Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Még a végén utolsók leszünk a csoportban... Főként ha jövőhéten kikapunk a Chiefs-től, mert hogy a Chargers ellen ki fogunk kapni az már biztos (bombaformában vannak).
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Csalódott vagyok. Nem amiatt, mert nem jutottunk be a playoffba (bár matematikailag van még esély), nem amiatt mert kikaptunk, hanem ahogy. Jól játszott a csapat, Palmer szerintem kb élete legjobbját nyújtotta (noha volt 1 hosszú passza, ami szó szerint hosszú volt Moorenak..) Heyward Bey színtén hatalmasat játszott - leszámítva azt a hülye fumblet - azért ma bizonyította, hogy Big Al miért draftolta. Az O-Line is jó volt szerintem, összességében majdnem minden csapatrészben jók voltunk, kivéve a seconderyben (nameg Chuck... takarodj).. Dehát melyik az a secondery amelyiket ez a Stafford - M'tron féle brutális O nem cincál széjjel.. (a Lions O érdemei mellett, meg kell hogy említsük azt a sok kurva hibát, Lito misstacklek, Branch-Mitchell, Giordano elváltás-emberről lemaradás, stb...)
Szóval azért vagyok dühös, mert összességében jók voltunk. Mi ad okot a dühre, ha jók voltunk? Az, hogy ilyen játékot miért nem tudtunk nyújtani azokon a meccseken amiken mi voltunk az esélyesek, de szégyenszemre kikaptunk, borzalmas játékkal... Ezért vagyok mérges. Azok a hülye L-ek.
Zárás képpen visszautalnék az eredménykövetőben, a meccs elején feltett kérdésemre... - amikor nekimentünk 4.re (és nem sikerült)
Huetól ez tökös, vagy hülye húzás volt? és hogy majd meccs végén kiderül...
Hát sajnos kiderült... tökös, de hülye húzás volt. - 3 pont. Hatalmas dolog lett volna megverni ezt a fantasztikus csapatot, mekkora lendületet adhatott volna a csapatnak...
Megatron meg bazzeg.... nem mondok semmit rá. O.M.G.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem szűnjön meg a Raiders topic! Tök felesleges! Az életbe nem jutunk be a kiesésesbe! 😀
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Most nyugodtan fogok aludni! Tuti nem álmodok a Playoffról! Remélem a következő 20 évben sem fogunk bejutni! BULIRA FEL! :cool: 😀
http://www.youtube.com/watch?v=L03JVPaZpyc
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Nem tudom mikor basztam fel ennyire magam meccsen, ekkora gyökérséget. Minden rohadt vezetésünknél szopunk td-t a végén hogy izgalmas legyen, browns, vikes, houston, naná h egyszer be is szopjuk. Chuck ...no comment


több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha még élne az öreg, holnap reggelre a fél edzői stáb kuka lenne...
😕

Ja, a PO-nak is annyi.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Chuck menjen el a kurva anyjába, de tényleg...sokadik meccset bukjuk rajta...nem való az NFLbe...így elbukni ezt nem hiszem el...tényleg McClain és Boyd volt CJn mikor carrier napja volt...1 yardos vonalról egy egész nap szenvedő Ot felengedni...Ha holnap nem lesz kirúgva csalódok Hueban is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Raiders Inactives: QB Jason Campbell, WR Jacoby Ford, RB Darren McFadden, RB Taiwan Jones, FS Michael Huff, G Bruce Campbell, DT John Henderson.Raider89
Ezek szerint Moore active, remélem játszik is!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raiders Inactives: QB Jason Campbell, WR Jacoby Ford, RB Darren McFadden, RB Taiwan Jones, FS Michael Huff, G Bruce Campbell, DT John Henderson.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
"it is unlikely McFadden will play again this season, according to team sources"
Barb
Csodás :/
Elvileg a lábtő-, és lábközépcsontok (ha így hívják) csatlakozásával van valami baja.
Hue azt mondta még a KC meccs után, hogy ha PO lenne, játszatná.
Hátha pályára lép még, mondjuk januárban...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Huff és Hendo fog hiányozni ám...előbbi passz, utóbbi futás ellen...Rolni
A mi futásaink ellen elég egy beteg nagymama is DTnek.Bazzani
K.Smith nem iszonyat feltámadt legutóbb...és ma is játszik, ha jól olvastam...illetve ellenünk bárki képes jól futni,ha a d olyan napot fog kiRolni
Smith még egyszer sem játszotta végig a meccset,általában kidől 1-2 negyed után.
Morris meg olyan mint...na jó nem hasonlítom,mondjuk úgy hogy szar.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Oakland Raiders RB Taiwan Jones (hamstring), DT John Henderson (knee) and FS Michael Huff (hamstring) are not expected to play in Week 15 because they did not participate in any practices this week. They have all been listed as questionable for the game.Bruce
Huff és Hendo fog hiányozni ám...előbbi passz, utóbbi futás ellen...Rolni
A mi futásaink ellen elég egy beteg nagymama is DTnek.Bazzani
K.Smith nem iszonyat feltámadt legutóbb...és ma is játszik, ha jól olvastam...illetve ellenünk bárki képes jól futni,ha a d olyan napot fog ki

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oakland Raiders RB Taiwan Jones (hamstring), DT John Henderson (knee) and FS Michael Huff (hamstring) are not expected to play in Week 15 because they did not participate in any practices this week. They have all been listed as questionable for the game.Bruce
Huff és Hendo fog hiányozni ám...előbbi passz, utóbbi futás ellen...Rolni
A mi futásaink ellen elég egy beteg nagymama is DTnek.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Oakland Raiders RB Taiwan Jones (hamstring), DT John Henderson (knee) and FS Michael Huff (hamstring) are not expected to play in Week 15 because they did not participate in any practices this week. They have all been listed as questionable for the game.Bruce
Huff és Hendo fog hiányozni ám...előbbi passz, utóbbi futás ellen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Chris Johnson pedig reserve/non-football illness list-re került mert a nővérét le, édesanyját pedig meglőtték 😕
Helyére Mason Brodine rookie DE került, 6'7" magas, Nebraska-Kearney-ről jött, amilyen lyukas a falunk még kaphat is néhán snapet

most látom épp írtatok


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders RB Taiwan Jones (hamstring), DT John Henderson (knee) and FS Michael Huff (hamstring) are not expected to play in Week 15 because they did not participate in any practices this week. They have all been listed as questionable for the game.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Updating a previous report, Oakland Raiders CB Chris X. Johnson (undisclosed) is out for the season after being placed on the reserve/non-football illness list Saturday, Dec. 17. Johnson suffered a terrible tragedy two weeks ago when his mother was shot and his sister was killed in Fort Worth, Tex.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
"it is unlikely McFadden will play again this season, according to team sources"

Nem mintha meglepne. Élvezetet nézni ha játszik, simán top5 rb nálam ha egészséges de hogy ennyire porcelán vazzeeee :/


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Nem tudom Romo ért-e az edzősdihez, de Rolandot segbe rughatná néha 😊Rolni
Seggberúgáshoz értene, amire valljuk be itt "néha" szükség lenne... 😊TST
kemény a manus 😀

Pryor-ral most mi van/lesz? Kuka?Amadeus91
Pryor masszívan project QB. Ideális esetben Palmer mögött lesz vagy 3 éve tanulni alakulni...na addigra kell kitalálni, h kuka vagy használható QB, netán fr. QB...ráér


Amúgy, ha 4-3 marad akkor DC jelölt lehetne Mel Tucker interim Jags HC, ha év végén elküldik és új HC megy oda. Idén elég jó munkát végzett a Jags Dvel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Szerintem maradjon a 4-3...

És Romanowskit a csapathoz, bármilyen pozícióba!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3eYz_cDUWy8&feature=g-u&context=G13df1FUAAAAAAABAA
😀BMG
Nem tudom Romo ért-e az edzősdihez, de Rolandot segbe rughatná néha 😊Rolni
Seggberúgáshoz értene, amire valljuk be itt "néha" szükség lenne... 😊TST
kemény a manus 😀

Pryor-ral most mi van/lesz? Kuka?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem maradjon a 4-3...

És Romanowskit a csapathoz, bármilyen pozícióba!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3eYz_cDUWy8&feature=g-u&context=G13df1FUAAAAAAABAA
😀BMG
Nem tudom Romo ért-e az edzősdihez, de Rolandot segbe rughatná néha 😊Rolni
Seggberúgáshoz értene, amire valljuk be itt "néha" szükség lenne... 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Szerintem maradjon a 4-3...

És Romanowskit a csapathoz, bármilyen pozícióba!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3eYz_cDUWy8&feature=g-u&context=G13df1FUAAAAAAABAA
😀BMG
Nem tudom Romo ért-e az edzősdihez, de Rolandot segbe rughatná néha 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem maradjon a 4-3...

És Romanowskit a csapathoz, bármilyen pozícióba!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3eYz_cDUWy8&feature=g-u&context=G13df1FUAAAAAAABAA
😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Kéne hozzá egy 3-4es DC. Egyetemről olyat nehéz szerezni (bár nem lehetetlen). De kire bíznád ezt rá?

Viszont ehhez kell egy év (vagy kettő) üresjárat, míg összeáll. Akkor a Palmer trade lehet értelmetlen volt. És kidobni az árát? Lehet Seymour árát is, mert ő is lehet addigra kiöregszik lesérül. Tudom, lehet játszanak még 3 év múlva is. Én azonban erre nem építenék csapatot. Ha már a Raiderst felhúzták erre a "most vagy soha" rosterre, akkor neki kell menni kőkeményen. Gyenge a csoport, lehet jövőre is az lesz. Nem most kell átállni.
Vagy akkor nem így finomkodva. Akkor lebombázni és felépíteni. De ahhoz sem ez a megfelelő draft helyzet.ulpianus
Ha Miamiban nagytakarítás van akkor Nolan.

Houston simán átállt, persze a kivétel erősíti csak a szabályt...

Palmer, Seymour dologban igazad van...

A gond, h nem tudom 4-3 jó DC esetében a mostani front 7 alkalmas-e a run D javítására...kapásból azt mondanám igen, mert egyesével megnézve jó emberkék alkotják, de vhogy mégsem megy...

Nem lobbyzni akarok a 3-4 mellett csak elgondolkodtatott amit olvastam...

Ha 4-3 akkor is kéne sztem Franklin középre futás ellen Seymour vagy Kelly mellé...aztán hosszabb szitukba jöheta Seymour-Kelly duo vagy a Houston-Bryant kettős valamelyike egyik "öreg" mellé...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
4-3-ra könnyebb átállni (pl. minden játékos ismeri). A Denver sztem két évet próbálta a 3-4-et (és nem ment az olyan zökkenőmentesen). De mindenesetre a játékosoknak visszaállni kellett inkább most. Ami könnyebb, mint egy ismeretlen rendszert megtanulni. Mert a mixben tolt 4-3 alapú 3-4 egy dolog, de a 3-4 valamelyik sémáját begyakorolni egész más eset.


Állat vagyok, ami enni kér...