Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jó, akkor újabb 7-8 év mélyrepülés következik...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jövőre ha jól mondom, akkor
A csoportbeli 6 meccs adott, ez alap. három otthon 3 idegenben (6 meccs)
+AFC North (Steelers, Ravens, Browns, Bengals) kettő otthon - kettő idegen (összesen 10)
+NFC South (Falcons, Panthers, Saints, Buccaners) Kettő otthon - kettő idegen (összesen 14)
Ha csoportmásodik hellyel és jelenlegi AFC másodikokkal számolok, akkor 3 (4) csapat, mínusz ugye (saját magával sem játszhat senki) akivel már egyébként is tárgyévben megvan az egy meccs AFCben (vagyis ez esetben North):
(Jets, Titans) egy otthon - egy idegenben (ezzel meg is van a 16).

Most ez mennyivel könnyebb lesz vagy nem, azt nem tudom. Az NFL sokat változik off seasonben is. De inkább a tavalyi év kedvezett a csoportunknak, mint ahogy ez fest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://img155.imageshack.us/img155/6672/week14n.png

itt elég jól le van vezetve mi kella mi POba jutásunkhoz...a lényeg, h a csapat emberelje meg magát nyerjen 3at zárásképpen és utána lehet bizakodni...Rolni
Ha eddig is normálisan játszottak volna, nem jutottunk volna idáig, hogy tulajdonképpen tőlünk teljesen független a PO-ba jutás - csak 3 meccs...
Szerintem jövőre több esélyünk lesz, mint most.BMG
Buffalo, Miami, KC és Denver meccsek amiket igazán bánni lehet az eddigiek közül...

Jövőre miért lesz több esélyünk?
Nincs gyakorlatilag draftunk, van jópár FAnk, Chargers vszeg kap új edzői stábot és a keret még mindig erős, Chiefsnek visszatérnek a sérültjeik és kapnak új edzői stábot(bár a javulás itt nem biztos), Denverben Tebow vszeg marad és ez mindenre megoldás 😊 ja és mindegyik csapatnak lesz draftja...és cap helyben is mi vagyunk a legrosszabbak...Rolni
Ez pont 4 olyan meccs, amin mi voltunk az esélyesebbek - akár még Bollerrel is, ha jó a D és megy a futás -, és ha ez mind W lenne, akkor 11-2-vel már biztos PO résztvevők lennénk... (de szép lenne)

Úgy értettem, hogy jövőre 16 meccsből több esélyünk lesz bejutni, mint most ebből a 3-ból mindet megnyerni.

Nem lesz rendes draftunk, meg az összes FA-t sem tudjuk megtartani, viszont lesz egy teljes offseason, és remélhetőleg pozitív változások a vezérkarban.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
http://img155.imageshack.us/img155/6672/week14n.png

itt elég jól le van vezetve mi kella mi POba jutásunkhoz...a lényeg, h a csapat emberelje meg magát nyerjen 3at zárásképpen és utána lehet bizakodni...Rolni
Ha eddig is normálisan játszottak volna, nem jutottunk volna idáig, hogy tulajdonképpen tőlünk teljesen független a PO-ba jutás - csak 3 meccs...
Szerintem jövőre több esélyünk lesz, mint most.BMG
Buffalo, Miami, KC és Denver meccsek amiket igazán bánni lehet az eddigiek közül...

Jövőre miért lesz több esélyünk?
Nincs gyakorlatilag draftunk, van jópár FAnk, Chargers vszeg kap új edzői stábot és a keret még mindig erős, Chiefsnek visszatérnek a sérültjeik és kapnak új edzői stábot(bár a javulás itt nem biztos), Denverben Tebow vszeg marad és ez mindenre megoldás 😊 ja és mindegyik csapatnak lesz draftja...és cap helyben is mi vagyunk a legrosszabbak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
http://img155.imageshack.us/img155/6672/week14n.png

itt elég jól le van vezetve mi kella mi POba jutásunkhoz...a lényeg, h a csapat emberelje meg magát nyerjen 3at zárásképpen és utána lehet bizakodni...Rolni
Ha eddig is normálisan játszottak volna, nem jutottunk volna idáig, hogy tulajdonképpen tőlünk teljesen független a PO-ba jutás - csak 3 meccs...
Szerintem jövőre több esélyünk lesz, mint most.BMG
ahhoz robbantani kell a FA piacon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://img155.imageshack.us/img155/6672/week14n.png

itt elég jól le van vezetve mi kella mi POba jutásunkhoz...a lényeg, h a csapat emberelje meg magát nyerjen 3at zárásképpen és utána lehet bizakodni...Rolni
Ha eddig is normálisan játszottak volna, nem jutottunk volna idáig, hogy tulajdonképpen tőlünk teljesen független a PO-ba jutás - csak 3 meccs...
Szerintem jövőre több esélyünk lesz, mint most.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
http://img155.imageshack.us/img155/6672/week14n.png

itt elég jól le van vezetve mi kella mi POba jutásunkhoz...a lényeg, h a csapat emberelje meg magát nyerjen 3at zárásképpen és utána lehet bizakodni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Kivágták Haley-t, lehet már nem kapunk a Palko féle ámokfutásból 2 hét múlva :/


több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát azért azt is látni kell, hogy mennyire hagytak minket játszani az első félidőben és mennyire a meccs végén.
Amíg közelebb voltunk hozzájuk, esélyünk sem volt semmire szinte. Amikor már szinte mindegy volt akkor azért jöttek a yardok.Bruce
Mondjuk várható volt, hogy kikapunk, viszont így még gázabb, hogy a Dolphins ellen is annyira szenvedtünk, mint a Packers ellen. Pedig a két csapat között szerintem elég nagy különbség van...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát azért azt is látni kell, hogy mennyire hagytak minket játszani az első félidőben és mennyire a meccs végén.
Amíg közelebb voltunk hozzájuk, esélyünk sem volt semmire szinte. Amikor már szinte mindegy volt akkor azért jöttek a yardok.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem lehetetlen a PO még így sem, de azért már nem teljesen a mi kezünkben van a dolog.

Egyébként ami pozitívum, hogy elkapógondjaink nem igazán lesznek mostanában. Jó persze csúnya dropjai voltak DHB-nek, de attól függetlenül a végére szép számokat ért el, valamint Murphy is kezdi összeszedni magát. Tehát ha mindenki egészséges, akkor van 5 egyforma képességű elkapónk + DMC, Bush, Reece, Boss és Myers (aki szintén egyre jobb).

Valamint végre McClain is kurva jól tolta, igaz az első futott TD-nél kicsit hezitált, hogy melyik lyukat védje, de sztem ott a DT is hibázott, mert két lyuk maradt szabadon és ahogy beváltott az A lyukra McClain máris ment a B lyukon a futó és kész is volt.

De ennek ellenére kell egy új DC a szezon végén, mert azért egész sok jó játékos van a védelemben és mégsem akar összejönni a folyamatos jó teljesítmény.
Jövőre visszatér Shaughnessy ami azért jót tesz majd a DT-knek is, mert Bryant-nek kellett játszani DE-t is és így nem nagyon volt csere középen.
LB sorba is visszatér Goethel, aki szintén mutatott jeleket, hogy lehet rá számítani és Groves mint backup szinte bárhol bevethető, a kezdők pedig mind 1. körös játékosok, akiktől több lenne elvárható.
Én úgy gondolom, hogy nevek alapján simán TOP10 védelemnek kellene lennie, sőt megkockáztatom, hogy Marshallal az is lett volna. Szóval nem tudok most más bűnbakot találni, csak Chuck-ot.Bruce
Mélységesen egyetértek, a D hatalmasat romlott, pedig "csak" DC csere történt...

A támadásnál meg nem tudom fölfogni, hogy Murphy és Reece miért csak a negyedik negyedben lett előszedve?!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem lehetetlen a PO még így sem, de azért már nem teljesen a mi kezünkben van a dolog.

Egyébként ami pozitívum, hogy elkapógondjaink nem igazán lesznek mostanában. Jó persze csúnya dropjai voltak DHB-nek, de attól függetlenül a végére szép számokat ért el, valamint Murphy is kezdi összeszedni magát. Tehát ha mindenki egészséges, akkor van 5 egyforma képességű elkapónk + DMC, Bush, Reece, Boss és Myers (aki szintén egyre jobb).

Valamint végre McClain is kurva jól tolta, igaz az első futott TD-nél kicsit hezitált, hogy melyik lyukat védje, de sztem ott a DT is hibázott, mert két lyuk maradt szabadon és ahogy beváltott az A lyukra McClain máris ment a B lyukon a futó és kész is volt.

De ennek ellenére kell egy új DC a szezon végén, mert azért egész sok jó játékos van a védelemben és mégsem akar összejönni a folyamatos jó teljesítmény.
Jövőre visszatér Shaughnessy ami azért jót tesz majd a DT-knek is, mert Bryant-nek kellett játszani DE-t is és így nem nagyon volt csere középen.
LB sorba is visszatér Goethel, aki szintén mutatott jeleket, hogy lehet rá számítani és Groves mint backup szinte bárhol bevethető, a kezdők pedig mind 1. körös játékosok, akiktől több lenne elvárható.
Én úgy gondolom, hogy nevek alapján simán TOP10 védelemnek kellene lennie, sőt megkockáztatom, hogy Marshallal az is lett volna. Szóval nem tudok most más bűnbakot találni, csak Chuck-ot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha nem jutunk POba (márpedig nagyon úgy néz ki) kibaszott szarul fest a Palmer trade...
Rolni
Ezt már akkor is mondták, mikor megvolt a csere. Lényegében egy SB-al tudná csak visszahozni az árát.szaba
Nem csak a Raiders-nél, de a többi csapatnál is vannak hasonló gondok, én egyszerüen azt sem értettem hogy ki milyen potenciált lát még ebben a Palmer gyerekben azok után amit Cinciben a végén művelt...sajnálom a Raiders-t, de remélem még valami azért összejöhet, pl mi jövő héten véget vetünk a Tebow csodának, ti meg ha hozzátok a Lions ellen, máris ott a Play off lehetőség, ne adjátok fel, nem lehetetlen ez még 😉
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Ha nem jutunk POba (márpedig nagyon úgy néz ki) kibaszott szarul fest a Palmer trade...
Rolni
Ezt már akkor is mondták, mikor megvolt a csere. Lényegében egy SB-al tudná csak visszahozni az árát.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ha nem jutunk POba (márpedig nagyon úgy néz ki) kibaszott szarul fest a Palmer trade...

PO mentes szezont tudott volna Boller és Pryor is csinálni. Maradt volna az 1. és a 2. kör is...jövőre JC körül még jobb csapat lenne jobb PO eséllyel...

Kell ide egy jó GM és egy jól felépített terv, program nem ez a kapkodás a gyors eredményért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kemény.... én meg még playoffot hittem...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Gecinagy igazolás volt ez a Palmer. Vesztes szezonba Boller is lehetne az irányító, Campbell lesz jövőre a starter QB, de legalább nincs első körösünk plusz még egy második.

Jövőre legalább ülhet egy első és egy második körös QB a kispadon, Kellett valaki így JMR után. (Ja nem ő csak egy első körös volt)Fa
plusz még valahol kallódhat egy 3. körös Pryor... komolyan nem értem a játékospolitikáját a Raiders-nek. Kéne egy alapos rebuild.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Gecinagy igazolás volt ez a Palmer. Vesztes szezonba Boller is lehetne az irányító, Campbell lesz jövőre a starter QB, de legalább nincs első körösünk plusz még egy második.

Jövőre legalább ülhet egy első és egy második körös QB a kispadon, Kellett valaki így JMR után. (Ja nem ő csak egy első körös volt)
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
HÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!! 😀
Mivanittbazmeeeg!! Ez azért köztünk szólva nem semmi meccs gyerekek!!! :cool:
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Kiváncsi leszek, mit alkotunk ma este. Sok esélyt nem látok, de a Jets ellen is így volt. Bár van egy kis különbség...
Remélem, hogy egy kicsit azért sikerül megszorongatni a bajnokot!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Szerintem akkor is azt mondom, hogy idén főzzünk abból amink van. Tartsuk meg a csapatot amennyire lehet. Aztán a pár draftcetliből hozzunk olyan játékosokat, akikre hosszú távon lehet számítani (persze tudom, hogy mindenki ilyet akar hozni, aztán vagy bejön vagy nem 😊 ) vagy éppen hiányposztra jön (pl LB, CB, DT).

Jövő évtől meg nem kellene elherdálni a draftcetliket, hanem szépen építkezni. Ha a jövő évi draftot is beáldozzuk, akkor lehetséges, hogy még sötétebb korszakot fog megélni a Raiders mint 2002 után.

Én személy szerint, azt tenném, hogy átstrukturálnám a szerződéseket, illetve az új szerződéseket is úgy adnám, hogy ne legyenek cap problémáink folyamatosan. De mindenképpen próbálnám megtartani a jelenlegi csapatunkat, mert nem rossz kis csapat és egy részük még fiatal is, tehát több év van bennük. Egyedül a DT sor ami idősebb, oda kell a fiatalítás, meg az OL jobb oldalára. Aztán szereznék egy defense guru-t, aki ezekből a nagy potenciállal rendelkező játékosokból kihozná a maximumot, mert a fejemet rá, hogy sokkal több van ebben a védelemben, mint amit most mutatnak. A többi edzői poszthoz nem igazán nyúlnék, bár lentebb nem is nagyon látok, hogy egy posztedző milyen jellegű munkát végez. De azt úgy érzem, hogy a DC-nk nem egy nagy ász...Bruce
Veled vagyok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem akkor is azt mondom, hogy idén főzzünk abból amink van. Tartsuk meg a csapatot amennyire lehet. Aztán a pár draftcetliből hozzunk olyan játékosokat, akikre hosszú távon lehet számítani (persze tudom, hogy mindenki ilyet akar hozni, aztán vagy bejön vagy nem 😊 ) vagy éppen hiányposztra jön (pl LB, CB, DT).

Jövő évtől meg nem kellene elherdálni a draftcetliket, hanem szépen építkezni. Ha a jövő évi draftot is beáldozzuk, akkor lehetséges, hogy még sötétebb korszakot fog megélni a Raiders mint 2002 után.

Én személy szerint, azt tenném, hogy átstrukturálnám a szerződéseket, illetve az új szerződéseket is úgy adnám, hogy ne legyenek cap problémáink folyamatosan. De mindenképpen próbálnám megtartani a jelenlegi csapatunkat, mert nem rossz kis csapat és egy részük még fiatal is, tehát több év van bennük. Egyedül a DT sor ami idősebb, oda kell a fiatalítás, meg az OL jobb oldalára. Aztán szereznék egy defense guru-t, aki ezekből a nagy potenciállal rendelkező játékosokból kihozná a maximumot, mert a fejemet rá, hogy sokkal több van ebben a védelemben, mint amit most mutatnak. A többi edzői poszthoz nem igazán nyúlnék, bár lentebb nem is nagyon látok, hogy egy posztedző milyen jellegű munkát végez. De azt úgy érzem, hogy a DC-nk nem egy nagy ász...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ulpi én nem mondtam, h ez az üdvözítő út. Én örülnék a legjobban ha meglenne minden pickünk. Csak annyit írtam, hogy nem elképzelhetetlen, hogy egy 2. körbe kicsúszó első körös tehetségért, aki pont illik hozzánk beáldoznak egy köv évi picket. Ez el sülhet nagyon rosszul is, ahogy írod...csak egy eshetőség.
Én meglennék azzal, ha nem ugrálunk, hanem lövünk ahol vagyunk...kell 1-2 FA 1-2 rookie és jó kis csapat lehet itt jövőre.

A comp pickek tradeje valóban nem működik ezt már kiderítettem én is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Én sem tudom pontosan. Meg nem is publikus tudtommal. Legfőképp a szerződés értéke valóban az értékmérő. Számít még a csapat sikeressége (PO), a játékos kora, a játékos esetleges elért díja, és a csapat egyéb hasonló FA igazolásai.

32 compensatory picket osztanak ki. A 3-7 kör végére. Idénytől is függ tehát, hogy melyik körben és kinek milyet osztanak. Például az Eagles nem igazán fog kapni, hiába engedtek el pár játékost, és pont a Raiders játékosok miatt a Seahawks sem.
Ha nincs 32 pick amik kiosztható (sztem sosincs) akkor a hetedik végén még azért kiosztanak mindenképp. De ez inkább amolyan UDFA kedvezmény, nem sokkal jobb.

Comp. picket nem lehet elcserélni. Vagyis ha te mondjuk most második kört akarsz, ezekből nem lehetséges. Se idén, se jövőbeni drafton. Ez csak játékosválasztásra használható.

A draft előtt egy hónappal nagyjából van egy ülés ahol döntenek a pickek kiosztásáról.

Sztem legvalószínűbb, hogy Asoért harmadik kört kaptok, Millerért negyediket, és Galleryt nemtom. Neki nem is tudom a szerződését, de sztem ő negyedik sem lesz. Legyen hatodik mondjuk, ha évi 3 milliót saccolok.

Akkor így néz ki a pick készlet, fejből, *al jelölöm a komppal hozottat (ami nem cserélhető):
3*
4*
5
6+6*

Jól látható, hogy ebből nagyon ugrálni nem lehet. a Supplemental drafton elköltött harmadikos (Pryor) pickjét senki nem kapja meg annyival rövidebb a harmadik kör, és sok 3* pick nincs sosem. szóval az számolható 3/32nek, mint legkorábbi pick.
_____________________________________________________________________


A folyamatos csere, amit mondasz sztem rossz terv.
Azzal folyamatosan buksz egy teljes kört. És mint mondtam, jövőre nincs már megint második kör (vagy első, Palmerért). Ha első sem lesz, akkor megint a másodikba is tradelni kellene. Ez hosszútávon sztem öngyilkosság. Nézd meg a csapatok legjobb játékosait, a húzóneveket. 80%ban első néha második körös emberek. Itt ki a legjobb? Run DMC, további első körös Huff, Wimbley, McClain, az elsőért kapott Seymour, vagy épp Palmer. Az első kör folyamatos kihagyásával gondok lesznek. És a Raiders híresen el is balfaszkodta az első köreit. Gondolj bele, ha a klasszikus JMR 1/1 Megatron 1/2 fordítva történik, ha DHB beválik hasonló szinten (vagy ugye akkor nem is kell), Vagy Gallery és Aso is maradtak volna. Ezek mind első körösök.

Elmondom például a mostanság sztem jól draftoló Chiefs első köröseit akkor szintén 2003 óta. Larry Johnson, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dwayne Bowe, Glenn Dorsey, Branden Albert, Tyson Jackson, Eric Berry, Jon Baldwin.
Ha ezeket a srácokat kiveszed a Chiefsből, akkorát esik a csapat minősége, hogy elképesztő. Lehet találni harmadikban Jamaal Carlest, negyedikben Jared Allent, vagy UDFA Reece-t (FB). akármit. És kell az is.
De sztem amit írsz, hogy cserélgetni az első kört másodikra az idők végezetéig, az nagyon visszaüthet. A legjobb játékosaidról mondasz le. Persze el is lehet szúrni, de mint írtam nem csak JMRt drafolta a Raiders sem első körben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Értem. Tehát odaadnád a 2013 évi első kört 2012 másodikért. Jó, csak akkor tolódik a probléma, mert 2013ban nem lesz második kör (Palmer) és így első sem.
Másik kérdés, hogy milyen értékű az a második kör? Mert a Raiders 2013as első köre bizonytalan értékű egyelőre.
Lehet valóban, hogy egy TOP 20as kicsúszik az elsőből. De nem hiszem, hogy végigcsúszik a második körön is. Vagyis előkelőbb másodikos lenne szerencsés, hogy ezek a srácok képben legyenek.

Aso meg a sasok nem fürdenek a sikerben. Nemtom ezt a harmadik kört, mennyire néz ki valójában? (De mint írtam az is három és feledik kör (3/32+)
Miller és Gallery gyenge teljesítményt adnak le. Ott még a negyedik kör is hízelgő jelenleg szvsz.ulpianus
2013ban lehet 2014es picket cserélni...és így tovább az idők végezetéig...nem mondom, h ez a jó út, de ha kell...

Comp pickek pontosan mitől függenek? Nem a szerződés méretétől? Sikeresség is számít?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!