Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Officiális a DC hire:
http://www.raiders.com/news/article-1/Tarver-Named-Raiders-Defensive-Coordinator/5cb81089-62ce-46b8-a2bb-1c6cb643210e

én like-olom a felfogadást...

http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2011/09/28/SPH01LAOMK.DTLRolni
jól jöhet a molekuláris biológiából szerzett diplomája


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
http://www.rotoworld.com/player/nfl/1134/player?r=1

http://www.rotoworld.com/player/nfl/5093/player?r=1
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=hQ_fkc4I6lk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Jerrymcd Jerry McDonald
Raiders still looking assistant coaches for QBs, WRS, TEs, DL, LB, DBs (last year had CB and S coaches)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Officiális a DC hire:
http://www.raiders.com/news/article-1/Tarver-Named-Raiders-Defensive-Coordinator/5cb81089-62ce-46b8-a2bb-1c6cb643210e

én like-olom a felfogadást...

http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2011/09/28/SPH01LAOMK.DTL

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
üdv mindenkinek!
Aktív passzivitásomban 😀 - titokban - bízom a Raiders nation feltámadásában!
2012-2013...
Van egy olyan érzésem, hogy jövőre PO csapatunk lesz!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Rotoworld.com wrote:
ESPN's Adam Schefter reports Stanford DC Jason Tarver is under consideration for the same position with the Raiders.

Tarver just completed his first season at Stanford. Only 37 years old, he served in various different capacities as a 49ers assistant from 2001-10. Despite competing in the high-scoring Pac 12, Stanford ranked 23rd in points against in 2011, and 24th in yards allowed. Those totals ranked second and first, respectively, in the Pac 12.

Szerk.:
JerryMcd twitteren azt tovabbitotta,h mar el is valalta/fel is vettuk...
Standord elott 49ers segededzo volt evekig. LB szaki ami rankfer...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Kinti fórumon van egy GM játék szerű okosság, amihez írtam össze potenciális FA és draft célpontokat. Bedobom ide is (angolul)...

Let's check out some potential FA's...

QB:
Brady Quinn, Chad Henne or David Carr could be in the picture if we can't get along with Jason Campbell. The wild-card option here is that the FO is so confident in Pryor as #2, that we only bring in camp-arm's...

RB:
Mike Tolbert, Benjarvus Green-Ellis or Derrick Ward could come in and help out DMC and Jones with some power. Ward is a fit with new OC.

OL:
Breno Giacomini, Jeremy Zuttah could be solid pick ups for our right side. If we really changing to the ZBS then Heyer and Khalif could be out of the picture, but Samson and even Cooper could\should stay.

DL:
Aubrayo Franklin, Brodrick Bunkley, Marcus Thomas or Pat Simms could be usefull against the run.

LB:
Wesley Woodyard seems like a solid WLB option, more of a back up or stop gap, but if Wimbley goes to DE and Curry to SLB we will need some bodies.

CB:
Terrell Thomas, Marcus Trufant, Zac Bowman or Jarrett Bush could be in our target zone...

S:
Brodney Pool, Tyrell Johnson or Tanard Jackson could get some looks if Tyvon leaves.

Draft prospects:

OL:
James Brown 6'4 307 looks like a ZBS fit. He is projected as a 3-4 rounder
Senio Kelemete 6'4 300 looks like a ZBS fit too. 2-3 projection, but I read that his senior bowl was not good, so could be a 3-4 pick up.

DE(4-3DE's here):
Jake Beguette 6'5 264 could be a solid RDE rotational guy, with time maybe a starter. Right now looks like a 4th rounder
Jack Crawford 6'5 268 same prospect like Jake in my eye...could be selected a bit later.

DT/NT:
Mike Martin 6'1 307 helped himself a lot in senior bowl. Looks like a 3rd now. Would be a solid 4-3 NT IMO.
Alameda Ta'amu 6'3 341 will be a 2nd rounder IMO, but could slide. He would be able to play NT in 3-4 probably.
Hebron Fangupo 6'1 331 could be a 3-4 NT, so if we thinking about the change in the future he could be a solid option. 4th or 5th rounder prospect right now.
Josh Chapman 6'1 310 he played with injury this season. He hurt his stock with the injury, but would be a great addition to us IMO. With the injury he is a 3rd-4th rounder right now IMO.
Nicolas Jean-Baptiste 6'2 335 5th-7th rounder NT prospect.

LB:
Mychal Kendricks 5'11 240 undersized MLB prospect, who also played some OLB. His versatility would be welcomed IMO. Would be able to play in 4-3 and in 3-4 too. 4th rounder IMO.
Jerry Franklin 6'1 240 more of a 3-4 ILB, but could provide back up MLB in 4-3 as well. 5th rounder
Travis Lewis 6'2 228 4-3 WLB prospect. Since Davis and Sean won't be there he could be a solid option for us. 3rd-4th round possibly.
Bruce Irvin 6'2 245 OLB prospect. 4th-5th rounder.

CB:
Trumaine Johnson 6'2 204 would be a steal in the 3rd IMO.
Casey Hayward 5'11 188 solid nickelback option. I would welcome him in the 4th or 5th.
Donnie Fletcher 6'0 201 CB\FS prospect. Could be a nice pick up in the 4th.

RB:
Terrance Ganaway at 6'0 240 looks like a good replacement for Bush in the 5th or 6th.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Allen valóban azt nyilatkozta, h meccsek alatt manager szeretne lenni az egész meccsé, play hívás a coordinátorok dolga lesz...

ZBS érdekes kérdés, de azért manapság legtöbb csapat nem tiszta ZBS-t használ, vszeg mi is vegyítjük majd a kettőt. Veldheer és Wiz minden sémában rendben van emiatt nem kell aggódni sztem. Satele ZBSbe Cnek rendben lenne és Cooper sztem legalább mint back up értékes lehet, ha olcsón marad. Barksdale és BC az igazi kérdés. Joe méreteivel lehet ZBSt játszani a kérdés mennyire tudja ő lábmunkával megvalósítani...BC elvileg fizikailag rendben lenne, neki kérdés aggyal megy-e a sémaváltás tekintve, h a PBSt se tudta felfogni 2 év alatt 😊
Barnes és Heyer sztem kuka lesz így, viszont FAról lehet simán hozni embert és ugye nem elfelejtendő, h ZBS falembereket később is lehet drafton hozni simán. Van nekünk PSben egy Alex Parson-unk aki eddig nem fért be, de ő sztem pl ZBS fit...PSből mondjuk Hurd vszeg kuka a méreteivel...
Jobban kedveltem a PBSt én is és szívesen megtartottam volna, de ha a Houstonhoz közelítő falat összeraknak akkor jöjjön a ZBS 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jó lesz az zone-block! 😉
A DMC trade meg már cáfolva volt egyszer. Bruce
Lehet, h jó lesz, de a power block is egyre jobban működött. Évek óta a legjobb OL teljesítménnyel rukkoltak ki a srácok. Ha működik majd akkor engem sem fog érdekelni, hogy zone vagy power, csak nem szeretem, ha működő dolgokat szétcsesznek.

A DC kérdésre meg azért kell egy jó gyerek oda, hogy ő lesz fenn a kakasülőn és majd adja a tanácsokat Allen-nek 😊Bruce
Ezt is aláírom, pláne annak fejében, amit BMG írt, hogy Allen nem akar HC/DC lenni, azaz nem akar ő feltétlen playcaller lenni. Ez az info nekem eddig kimaradt.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó lesz az zone-block! 😉
A DMC trade meg már cáfolva volt egyszer.

A DC kérdésre meg azért kell egy jó gyerek oda, hogy ő lesz fenn a kakasülőn és majd adja a tanácsokat Allen-nek 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A jövendőbeli DC igazából Allen lesz, a playeket is ő hívja majd nagy valószínűséggel. Aztán, h kit hoz maga alá és mi is lesz a szerepe?peterbadbone
Én úgy értelmeztem a nyilatkozatát, hogy lesz beleszólása a dolgokba, de a play-eket nem ő fogja hívni:

" I don’t believe the head football coach can do an effective job as the head football coach if he’s calling plays, offensively or defensively. So from that standpoint, on Sundays I will be a game manager on Sunday with a lot of input on what we do both offensively, defensively and special teams."

?
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Wiz visszatérésének örülök a zone-blocknak viszont nem. Egyedül Satele illik ebbe a rendszerbe, na meg Coop. Veldheer eddig is abból élt, hogy bika erős és a technikát még tanulja, a kis Wiz ebben a sémában is jó lehet, de Barksdale és Barnes sem biztos, hogy megállja a helyét majd, legalábbis szerintem. Nagy kár, hogy ehhez a fiatal és folyamatosan javuló OL-hez hozzányúltak.

Ezzel DMC trade lehetősége is egyre valószínűbb. Remélem egy 2. kört megér valakinek.

A jövendőbeli DC igazából Allen lesz, a playeket is ő hívja majd nagy valószínűséggel. Aztán, h kit hoz maga alá és mi is lesz a szerepe?

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Justin Griffith exFBnk off. quality assistant lesz 2012tol, E.Saunders off. quality szerepkoret (amit 2 eve birtokolt) def. quality-re "cserelte".

Meg mindig sok a lyuk a staffban...remelem Joe Whitt befut DCnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Némi infó Joe W. Jr-ről:

I posted this in the other thread, but this is probably a better place for it.

Ive been doing a little research on Joe Whitt Jr, the guy that we have requested permission to interview, and I stumbled across this video.

http://www.dailymotion.com/video/xlm6os_billick-101-blitzing-woodson_sport




He sounds like an intelligent dude. Everywhere he has gone he has seen his unit improving dramatically from the year prior to him arriving. He started out coaching at Auburn as a student assistant WR coach.

After that he then went and coached Wrs at Citadel the following year, where every WR posted career highs and their passing attack increased by 81 yards per game.

The following year he went to Louisville and coached cornerbacks and assisted in recruiting. This was when Lousivlle was on a tear, going 41-9 during his tenure there. He was a key piece in developing First team Big East, William Gay, Kerry Rhodes, and Antoine Harris.

He was there for three years before coming to the NFL and joining the Falcons staff as an assistant defensive backs coach. He was only there for the 2007 season before joining Green Bay's staff as a defensive quality control coach and then moved to CB coach.

Charles Woodson had his best year of his career with Whitt coaching (thought this had a lot more to do with Capers) and he was a key piece in the development of two former undrafted CBs in Tramon Williams and Sam Shields. Both of those guys really credit Whitt in their development. He is pretty experienced for a young guy, but I think we could do a lot worse. Many in the Packer organization have said that he will be a HC at some point. He is my favorite candidate for the DC job after reading up on him, even prior to everybody being denied the chance to interview.
_________________

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Hoffman most lett kirúgva Kansas Cityből. Jó edző, SThez ért. Hoztak elvileg jobbat a kosoktól, bár akkora nagy előrelépésre nem számítok. Nem volt ez rossz mióta itt van. Csak ő Haley embere, akiknek lejárt a szavatosságuk.
Majd most elmondja jól a Muir féle offense tervet, és remélem lemásoljátok! 😀ulpianus
Miért is pofázna bele a ST edző az O tervbe 😊 ?

Ne reménykedj 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Hoffman most lett kirúgva Kansas Cityből. Jó edző, SThez ért. Hoztak elvileg jobbat a kosoktól, bár akkora nagy előrelépésre nem számítok. Nem volt ez rossz mióta itt van. Csak ő Haley embere, akiknek lejárt a szavatosságuk.
Majd most elmondja jól a Muir féle offense tervet, és remélem lemásoljátok! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Igen Wiz marad Jerry szerint...jo hir.

Joe Whitt Jr. GB CB coach-hoz kertunk engedelyt...DCnek...letiltasrol meg nincs hir...

Saunders sztem Chief lesz.

Hoffman ex-Chiefs, relative sok tapaszralattal, Allent talan Atlantabol ismeri

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Dallas megtiltotta DeCamillisnek (ST Coach) hogy leüljön velünk tárgyalni, ő már a második edző, akit a csapata nem enged. Ugye az a szabály hogy aki szerződésben van az aktuális csapatával, azt nem kell elengedni, csak abban az esetben, ha HC-nek hívják máshová. De erről már a mi esetünkben nincs szó.
Sőt azóta olvasom hogy a Saints def line coach-át sem engedték hozzánk tárgyalni...

Mellesleg Steve Hoffman lett a ST coach-unk a tegnapi nap során. Semmit nem tudok egyelőre róla!

Al Saunders pedig a KC-vel tárgyal az OC posztról, de ha oda nem kell, akkor esetlegesen kisebb szereppel visszatérhet hozzánk. Assistant OC vagy valami ilyesmi.

Wizről azt írják, hogy marad mint assistant OL coach.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Állítólag Frank Pollack (Houston ass OL coach) érkezik OL edzőnek hozzánk...na akkor sanszos a ZBS, aminek személy szerint annyira nem örülök, persze ha Houston szerű OL lesz akkor majd fogok.
http://blog.sfgate.com/raiders/2012/02/01/allen-hires-new-offensive-line-coach/

Azért az legalább nem aggaszt, h Jared és Stefen rendben lesznek ZBSben is...Satele maradhat C?

Barksdale kérdéses illetve BC is, de ő sémától függetlenül...

A nagy kérdés így ismét DMC...ő nem villogott a ZBSbe, illetve ZBSbe nem kell nagy nevű RB, oda egy Fargas is elég az 1000+ yardhoz...ami így mondjuk olcsóbbá teszi a posztot 😊

Érdekes lesz ez még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Kicsit utána mentem Knappnak, annak, h hol mit tett, mire lehet képes itt...

Jó emberanyagból tud dolgozni. 49ers O top 10 volt alatta jó ideig. Futójáték nálunk is szépen működött, pedig JMR volt a QB, nem volt WR. Atlantában top futójáték volt, bár ez nagyban Vick érdeme ugyebár. Houston fanoktól jókat olvastam. Úgy vettem ki, h az idei szezonban nagyon sokat tulajdonítanak neki abban, h a csapat a sok sérülés ellenére végig jól haladt O oldalon is. Yates szereplése miatt nagyon elismerik.

Az idei Houston O-t kell majd szépen elkezdeni tanulmányoznunk, mert várható némi ctrlC,ctrlV és ami bíztató sztem az, h lesz\lehet hozzá emberanyag is.

Számítani lehet sokkal több TE használatra...ez Knapp sajátja is és Houstonban is jól működött, így vszeg marad, főleg, h van rá emberünk. Boss, Myers, Ausberry és Gordon 4esből sztem Gordon kihullik, de a többi nagyon hasznos lehet jövőre. Bossnál jöhet komoly javulás sztem és Davidnél is. Myers marad megbízható back up...

WRek szempontjából marad vszeg bőven deep próbálkozás, veszély amihez megvan Moore és Ford főleg, illetve a move the chain rövidebb passzokhoz is megvan sztem mostanra az ember. Aki alaposan figyelte DHB-t neki leginkább ez megy. Nem a nagy deep playek, hanem a rövidebb curl, hitch route-ok amikből jól dolgozik és egyre jobb a YAC is...Chaz eddig is possession WR volt és ha marad, adott a feladat. Hosszú passzokat megelőzi, felépíti a Houston(jövőre reméljük mi is) a rövidebb passzokkal TE, WR irányba és persze a futással RB passzokkal, amikhez kevés csapatnak van jobb emberanyagja mint nekünk. DMC sztem (amikor egészséges...ebben segíthet az új strength&cond. edzői gárda) Fosterrel pariban van. Mellé van egy Jones-unk és Reece!

Falba remélhetőleg még érkezik erősítés, depth FAról, draftról és így ilyen szempontból sem lehet gond.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na elmegyek 4 napra csúszni és beindul az élet? 😊

Allen PC-t este nézem majd meg arról csak annyi infom van amit gyorsan összeolvastam róla.

Ball controll, agresszív támadás és agresszív QB kergető, futás ellen acélos védelem. 4-3 base 3-4 betétekkel. Ez jól hangzik, tervnek remek 😊

Ehhez jön a Knapp-Saunders csere, ami elsőre nekem sem egyértelmű lépés. Knapp annó nálunk nem muzsikált túl jól, de azért azzal az emberanyaggal senki nem brillírozott volna. Knapp elvileg WC emberke és elég konzervatívnak tartják. Ez a konzervativizmus nem annyira jön össze az agresszív támadó felfogással amiről DA beszélt, de mindenki változik és a Texansos idejében jó embertől tanulhatott Kubiak személyében sztem. Schaub-al már Atlantában is foglalkozott és összességében elég jó QB lett belőle, ami persze csak részben Knapp érdeme. Yates idei produkciója is részben neki köszönhető mint QB coachnak. Ez alapján fiatal QB mellé jó választásnak tűnhet. Kérdés azért, h ez a fiatal QB Pryor-e? Dolgozott ő ugye egy Vick nevű QBval is...
Én remélem nem állunk vissza ZBS OL rendszerre. Az volt itt Knapp idején, az van Texansban, de pl DMC azóta fut jól mióta PBS-t nyomunk...Veldheer, Wiz sztem ZBSben is sima fit, de pl. Barksdale nem biztos már...

Vele kapcsolatban a play-calling érdekes lesz majd azért. Futás orientált csapat voltunk alatta, ami nem lenne baj most sem DMC, Jones, Reece és a jobb OL mellett. CP nem az a tipikus WC QB, de ha ésszel rakják össze a playbookot sztem CP-re bőven össze lehet rakni egy jó O-t, főleg az erős futástámogatással. Itt jegyezném még, h Skipper visszatérése jó hír és nagyon várom\várnám a Wylie\Wiz visszaigazolásokat.

DC posztra Denver nem engedi Smith-et interjúzni, így most Greg Manusky neve merült fel. Ő ugye tavaly mint Chargers DC bukott és a SF D feljavulása se vet rá túl jó fényt, bár hozzátenném, h az SF D azért vele is a jobbak közé tartozott. Ő 3-4 szaki elvileg és róla is a konzervatív jelzőt olvasom sok helyen. Ez érdekes annak fényében, h DA 4-3 attacking base Dről beszélt. Azért az tuti, h DA nagy beleszólással lesz a Dbe. Érdekes lesz mennyi lesz a 3-4 elem és milyen sűrűn használjuk. Az is érdekes lehet majd, h esetleg azért marad idénre a 4-3, mert nincs egész draft alakítani, de elindul az átállás...idén pár pick, kicsit hybrid D, aztán jövőre még több 3-4 fit playa és váltás??

Egyik név sem "sexy" pick, de ez mondjuk engem nem zavar. Új GM, Új HC alá amúgy sem volt várható nagynevű staff.

A strength and conditioning edzői páros nekem egyértelműen pozitív hír viszont.
Al Miller lesz az edző és John Grieco a segédje. Miller mindent tud a szakmáról, rutinos róka, John meg feltörekvő fiatal...jónak tűnik a csapat...sok sérültünk volt idén, kellett a váltás.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sztem nem olyan nagyon jó szakember, de lehet hogy így a fiatalok ha összefognak akkor kisülhet jó is belőle.

Saunders-t én is nagyon sajnálom.

De ki lesz a DC?
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Skipper marad.BMG
Na ez már igen jó hír!

Most jöhet Wylie és Wiz is vissza, hogy az OL is hasonlóan fejlődhessen tovább!


Saunders-t sajnálom, de várható volt, hogy nem tartjuk meg, mert ő aztán teljes mértékben Hue embere volt. Knapp-ről mi a véleményetek? Jó, h visszahoztuk vagy ti is kicsit vegyes érzelmekkel fogadtátok a visszatérését?

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Skipper marad.