awid=5397176054990026165-766

RM nem fosik a cap miatt 😊 mi se tegyük!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Van realitása, de én egy extensiont (vagy tradet) reálisabbnak gondolok.

Az "azt meg is kell fizetni", meg a 15M egy DL embernek között komoly különbség van azért 😊Rolni
Viszont itt van egy kis ellentmondás. Mert ha igaz (igaz), hogy a 15m/év Seymournak sok. Akkor ki és miért fizetne túl egy sérülékeny veteránt ennyire, ha nemsokára úgyis lehet kirúgják? Inkább megvárják az eseményt, és tárgyalnak vele egész más összegekről. Vagy dolgozzon vele a Raiders ennyiért.ulpianus
Ez igaz, viszont Sey ahhoz azért még elég jó,h több érdeklődő is legyen, így egy csapat akinek valóban kell és beszél vele trade előtt contractról beáldozhat érte vmit. Mi is így hoztunk el D-Hallt "sajnos" annó

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Van realitása, de én egy extensiont (vagy tradet) reálisabbnak gondolok.

Az "azt meg is kell fizetni", meg a 15M egy DL embernek között komoly különbség van azért 😊Rolni
Viszont itt van egy kis ellentmondás. Mert ha igaz (igaz), hogy a 15m/év Seymournak sok. Akkor ki és miért fizetne túl egy sérülékeny veteránt ennyire, ha nemsokára úgyis lehet kirúgják? Inkább megvárják az eseményt, és tárgyalnak vele egész más összegekről. Vagy dolgozzon vele a Raiders ennyiért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
http://www.rotoworld.com/player/nfl/1134/player?r=1

http://www.rotoworld.com/player/nfl/5093/player?r=1Bruce
Nem tudnak ezek lófaszt sem...tavaly is mindefelé vagdalkoztak Cooper kivágásától kezdve aztán semmi nem lett abból sem...

jól jöhet a molekuláris biológiából szerzett diplomájaJJ
Ha az nem is de az intelligenciája igen 😊

http://www.rotoworld.com/player/nfl/1134/player?r=1
Bruce
erre felkaptam a fejem, van ennek realitása?, sőt mintha lett volna szó itt a 3-4-re váltásról(/visszaváltás), akkor még kevésbé értem
aki jó azt meg is kell fizetni 😊sapka
Van realitása, de én egy extensiont (vagy tradet) reálisabbnak gondolok.

Az "azt meg is kell fizetni", meg a 15M egy DL embernek között komoly különbség van azért 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
http://www.rotoworld.com/player/nfl/1134/player?r=1
Bruce
erre felkaptam a fejem, van ennek realitása?, sőt mintha lett volna szó itt a 3-4-re váltásról(/visszaváltás), akkor még kevésbé értem
aki jó azt meg is kell fizetni 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!