Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Bushnak van egyáltalán szerződése? Nem tagelve lett tavaly? Vagy rosszul emlékszem?

DC Allenről nekem az ugrott be ,hogy Denverben is szerette nagyon a blitz alapú védelmet. Most mindegy, hogy 4-3, 3-4 vagy nem pozíciós játékban. De ez alapjaiban változtathatja meg a defense működését, ha itt is így tesz. Ami attól füg, hogy talál-e elegendő pass rushert? Mert Wimbley 4-3as endnek jó, de vannak jobbak. Viszont 3-4ben gyenge volt. ÉS ha ennyi, abból nehéz kihozni egy rohamozós taktikát draft közepi pickekkel.

DMC iránti kereslet érdekes lesz. Akár jó játékost is érhet. De sztem elsőre picket akar a Raiders.ulpianus
Bush FA ha minden igaz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Bushnak van egyáltalán szerződése? Nem tagelve lett tavaly? Vagy rosszul emlékszem?

DC Allenről nekem az ugrott be ,hogy Denverben is szerette nagyon a blitz alapú védelmet. Most mindegy, hogy 4-3, 3-4 vagy nem pozíciós játékban. De ez alapjaiban változtathatja meg a defense működését, ha itt is így tesz. Ami attól füg, hogy talál-e elegendő pass rushert? Mert Wimbley 4-3as endnek jó, de vannak jobbak. Viszont 3-4ben gyenge volt. ÉS ha ennyi, abból nehéz kihozni egy rohamozós taktikát draft közepi pickekkel.

DMC iránti kereslet érdekes lesz. Akár jó játékost is érhet. De sztem elsőre picket akar a Raiders.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Úgyis sérülékeny!

Bush meg kitűnően pótolja! 😊Bruce
Bush bár nincs elhasználva, nem fiatal már, Jones meg baromi sérülékeny.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgyis sérülékeny!

Bush meg kitűnően pótolja! 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Öhm...

Darren McFadden - RB - Raiders

Steve Corkran of the Contra Costa Times suggests new GM Reggie McKenzie could use Darren McFadden as a trade chip this offseason.
Corkran calls McFadden the Raiders' "best bargaining chip" in an effort to regain the slew of draft picks lost under Al Davis and Hue Jackson. McFadden has two more years left on his rookie contract at $5.65 million in 2012 and $5.86 million in 2013. NFL teams don't typically surrender a passel of picks for running backs -- especially those prone to injury. McFadden may be dangled, but he's unlikely to depart.Delonso_
WTF?!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Öhm...

Darren McFadden - RB - Raiders

Steve Corkran of the Contra Costa Times suggests new GM Reggie McKenzie could use Darren McFadden as a trade chip this offseason.
Corkran calls McFadden the Raiders' "best bargaining chip" in an effort to regain the slew of draft picks lost under Al Davis and Hue Jackson. McFadden has two more years left on his rookie contract at $5.65 million in 2012 and $5.86 million in 2013. NFL teams don't typically surrender a passel of picks for running backs -- especially those prone to injury. McFadden may be dangled, but he's unlikely to depart.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Sémaváltás sztem DCtől is függhet majd...Allen volt 3-4ben is korábban Wade Phillips alatt...

twitter szerint official:

Quote:
Now official: Oakland Raiders are hiring former Broncos defensive coordinator Dennis Allen as head coach. Deal done.

Schefter's twitter

JayGlazer
The Oakland Raiders have agreed to hire Dennis Allen as their new head coach. He has already informed the broncos



Pár cikk:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8264cc12/article/bailey-allens-departure-just-means-more-change-for-broncos?module=HP11_headline_stack

http://www.denverpost.com/broncos/ci_18875430

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha marad Al Saunders akkor végre már jobban meg tudják tanulni a 700 oldalas playbookját, most legalább lesz rá idő 😀

De az se biztos hogy marad még Saunders az OC.

Várom hogy kik lesznek a többi edzői poszton.
Apropó ST coach-ról van szó, hogy marad vagy lesz váltás ott is?

Jah és ennek a kinevezésnek a fényében, Waufle elmenetele komoly érvágás lehet... Bár Allen ért a falakhoz is, de Waufle meg már egy ideje ugyanazokkal az emberekkel dolgozott, szóval ő jól ismerte őket, hogy mit tudnak...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Na sikerült kiválasztani azt akit legkevésbé vártam...

De akkor marad a 4-3? meg akkor marad Saunders is elvileg.Bruce
Elvileg az van, hogy amelyik jobban működik az lesz.
Szóval ki tudja...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na sikerült kiválasztani azt akit legkevésbé vártam...

De akkor marad a 4-3? meg akkor marad Saunders is elvileg.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Now official: Oakland Raiders are hiring former Broncos defensive coordinator Dennis Allen as head coach. Deal done. Good hire?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Elvileg ma este van Allen final interjuja, ha azon is jol sserepel akkor jon az ajanlat RMtol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Milwaukee Journal-Sentinel says Winston Moss and Dom Capers no longer candidates for Raiders coaching vacancy.

Dennis Allen lesz a befutó, nagyon úgy tűnik.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
PGutierrezCSN Paul Gutierrez
Mornhingweg, Carmichael Jr. no longer candidates for @Raiders job. Csncalifornia.com

Eszerint még a többi D coach is benne van a pakliban...Moss és Bowles talán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Adam Schefter @AdamSchefter

Quote:
Raiders have identified Broncos DC Dennis Allen as the leading candidate to become their next HC. Raiders told other candidates they're out.

Érdekes, ha így marad...annak mondjuk örülök, h nem csak autómatán kinevezte Moss-t, hanem valóban keresett...aztán majd kiderül jól döntött-e...

PGutierrezCSN Paul Gutierrez
Plenty of @raiders coaches here @seniorbowl - Ross, Bresnahan, Skipper, Hunley, Saunders..

Akkor Bres még sincs lapáton eddig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Chuck nincs már a csapattal BMG...Rolni
Végre egy jó hír! 😀

Amúgy csak én nem látom sehol az edzőket a raiders.com-on?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Mondjuk ha ilyen egyszerűen menne a dolog ahogy leírod Rolni, akkor már elég jó csapata lenne évek óta a Raidersnek 😀

Nem lesz ez ennyire egyszerű szerintem egyik HC-vel sem...Bruce
😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Jah értem!

Csapatépítés alatt a játékosokra gondoltam. HC elvileg valóban szabadkezet kap...

Chuck nincs már a csapattal BMG...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk ha ilyen egyszerűen menne a dolog ahogy leírod Rolni, akkor már elég jó csapata lenne évek óta a Raidersnek 😀

Nem lesz ez ennyire egyszerű szerintem egyik HC-vel sem...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
De az edzőket a HC intézi (nyilván Reggie beleegyezésével).BMG
??
ezt most nem értem mire írtad??Rolni
A csapatot felépíteni RM fogja nem a HC. O oldalt nem kell felépíteni, oda már csak 1-2 puzzle kell. D oldalt kell felturbózni, ehhez kell RM drafton, FAn és jó DC vagy solid DC jó D minded HC...Rolni
Sztem erre gondolt.ulpianus
Pontosan.
A játékosokat nyilván a GM intézi, de valahol nyilatkozta, hogy az edzői stáb összeállítását a HC-re bízza majd.
Ez magyarázza, hogy miért ment el Lal és Waufle, és mit keres még itt Bresnahan.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
De az edzőket a HC intézi (nyilván Reggie beleegyezésével).BMG
??
ezt most nem értem mire írtad??Rolni
A csapatot felépíteni RM fogja nem a HC. O oldalt nem kell felépíteni, oda már csak 1-2 puzzle kell. D oldalt kell felturbózni, ehhez kell RM drafton, FAn és jó DC vagy solid DC jó D minded HC...Rolni
Sztem erre gondolt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
De az edzőket a HC intézi (nyilván Reggie beleegyezésével).BMG
??
ezt most nem értem mire írtad??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
De az edzőket a HC intézi (nyilván Reggie beleegyezésével).
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Tice offon, így marad Moss, Marty és Dennis a záró körre.

Én Mossnak kimondottan örülnék, Marty-t elfogadnám, Dennissel kapcsolatban azért lennének komoly aggályaim.

Moss azért az elmúlt években mint ass. HC az egyik legjobban felépített csapatnál volt, sokat tanulhatott.

Marty sokat okulhatott a Lions-os buktából és azóta jórész Andy Reid ass. HCje, OCje elég jó O sémával és szakértelemmel.

Dennis a fekete ló, aki sztem még nincs kész erre az ugrásra. Ha ő fut be végül akkor indul majd a cidri nálam is...

A csapatot felépíteni RM fogja nem a HC. O oldalt nem kell felépíteni, oda már csak 1-2 puzzle kell. D oldalt kell felturbózni, ehhez kell RM drafton, FAn és jó DC vagy solid DC jó D minded HC...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem tudom, de nekem egyik edző sem tetszik, akikkel tárgyalunk...

Moss tapasztalatlan. Mornhinweg szintén. Bár én szeretem a fiatal edzőket, mert energikusak, de azért jó lenne, ha egy olyan edző jönne ide, aki már épített csapatot.

Jó azt értem, hogy saját embereket akar Reggie, de mivel ő is fiatal, így a tapasztalt edző az marad hiú ábránd.
Na de meglátjuk mi lesz. jó lenne már tudni valami biztosat.
Az a fontos, hogy jó DC-nk legyen és a védelmet összerakják ezerrel!