Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Éves díjak Victor Cotto szerint!

http://www.sbreport.net/raider_news/008/7656.html
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
A hosszútávon kritikus a GM személye lesz...most,h a Rams és a Colts is GM-et keres nem könnyíti a helyzetünket, bár a Raiders melót ha valaki akarja viszi és nem mérlegel más csapattal...

Spangs jó eséllyel Philliybe megy, hozzánk vszeg kisebb név érkezhet...
Mel Tucker nekem szimpatikus lenne...Morris nem tudom milyen DC lenne...Del Rio nem tudom mennyire motivált, mennyire könnyen váltana vissza assistantá...

Örülök,h hasonlóan látjuk a dolgokat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Janit meg rúgassák a Pro Bowlon 70yardról KÖNYÖRGÖM 😂Barb
😀 Az azért lehet, hogy nem menne:
http://www.youtube.com/watch?v=UXTvv4mjur0

Meg az szerintem nem számít a statisztikákba.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
+1 én is egyetértek az előttem szólókkal, Rolni köszönjük a részletességet.

Spangli+Morris már repült, 4-3as szakemberek mind2en, jó a nevük szóval a pletykázás el is kezdődhet 😀

A szezon legpozitívabb csalódása az OL sor egyértelműen ( a Wr-sor is lehetett volna de Ford, Murphy szezonját közel teljesen felforgatta a sérülés, DHB és Moore se volt midnig egészséges )

A negatívumok egyértelműek főleg a D számai után, személyesen Scottot sajnálom, hogy a sérülése óta teljesen szürke. Valahogy espn-en így mondták " Last year he was a player, this year a worker "

Reméljük kevesebb sérültünk lesz, aki meg az volt 100%-osan tér vissza.
D-ben még ahogy Rolni írta a fal runD képessége a gáz. Houston nekem olyan mint a fiatal Kelly, nem hiszem el hogy előbb utóbb nem kerül be a fal közepébe. Főleg mert Nessyt szívesebben látnám LDE-nek.
Wimbley to RDE inkább szituációs, mint átképezhető, idén azért a kezdő LT-k ellen nem volt atom.
Egy passrusher RDE ami nekem nagyon hiányzik, drafthíján piacról hoznék (kik lesznek elérhetők?)
Az Nt pedig jöjjön csak draftról, amíg Kelly és Sey vannak őket KELL játszatni a mega fizuk miatt....
LB sor nekem tetszik, McClain, Curry, Wmbley még nem öregek, ha nem is nyernek nekünk meccset lesz nagyobb bajunk is.
Cb-k a fiatalokon múlik, Routt főleg a sok DPI miatt volt kétszínű én személy szerint pozitívan éltem meg az idei játékát, azt hittem fosabb lesz.
Safety poszton a kezdők jók, maradjanak egészségesek+Branchot nem tudom h fizetjük meg (ugye fa lesz?)

Janit meg rúgassák a Pro Bowlon 70yardról KÖNYÖRGÖM 😂


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nagyon jók az összefoglalásaid! Tetszik.

Én is azt gondolom, hogy kell egy GM, aki majd eldönti hogy milyen irányba megyünk tovább, de azt a hülye is látja, hogy a D az többre képes sokkal és kell egy olyan edző, aki ezeket ki is hozza, meg a buzi zászlókat csökkenti, akár büntetéssel akár valami mással.
Sok-sok munka lesz a giga szerződésekkel, de ha tényleg egy jó kis GM-et sikerül szerezni, aki ebben jó, akkor nem lesz ezzel gond sztem. Ha meg igen, akkor meg hagyni kell dolgozni és szétverni a csapatot a picsába és elindulni egy normális úton. A 2012-t meg beáldozni.
Na de majd hamarosan elválik a szar a víztől és meglátjuk mit hoz ez az év nekünk!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nagyon jól összefoglaltad a dolgokat Rolni, nehéz is rá reagálni 😊

Szerintem Hue hibája az volt, hogy minden áron bizonyítani akart, minden áron győzni, ami pont a footballhoz való szemlélet, de Al hálával minden a nyakába szakadt és kicsúszott a kezéből az irányítás.
JC sérülése után meg akarta váltani a világot, ami sajnos nem sikerült, de legalább a tavalyi mérleget sikerült hozni.
Mindenképp maradnia kell, de a HC-OC feladatkörön kívül nem szabad több feladatot adni neki.

Chuck...
2010-ben a passD 2., a rushD 29. volt, 2011-ben a passD 27., a runD 27. lett és csak egy kezdő távozott.
Szerintem ez mindent elmond, és Aso távozása szerintem nem sokat nyom a latba.
Mindig szidtuk Alt, hogy miért erőlteti a man-to-mant, hát ez lett a zónázás eredménye...
A passrush gyakorlatilag nem is létezett idén, szinte egyáltalán nem blitzeltünk, csak a 4 emberes rush.
Egyértelműen a védelmen ment el a szezon.

CP még nekem az érdekes, hogy teljes offseason alatt mennyit javulna a játéka, mert ebből az offense-ből szerintem többet is ki lehetett volna hozni.
A vége felé kezdett belejönni, de nekem továbbra sem tűnt túl magabiztosnak.
Én megtartanám JC-t valahogy és kezdjen a jobb!

Bush iránt nem tudom ki érdeklődhet, de szerintem sem első számú RB, inkább a fontos yardokat hozza.
DMC igazán végigjátszhatna már egyszer 16 meccset.

A WR és OL egység rendben van, a falban az utánpótlás is megoldott.

A defense nálam egyértelműen Chuck miatt szar, a passzvédekezés ilyen szintű visszaesése gyakorlatilag változatlan keret mellett... nem a játékosok az első számú hibaforrás.
Az emberanyag megfelelő, csak valakinek jól kellene alakítani. Kíváncsi lennék, mi lett volna, ha Marshall marad...

Én a DC poszt kivételével nem változtatnák a csapaton, mondjuk nem is nagyon lesz rá lehetőség - a pénzügyek nem túl jók FA-hoz, draftunk meg ugye nincs.
Romanowskit szerződtetném még, mint "motivációs szakember" - szerintem ingyen is vállalná 😛
Esetleg DL és LB keretbővítést el tudnék képzelni.


(Tegnap este felötlött bennem, hogy az összes 2013-as pickünket adjuk a Coltsnak az 1/1-ért és hozzuk Luck-ot 😀 )
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát lehet sok mindent mondani Chuckra...! Vagyis csak azt, hogy nagyon nem jött be... Kurvára nem! DE!
Azért, hogy nálunk nem képesek a játékosok megcsinálni 1 solo tacklet normálisan... Nem hogy normálisan sem! Sehogy se!
Zónázásnál meg kötelezően, menetrendszerűen elváltják magukat (attól függetlenül, hogy maga a play már felrajzolva is úgy néz ki mint egy híg fosba mártott műszaki rajz... ) ráadásul nem 1-2 ütemmel késnek el, hanem mikor befut az O playa az end zoneunkba akkor nálunk az őt fogó ember sorba áll a klozetnál valahol a Club Suites alatti folyosón miközben fingik meg böfög jó nagyokat... Nem csoda, hogy körülbelül 99 másodperc alatt csinál egy 99 yardos driveot az SD... :mad: :/
Tragikomédia ami itt folyik basszus (nem csak az utolsó meccs volt az, hanem minden olyan meccs ahol azt írtuk, hogy a lényeg a W...)!
Na szóval csak azt akarom mondani, hogy - már megint sikerült KIBUKNOM! - nem csak Chuck felelőssége ezeket a srácokat motiváltan tartani/mindaz mellett, hogy szakmailag nem sok mindent rakott le nálunk...
Mondjuk most jön a másik oldal, hogy én mint játékos ott vagyok a pályán és harcolok a PO-ért, akkor csak azért is balfaszkodok??? A nyomásról meg ne beszéljünk, mert egész évben ilyen nyomorékul játszottak...

Kicsi hiányzott a rájátszáshoz, de én azt mondom, hogy nem is érdemeltük volna meg... BÁR CP MOST ISZONYATOSAN JÓL JÁTSZOTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Teendők:

1. GM igazolása. Kell egy jó, igazi GM. Huenak a focival kell foglalkoznia, Mark pedig közel sem Al ugyebár. Olyan GM kell aki valóban jó, hozzáértő és tud együtt dolgozni a meglévő csapattal (Amy, Mark, Hue…)

2. DC igazolása. Ahogy írtam már kell ide egy igazi D ember aki rendet rak a fejekben és NFL szintű gameplant tud összerakni, majd le is tud egy meccset jól hívni.

3. Saját emberekkel, szerződésekkel kell komolyan foglalkozni. FAk közül több playa is fontos vissza és a meglévő nagy deal-es emberekkel olyan megoldásra kell jutni, hogy 1-2 külsős FA erősítés beférjen. Nem top nevekre gondolok, de OL, DL, LB, CB posztok elbírnak jó embereket.

4. Draftra felkészülni és a comp pickekkel kiegészített draftból a legtöbbet kihozni. Utóbbi draftokon elég jól tevékenykedünk, így van remény. Jövő évi draftokat nem forgácsolnám szét 1-2 plusz pickért, persze ha vhol benn marad komoly value vagy fit akkor ügyködni kell, de nem ilyen Hue féle tűzijátékos módon, hanem megfontolt GM módon.

5. Alaposan felkészülni a szezonra mentálisan, fizikálisan és gameplan, playbook ügyileg, ugyanis ahogy Bruce vázolta cudar kemény schedule várható. De a csoport többi tagaj is ezt kapja, szóval nem impossible a mission uraim.

Vélemények?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
DL:
Richard Seymour:
Pro bowler lett, meg van sok sackje, volt 2 kritikus FG blokkja mégsem vagyok elégedett. Talán a giga pénz miatt, talán a rengeteg hülye bünti miatt, talán a gyenge run D miatt… Jövőre több kellene. Kinn nyomják a trade opciót, én ebbe nem hiszek 7,5M fizu és 7,5 roster bonus…kinek kéne ez? Sztem marad, de kell egy szerződés igazítás.

Tommy Kelly: Volt bünti róla is, de ő volt a jobb idén sztem. Sajnos ő sem egy igazi run stopper és Sey-el együtt nagyon nem run stopper belsőt formálnak. Jövőre azért még jó szereplést várok tőle és év végén majd elválik ki marad, ha marad vmelyik 2013ra.

John Henderson: Még mindig jó run stopper Hendo, de már nem bírja a kezdő strapát. Azt a 4M se éri azért meg mint rotációs NT, de kell nagyon. Kéne mellé egy fiatal run stopper NT aki tanul tőle, persze draft nélkül nem lesz egyszerű. Jövőre még reméljük lenyom egy többnyire egészséges hasznos szezont nyugdíj előtt.

Desmond Bryant: Ő hasznos tagja volt az idei csapatnak. DT, LDE, RDE posztokon mind játszott, többnyire jól. Meg kéne tartani és megtalálni a helyét. Én LDEt mondanék vagy UTt.

Lamarr Houston: Tavaly jobb volt, idén kicsit eltűnt, de jövőre sokat várok tőle. DE posztról nem igazán veszélyes mint pass rusher, viszont futás ellen sztem rendben van. Dönteni kell mi legyen a sorsa…LDE vagy be DTnek. Én visszatolnám a súllyát 300 köré, fölé és DTnek használnám inkább, akár pont Bryanttal megcserélve aki mehetne ki LDEbe.

Matt Shaughnessy: Nagy kár az IRért. Jól indult a szezonja és nagyon hasznos tagja a DLnek. Remélem jövőre teljes erőben tér vissza. Vele kapcsolatban azt kell eldönteni, hogy hagyjuk RDEben vagy visszatoljuk LDEbe. Megállja a helyét RDE poszton is, de elit passz rusher nem lesz onnan soha. Ha megtartjuk ott akkor javul a run D, de máshonnan kell pass rusht hozni, ha áttoljuk LDEbe akkor onnan sztem veszélyesebb siettető lehetne amellett,h futásban azért megállja a helyét. A kérdés az RDE poszt maradna. Draft pickben gondolkodni nehéz idén, főleg olyanban aki kezdő RDE lenne és upgrade. Kint olvasni a Wimbley to RDE dolgot egyre többet. Hát érdekes lenne, mert Kam nem egy atom jó megoldás futás ellen DE posztról, de a passz rush veszélyes lenne. Sztem a megoldás a rotációban lesz. Futás ellen Matt RDE, passz szitukban (nickel, dime vagy hátrányban lévő csapat) Matt LDE Kam RDE Houston DT…

Jarvis Moss: Back up DEnek maradhat sztem, de kéne mellé hozni egy fiatal pass rushert is.

Trevor Scott: sokáig kedveltem és bíztam benne, de sztem kuka vagy max ST playaként min deal. Ha 3-4be esetleg váltanánk akkor back up OLBnek maradhat.

LB:
Rolando McClain:
Volt körülötte elég zűr idén. Januárban rálőttek, aztán szezon közben állítólag ő lőtt…a jogi dolgokat le kell követni még nála és ha kell büntetni remélem Hue lecsap, mert ez fontos dolog, üzenet. Játéka nem fejlődött annyit, mint reméltem, de főleg az utolsó 2 meccsre összekapta magát. Sztem Ő profitálna legtöbbet egy minőségi DCtől, aki rendbe szedné és fókuszálná.

Kamerion Wimbley: Hát jobb volt tavaly. SLB posztról idén nem volt annyira veszélyes rusher, bár ez sztem DC hiba, hiszen tavaly láttuk mit tud. RDE posztról voltak szép megmozdulásai, de ha a SD 4 sacket levesszük nem volt állat. Több kell tőle is azért a pénzért. Jövőre sztem többet kell lerakni RDEbe siettetni és kevesebbszer kell Gatesre meg RBkre rakni coverbe 😊

Aaron Curry: Sztem jó deal volt. Sokkal jobb mint volt odaát. Jól mozgott többnyire. Büntikre kell figyelnie és arra, h néha túljátsza a playt…RBk elleni LoS mögötti megmozdulásokra gondolok. Tegnap is volt, h simán átment, de a RB kicselezte és otthagyta, mert már túl ráállt.

Travis Goethel: Na ő lesz érdekes. Ha sérülésből visszatud jönni akkor jó depth, rotáció lehet. MLB és OLB poszton is bevethető, csak eddig üvegből van ő is. TCben McClaint szorongatta MLB poszton és én pl simán Groves elé raktam volna WLB poszton is. Ha játszik akkor nagy segítség lehet pl a (nem nickel, dime) passz szitukban amikor Kam RDEbe lemegy és még kell a 3 LB.

Quentin Groves: Én kedvelem a fazont és mint back up STer jónak is tartom. Remélem marad ilyen szerepkörbe olyan pénzért.

Ez akkor is csak 5 ha Groves visszajön, így ide tuti kell depth.

CB:
Stanford Routt:
Ha nem lenne a tengersok bünti akkor rendben lenne. De van 😊. Jó CB ő, de nem elég konzisztens és a büntik egy része tök fölösleges. Ha a büntiken javítanának és kicsit fókuszáltabb lenne…meg ha a nagyanyámnak kereke lenne…

DeMarkus Van Dyke: Tudtuk, h azért ő project lesz. Fizikuma miatt is, meg college tapasztalata miatt is, ennek ellenére a szezon első felében mutatott szép dolgokat. Sokat kell erősödnie és tovább kell dolgozni a kéz lóbáláson, de sztem a csípője, lába, magassága és agya megvan ahhoz, h jó legyen. Jövőre sokat várok tőle.

Chimdi Chekwa: Nekem tetszett a játéka, kár a sérülésért. Reméljük nem veti vissza és jövőre ott folytatja ahol abbahagyta. Benne is sok potenciál van.

Lito Shepperd: Nem az már aki egykor pro bowler volt, de depthnek jó lenne. Ha jövőre nem #2t kellene tolnia örülnék ha maradna. Ha DVD és Chimdi fejlődik eleget akkor hasznos veterán lehet.

Chris Johnson: Értékelhetetlen szezon volt. Előbb a sérülések, aztán a családi tragédia. Lehet, h utolsó éve volt ez. Ha olcsón jön akkor 4., 5. CBnek sztem maradhatna.

S:
Tyvon Branch:
Egyértelműen a legjobb S volt idén. Talán a legjobb D playa. Kell vissza nincs mese, de nem Huff-i áron. Javult coverageban, de azért még mindig a run support és a blitz az erőssége.

Michael Huff: A sérülések nem engedték, h normálisan játszon. Jövőre sokkal több kell tőle is.

Mike Mitchell: Az, h Huff sérülés ellenére nem tudott S posztra komolyan odakerülni mutat vmit. Ilyen TE, RB fogó LB\S szerepkörben nem rossz, de a 2. körös behúzása még reachnek látszik. Többet kéne talán nickel felállásban az MLB mellett használni.

Matt Giordano: A srác remek ST playa és back up lenne, még „vezérség” is akad nála. A kezdő S poszt sok neki. Sorsa sztem Hiramtól függ majd. Ha Hiram nem tud visszatérni vagy a vezetés nem akarja,h visszatérjen akkor Gio maradhat.

Jerome Boyd: Sztem egy rakás szar a gyerek és remélem elküldjük. Se LB, se S poszton nem jó, coverageban szar.

ST:
Jano, Lechler és Condo állatok akik kellenek, maradnak.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Nézzük a játékosokat posztonként. Idei teljesítményüket, illetve azt, hogy mi várható jövőre.

QB:
Carson Palmer:
Nagyon nehéz helyzetbe csöppent bele és ez látszik is a teljesítményén. A tradet én azok után, h nem lett idén PO hibásnak értékelem, de ez nem CP teljesítményét rontja. Voltak szép megmozdulásai, jó meccsei, de voltak gondok is. A pontosságával még vannak gondok, bár ennek egyik fő oka a gyakorlás, chemistry hiánya. Az eladott labdák szintén főleg erre foghatók, bár voltak olyan pickek is amik simán az ő hibái voltak. Az bizalomra ad okot, h a kezén, mozgásán nem látszanak a korábbi sérülések sztem és ilyen módon van egy normális irányítónk, aki egész offseason után jövőre reméljük bizonyít. Ha jövőre jól játszik és POba vezeti a csapatot akkor még változhat a véleményem.

Jason Campbell: Jól indult a szezonja, jól játszott, nagyon rosszkor jött a sérülés neki is és nekünk is. CPnél óvatosabb duhaj ő, de DMC kihullása után vele is nagyon szenvedtünk volna sztem. Ha marad JC akkor sztem most POban lennénk és ami mégfontosabb beljebb lennénk 2 korai draft cetlivel. Ez már mind1. Én örülnék nagyon, ha JC maradna mint #2 QB, bár nem tartom valószínűnek. 1-2 helyen lehet mehetne kezdő posztért harcolni, de ki tudja mi lesz.

Kyle Boller: Igazából semmit nem ér a srác. #2 számú QBnek kurva kevés sztem kuka.

Terrell Pryor: Érdekes kérdés a srác. Az rendben van, h idén szóba se jöhetett mint opció, de jövőre ki kell találni lassan mi lesz vele. QB marad és CP után vele képzeljük el a dolgokat? QB marad és back up lesz max? Pozíció váltás? Majd meglátjuk, de azért jövőre CP mögé sztem még kell egy veterán #2.

RB:
Darren McFadden:
Top 5 RB. Amikor egészséges és nála ez elég nagy kérdés, gond. Ha jövőre se tud közel egész szezont lejátszani akkor sajnos le kell cserélni majd másra, mert ez így nem jó, h valakire felépíted az O-t aztán kidől fél szezonra. Nem tudom mit várhatunk. Sok jót nem sztem. Iszonyat mennyi láb sérülése van a srácnak…Ha ő nem sérül le idén tuti POban vagyunk még a gyökér Dvel is.

Michael Bush: Jó back up futó és DMC mögé remek change of pace back, de nem kezdőnek való. Nem elég robbanékony és elfárad. Szezon végére teljesen kipukkadt, pedig csak a felében volt kezdő. Ha olcsón marad akkor remek, ha sokat kér had menjen. Bankot robbantani nem éri meg miatta.

Taiwan Jones: Sokat nem láthattuk idén. Ez részben a rövid offseason miatt volt és részben a sérüléseinek. A legnagyobb gondom vele az volt draftolásakor is, hogy kb annyira sérülékeny mint DMC, így nem életbiztosítás. Amúgy iszonyat gyors és kurva veszélyes fegyver lehet belőle. Nem szabad agyon terhelni, de bízom Hueban, h felhasználja jövőre.

Rock: Maradjon! ST vezér.


FB:
Marcel Reece:
Igazi unicum a srác. Nagyon nagy missmatch, Hue jól is használja legtöbbször. Őt sztem nagyon fontos lenne megtartani, de bízzunk benne, h tudja, h máshol nem nagyon lenne lehetősége ennyiféleképpen játékba kerülni és marad.

Manase Tonga: Klasszikus lead blocking FB és annak nem rossz. Ha Reece lelép meg tudja oldani a feladatot, de ő sose lesz olyan fegyver mint Marcel. Ha Marcel marad akkor is jó esélye van sztem a keretben maradásra, főleg ha nincs back up RB Bush helyett. Azért gondolom, mert ekkor DMC, Jones és Rock mellé Reece kerülhet még futóként és kell Tonga mint FB.

TE:
Kevin Boss:
Szerintem Bosstól mindenki többet várt. Elkapásban lassan indult meg, bár legalább elindult 😊 CP kevésbé TE centrikus mint JC ami neki nem jó annyira és sérült is volt sokat sztem. Jövőre reméljük ő is jobbat nyújt majd. A blokkolása rendben volt többnyire és emiatt azért hasznos tagja a gárdának.

Brandon Myers: Jó back up szint. Sőt amikor Boss lement megfelelően helyettesítette. STben is aktív, hasznos srác.

David Ausberry: Ő ugye komoly elkapó TE kellene, h legyen idővel, hiszen WR volt. Vannak bíztató jelek, úgyhogy eddig rendben van a project. A 2 rookie közül benne látom a több fantáziát.

Richard Gordon: Elején volt pár jó meccse blokkolás tekintetében, aztán Boss visszatérésével el is tűnt. ST és néha goalline szitukban játszott. Ha nincs sérülés előtte ő sztem PS tag és helyére D ember jöjjön a keretbe.

WR:
Darrius Heyward-Bey:
Nagyon sokat fejlődött a srác! Ez örömteli hír 😊 Még vannak drop gondok, még mindig inkább testtel kap el mint kézzel, de majdnem megvolt neki az 1000 yard QB cserével, mindennel. Jövőre nagyon sokat várok tőle. Lesz igazi #1 WR? Nem tudom, de lehet belőle egy jófajta move the chain srác a méretei, ereje miatt, akiben azért a sebesség miatt megvan a TD veszély is bárhonnan.

Denarius Moore: Sztem ő a legjobb kezű WRünk hosszú ideje. Nagyon jó a srác. Rookieként Qb váltás, sérülések ellenére így helytállni komoly. Jövőre ha nincs sérülés nagyon veszélyes lesz. Igazi deep threat a srác. Stealnek tűnik.

Jacoby Ford: Tavaly nagyon nagy része volt az Onak 2. „félidőben”, sajnos idén szinte végig sérült volt. Ha jövőre visszajön egészségesen akkor roppant veszélyes lesz, főleg úgy, hogy bekerülhet slotba ahonnan gyilkolhat majd. Nem mondom, h Welker lesz, de a srácba megvan az X-faktor 😊

Louis Murphy: Nagyon lassan indult be a sérülések miatt, de a végére kezdett belejönni. Jó kezű, harcos WR aki szintén jó lehet jövőre.

Chaz Schillens: Jó kezű biztos WR, aki király possession WR lehetne, ha nem üvegből lenne. Kiváncsi leszek arra, hogy visszaigazoljuk-e. Minimum közeli pénzért jöjjön sztem.

T.J. Housh…: Nem dobott fel nagyon az érkezése, most se gondolom másképp. CPnek kellett mint biztonság érzet. Nem sokat volt játékban, volt 1-2 jó megmozdulása. Sok nincs már benne. Ha akar játszani és mondjuk Chazt kaszáljuk maradhat mint #5…

Amúgy tavaly ilyenkor a WR sorunkat mint a csapat egyik leggyengébb posztját kezeltük legtöbben, most pedig mint depth, mind minőség tekintetében egész jól állunk. Eddie McGee-re lesz még érdemes figyelni. 6-4 210 ex-QB. Ha ő fejlődik és fellép Chaz helyére mint possession WR az baba lenne.

OL:
Jared Veldheer:
Steal gyanús a srác. Első éve mint full time LT sztem jóra sikerült. QB cserével együtt is megállta a helyét. Volt pár bünti amin faragni kell még és persze van hova fejlődni még, de sztem már idén is simán liga átlag LT volt, ami egy 2 éves DivIIItól nem rossz. Jövőre ha tovább fejlődik, (miért ne tenné) már a jobb LTk közé kerülhet. Egy olyan posztot old meg jól ami szintén évekig a levegőbe lógott.

Stefen Wisniewski: Nagyon kellemes rookie éve volt. A draft körül mentek a kommentek, h gyenge lesz ő, meg a neve jobb mint a teljesítménye, de kurvára nem lett igazuk. Jól játszott egész évben, folyamatosan fejlődött, büntik eltűntek szépen a játékából és a legnagyobb fegyvertény, h olyan simán vált LGről Cre és vissza, h az már durva rookietól sztem. Nagyon kíváncsi leszek rá, h C vagy LG lesz jövőre. Mindkét helyen megállja a helyét nem kérdés. Lehet attól függ majd milyen más kezdő opciót találunk C illetve LG posztra, hogyan áll fel a legjobb 5. Én szívesen látnám C poszton, az mégis fontosabb. Jobb volt a belső futás mikor Samson helyére beállt. Egész offseason után sztem simán jó kezdő C lehet.

Samson Satele: Elfogadható évet hozott le Samson. Nem tudom, hogy 1 vagy több éves dealt írt alá tavaly, sehol sem találok erre adatot. Ha 1et akkor okosan kell sakkozni, nagy pénzért sztem nem szabad visszahozni, mert Wiz jobb. Ha több éves a deal vagy olcsón jön az remek és majd kiderül, h kezd vagy ami az ideális lenne back up C lesz.

Cooper Carlislie: Tavalyi szezonjára rávert idén, ami örömteli, de sok már nincs benne. Ha jól emlékszem szép summa ütné 2012ben így sztem idén láttuk utoljára, hacsak nincs restructure. Ideális esetben olcsóbban maradna back upnak, de azért simán benne van a távozás sztem a dologban.

Khalif Barnes: Walkert jól pótolta, amit nem gondoltam volna. Legjobb Raideres éve volt, bár ez nem nagy dolog. FA lesz, sztem vissza kellene hozni, mert bár voltak hülye büntijei és a speed rushhal nincs jóba elfogadhatóan játszott. Ha kell még egy évet lehet kezdő, back upnak meg nagyon jó lenne. Kérdés mennyit akar, milyen játék feltételekkel. Én azon is elgondolkoznék, h RG poszton mint nyújthatna.

Joe Barksdale: Bíztató dolgokat láthattunk tőle RT és LG poszton is. A jövője jobb oldalon van az nem vitás, de RG vagy RT az még nem teljesen lefutott. Sztem RT posztra alkalmas lehet egy egész offseasonnal, de ha van jobb opció (Barnes, FA, BC 😊) akkor nézzük meg RGben.

Bruce Campbell: Eddig nagyon bust gyanús a gyerek. Idén is végig inaktív volt. Offseason nagy kérdése sztem, h lesz-e belőle bármi is. Most legutóbb arról szólt a fáma, h OT lesz újra. Ha már egy LT back up szerepkörre alkalmas lenne örülnék.

Stephon Heyer: Jobb volt mint gondoltam. Kezdenie is kellett, LGbe, ahol sztem rendben volt, RTbe is volt beugró ahol már nem annyira volt rendben. Jövőre LG szerepkörben számítanék rá. Mint back up idelás esetben, de ha úgy ítéli meg a staff, h amit idén produkált azt tudja hosszabb távon is akkor akár kezdő is lehet. Ez persze csak akkor, ha Wiz a C.

Van 1-2 FA jelölt akikkel lehetne tovább erősíteni a falat, de ha nagy gebasz nincs (minden FA lelép pótlás nélkül) végre nem emiatt a csapatrész miatt kell kurvára aggódni. Alex Parsons és Zach Hurd jövőre esetleg back up szerepbe belenőhetnek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na vége a szezonnak. Csináltam egy összefoglalót ami elég hosszú lett . Edzők, playák, teendők…részenként rakom be, hogy könnyebb legyen 1-1 részre reagálni.

Edzői munka:

Hue: Elég nehéz év van a rookie HC mögött. Al halála és a rengeteg sérülés nem segítette munkáját. Olyan ügyek is a nyakába szakadtak ami normál esetben nem kellett volna, hogy elvegyenek tőle időt, energiát. Ez kicsit év vége felé meglátszott a csapaton és rajta is sztem. Év elején nagyon jó playcallinggal indultunk, ami azért párszor megcsúszott a vége felé főleg. Red zone Oban sokat kell még fejleszteni a gárdát. Kint persze arról is lehet olvasni, hogy Hue-t is elküldik majd, de sztem ez komolytalan hír és nagyon nagy hiba lenne. Hue személyében van egy olyan HCnk akin látszik, h tényleg akarja, jól kijön a játékosaival és jól ért a támadáshoz. A CP trade azért jövő év végére ha nem nyújt jót Palmer elkezdi majd nyomni a vállait, bár azért biztos vagyok abba is, h Amy és Mark is rábólintott a dologra. Fontos lenne a jó GM érkezése, mert Hue dolgát nagyban megkönnyítené. Tudna újra főleg a focival foglalkozni. Bízom benne, hogy olyan GM jön akivel Hue fog tudni jól együtt dolgozni és végre beköszönt a stabilitás. A másik dolog ami nagyon kell Huenak az egy jó DC, aki leveszi a D oldal terhét róla. Olyan DC kell aki tudja kordában tartani, fegyelmezni a D játékosokat és aki tényleg ért ahhoz amit csinál.

Saunders: Róla sokat nem tudok írni. Playeket nem ő hívta, de sztem a tapasztalata miatt segítség Hue számára. Kérdés, hogy marad-e akkor is, ha JC lelép, hiszen anno lehetett olvasni, hogy részben JC miatt érkezett. Én örülnék ha maradna.

Chuck: Sztem a liga legrosszabb DCje. Semmi köze az NFL focihoz, azonnal ki kell baszni. Ha nem ennyire NFL szinten tapasztalatlan D staff lett volna alatta, már év közben cserélni kellett volna, mondjuk a már instalált rendszeren menet közben nem sokat lehetett volna változtatni. Több meccs egyértelműen rajta, a Dn ment el. Kint is olvasom többször, h a playák is szarok és nem Chuck van végülis a pályán. Ezt én többnyire nem így látom. Sajnos igaz, h több poszton elférne az upgrade (mondjuk az igazi gond, h kurva sok pénz van D oldalon lekötve és kb mind túlfizetés), de én úgy gondolom, h van minden szinten tehetséges, jó ember és a DCn múlik, h helyzetbe hozza-e őket vagy sem. Jó példa erre a Texans D is. Kaptak egy jó DC-t és kurva nagyot fejlődtek (volt jó igazolás is mondjuk). Úgy gondolom, hogy a keret sokkal többre képes lenne. Nem elit D, de egy erős közepes brigád kihozható lenne belőlük.

John Fassel: Nem vot idén a sérülések miatt ő sem könnyű helyzetben és bár volt pár nagy áramszünet az egység munkájában összességében jó munkát végez sztem. Maradjon.

Pozíciós edzők: Nem írok mindenkiről, hiszen az ő munkájukat innen nekünk nem könnyű megítélni, de azért kicsit mégis okoskodjunk. Wylie és Wiz munkája sztem magáért beszél. A szezon vég felé kicsit gyengült a gárda, de pl a QB váltás és DMC kidőlése nekik sem kedvezett. A tavalyi egységnél jobbat hoztak össze és a fiatalokra építve sztem itt még javulás várható. Ők mindenképpen maradjanak sztem. Skipper(RB) és Lal(WR) szintén jó munkát végeznek sztem. D oldalon még nehezebb okosnak lenni, mert nem tudni, h mennyit tesz tönkre Chuck playcallingja az ő munkájukból. Ha csak a D szereplését nézem mindenki mehet a levesbe. Aki nekem csalódás az Waufle…idén ez a DL visszafelé lépett egyet. Biekert és Woodson munkája nehezen értékelhető innen, de főleg Rod-ot én tartanám. Még NFL Network-ös idejéből tudom mennyit tud a Dről, CB\S posztról. Sztem ő sokat segíthet a fiataloknak. Willie élő legenda aki maradni fog és jól is van ez így. A erőnléti, orvosi stáb munkája sztem nagyon gyenge. Ok, h nem volt offseason, de ennyi sérülést…

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Hát vége lett a szezonunknak sajnos. Tényleg nem tudok én sem mást mondani, mint hogy a DC volt a bűnbak. Mondjuk kár volt a bekapott kickoff TD-ért, de úgy védekezni, hogy egyszer sem sack-eltük Riverst és nyomás is alig volt rajta, hát az azért már nem túl jó dolog. Előző meccsen volt rajta nyomás, meg is vertük őket.
Nekem az a bajom, hogy ha most elküldik Chuck-ot, akkor jön egy új edző, aki hozza a saját dolgait, amit ugye át kell adni a csapatnak. Ez ha merőben különbözik az eddigiekről, akkor sokáig fog tartani, ha nem különbözik nagyon, tehát marad ez a man to man, akkor sokkal előrébb nem leszünk, mert itt elég egy egy kisebb hiba és már big play van. Tehát az edzőváltás sem fog sok mindent megoldani sajnos. De mindegy valakinek mennie kell, mert ez így ahogy most van nem volt teljesen okés.Bruce
Dvel kapcsolatban annyit megjegyeznék, hogy nem a man-to-man volt a fő gond...tavaly több volt az emberezés, de jobb volt a védelem...ok volt még Aso és egészséges Huff

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jövőre akkor játszunk az AFC North-al (Ravens, Steelers, Bengals, Browns), az NFC South-al (Saints, Falcons, Panthers, Buccaneers) valamint a Jaguars és a Dolphins lesz még ellenfelünk a saját csoportellenfeleken kívül. Hát mit ne mondjak, nem egy könnyű sorsolás.Bruce
Ez nagyon kemény, az NFC North mellett a két másik legkeményebb csoport...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jövőre akkor játszunk az AFC North-al (Ravens, Steelers, Bengals, Browns), az NFC South-al (Saints, Falcons, Panthers, Buccaneers) valamint a Jaguars és a Dolphins lesz még ellenfelünk a saját csoportellenfeleken kívül. Hát mit ne mondjak, nem egy könnyű sorsolás.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát vége lett a szezonunknak sajnos. Tényleg nem tudok én sem mást mondani, mint hogy a DC volt a bűnbak. Mondjuk kár volt a bekapott kickoff TD-ért, de úgy védekezni, hogy egyszer sem sack-eltük Riverst és nyomás is alig volt rajta, hát az azért már nem túl jó dolog. Előző meccsen volt rajta nyomás, meg is vertük őket.
Nekem az a bajom, hogy ha most elküldik Chuck-ot, akkor jön egy új edző, aki hozza a saját dolgait, amit ugye át kell adni a csapatnak. Ez ha merőben különbözik az eddigiekről, akkor sokáig fog tartani, ha nem különbözik nagyon, tehát marad ez a man to man, akkor sokkal előrébb nem leszünk, mert itt elég egy egy kisebb hiba és már big play van. Tehát az edzőváltás sem fog sok mindent megoldani sajnos. De mindegy valakinek mennie kell, mert ez így ahogy most van nem volt teljesen okés.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Itt az ideje logot váltani...
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Kellett volna az a szaros safety, de sajnos így sem érdemeltük meg szóval teljesen mindegy, FIRE CHUCK ASAP - hogy a faszba foghatja Houston, Wimbley Gates-et, meg megint az a tampa 2-es faszság amit legutóbb is benéztünk Rolandoról és Boydról
Hogy legyen pozitívum is DHB épp 1000 alatt maradt, én nem gondoltam volna hogy ennyit fejlődik a srác, jövőre új dc kevesebb kulcsjátékos sérülés és lehet szép szezonunk


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Buzi Texans nem ment rá az egyenlítésre, hanem inkább 2 pontos és jóhogy elbasszák.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Buzi Texans nem ment rá az egyenlítésre, hanem inkább 2 pontos és jóhogy elbasszák.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát számunkra pont nem jól alakulnak a mérkőzések. A Jets szopóra áll, a Titans meg nyer...Bruce
Hát így csak denveri vereséggel juthatunk be, persze továbbra is nyerni kell!

Azért bízom Ortonban, hogy megmutatja, hiba volt kirakni.

szerk.:
Az anyját a Houstonnak, hogy nem hosszabbításra mentek! :mad:
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát számunkra pont nem jól alakulnak a mérkőzések. A Jets szopóra áll, a Titans meg nyer...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hajrá mi, előre a rájátszásért.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Hogy látjátok az esti esélyeteket a győzelemre?Black_Adder
Ha a D nem gyökérkedik Bresh-el akkor jó esélyünk van sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 650
én a wild card helynek jobban örülnék, mint a csoportgyőzelemnek, mert a Texanst inkább érzem verhetőnek (bár valszeg szétfutnának minket), mint a Ravens/Steelers páros valamelyikét. buék mindenkinek!

choose life
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Újra strukturáljátok az FO-t:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82594e47/article/raiders-plan-frontoffice-restructuring-in-wake-of-davis-passing?module=HP11_headline_stack

btw: Hogy látjátok az esti esélyeteket a győzelemre?Black_Adder
muszáj lesz győzni, más kiút nincs!