Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Itt vannak azok, akik FA-k lesznek:

OFFENSE

• Jason Campbell QB – UFA
• Khalif Barnes T – UFA
• Kyle Boller QB – UFA
• Michael Bush RB – UFA
• Rock Cartwright RB – UFA
• Stephon Heyer OL – UFA
• T.J. Houshmanzadeh WR – UFA
• Marcel Reece FB — UFA
• Samson Satele C – UFA
• Chaz Schilens WR – UFA

DEFENSE

• Darryl Blackstock LB – UFA
• Desmond Bryant DL – RFA
• Tyvon Branch SS – UFA
• Matt Giordano – UFA
• Quentin Groves LB – UFA
• Jarvis Moss DE – UFA
• Trevor Scott DE – UFA
• Lito Sheppard – UFA

SPECIAL TEAMS

• Jon Condo LS – UFA
• Bryan McCann – UFA
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Seymour trade az nem volt hülye. A Palmer trade az hülye volt, de ezt már itt kitárgyaltuk párszor. Egyébként nem annak fényében volt hülye, hogy most 3-4 lesz vagy 4-3, hanem annak fényében, hogy idejött ez a kuka DC és egy olyan csapatból, aki konkrétan simán PO-t kellett volna hogy játsszon (természetesen ceteris paribus, tehát ha az összes csapat a mostani formájában van, csak a mi védőink jobbak), a védelem miatt kiestünk. Mert ha bejutunk, akkor senki nem mondja, hogy bazmeg de szar volt ez a trade, vagyis lehet mondja, hogy azért drága volt, de pont leszarnám, ha most készülnénk mondjuk a Houston ellen, ahol egy jó védelemmel még esélyünk is lenne.

Szóval ha így ítéljük meg akkor nem lenne szar, de mivel nem így lett, így szar... Mert most nincs jövőképünk, mert nincs miből építkezni. De akkor meg most azt kell tenni, hogy lehető legjobban kihasználni a jelenlegi keretünket, mind a védelmet, mind a támadókat és kipörgetni egy csúcs szezont, aztán ha nem jön össze, akkor 2013-ban építkezés, átgondolni a dolgokat. Úgy kéne venni, hogy még Al utolsó éve lesz 2012. Ha nem jön össze a PO vagy egy nagyobb siker, akkor lehet újragondolni a dolgokat.

Én legalábbis így látom.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Henderson játszott 3-4-ben JAX-es uccsó szezonjában, hibridet toltak akkor, szal neki se lenne idegen. Henderson méretre NT is lehet, még ha Knighton miatt DE-t is játszott anno. Scott, Groves, Wimbley mind tudná az OLB-t, szal akár Shaughnessyért még akár picket is lehetne szerezni ami azért szvsz nem ártana. A DE posztra meg sok a jelölt, ennyi emberből ki lehet választani a megfelelőeket szvsz. McClain kérdésben igazad van, lehet túloztam egy kicsit, de attól még tartom h. kevés rendszer van 4-3-ban amiben ő igazán jó lehetne.empty taxi
Én is hasolnó képpen látom az OLB, DE kérdést, de túl sok a ha, talán, akár...

Persze ha kiderül, h váltunk 3-4re majd figyeld meg, h én leszek aki leginkább állítja ezekről a srácokról, h 3-4re születtek 😊


Neki nagyon örülnék! 😊
A Chicago Sun-Times egyik riportere írta egyébként és a KFFL-en is megjelent.

Egyébként attól hogy nem erősítették meg hogy elküldik ezeket az edzőket, sztem 90% hogy elmennek, mert nem zörög a haraszt, ha nem rázza a paraszt! 😊

Nekem erről a 3-4-es váltásról az a véleményem, hogy ahhoz teljesen be kell áldozni a következő évet. Ami miután van egy két idősebb tag a csapatban nem biztos hogy teljesen járható út. De meglátjuk, hogy ki lesz a GM és milyen tervei lesznek.Bruce
McKenzienek kurvára örülnék én is...
3-4 valóban köv évet neccessé teszi és így tök hülye lépés volt a CP trade, de még a Seymour is anno...
érdekes lesz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Reggie McKenzie, Packers director of football operations, is expected to interview for Raiders GM position today, according to source

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Neki nagyon örülnék! 😊
A Chicago Sun-Times egyik riportere írta egyébként és a KFFL-en is megjelent.

Egyébként attól hogy nem erősítették meg hogy elküldik ezeket az edzőket, sztem 90% hogy elmennek, mert nem zörög a haraszt, ha nem rázza a paraszt! 😊

Nekem erről a 3-4-es váltásról az a véleményem, hogy ahhoz teljesen be kell áldozni a következő évet. Ami miután van egy két idősebb tag a csapatban nem biztos hogy teljesen járható út. De meglátjuk, hogy ki lesz a GM és milyen tervei lesznek.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem tudom mennyi igaz belőle de:
Reggie Mckenzie green bay packers director of football operations is interviewing for raiders open GM position today.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Henderson játszott 3-4-ben JAX-es uccsó szezonjában, hibridet toltak akkor, szal neki se lenne idegen. Henderson méretre NT is lehet, még ha Knighton miatt DE-t is játszott anno. Scott, Groves, Wimbley mind tudná az OLB-t, szal akár Shaughnessyért még akár picket is lehetne szerezni ami azért szvsz nem ártana. A DE posztra meg sok a jelölt, ennyi emberből ki lehet választani a megfelelőeket szvsz. McClain kérdésben igazad van, lehet túloztam egy kicsit, de attól még tartom h. kevés rendszer van 4-3-ban amiben ő igazán jó lehetne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
OK, a probléma h nálatok a 3 kezdő LB-ből tán Curryre mondanám egyedül h nem teljesen fogalmatlan coverben, nah cserébe viszont ő meg flagmágnes.empty taxi
Az egész csapat egy nagy flagmágnes.ulpianus
😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
OK, a probléma h nálatok a 3 kezdő LB-ből tán Curryre mondanám egyedül h nem teljesen fogalmatlan coverben, nah cserébe viszont ő meg flagmágnes.empty taxi
Rolando nem egy ász, de coverben nem fogalmatlan. Jól érzi és ha nem slot WR, speed RB az ellenfele középen ott rendben van. A gond igazán akkor van, h olyan hülye a DCd, h hátul zónáztatja top WRen...


3-4-el azért akadna gond...
Nincs NTnk. Shaughnessy talán jó lenne OLBnak talán nem. TK, Houston, Bryant, Henderson sose játszottak 3-4ben. Méretileg elsőre jónak tűnnek, de azért a kérdőjel mellettük is ott van. Curry 3-4ben ILB lehetne sztem kérdés milyen lenne.
Seymour és Rolando akinek feküdne a dolog tutira a többieknek lehet, h feküdne.
Csak nagyon jó DCvel és minőséginek tűnő NTvel együtt tudnék felhőtlenül örülni.
Texans miatt kint is sokan felbuzdultak, h lám lám simán lehet 1 rövidített offseasonban is váltani jól, ezzel együtt általában 1 offseason alatt nem sikerül jól a váltás, főleg üres drafttal...
Ha a staff azt gondolja, h Ro villogna 3-4ben és mondjuk Kelly, Houston, Bryant, Curry is tuti dolognak tűnik akkor egy Shaughnessyt már lehet kockáztatni...
Amúgy azt is el tudom képzelni, h GM jön és 3-4 a cél, de nem egyből ugrunk. Elindulunk egy hybrid felé, ami 1-2 szezon alatt kitisztul 3-4re...

4-3 ban egy jó DCvel sztem igen jó egységet lehetne pályára rakni, rengeteg variációs lehetősséggel.

Érdekes kérdés na annyi biztos...ha megvan a GM akkor lehet kiderül már a terv...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
OK, a probléma h nálatok a 3 kezdő LB-ből tán Curryre mondanám egyedül h nem teljesen fogalmatlan coverben, nah cserébe viszont ő meg flagmágnes.empty taxi
Az egész csapat egy nagy flagmágnes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
OK, a probléma h nálatok a 3 kezdő LB-ből tán Curryre mondanám egyedül h nem teljesen fogalmatlan coverben, nah cserébe viszont ő meg flagmágnes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Zárójelben megjegyezném h szvsz ebből az emberanyagból könnyebb lenne egy hatékony 3-4-et csinálni, mint 4-3-at, 4-3-ban ezzel az LB-sorral szvsz csak egy Jim Johnson-féle védelem lenne hatékony.empty taxi
Ez több éve téma itt a fórumon a topikban is. Van benne igazság, Nessyn kívül a mai alkattal kb mki rendszerbe illő lehetne. Amúgy a front7 elég mamut méretre, a filozófiát bírom hogy nem casey matthewsok rohangásznak 😊


több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Zárójelben megjegyezném h szvsz ebből az emberanyagból könnyebb lenne egy hatékony 3-4-et csinálni, mint 4-3-at, 4-3-ban ezzel az LB-sorral szvsz csak egy Jim Johnson-féle védelem lenne hatékony.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Nem official se Chuck se az assistant edzők menesztésének híre!

Se Hue se Herrera nem erősítette meg.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Rod Woodson, Greg Biekert és Kevin Ross, akit még írnak Chuck mellett, hogy elküldték. Igazából érthető, hogy a két secondary coach-ot mozdították el, meg az LB edzőt.

Nagyon kéne egy fajin DC. Meg persze egy jó GM is...
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pár érdeks hírt olvastam:

JC-t vissza akarjuk hozni, na ennek nagyon örülök, mert Boller minden, csak nem QB.

Huff-ot megpróbálják CB-vé faragni, na ez érdekes ötlet lenne. Ezek szerint Branch-et vissza fogjuk igazolni.

Megtörtént ami borítékolható volt: Bresnahan többé nem DC !!! 3 asszisztens is repült vele együtt, de neveket nem találtam.

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Matt Millen! 😛
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Bears is beszáll a GM hajszába...

Ráadásul Lovie állítólag jóban van Reggie McKenzievel...Rolni
Mindezek ellenére szeretném azt hinni, hogy a GM székünk egy high risk-high reward pozíció, ezáltal csábító is (nem mintha a Bears-é nem lenne az, csak mi voltunk kevésbé vonzó célpont a közelmúltban). Az öreg távozása 😕 miatt egy szabadabb munkakörbe keresünk embert, így sok karakteresebb jelölt is szóba jöhet. Jó lenne olyat találni aki él-hal a sikerekért és évtizedekig meg tud maradni


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Bears is beszáll a GM hajszába...

Ráadásul Lovie állítólag jóban van Reggie McKenzievel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Reméljük kevesebb sérültünk lesz, aki meg az volt 100%-osan tér vissza.
D-ben még ahogy Rolni írta a fal runD képessége a gáz. Houston nekem olyan mint a fiatal Kelly, nem hiszem el hogy előbb utóbb nem kerül be a fal közepébe. Főleg mert Nessyt szívesebben látnám LDE-nek.
Wimbley to RDE inkább szituációs, mint átképezhető, idén azért a kezdő LT-k ellen nem volt atom.
Egy passrusher RDE ami nekem nagyon hiányzik, drafthíján piacról hoznék (kik lesznek elérhetők?)
Barb
Robert Mathis, Cliff Avril a 2 legnagyobb név.empty taxi
Náluk nem Freeney meg a vörösszemű német a jobb end?Barb
Jelenleg jah, de mind2nek meg van a sebessége ahhoz h a vakoldalon is jó legyen szvsz, sőt Avril 2009-ben másodévesen RDE-t is játszott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Reméljük kevesebb sérültünk lesz, aki meg az volt 100%-osan tér vissza.
D-ben még ahogy Rolni írta a fal runD képessége a gáz. Houston nekem olyan mint a fiatal Kelly, nem hiszem el hogy előbb utóbb nem kerül be a fal közepébe. Főleg mert Nessyt szívesebben látnám LDE-nek.
Wimbley to RDE inkább szituációs, mint átképezhető, idén azért a kezdő LT-k ellen nem volt atom.
Egy passrusher RDE ami nekem nagyon hiányzik, drafthíján piacról hoznék (kik lesznek elérhetők?)
Barb
Robert Mathis, Cliff Avril a 2 legnagyobb név.empty taxi
Náluk nem Freeney meg a vörösszemű német a jobb end?


több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Reméljük kevesebb sérültünk lesz, aki meg az volt 100%-osan tér vissza.
D-ben még ahogy Rolni írta a fal runD képessége a gáz. Houston nekem olyan mint a fiatal Kelly, nem hiszem el hogy előbb utóbb nem kerül be a fal közepébe. Főleg mert Nessyt szívesebben látnám LDE-nek.
Wimbley to RDE inkább szituációs, mint átképezhető, idén azért a kezdő LT-k ellen nem volt atom.
Egy passrusher RDE ami nekem nagyon hiányzik, drafthíján piacról hoznék (kik lesznek elérhetők?)
Barb
Robert Mathis, Cliff Avril a 2 legnagyobb név.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Coach Hue Jackson indicated Monday that DC Chuck Bresnahan's job is in danger, calling the Raiders' 2011 defensive performance "unacceptable."


Legalább nem csak a szurkolók látják úgy, hogy Brash nem való DC-nek. A továbbiakban azt írták, hogy elsődleges feladat a GM megtalálása és utána jöhetnek a további kérések, ami számomra megint üdvözítő!peterbadbone
Már akkoriban érthetetlen volt számomra ez a döntés, hogy Marshall-t lecseréltük... De hát kellettek a saját emberek Hue-nak és Marshall nem az ő emberkéje volt...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Éves díjak Victor Cotto szerint!

http://www.sbreport.net/raider_news/008/7656.htmlBruce
többségével egyetértek

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Coach Hue Jackson indicated Monday that DC Chuck Bresnahan's job is in danger, calling the Raiders' 2011 defensive performance "unacceptable."


Legalább nem csak a szurkolók látják úgy, hogy Brash nem való DC-nek. A továbbiakban azt írták, hogy elsődleges feladat a GM megtalálása és utána jöhetnek a további kérések, ami számomra megint üdvözítő!