Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Buék mindenkinek!

Este kiderül az indulás legalább jó lesz-e 😊


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
BÚÉK!!!


Egy kis GM-FO talk...újdonság nincs benne...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82594e47/article/raiders-plan-frontoffice-restructuring-in-wake-of-davis-passing?module=HP11_headline_stack

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Boldog új évet, és Playoffot a hazai Raider Nation-nek!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
BÚÉK minden kedves Raiders szurkolónak!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Elkelt az összes jegy az utolsó hazai meccsre is!
Idén így minden home game-en teltház volt/lesz, ami most fordul elő először, mióta visszaköltözött a csapat Oaklandbe 😀BMG
Ennyi😀 Nem kell itt los angeles megin' 😀



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Elkelt az összes jegy az utolsó hazai meccsre is!
Idén így minden home game-en teltház volt/lesz, ami most fordul elő először, mióta visszaköltözött a csapat Oaklandbe 😀
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
Ford edzett, DMC még mindig nem. 😐

utóbbi helyett gondolom Taiwan Jones fog játszani, aki már múlt héten is edzett.

choose life
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lechler, Janikowski, Seymour került be a Pro Bowl keretbe!
Valamint helyettesként még bekerülhetnek a következők: Kelly, Branch, DMC és Reece.

Akik bekerültek azok sztem maximálisan megérdemlik. DMC meg a sérülése miatt nem lett kerettag csak. Reece-vel meg az a baj, hogy néhány meccsen azért csak eltűnt teljesen, szóval jó játékos, de még nem használják ki maximálisan, de ez nem gond igazából.Bruce
Szerintem Seymour idén nem volt nagy szám - kivéve múlt héten a 2 blokkolt FG -, igaz, hogy szinte mindig questionable volt. Kelly és Branch is megérdemelné.
Végre bejutott Janikowski, valószínűleg a rekord miatt, de már nagyon ráfért.

Amúgy teljesen mindegy kit szavaztak be, úgyis a SB-ra edzenek majd azon a héten 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lechler, Janikowski, Seymour került be a Pro Bowl keretbe!
Valamint helyettesként még bekerülhetnek a következők: Kelly, Branch, DMC és Reece.

Akik bekerültek azok sztem maximálisan megérdemlik. DMC meg a sérülése miatt nem lett kerettag csak. Reece-vel meg az a baj, hogy néhány meccsen azért csak eltűnt teljesen, szóval jó játékos, de még nem használják ki maximálisan, de ez nem gond igazából.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Raheem Morris állítólag megkapja a baltát 😊
Ő neve is felkerülhet a DC jelöltek közé Del Rio, Spangoulo és Mel Tucker mellé ha marad a 4-3...bár ő inkább tampa 2 arc nem?

3-4 esetén Nolan(ha Miami mindent cserél), Crennel(tudom tudom, de ha nem lehet HC sztem nem marad DC ott), vki GB falváról (Moss akár...)

A sérülteket sztem is összedrótozzák és telenyomják minden szarral,h tudjanak rendesen játszani...ha ennek ellenére nem tud vki jó szintet hozni akkor nem érdemes erőltetni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nála is azért még várjuk meg az első edzést, mert az oké hogy egy játékos azt mondja, hogy ő játszani fog, az áment az edző mondja ki az orvosi stábbal karöltve.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
egy jó hír mára:

Raiders FS Michael Huff (hamstring) guaranteed he'll play against the Chargers.
Huff has missed the last two games. "This is a one-game season," Huff said. "I'm not going to miss this one."

choose life
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az a baj, hogy JC szabadügynök lesz, mert azért jó játékos és - Kolb után szabadon - akár egy 2. körös pickért el lehetne cserélni. Máris jobb lehetne a draftunk...

Azért én jobban örülnék, ha maradna, de szerintem nem szívesen padozna, mert ekkora árért úgyis Palmer lesz a kezdő.
Nála viszont kérdés, hogy egy teljes offseason után jobb tud-e lenni, mert nem teljesít túl fényesen idén.
Elvileg jobb képességű játékos, mint Campbell, mégis úgy játszik, mint JC tavaly, szezon elején.
Fél a blitzektől, hülye döntéseket hoz + nem tudja megkülönböztetni a csapattársait az ellenféltől.
Ha sikerül jövő szeptemberre belejönnie, akkor viszont lenne egy fasza QB-nk vagy 3-4 évig.
Vagy jöjjön Pryor!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a fontos hogy nyerjünk, a többi nem lényeges! (na jó azért igen 😊 )

De amit már elértünk, hogy újabb nem negatív szezonon vagyunk túl. Igaz a jövő évi draftot szétbasztuk, de sok a fiatal és jó játékos, illetve akik idősebbek azok még egy ideig meghatározóak lehetnek a csapatban. Nagyon nagy fontosságú, hogy az offseasonban jól sáfárkodjunk a játékosainkkal és próbáljuk megtartani a fontos láncszemeket.
A fal jobb oldalának fiatalítását is meg kell oldani, mert úgy néz ki hogy Bruce Campbell nem lesz megoldás, mert már két éve nem nagyon fér oda a kezdő közelébe se. Barksdale talán jó lehet, de akkor is kell még egy játékos aki bevethető.
Valamint amit már korábban hangsúlyoztam, hogy Kelly-Seymour mögé kell egy fiatal DT, aki run stopper.

Ha Bush-t megtartjuk akkor a többi pozíció azért megvan.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
Hue Jackson azt mondta, hogy DMC és Ford játékáról még kár beszélni, mert még nem volt edzés sem, szóval ezt a kérdést majd később dönti el. Egyébként olyat nem nagyon akar, hogy valaki nem 100%-os és játszik, de azért a tét meg óriási és mindent meg kell tenni, hogy jól jöjjünk ki belőle!Bruce
szerdán lesz edzés, akkor derül ki nagyjából, hogy játszanak-e. nekem az az érzésem, hogy összedrótozzák őket erre a meccsre. DMC legalábbis nagyon kellene, Bush kezd fáradni.

choose life
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hue Jackson azt mondta, hogy DMC és Ford játékáról még kár beszélni, mert még nem volt edzés sem, szóval ezt a kérdést majd később dönti el. Egyébként olyat nem nagyon akar, hogy valaki nem 100%-os és játszik, de azért a tét meg óriási és mindent meg kell tenni, hogy jól jöjjünk ki belőle!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
according to espn:




OAKLAND RAIDERS

Oakland clinches AFC West Division:

1) OAK win + DEN loss or tie

2) OAK tie + DEN loss

Oakland clinches a wild-card spot:

1) OAK win + CIN loss + TEN loss or tie

2) OAK win + CIN loss + NYJ win

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
tehát, ha a Cincinatti kikap, de a Tennessee és mi is nyerünk, akkor a Titans-é lesz a wild card, mert a közös ellenfelek ellen jobbak. de ha csak mi nyerünk, és ők kikapnak (vagy Titans döntetlen 😛), akkor a miénk. tehát mindenképp nyerni kell, ez az alap, aztán meglátjuk. még a Denver veresége is benne van a pakliban.deyell
A Tennessee csak akkor számít, ha a Denver és ők is nyernek, a Jets pedig kikap.
Mindenképp nyernünk kell és, ha:
- Denver nyer, Cincinnati kikap, akkor WC a Houston ellen,
- Denver kikap, Cincy nyer, akkor csoportgyőztesként a Baltimore ellen (@ home),
- Denver kikap, Cincy is, akkor csoportgyőztesként a Pittsburgh ellen (@ home).

Tessék kombinálni!
Ha tovább is szeretnénk jutni a PO-ban, szerintem az első a legjobb lehetőség, a hazai pálya nem sok előnyt jelentene, ha mégis csoportgyőztesek leszünk, én inkább a Steelers ellen játszanák...

Izgalmas lesz az utolsó hét.
A tegnapi meccset elnézve verhető a Chargers, hosszú passzok és néhány nagy futás kell...
DMC és Ford visszatérése nagyban javítaná az esélyeinket és Palmer is összeszedhetné magát.

A lényeg, hogy nyerjünk és akkor mi mindent megtettünk a PO-ért!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
tehát, ha a Cincinatti kikap, de a Tennessee és mi is nyerünk, akkor a Titans-é lesz a wild card, mert a közös ellenfelek ellen jobbak. de ha csak mi nyerünk, és ők kikapnak (vagy Titans döntetlen 😛), akkor a miénk. tehát mindenképp nyerni kell, ez az alap, aztán meglátjuk. még a Denver veresége is benne van a pakliban.

choose life
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
Tehát ha mondjuk a Raiders és a Titans is nyer (Jets,Bengals kikap), akkor első szempont gondolom a div mérleg, konf mérleg, egymás elleni mérleg(?) -ami jelen esetben nincs-..
Ezek pedig mind azonosak lesznek ha mindketten nyerünk. Ki kapná a wc helyet, és miért?Raider89
két csapatnál ezek számítanak:

1. Egymás elleni eredmény, ha játszottak egymással
2. Konferencián belüli jobb győzelem-vereség mutató
3. Legalább négy közös ellenfél esetén az ellenük elért jobb győzelem-vereség százalékos aránya
4. Legyőzött csapatok erőssége
5. Sorsolás erőssége
6. Konferencián belül elért jobb kombinált helyezés a szerzett, és az engedett pontok alapján
....
11. Pénzfeldobás

choose life
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én szorítok nektek, remélem összehozzátok a PO-t 😊
és hogy dobálózzak kicsit a közhelyekkel, ott meg már bármi lehet
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
beállítjuk az egy szezon alatt elért legtöbb büntetés (158) és yardos büntetés (1304) rekordját, ha a Chargers ellen minimum 4 flaget összeszedünk 11 yardért.

btw:

Steve Corkran of the Oakland Tribune suggested on Twitter late Saturday that Darren McFadden (foot) and Jacoby Ford (foot) will both be able to play in Week 17 against the Chargers.

és úgy tűnik Huff is játszani fog.

choose life
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Egyébként azonos állásnál pontosan mik döntenek? Milyen sorrendben.
Tehát ha mondjuk a Raiders és a Titans is nyer (Jets,Bengals kikap), akkor első szempont gondolom a div mérleg, konf mérleg, egymás elleni mérleg(?) -ami jelen esetben nincs-..
Ezek pedig mind azonosak lesznek ha mindketten nyerünk. Ki kapná a wc helyet, és miért?



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
A másik meg, hogy nekünk kb jobb is lenne a WC 2. hely a PO-ban, mert ugye a WC 2. megy vendégségbe a 3. helyezett csoportgyőzteshez és az jelenleg a Texans. A 4. csoportgyőztes meg a WC 1-t fogadja, aki meg jelen esetben a Steelers. 😀Bruce
Hát jah, azért ezt a Texanst Schaub nélkül megvernénk szerintem..
(Steelers az kinyírna minket..)
Onnan meg bármi lehet. Nem mi lennénk a legnagyobb esélyesek a rájátszásba, sőt.. 😀 de azért jó lenne egyszer érezni az ízét, ennyi idő után, és kis rutint szerezni a játékosoknak, hogy aztán jövőre Pryorral megnyerjük a superbowlt 😀 😂



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ők már sehogy, semmilyen eredménnyel, matematikailag IS, és minden tekintetben OUT.
De vicces hogy az lehet nekik a legnagyobb örömük idén, hogy minket elütnek a playofftól egy esetleges győzelemmel.. Azért tőlük többet várt mindenki idén (is).

-

Amúgy nem tudom, jó e ez, hogy mi a Bengals után játszunk, és ha a Bengals tényleg ki kap, és nekünk "CSAK" nyerni kell, a srácok nem lesznek e stresszesek, nem-e jönnek a hülye hibák, a dropok, labdavesztések, kihagyások, és nem idegeskedik el a meccset, mert hát azért elég nagy a tét.. szóval kétélű a penge ami a nyakunknál lesz, mert az is lehet hogy mocskosul felpörögnek, és aláznak, vagy mocskosul befosnak, és magukat alázzák be..Raider89
Hát nem tudom az mennyivel jobb, hogy ha nem tudnának semmit és nyerni kéne (de attól még ugyanúgy kieshetnek, értsd: nyer a Bengals és közben jönnek az eredmények). Azért profik, mert az ilyen helyzeteket meg kell oldani, ha nem megy akkor megette a fene. A lényeg a lényeg, nyerni kell, csakúgy mint a mostani meccsen, más opció nincs!!!