Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Tice-t kihúzhatjátok:
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/football/nfl/wires/01/23/2020.ap.fbn.raiders.coaching.search.1st.ld.writethru.0371/index.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Dennis Allen a 3. számú favorit...neki örülnék legkevésbé...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7493102/denver-broncos-dc-dennis-allen-talk-oakland-raiders-again-sources-say

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Paul Gutierez beszelt RMel a senior bowlon es RM azt mondta,h a Moss interju pletyka tavol all a valosagtol...

Interju mar a neten...RM vasarnapot mondta mint edzokeringot lezaro lehetseges nap.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na nézzük miből főz Reggie...

Tice és talán Capers aki még interjúra vár...remélem nincs közöttük a befutó...

Marty Mornhinweg és Winston Moss közül kerülhet ki az új HC mostani állás szerint.
Marthy volt az egyetlen aki Oaklandban interjúzott és utóbbi napokban titkos esélyesként merült fel a neve, Moss elvileg RM kinevezése óta favoritnak számít, de felmerültek hírek miszerint nem ment jól az interjú. Pletykákkal nem szívesen foglalkozom, nem értem amúgy mi nem mehetett jól azon az interjún, hiszen régóta ismerik egymást, ugyanabban a közegben nőttek bele a fociba...

Marthy ugyebár offensive minded HC lenne, ami egyfelől hagyomány Raiders falván Al miatt, másfelől ez a nagyjából egyben lévő, jó offense egy hozzáértő keze alatt igazán komoly egységgé érhetne. Nagy kérdés lenne a D oldal, de ide azért lehetne hozni erős, független DC-t. Bowles lehetne ide befutó, ha RM mégis beleszól kicsit a dolgokba. Marthy nem tudom milyen staffot rakna össze, honnan...Eagles D staffról senki ne jöjjön ide...
Legnagyobb kérdőjel vele kapcsolatban a HC múltja. Ok, h gyenge volt az a Lions team, de azért elég nagyot bukott, ráadásul volt emlékezetesen rossz döntése is...Kérdéses mennyire volt ő alkalmatlan és mennyire volt 0 a keret. Mennyit fejlődött azóta...Reid ass.HC-e évek óta, szóval lehet most már működne a dolog...
Ő off sémája sztem jól illene a mi állományunkhoz.

Moss lehetne hosszú ideje az első defensive beállítottságú HC. A meglévő Ohoz "elég" lenne egy jó OC(akár Saunders) és egy erőskezű HC(ez lenne Moss), míg a D minded HC végre rendbe szedhetné a D-t. Vele kapcsolatban több infó van a potenciális staffal kapcsolatban is.
Persze kérdés akad itt is bőven, hiszen sosem volt még coordinátor sm pl...miért lenne HCnek jó...
Nála sokkal nagyobb szerepe lenne mindkét coordinátornak, de látható az is, h nem kell ahhoz jó OCvagyDCnek lenni, h jó HC legyen az ember...Tomlin, John Harbough...

Remélhetőleg jövő hét elejére megvan már AZ emberünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Oakland Raiders offensive coordinator Al Saunders could remain with the team if they hire a defensive-minded head coach this offseason. Saunders likely would leave for another job if an offensive-minded coach is hired. Saunders is not believed to be a candidate for the head coaching position.Bruce
Igen ezt egy ideje találgatják már kinn...

rendben is van a dolog sztem...ismeri a playákat, megvan a rendszer ami jól működik. Így sztem maradna az OL stáb is ami key!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders offensive coordinator Al Saunders could remain with the team if they hire a defensive-minded head coach this offseason. Saunders likely would leave for another job if an offensive-minded coach is hired. Saunders is not believed to be a candidate for the head coaching position.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Az a hír járja, hogy Moss és Mornhinweg közül kerül majd ki a következő HC. Moss tűnik egyenlőre a favoritnak, miután 4 órán át beszélgetett vele McK.peterbadbone
Tice interjúzik kedden, elvileg az lehet a vége a processnek...

Mornhinweg-et mondja most ESPN favoritnak, de sztem is Moss a sanszosabb. Ismeri mint állat, hiszen nemrég még együtt dolgoztak, lenyomtak egy 4 órás interjút...remélem szerdára megvan a HC.

Nálam Moss a jelölt, de Marthy se lenne rossz választás CP mellé sztem.

Meg annyi van,h elvileg Dom Caperst is kikertuk interjura...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Waufle valószínűleg megy a Ramshez.

Jó, hogy Reggie megfontolja a döntését, de haladhatna kicsit, mert szépen lassan elszivárognak a jobb edzők...BMG
Waufle jo edzo, de mivel sanszos a 3-4 nem faj nagyon az elvesztese...

Csak abban bizom,h az OL edzoinket megtartja RM.

HC johetne valoban, de inkabb a megfeleli jojjon kicsit kesobb mint egy missfit hamar.

Kinti forumon van egy arc aki a Raidersnel dolgozik vmi pakolaszos, kisegito meloban es neha csepegtet imfokat. Na most azt mondta, h iszonyat mennyisegu NT prospect gametape erkezik a csapathoz. Tobb mint narmi mas posztrol...
Erdekes, ha igaz...a valtast az is befolyasolhatja, h talalnak-e jo NT prospectet...Rolni
Waufle, MÁr hivatalos az NFL netrork szerint:
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/01/21/nfl-network-waufle-to-rams-as-dl-coach/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az a hír járja, hogy Moss és Mornhinweg közül kerül majd ki a következő HC. Moss tűnik egyenlőre a favoritnak, miután 4 órán át beszélgetett vele McK.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Waufle valószínűleg megy a Ramshez.

Jó, hogy Reggie megfontolja a döntését, de haladhatna kicsit, mert szépen lassan elszivárognak a jobb edzők...BMG
Waufle jo edzo, de mivel sanszos a 3-4 nem faj nagyon az elvesztese...

Csak abban bizom,h az OL edzoinket megtartja RM.

HC johetne valoban, de inkabb a megfeleli jojjon kicsit kesobb mint egy missfit hamar.

Kinti forumon van egy arc aki a Raidersnel dolgozik vmi pakolaszos, kisegito meloban es neha csepegtet imfokat. Na most azt mondta, h iszonyat mennyisegu NT prospect gametape erkezik a csapathoz. Tobb mint narmi mas posztrol...
Erdekes, ha igaz...a valtast az is befolyasolhatja, h talalnak-e jo NT prospectet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Waufle valószínűleg megy a Ramshez.

Jó, hogy Reggie megfontolja a döntését, de haladhatna kicsit, mert szépen lassan elszivárognak a jobb edzők...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Egy HC jelöltel kevesebb maradt, vagy egyel több maradt bent? Philbin az új Dolphins HC egy Packerrel kevesebb aki jöhet, de így McCoy még mindig képben maradhat.

Elvileg Marty Mornhinweggel is megvolt a beszélgetés, akit McK szintén ismer egy ideje és Vick-et és Kolb-ot is egész jó szintre hozta, McCoy is szép teljesítményt nyújtott idén is, én örülnék, ha ő lenne az új HC. Én legalábbis ennyit láttam belőle, de ha valaki többet tud mondani róla, hát szívesen olvasnám a véleményét.


Condo meg megérdemli h Hawaii-ra utazzon!peterbadbone
Na Philbint nem sajnálom,h kiesett...
Egyedül azért lehet érdekes, mert ő is vszeg GB staffot fog rabolni és ha végül Moss lesza HC neki szűkülhet a lehetősége, bár erre is van ötletem 😊

Marthy Lionsnál kurva nagyot bukott mint HC...OCnek sztem jó volt Eaglesben és a hosszúpasszos O amit tolnak sztem feküdne mondjuk Palmernak, Onak...kérdés,h alkalmas-e ő HCnek...

McCoy elvileg lemondta a McKenzievel esedékes interjúját, azért, h utazzon Miamiba, pedig Reggie ott volt Denverben...nem hiszem, h ezután képben marad.

Bowles lehet nagyon érdekes sztem, mert akár mint HC szóba jöhet, de ha nem akkor meg DCnek nagyon jó lehetne...nfl.com-os forrás szerint nem valószínű, h marad Miamiban HCnek, szte esélyesebb a Raiders DC poszt is...

Moss-HC
Bowles-DC
Clements\Saunders-OC

Egyedül az az érdekes, h Moss interjúról nincs még szó?!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy HC jelöltel kevesebb maradt, vagy egyel több maradt bent? Philbin az új Dolphins HC egy Packerrel kevesebb aki jöhet, de így McCoy még mindig képben maradhat.

Elvileg Marty Mornhinweggel is megvolt a beszélgetés, akit McK szintén ismer egy ideje és Vick-et és Kolb-ot is egész jó szintre hozta, McCoy is szép teljesítményt nyújtott idén is, én örülnék, ha ő lenne az új HC. Én legalábbis ennyit láttam belőle, de ha valaki többet tud mondani róla, hát szívesen olvasnám a véleményét.


Condo meg megérdemli h Hawaii-ra utazzon!

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders LS Jon Condo had been added to the AFC Pro Bowl roster
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Barataimtol (akik nem kovetik az NFL hireket) kaptam 1 McFarlane babut...a Raiderst eltalatak!!
JaMarcus Russell a baba... 😊
Egy dolog jutott eszembe...mi lett volna, ha JMR nem az aki, hanem jo NFL iranyitova valik...az oreg terve akkor azert sokkal jobban festene 😊

Nincs persze ertelme a HA-k nak tudom...

R.I.P. AL

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Pontosan 10 éve volt a Tuck Rule! :/ 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Edző keresés bővköréből kicsit kiszabadulva...prospectek akiket remélem figyel majd a staff senior bowlon\combineon\filmen...

Josh Chapman NT. Most olvastam, h ACL problémával játszott szezon 2. felében, műtéte lesz, ez vszeg ront a draft értékén és számunkra is elérhetővé válhat.

Nicolas Jean-Baptiste NT. 6'2 335 igazi 3-4 NT prospect.

Hebron Fangupo NT. 6'1 331 NT back up a vége felé...

Kelichi Osemele OG. 6'5 335 NFLben OG posztra várják, komoly segítség lehetne belülre. Necces, h bennmarad 3. körig, de...

Amini Silatolu OG. 6'3 324 ő is NFLben OG posztra várható esélyesebb, h elkapható a 3.ban. Instant kezdő lehetne sztem ő is Veldheer és Wiz között.

Antoine McClain 6'5 335 OG. Jó back up lehetne belőle sztem.

Philip Blake OC. 6'2 320 OC back upnak jöhetne, ha Samson esetleg lelép

Egyenlőre csak a DL, OL embereket lövöm...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Érdekesen alakul a HC keresés nálunk. McKenzie igazán komolyan veszi a dolgot és lehet megvan a célpontja, de azért körülnéz rendesen. Nekem ez a mentalitás szimpatikus. Jól akar dönteni és nem elhamarkodottan. Nekünk ez újdonság Al papa beleszeretek és hozom taktikája után. Nekem legalábbis az. Számomra teljesen mndegy, na jó majdnem teljesen mindegy 😀 hogy ki fog jönni. Az eddig bedobott nevek nekem tetszettek. Lehet azért is jön ennyi jelölt HC posztra, mert így OC/DC meghallgatást nem kell külön tartani. Kinevezi a HC-t és amikor leülnek megbeszélni, h ki is lenne a legmegfelelőbb Coordinátor páros akkor igen sok jelöltet tud majd feldobni, akikkel lenyomott már egy megbeszélést.

Én is Moss-al szimpatizálok és nem bánnám, ha a GB staffból több edző is nálunk kötne ki, de azért az sem lenne jó, ha csak korábbi pozíciós edzők kezébe kerülne az összes coord+HC feladat. Moss alá sztem érdemesebb lenne egy legalább pár éves coord tapasztalattal rendelkező OC/DC-t hozni, aki azért a playhíváshoz is ért. Nekem szimpatikus lenne, ha pl Moss HC, Pete Carmichael Jr OC és a DC is olyan legyen aki hívott már playeket és tett már le valamit az asztalra, legyen az 3-4es 4-3as vagy akármilyen védelmi felállásban gondolkodó edző is. Én amúgy jobban szeretnék egy 4-3as edzőt de ha hybrid vagy 3-4 lesz én azt sem bánom, csak hagyják a kinevezett DC-t bizonyítani és a saját elképzelései szerint alakítani a playbookot. Ha csupa fiatal és tapasztalatlan kordinátorunk lesz akkor is bízni kell McK-ben, hogy józan ésszel hozta meg a döntést a HC-vel együtt.peterbadbone
Azért pl. Carmichael nem valószínű,h otthagyja a NO-t, h itt ugyanúgy OC legyen. Sztem fiatal és kevés rutinnal bíró emberkék jönnek, de nem aggódok előre, Reggie meggyőző volt a bemutatkozójában nekem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Érdekesen alakul a HC keresés nálunk. McKenzie igazán komolyan veszi a dolgot és lehet megvan a célpontja, de azért körülnéz rendesen. Nekem ez a mentalitás szimpatikus. Jól akar dönteni és nem elhamarkodottan. Nekünk ez újdonság Al papa beleszeretek és hozom taktikája után. Nekem legalábbis az. Számomra teljesen mndegy, na jó majdnem teljesen mindegy 😀 hogy ki fog jönni. Az eddig bedobott nevek nekem tetszettek. Lehet azért is jön ennyi jelölt HC posztra, mert így OC/DC meghallgatást nem kell külön tartani. Kinevezi a HC-t és amikor leülnek megbeszélni, h ki is lenne a legmegfelelőbb Coordinátor páros akkor igen sok jelöltet tud majd feldobni, akikkel lenyomott már egy megbeszélést.

Én is Moss-al szimpatizálok és nem bánnám, ha a GB staffból több edző is nálunk kötne ki, de azért az sem lenne jó, ha csak korábbi pozíciós edzők kezébe kerülne az összes coord+HC feladat. Moss alá sztem érdemesebb lenne egy legalább pár éves coord tapasztalattal rendelkező OC/DC-t hozni, aki azért a playhíváshoz is ért. Nekem szimpatikus lenne, ha pl Moss HC, Pete Carmichael Jr OC és a DC is olyan legyen aki hívott már playeket és tett már le valamit az asztalra, legyen az 3-4es 4-3as vagy akármilyen védelmi felállásban gondolkodó edző is. Én amúgy jobban szeretnék egy 4-3as edzőt de ha hybrid vagy 3-4 lesz én azt sem bánom, csak hagyják a kinevezett DC-t bizonyítani és a saját elképzelései szerint alakítani a playbookot. Ha csupa fiatal és tapasztalatlan kordinátorunk lesz akkor is bízni kell McK-ben, hogy józan ésszel hozta meg a döntést a HC-vel együtt.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Se a Bears, se a Philly OC nem hoz lazba. Nem is olyan rovid McK listaja...
Tice alitolag jan 24re van +beszelve...addig remelem meglesz mar a HC es el se kell menni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jön a Bears OC, Tice is interjúra.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Felmerult bennem egy ujabb otlet a 3-4 es Matt Shaughnessy ugyeben.
Matt nem a gyors, furge 4-3 DEk koze tartozik meg akkor sem, ha RDE posztot is megoldotta. Sokkal inkabb erobol dolgozik es a non-stop motorjanak koszonheti a pass rusht is, a run D egyertelmuen ebbol fakad. Az is egyertelmu,h jatekanak nem a sackek a fo ereje,hanem a jo run D es a konzisztens nyomas.
3-4 OLB szerephez sztem nem lenne eleg furge es coverage is kerdeses. Mi lenne a masik iranyba menni vele 3-4 DEnek?

Magassaga rendben van 6-5.
Sullya papiron 270-275 korul volt serules elott. Serules miatt vszeg siman 290 korul lehet(ett). Ha offseasonban erositik, figyelnek ra sztem 285-290 kore be lehetne loni ugy,h az ne tulsuly legyen hanem kakao.
285 papiron J.Smith SFbol...lattuk mennyire volt hatekony NO ellen.
Ezzel nem azt akarom mondani,h Matt is olyan lesz 285 fonttal csak azt, h az a suly mar eleg lehet. Ha ehhez hozzatesszuk Matt stilusat, erossegeit en siman el tudom kepzelni 3-4 RDEnek. 2012ben tanulhatna meg Seymour mogott, aztan solid long term deal utan beindulhatna...
Houston nalam egyertelmuen alkalmas lenne a LDE posztra. Des Bryant lenne a primary csere mogejuk hosszutavon. Draftrol jovore johet a masik csere.
Igy a DE poszt hosszutavra rendezheto lenne.

NT poszt a cink ugyebar. Hendo sztem nem birna mar, Kelly kurva nagy kerdojel lenne. Mindenkeppen kellene FA es draft is ide.

Curry sztem 3-4ben ILBnek valo, igy McClain melle meglehetne a masik kezdo. Goethel jo csere lenne es 4.nek johet egy veteran olcson.

OLB poszton Wimbley adott. Groves, Scott es Moss mind FA lesz. Moss denverben szenvedett a 3-4el, igy o mehet. Scott es Groves sztem megerne egy probat. Foleg Scott. O olcso lesz es elso ket eveben lattuk milyen jo szituacios pass rusher volt. Idei down ev meg a felepules miatt is lehet. Ha kezdo nem is, de szolid back up lehetne sztem. Groves coverban nem lenne annyira elveszve es Curry erkezese elott sztem mar nem volt futas ellen olyan tre. Scott es Groves eros rotacioval egyutt megoldhatjak az egyik posztot. Drafton johetne egy fiatal Kam moge, aki 13ra kezdove lephet elore.

CB posztra fronttol fuggetlenul kell erosites, depth. Lito, CJ jo esellyel nem ter vissza helyukre egy vet egy rookie jo lehet.

S poszton sztem Hiram, Boyd kuka Gio visszater FS cserenek Huff moge, Tyvon visszaigazolasa eseten SS poszt pipa, Mitchellel. Ide meg egy fiatal akar UDFA, PS legeny elferhet.

D oldalra tehat NT, CB, OLB draftot varnek, talan S, ha marad pick.
Oba egyedul OL(Barksdaletol fuggoen OG vagy OT) pick kellene sztem. RB poszt marad kerdes Bush miatt,de ha lelep akkor se kell draft sztem. Veteran vagy ha Taiwant uj vezetoseg is kedveli UDFA.

Ez 4-5 draft cetli. 2 van es min 2 comp pick is lesz(3at varok), igy kivitelezheto a dolog.


Edzo temahiz annyit mist, h Eagles OC jon HC interjura hozzank. Van kotodese Reggiehez regebbrol. Vick--->Pryor 😊
McCoy befuto lehet Miamiben.
Nolan Falcons DC lett.

McKenzie listaja nem is olyan rovid es nem csak GB staffbol all 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Igen arra. Ill. szvsz 4-3 esetében is a jelen emberanyaggal ink vmi blitz happy 4-3-mal kellene próbálkozni.empty taxi
Marshall tavaly előtt(2010) olyasmit tolt és egész jó volt, annak ellenére, h Al ugye nem nagyon engedte kibontakozni...

Blitz happy 4-3 tudna jól működni sztem is...de én most 3-4et sejtek....

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Igen arra. Ill. szvsz 4-3 esetében is a jelen emberanyaggal ink vmi blitz happy 4-3-mal kellene próbálkozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...