Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Emberek, nagyon fordulatos már a offseasonötök eleje. Bízom benne, hogy jól jártok, és remélem (nem bántva CP-t), hogy a korábban leírt Flynn szerződés is létrejöhet...
Szvsz Perry és Clements is nagyon jó coordinatorokká válhatnak rövid időn belül, együtt fejlődve a csapattal.
Csak egy kérés maradt: ha lehet, ne raboljatok le minket teljesen!!! 😀 😉Gergőbácsi
Mi számít teljes lerablásnak 😊 ?
Moss, Perry, Clements? 😊

Amúgy ha esetleg megtörténne akkor Flynn érkezését csak akkor tudom majd pozitívan értékelni, ha Clements vagy Philbin is itt lesz és épít egy GB rendszerű O-t hozzá, mellé.

CP szerződése bár 4 év 43M, elvileg 2012ben van már "csak" 5M garantált összege, így mozdítható sztem, de necces lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Emberek, nagyon fordulatos már a offseasonötök eleje. Bízom benne, hogy jól jártok, és remélem (nem bántva CP-t), hogy a korábban leírt Flynn szerződés is létrejöhet...
Szvsz Perry és Clements is nagyon jó coordinatorokká válhatnak rövid időn belül, együtt fejlődve a csapattal.
Csak egy kérés maradt: ha lehet, ne raboljatok le minket teljesen!!! 😀 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Rolni mindig jó olvasni a hosszú írásaid 😊 kifejezetten pozitív irányba változott a kialakult kép bennem a vezetésről, bár sajnálom Hue-t , továbbra is jó edzőnek tartom, a d kártyavára őt is ledöntötte, az ő emberei nem tudtak ebből az anyagból rendes rendszert összegyűrni. Kiváncsian várom most hogy alakítjuk a keretet, mert ha reálisan nézzük a kulcsjátékosokban most van potenciál nem 3-4 év múlva. Ha meg még egy Qb - ért adunk vmi 2056-os elsőkörös picket csinálok magamnak egy vödrös long islandet és lehúzom mielőtt megszólalok 😊 itt egy cp, egy jc, egy wannabe cam, legyen legalább az egyik szimpatikus a vezetésnek 😀


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagyon úgy néz ki relocation lesz, eléggé ezt érezteti a "kis" Davis.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem tudom, de nekem is megfordult a fejemben hogy megyünk vissza LA-be, ha már így belefogtunk a rebuildingbe. Elkezdik most építeni a csapatot ahogy tudják, aztán amikorra odakerülük hogy mehetünk, már egy jó csapatunk lehet, ha minden jól megy. És akkor mindenki boldog!
több mint 12 éve
hum 49
A lépés teljesen logikus és jogos. Egy új éra így kell kezdődjön. Mindegy, hogy mit tett Hue Jackson vagy mások ebben a szezonban. Ez sportüzlet, kevés az érzelem, győzni kell. Felesleges lenne elpazarolni akár még egy idényt is, ha az új tulajdonos és a GM elképzelései mások. Gondolom Back in LA a cél, és egy teljes image- és egyéb-rebuild, amilyen gyorsan csak lehet. Persze ezek évek (vagy nem).

Egyébként úgy tűnik mostanra - manapság nem dicsekszik vele senki - én maradtam az egyetlen CP fanatikus. Nagyon örültem, hogy idén mégis játszott (respect JC), köszönet ezért a Raidersnek. Képtelenség, hogy maradjon, lehetetlen.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Flynn college karrierje nagyságrenddel kimagaslóbb, mint Cassel-é. (Mondjuk, ez nem nagy dolog, Cassel hátulgombolós korában volt utoljára kezdő QB.) Cassel viszont egy egész idényt lenyomott kezdőként és ért el 11-5-öt. Flynn csak két meccsen kezdett (1-1) és játszott nagyon jól. Flynn-t nagy reményűnek gondolják, Cassel-ről soha nem gondolták, hogy HoF várományos lenne.
Szvsz ember nincs, aki pontosan be tudná lőni Flynn jövőbeni várható teljesítményét. De lesznek rá jelentkezők.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát én nem annyira... Szidtam én itt CP-t meg minden, de tény, hogy azért szezon felétől beugorva szépen feljött a híg fosból! Adott pár olyan passzt amire JC még az álmaiban sem képes...
Flynn lehet jó QB meg minden de ne itt! 😛 Okké, hogy 6 TD-t passzolt nemrég meg minden, de ez nem olyan kicsit mint amikor Cassel beállt 1 olajozottan jól működő O-ba (azért kérdezem, mert hiányos és homályos az infóm Flynnről) az ÚJ angliai HAZAFIAKNÁL?! (boccs, de ez a csapatnév mindig kikészít! 😀 ) Aztán meg jött ugye a nagy pofára esés!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na vége a bemutatós konferenciának!!

Csináltam róla némi jegyzetet, megosztom hátha érdekes számotokra is, nem kell angol cikkeket kukázni holnap annyira...
Először mindketten beszéltek kicsit majd jöttek a kérdések. Igyekszem érthető lenni!

Mark:
short term cél volt AL halála után, h menjen továbba a szezon, csapat, érjünk POba, nyerjünk SB-t
John Madden+Mark+Hue leültek megbeszélni, h menjen az év.
JC+DMC lement szívás, de
7-4ből 8-8ra végezni csalódás volt.
long term célja volt megtalálni a megfelelő GMet, aki a jövőbe vezeti a Raiderst.
Ron Wolf-al konzultált és Maddennel. Reggie volt a jelölt és 3 hónap várakozás után(szezon közben nem kereshették meg) megbeszélték az interjút vele. Madden és Mark tartotta az interjút ami 6órás!! volt...végén ő és Madden is azt mondta, h megvan az ember a feladatra.

Reggie:
Köszönt mindenkinek (isten, család, GB, Mark) mindent...
Legacy folytatása lesz! Új éra jön, olyan ami tiszteli a múltat!
Hue-t ma első hivatali napján elküldte. Ő döntése, tiszteli Hue-t és sok sikert kíván neki.
Commitment to excellence marad!
Ő egy old school, keményen dolgozós, korán kelős fazon. Alig várja, h elkezdhesse a munkát.
Mindenki egy célért fog dolgozni a szervezetbe, így lehet nyerni!

Kérdések:
Hue megtartása 2012re megfontolás tárgyát képezte?
R: Pár napja meghozta a döntést már.

Miért megy Hue?
R: Új éra, új vezetés kell. Ideje váltani, ideje továbblépni. Legfontosabb ok az, h saját emberét akarja HCnek. Marktól pedig olyan GM jogosítványt kapott amiben benne van HC hire\fire.

Marktól...Mit szól Hue-hoz?
M: Tiszteli stb. Neki a megfelelő GM-et kellett megtalálnia és onnantól övé a call.

Hue meglepődötten nyilatkozott, nem lett-e félrevezetve?
R: Hue nem lett félretájékoztatva, hiszen ma első napján rögtön beszélt vele és elmondta mi a helyzet. az, h Hue a médiából innen onnan azt érezhette visszatér nem számít, nem releváns

Edző keresésre van terv?
R: Van. Rögtön nekiállnak keresni, interjúzni. Van short listája. Győztes kell nem az a lényeg, h off vagy def beállítottságú vagy, h volt-e már HC vagy sem. Olyan lesz akit mindenki támogat a szervezeten belül, aki tudja a játékosokat vezetni, motiválni a győzelemhez.

Volt egy kérdés ami Palmerhez, pickekhez kapcsolódott
R: Personal guy, tehát szereti a saját pickjeit, de a jó játékosokat méginkább szereti. CP trade akkor megfelelő lépés volt, de persze Bengals kurva jól járt...CP jó QB period.

Mark volt-e más GM interjú?
M: Nem

Mi volt az utóbbi 9 évben a gond?
R: Talán a túl sok csere, bizonytalanság, de Mark hoszzútávban gondolkodik ez most változik.

HC csapatfejlesztő kérdés volt
R: Nem nevez meg most HC jelöltet. Nincs elég draftcetlink, de nem csak drafton lehet csapatot erősíteni. FA, UDFA!
Cap managelve lesz. Ez az ő dolguk.

Kérdés a edzői stábra vonatkozóan
R: HC fogja összeállítani a saját staffját! így kell. Reggie ledogozza a farkát 😊(szép tükörfordítás),h a megfelelő HCt megszerezze.

Mennyire gondolkodott\gondolkodik apja fejével?
M: Nagyon sokat beszéltek fociról, szervezet irányításról AL-al. Nem ért úgy a focihoz, talenthez mint apja ezért kell a
Reggie! Amikor Alról volt szó elment a lámpa és mögöttük a projector magától leereszkedett. weird pillanat volt!

Mennyire GB way lesz?
R: nagyon, hiszen ebbe tanult bele és ez nagyon sikeres. Fentről kiindulva kell jó kapcsolat, kommunikáció. GM-HC!!

Mennyire volt Hue ellen faktor a sok bünti?
R: Nem egy dolgon múlt

3-4 v. 4-3 ember?
R: Mindkettő, bármelyik. Jó játékosok kellenek ez a lényeg.

Owner-GM kapcsolat milyen lesz?
M: Reggie will run the show! De természetesen konzultálnak majd rendszeresen.

3-4, WCO múlt hatással lesz-e a HC választásban?
R: Igen persze, de nem ezen van a hangsúly

Milyen ownernek tartja magát?
M: Megfigyelő, türelmes.

Miért fogadta el a munkát?
R: Miért ne tette volna? Back home! Innen indult, amikor Mark először mondta, h akarják örült, izgatott volt. Dream job!

Kérdést nem hallottam vagy nem írtam fel 😊
R: Nem akarnak kapkodni player vagy personal kiértékelésnél sem. Megnézik mi van, ahol lehet fejlesztenek. FO is ki lesz értékelve.

Mark el akarod adni a csapatot? számíthatunk-e rá?
M: Nem! This is my life! sok dolog lesz amire így, h van GM majd ráfeküdhet.

stadion?
M: az is olyan dolog amivel már foglalkozik és most még jobban fog tudni.

Mark szerinted a mostani keret PO csapat? Hunak volt esélye a POra?
M: Igen. Igen.

Milyen lesz a szervezeti kultúra?
R: Keményen dolgozó, elkötelezett, elszánt. Egy célért dolgozó. Mindenhol remek kommunikációval.

Kérdés nincs meg
R: Personal staff összerakása a legfontosabb most, aztán elemzés, senior bowl, combine stb. Best group of people kell mindenhol!!

CP-JC helyzet?
R: Mindenhol versenyhelyzet lesz. Senkinek nincs adott poszt, szerep. Meglévő jó playák mellé hozunk még jókat.

nincs meg a kérdés
R: Nem tudatosan lett scout. Először edzősködött egyetemen. Jött Ron Wolf és aztán megdumálta, vitte magával, azóta scout.

Mi a csapat legnagyobb erőssége, legnagyobb gyengepontja?
R: Ma írt alá, nem volt ideje kiértékelni kellőképpen a dolgokat ehhez. Mindekit értékelnek majd nemcsak játékosként emberként is.

Mark csak John Madden segített az interjúban?
M: Igen csak ő. 6órás volt.

Játékos kori tapasztalata miben segít? Mit jelent?
R: Sok szép emlék a régi csapattal. Most is üdvözölték, gratuláltak aminek nagyon örül. (ott volt jópár ex-csapattársa a konferencián) Akkor Raiders részének lenni nagyon ngy dolog volt. mindenki róluk beszélt.

Milyen a csapat (fel)építési filozófiád?
R: Produktív, jó focisták kellenek. Nem csak talent. Odaadás, szív, kemény játék!
Will to compete! Like big, strong, speed!! de jó football playerek kellenek.

Volt egy kérdés Hue évzáró kifakadós nyilatkozatával kapcsolatban Mark felé, de nem akart rá reagálni. Sokat sejtető sztem

Volt kérdés Mark felé a játékosokkal folytatott beszélgetéseiről, reakciókról
M: ami az öltözőben történik ott is marad.

Végén 3 dolog kérdések nélkül
M: Van türelem, építjük a jövőt!
R: Hue elküldése főleg Reggie saját embere miatt volt.
R: Defense láthatóan szenvedett. Mindenhol fejlesztünk, Oban is sok volt a TO, bünti.

Ennyi.

Összegzésként annyi, hogy Mark nagyon szimpatikus volt. Sztem remek tulaj lehet belőle.
Reggie az elején kicsit döcögve beszélt, de lehet lámpaláz volt, mert bele lendült. Nem szarozik, nem köntörfalazik. Old school, nekem szimpatikus. tettszik az irányvonal. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz itt.
Az, h saját emberéről beszélünk sztem szinte tuti azt jelenti, h GB assistant érkezik HCnek. Mindenki Moss-t mondja, ő a favorit. Moss azonos "iskolából" jön mint ő teljesen, így érthető lenne. Mossról volt már amúgy is Raiders házatáján szó még Al idején. Ha Moss ugyebár követi a metódust a staff kiválasztásánál akkor sztem komoly GB staff lerablás következhet.
Én valami ilyesmit mondanék most: Perry DC, Clements OC.
Reggie szívbaj nélkül lecserélte a HCt ezt láttuk, így ne lepődjünk meg azon se, ha esetleg QBt is ugyanilyen simán vált. Matt Flynn lesz majd akire figyelni kell élénken sztem. Ha ő jön borulhat a bili CP alól.
Érdekes lesz az is, hogyan csinálják azt a cap-et...
Lesz-e fire sale a mostani keretből...

Kurva izgatott vagyok!! 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Próbálom pozitívan értékelni a dolgokat, de amíg Chuck nem repül (és Hue igen) addig megmaradok szkeptikus :cool:


több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nah, csak nem bírta ki Reggie. Már a kinevezése után felröppent ugye a hír, de akkor mindenhol cáfolgatták, de én azóta vártam a bejelentést. Sajnálom Hue-t mert kedveltem, de már Cable-nél is így voltam... meglátjuk mi lesz.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Az ok, h barátok és egy a managerük én arra írtam, h nyilatkozták, h együtt képzelik el...olyat nem olvastam tőlük...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezt én is olvastam, meg azt is hogy egy volt a menedzserük vagy mi a faszom...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Mert a múlthéten arról nyilatkoztak ők milyen jó barátok és együtt képzelik el a dolgokat.

Nekünk a lényeg annyi, hogy innentől konzisztens és építő munka menjen.Delonso_
Azok nem ők voltak stem, vagy legalábbis én olyat nem olvastam...ugyanolyan blogokról, újságíróktól jött az is sztem...Rolni
Jackson nemrég nyilatkozta, hogy sokkolta, hogy a barátja rúgta ki.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Mert a múlthéten arról nyilatkoztak ők milyen jó barátok és együtt képzelik el a dolgokat.

Nekünk a lényeg annyi, hogy innentől konzisztens és építő munka menjen.Delonso_
Azok nem ők voltak stem, vagy legalábbis én olyat nem olvastam...ugyanolyan blogokról, újságíróktól jött az is sztem...


Abban igazad van, h jöjjön az építőmunka...


Palmer helyzetére leszek kurva kíváncsi...mert ha teljesen új alapokon akarsz építkezni akkor kell egy új fr QB is...Palmer Hue embere ez is egyértelmű...trade vhova jóval kevesebbért mint amennyiért jött?
Sima cut? mondván nem ő hozta? Marad őa QB? Akkor Hue minek ment? Ha váltunk akkor gondolom a GB féle O felé megyünk ami ha jók az infóim nem a Palmer-Hue féle vertical attack...inkább WCO...ahhoz Palmer??

Izgalmas a szitu az biztos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mert a múlthéten arról nyilatkoztak ők milyen jó barátok és együtt képzelik el a dolgokat.

Nekünk a lényeg annyi, hogy innentől konzisztens és építő munka menjen.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Head coaches this century: New England 1, Philadelphia 1, Pittsburgh 2, Baltimore 2, NY Giants 2. Oakland will soon hire its 8th.

---

Raiders have had 9 head coaches since the start of the 1996 season, most in the NFL.

---

In the last 9 seasons, the Raiders have the 2nd-worst win pct in the NFL (.313). Only the Lions have lost more games (100) in this stretch.

---

The last Raiders coach to last at least three full seasons was Jon Gruden (1998-2001).

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Quote:

Jackson told Wofford that he was called into Reggie McKenzie's office and was told that the team no longer needs his services.

When Jackson asked why, McKenzie responded that he was starting from scratch and bringing in his own guys. Jackson also asked if he was being let go because of his coaching or his relationship with players. McKenzie would not provide details, but said it has nothing to do with his reportedly bad relationship with the players.

Said Jackson to Wofford: "Come on Henry, you know I did everything possible to keep my job. McKenzie said I was not in his plans for the future."

Read more: Report: Raiders fire Hue Jackson
Tune to SportsNet Central at 6, 10:30 and midnight on Comcast SportsNet Bay Area for more on this story

azt a részt találtam érdekesnek, h Hue viszonya állítólag rossz volt a játékosokkal...nem tudtam róla

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Kinn vki már be is dobta, h HUe mehet KCbe OCnek és szopathat minket... 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Arra is kíváncsi leszek mi lesz Hue sorsa most?

Valahol esetleg rögtön HC gig, vagy ami sanszosabb OC melót kap vhol??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Hát, a faszi épp akkora genyó, mint amilyennek kinéz.
De kiderül.Delonso_
?

azért ezt miből vontuk le?
Sztem genyóbb lenne, ha egy évig itt még hagyná egerészni, úgy, hogy nincs mögötte.

Ha neki nem kelle Hue ezért vagy azért az így korrekt első nap megmondani.

Sokan sok mindent írnak.
Vszeg Hue szokásosnál nagyobb "hatalma" is belejátszott ebbe, meg az is, h Reggie saját brigádot akar.

Egyenlőre nem értek egyet, de nem anyázok, megvárom mi lesz.


Ja most volt egyik intejúban, h Reggie 5éves dealen van itt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk ha már kirúgta Hue-t nem rossz ötlet idehozni Mosst egy egykori Raiders LB-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát, a faszi épp akkora genyó, mint amilyennek kinéz.
De kiderül.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Winston Moss lesz az új head coach, azt mondják. drasztikus lépés, én nem értek egyet vele, maximum DC-nek hoztam volna ide, és Hue-t meghagytam volna, de ez van.

mondjuk nem tudom, hogy vagytok vele, de nem bánnám, ha idehozná Flynnt is, Palmert pedig eltradelnénk, sokat nem kapnánk érte, de talán lesz pár QB-needes csapat, így hogy se Barkley, se Jones nem jön ki a draftra.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Ezt kurvára nem értem most.

Végre vki az egyik oldalán rendet rakott a laszdinak erre elküldjük?
Hue értett az O playhez igencsak...

Palmer és minden veterán cut\trade amit akarsz...teljes GB edzői gárda, Matt Flynn és hadd szóljon??

Philbin HC
Clements OC
Perry DC

😀

Szegény AL forog most az biztos!!!


Másfelől Reggie tiszteletnek örvendő szakember, így hajrá, hajrá 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!