Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vicc ez a Raiders. Csoda ha lesz normális csapat 2-3 éven belül...szaba
Ennek szerintem majdnem mindenki örül. A csoportellenfelek azért mert így legalább velünk nem kell törődni. Mi meg azért mert a 8 győzelem is már teljesen sok(k) volt itt párunknak, nem vagyunk ehhez hozzászokva. Így legalább meglesz talán az a 3-4 győzelem és jó is lesz 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Vicc ez a Raiders. Csoda ha lesz normális csapat 2-3 éven belül...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezért szokták azt írni, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Szóval csak meglépte. Kíváncsi leszek mi lesz itt, de tényleg nem szarozik Reggie. Bár egyelőre én sem tartom jó lépésnek, de hát igazából nem Reggie hibája az, hogy nincs egy pickünk sem az idei draftra, szóval ezért is elküldhette. De majd meglátjuk mi lesz...
Akkor szarok be, ha Chuck meg itt marad 😀
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Baszki! Írom itt lelki fröccst erre kivágják! Ezt én most nem értem!
Amúgy lehet, hogy pont a Palmer trade miatt rúgta ki McKenzie! Lehet nem tetszett neki ez az "épp eszű" döntés Huetól, de attól még mindig nem értem... :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 721
Hova adják tovább Palmert? Őszintén kinek kellene?

Amúgy nagyon nagy faszságnak tartom a HC kirúgását 1 év után.tenorx
Seattle? Annak idején mintha őket is érdekelte volna, csak a Raiders elég keményen túllicitálta őket. Az biztos, hogy nem fognak annyit kapni érte mint amennyit adtak..kizárt.

vastaggal egyetértek...elég radikális lépés. (persze ettől még bejöhet)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hova adják tovább Palmert? Őszintén kinek kellene?

Amúgy nagyon nagy faszságnak tartom a HC kirúgását 1 év után.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 721
továbbadják Palmer-t, valamit csak kapnának érte. (mondjuk egy jövőévi picket) 1 évig elkaristolnak valahogy a JC-Pryor-Böllér 3-sal és jövőre o rebuild.

mondjuk nem tudjuk még, hogy ki lesz az új edző.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
McKenzie nem szarozik.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Raiders fired Hue Jackson. More on ESPN.

W
T
F
?tenorx
He?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az lehet, de miből? Nem nagyon van pick Palmer után, meg most jött Pryor is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 721
Raiders fired Hue Jackson. More on ESPN.

W
T
F
?tenorx
na vajon új HC=új QB?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Raiders fired Hue Jackson. More on ESPN.

W
T
F
?
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
http://www.youtube.com/watch?v=zuAXLpwaGwo&hd=1

Dejó ezt a videjót nézni! (vagyis rossz) Most úgy fáj a szívem ezért a szezonért srácok... DMC mennyire hiányzott idén... :S
Jah amúgy meg Tebow szárnyalása kikészített hétvégén. Kicsit se ment fel a pumpa ááááÁÁÁ!! Pedig azthittem Harrison megpumpálja a fejét párszor... 😐
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Remélem ez nem esik meg majd Reggie-vel. (Egyébként külsőre egyáltalán nem szimpatikus nekem ez az ember :rolleyes: )Bruce
Hát egy sötét bőrű ember akinek nem fekete a haja... megértelek. 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 721
Tim Brown meg bekerült a 15 játékos közé akit beválasztanak idén a halhatatlanok közé! Hajrá Tim! 😊Bruce
erről jut eszembe, szerettem volna már kérdezni, hogy Al bekerült már a HoF-be? Bekerülhet nem?Amadeus91
Jaja lassan 20éve bent van ha jól emlékszem mint csapat és ligavezetőBarb
akkor "megnyugodtam". 😊 Nekem hiányzik azért az öreg a ligából, hatalmas formátumú ember volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
One of the sources said, "Reggie McKenzie and Hue Jackson are joined at the hip. They are proud to be on the same team. Hue is delighted he can now focus on what he does best, which is coach. Reggie and Hue have the same Sports Agent, Ken McGuire, to think there's a riff between these guys is simply ridiculous."

I've learned that McKenzie and Jackson are very good friends who see eye to eye on the changes the Oakland Raiders need to make to become a Super Bowl contender.

There are national reports that state McKenzie may consider replacing coach Hue Jackson. I'm not here to argue with other reporters, I just want to let our CSN viewers and readers know what I'm hearing. I realize you can't always trust your source, but in this case, I'm positive Hue Jackson is here to stay. He will remain the head coach of the Oakland Raiders for the 2012 season, and most likely, much longer.

http://www.csnbayarea.com/football-oakland-raiders/news/Sources-Jackson-to-remain-Raiders-head-c?blockID=626814&feedID=2801

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Továbbra is tartom, h ilyen draftmentes offseasonban nincs értelme szétpüfölni az egész csapatot. Huet sincs értelme elküldeni sztem. D oldalon kell ügyködni és aszerződéseket rendezni.

Moss jöhet DCnek!

Go Tim!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Tim Brown meg bekerült a 15 játékos közé akit beválasztanak idén a halhatatlanok közé! Hajrá Tim! 😊Bruce
erről jut eszembe, szerettem volna már kérdezni, hogy Al bekerült már a HoF-be? Bekerülhet nem?Amadeus91
Jaja lassan 20éve bent van ha jól emlékszem mint csapat és ligavezető


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 721
Tim Brown meg bekerült a 15 játékos közé akit beválasztanak idén a halhatatlanok közé! Hajrá Tim! 😊Bruce
erről jut eszembe, szerettem volna már kérdezni, hogy Al bekerült már a HoF-be? Bekerülhet nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tim Brown meg bekerült a 15 játékos közé akit beválasztanak idén a halhatatlanok közé! Hajrá Tim! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Winston Moss is játszott a Raidersben, szóval jó is lehet, bár inkább annak örülnék ha DC lenne és Hue maradna HC.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Packers asst. coach Winston Moss being mentioned as possible coaching replacement for Hue Jackson. If anything, defensive coordinator.

choose life
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Reggie McKenzie-nek örülök, remek szeme van a tehetségekhez. szvsz jól jártunk vele.

choose life
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem az emberanyaggal nincs probléma, se offense, se defense oldalon, csak jó irányítás kell nekik.
Védelemben, edzői körökben biztos lesz változás, meg néhány szerződést (Seymour, Routt, Wimbley, Huff, Eugene...) nem ártana módosítani. FA-k közül Branch, Bush, Reece megtartása a fontos.

De elvileg kedden lesz sajtótájékoztató, akkor minden kiderül - legalább, hogy milyen elképzelései vannak GM úrnak.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem lehet tudni mi az elképzelése Reggie-nek! Lehet hogy idén a cap gondokat akarja rendbe tenni, jövőre pedig majd drafton elkezdi szedegetni a fiatalokat.

De nekem az az elképzelésem, hogy nem nagyon fog az offense részhez nyúlni, inkább majd a def-et változtatja, de ott is inkább egy edzői kar jön aztán meglátjuk hogy ők tudnak e valamit tenni ezzel a kerettel. Aztán meglátjuk.

Én csak azért írtam fel ezt, mint lehetőséget, mert benne van a pakliban, még ha annyira nem is alkalmas ez az off-season az újraépítésre. De ugye ha új kakas jön a szemétdombra, változásokra kell számítani!