Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Trgovac 4-3-as ember, sok zónával, ez idén annyira nem működött.empty taxi
4-3 benne van még a pakliban nálunk...

3-4ben is dolgozik egy ideje, így bármi lehet még...

Az meg, h idén mi működött nem hiszem,h a DL edző felelőssége elsősorban...

Nem álom megoldás lenne ő, de mint lehetőség számolni kell vele is és Chuck B.hez képest tuti upgrade...Rolni
4-3 zónával rész a Raidersre vonatkozottempty taxi
Arra gondolsz, h nálunk nem működött idén a zóna?

Ebben a rövid offseason is segített, hiszen eddig nálunk mindig man-to-man volt és leginkább az, h ha rosszul, rossz emberekkel zónáztat a DC úgy azért nehéz...

Amikor Rolando McClain (lassú MLB) és Jerome Boyd (csere\kuka S) zónázik Megatronon és hasonlók...

Ha 3-4, ha 4-3 lesz az alap akkor is komoly átalakítás kell a D oldalra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mike Trgovac jelenlegi DL edző, aki DC tapasztalattal is bír (Carolina-Fox). Ő is esélyes lehet a DC posztra sztem.

Rolni
Trgovac 4-3-as ember, sok zónával, ez idén annyira nem működött.empty taxi
4-3 benne van még a pakliban nálunk...

3-4ben is dolgozik egy ideje, így bármi lehet még...

Az meg, h idén mi működött nem hiszem,h a DL edző felelőssége elsősorban...

Nem álom megoldás lenne ő, de mint lehetőség számolni kell vele is és Chuck B.hez képest tuti upgrade...Rolni
4-3 zónával rész a Raidersre vonatkozott


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Moss lehet hogy csak a nigger szabály miatt kell ám! 😊Bruce
Nem hiszem, mert Bowles már akkor elég lett volna 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Mike Trgovac jelenlegi DL edző, aki DC tapasztalattal is bír (Carolina-Fox). Ő is esélyes lehet a DC posztra sztem.

Rolni
Trgovac 4-3-as ember, sok zónával, ez idén annyira nem működött.empty taxi
4-3 benne van még a pakliban nálunk...

3-4ben is dolgozik egy ideje, így bármi lehet még...

Az meg, h idén mi működött nem hiszem,h a DL edző felelőssége elsősorban...

Nem álom megoldás lenne ő, de mint lehetőség számolni kell vele is és Chuck B.hez képest tuti upgrade...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mike Trgovac jelenlegi DL edző, aki DC tapasztalattal is bír (Carolina-Fox). Ő is esélyes lehet a DC posztra sztem.

Rolni
Trgovac 4-3-as ember, sok zónával, ez idén annyira nem működött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Moss lehet hogy csak a nigger szabály miatt kell ám! 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Eddigi HC jelöltek listája:

Winston Moss: 46 éves ex-NFL\Raiders linebacker. 1987-97ig volt játékos és 1998ban rögtön edzősködni állt. Seahawks, Saints def quality coach 1-1 évet, majd Saintsnél LB coach lesz. 2006tól GB LB edző, 2007től ass. HC. 2008 után egyetlen D staff member aki marad a csapatnál és vált 3-4re. Neve felmerült már AL idejében is. Cable kinevezése előtt volt asszem HC interjún, de akkor még ő (sem) érezte magát alkalmasnak. Alapvetően defensive ember ugyebár, de leginkább a motiválást, vezetést emlegetik vele kapcsolatban. Vszeg nem lenne D play hívó sem, így kellene alá erős OC-DC, de ha tényleg jó motivátor és tudja összekapni, összetartani és vezetni a csapatot akkor jó igazolás lehetne. 4-3 és 3-4 védelemben is van tapasztalata, így nem egyértelmű az (azonnali) a váltás. O oldalon vszeg nagyjából OC döntene mindenről. Vele kapcsolatban legtöbbször megemlítik Darren Perry nevét mint DC jelöltet, akinek szintén van Raiders-es kötődése és jó szakembernek tartják. Ha Moss érkezne akkor Tom Clements neve mint OC merülhet fel aki jelenleg QB coach GBfalván. Még van egy érdekes név ami nem nagyon kerül említésre arról a staffról: Mike Trgovac jelenlegi DL edző, aki DC tapasztalattal is bír (Carolina-Fox). Ő is esélyes lehet a DC posztra sztem.

Dom Capers: 61éves jelenleg GB DC. Tiszteletnek örvendő, elismert DC, nagy tapasztalattal. DCnek remek, HCnak én nem nagyon hiszem. Volt már 2szer HC nem túl jó eredménnyel. Korban sem az a fiatalos clean start nekem, de majd kiderül. Védelem vele sztem tuti rögtön váltana. Nála azért az is érdekes kérdés, h akar-e HC lenni ismét. Nem fiatal, jó helye van GBben, sokkal kevesebb stresszel vszeg. Mossnál említett staff memberek ide is leírhatók.

Todd Bowles: 48 éves D minded edző aki mostani szezont mint Dolphins interim coach zárta és állítólag ott is benne van a mixbe, de valószínűleg inkább mint DC. 2005 óta edzősködik, így tapasztalata nincs sok, de emberileg jókat írnak róla. Nála kérdéses a D play calling, bár eddig nem hívott ha jól tudom, szóval sztem ha HC lenne idén akkor is inkább DC hívná a playeket. Vele kapcsolatban nagy plusz lehetne az, ha Mike Nolan érkezne vele mint DC. Ő is inkább a Moss vonal olyan szempontból, h inkább leader, motivator mint atom coordinátor. O staff abszolút kérdőjeles vele.

Pete Carmichael Jr.: 40 éves jelelnegi NO OC. Ő bár nem elsődleges playcaller NOban, Payton sérülése után amikor átvette a playcallt állítólag nem látszott visszaesés. Ő elvileg jó O szaki, bár nagy kérdés mennyire tulajdonítható ez a jól felépített Payton rendszernek és Breesnek. Vele kapcsolatban teljes homály számomra mindenféle O, D staff.

Dennis Allen: 39éves Broncos DC. Infomációink alapján főleg neki tulajdonítható a Denver idei D teljesítménye, ami miatt bekerült a jelöltek közé. Első coordinátori melója és amúgy is relatív tapasztalatlannak számít még. Lehet nagy lenne neki még az ugrás, de az látszik, h a Dhez igen jól ért.

Mike McCoy: 39 éves Broncos OC. Ő nekem múltjával nagyon Fox emberének tűnik, feltételezném, h marad még vagy legalább nem a mentora ellen foglal el HC posztot, de ki tudja. A Tebow dologból a legtöbbet hozta ki sztem, ezzel együtt nálam nem favorit, hacsak nem Pryor és option jön nálunk is 😊.

Kint a Denver edzőkkel kapcsolatban olyan álláspont is kialakult már, h McKenzie csak mentálisan kirabolja a Broncost 😊
RM: Mike mit csináltál Tebow-al, mit játszotok, mi az erőssége stb...
MM: Elmeséli
RM: Allen mit csináltál a Denver Dvel, mik az erősségeik, mit tennél Tebow ellen?
DA: Elmondja
RM: Köszönöm uraim, egyenlőre ennyi...keep in touch 😀

😀

Vissza a komolyabb vizekre.
Nekem Winston Moss a favoritom és nem azért, mert a legtöbb okos ezt írja kint. Ma például Steve Corkan (Raiders beatwriter) írta, h beszélt valakivel aki tudja régebbről, h Reggie anno kijelentette, h ha GM lesz Moss lesz a HCje...
Hanem sokkal inkább azért, amiért Reggienek is örültem. Liga szerte elismert feljövő assistant akinél ténylegesen várható a HC kinevezés. Nem egy AL féle surprise megoldás. Ha rendbe tudja rakni a fejeket, szíveket az öltözőben és Reggie segítségével egy jó staffot összerak akkor ténylegesen elindulhat a csapat a fejlődés útján szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Moss:
http://gnb.scout.com/2/1149282.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
http://www.mockingthedraft.com/2012/1/6/2686334/2012-compensatory-draft-pick-predictions

csak találgatás, de 2db 3.köröst és egy 4. köröst kaphatunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Állítólag Hue vissza is lesz hozva, OC-nek.Deny
nem látok erre esélyt, az ESPN-en azt olvastam, hogy a Rams-hez mehet, mint OC

choose life
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Állítólag Hue vissza is lesz hozva, OC-nek.Deny
Link?

Erdekes lenneRolni
Nem hiszem, akkor nem rúgták volna ki, csak leminősítik...
Meg ugye Reggie hozza a saját HC-át, a HC meg a saját embereit.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Állítólag Hue vissza is lesz hozva, OC-nek.Deny
Link?

Erdekes lenne

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag Hue vissza is lesz hozva, OC-nek.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Koszi!!


Schefter szerint Saints OC Pete Carmichael jart nalunk penteken interjuzni.
Saints falvan ki hivja vajon a playeket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Raiders received permission today to interview both Broncos coordinators, DC Dennis Allen and OC Mike McCoy, for their HC vacancy.deyell
Bár ellenségnek dolgoztak eddig, de van bennük fantázia sztem.
Allen teljesítménye kérdéses sztem Fox miatt aki D guru ugyebár...
McCoy viszont szépen váltott Tebowra...

Nem favoritok nálam se, de sztem Reggienél sem...Rolni
Dennis Allen hívja a defensive playeket, és nagyon jól, nagyon okos playeink voltak. A szezon nagyrészében jobban teljesítettek, mint amit a talentlevel sugallt volna. Emellett jól kihasználta az egyéni képességeket. Igazából noha elfogult vagyok, szvsz sokkal jobb védelem, mint amit a számok mutatnak...
Fox egyszer azt nyilatkozta, h a védelem csak 10%ban az ő érdeme, 90%-ban Foxé és az asszisztenseié (a 90% természetesen főleg Allen neve mellé megy).
Szóval én őt tartom az offseason legnagyobb fogásának denveri részről.

Más kérdés, h ennyi tapasztalattal nem lenne a legjobb ötlet kinevezni HC-nak, mégha minket jelentősen gyengítenétek is ezzel...

McCoy-t többen támadták szezon közben, pedig kihozta amit ki lehetett. Viszont tény az option lendülete a végére elfogyott, és onnan már nem újított. Jó kis OC, én remélem marad nálunk, de találtok nála jobbat is a ligában...

Coordinátoroknak jók, edzőnek kitudja, szvsz mindkét csapat jobban jár, ha maradnak nálunk, mi biztos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Raiders received permission today to interview both Broncos coordinators, DC Dennis Allen and OC Mike McCoy, for their HC vacancy.deyell
Bár ellenségnek dolgoztak eddig, de van bennük fantázia sztem.
Allen teljesítménye kérdéses sztem Fox miatt aki D guru ugyebár...
McCoy viszont szépen váltott Tebowra...

Nem favoritok nálam se, de sztem Reggienél sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Raiders received permission today to interview both Broncos coordinators, DC Dennis Allen and OC Mike McCoy, for their HC vacancy.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Nem mondom, h a GB ellen drukkolok, de előbb lenne HCnk vszeg, ha kiesnek...


Félidő...eddig minden "sínen" a jövőheti HC interjúkhoz...

Giants azt is megmutatja azért, h 4-3D is lehet jó!

37-20...lesz itt interjú hamar, de a GB def mai teljesítménye kicsit elbizonytalanított...

Na vége jöhetnek az interjúk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
The Oakland Raiders have extending their list of potential head-coaching candidates to Green Bay Packers defensive coordinator Dom Capers, according to a league source.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825f0ce7/article/packers-dc-capers-on-raiders-list-of-candidates?module=HP11_MYNFLgyengejobb
Jaja...

Neki nem örülnék annyira. Kora és HC múltja (annak sikertelensége miatt)

Ha GB akkor Moss inkább.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The Oakland Raiders have extending their list of potential head-coaching candidates to Green Bay Packers defensive coordinator Dom Capers, according to a league source.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825f0ce7/article/packers-dc-capers-on-raiders-list-of-candidates?module=HP11_MYNFL
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Rolni!
Stantont és Avrilt kihúzhatod a listáról.
99%,hogy mindkettő marad a Lionsban.Bazzani
Stanton kihúzom nincs gond, Avril meg amúgy is csak a wild-card opcióban van benne...azoknak nem nagy a valóság alapjuk 😊

Köszi az infót kiveszem őket...

Avril miatt kérdem, h ti jól álltok cap-el, h ennyire biztos vagy benne?Rolni
Úgy fogunk állni capspace-el,hogy jó legyen.
Ebben Mayhew geci nagy mágus.
(Megatron hosszútávúja lesz az első lépés ebben.)

Most olvastam több nyilatkozatot amiben elsőszámú feladatként Avril megtartását mondja.
Mindenképpen meg fognak egyezni még a piac nyitása előtt.

Stanton más téma. De sztem ő is marad, mondjuk ha beajánlanak neki valahol egy kezdő pozíciót vagy valami nagy lóvét akkor nem,de ilyen nem lesz.Bazzani
Értem és köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rolni!
Stantont és Avrilt kihúzhatod a listáról.
99%,hogy mindkettő marad a Lionsban.Bazzani
Stanton kihúzom nincs gond, Avril meg amúgy is csak a wild-card opcióban van benne...azoknak nem nagy a valóság alapjuk 😊

Köszi az infót kiveszem őket...

Avril miatt kérdem, h ti jól álltok cap-el, h ennyire biztos vagy benne?Rolni
Úgy fogunk állni capspace-el,hogy jó legyen.
Ebben Mayhew geci nagy mágus.
(Megatron hosszútávúja lesz az első lépés ebben.)

Most olvastam több nyilatkozatot amiben elsőszámú feladatként Avril megtartását mondja.
Mindenképpen meg fognak egyezni még a piac nyitása előtt.

Stanton más téma. De sztem ő is marad, mondjuk ha beajánlanak neki valahol egy kezdő pozíciót vagy valami nagy lóvét akkor nem,de ilyen nem lesz.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Rolni!
Stantont és Avrilt kihúzhatod a listáról.
99%,hogy mindkettő marad a Lionsban.Bazzani
Stanton kihúzom nincs gond, Avril meg amúgy is csak a wild-card opcióban van benne...azoknak nem nagy a valóság alapjuk 😊

Köszi az infót kiveszem őket...

Avril miatt kérdem, h ti jól álltok cap-el, h ennyire biztos vagy benne?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rolni!
Stantont és Avrilt kihúzhatod a listáról.
99%,hogy mindkettő marad a Lionsban.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Akkor rövid távon nem lesz nagy előrelépés szerintem...

Igaz csak két ember, de eddig csak az O oldaláról küldtek el.
Arra azért kíváncsi lennék mi alapján dönt Reggie.BMG
Ez nem feltétlen igaz. Tavaly jött új OL edző, segédedző és elég kézzelfogható javulás volt. Annyi a trükk, h jobb edzőket kell hozni, mint amit elküldesz.
Sztem Reggie addig nem dönt amíg nincs meg a HC, max. akiket fontosnak ítél azoknak szól (OL csapat remélem ilyen) viszont a staff szerződései kifutottak, így aki nem akar várni keres máshol munkát.
Fontosak a pozíciós edzők, de azért a HC-OC-DC-ST a lényeg, így várjunk türelemmel, ha azok szarok lehet kezdeni károgni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!