Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Hue azt mondta azt teszi ami a legjobb a csapatnak es a szervezetnek...ebbe sok minden belefer...en azt mondom,h bench a 1st drivera aztan menjen fel es porogjon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Most olvastam, h Curry a medvek ellen volt par snapet MLB is. Nekem ez fel se tunt...erdekes lesz a meccs ha Ro nem jatszhat...
Blackstock tudjuk,h gyenge kozepen...lehet meg kell probalni Curryt belul es grovest vissza wlb kezdobe...nem tuti, de lehet jobb lenne igy...

Curry mostanra playbookot ismeri,de nem tudom mennyire tudna a Dt olvasni...jatszott o valaha MLB poszton?

Esetleg legyen a miki Huff vagy Branch fulen, iranyitsa vmelyik a Dt es Curry csak pusztitson kozepen...Rolni
Curry-re szerintem is inkább csak a darálás részét bízzák, egész életében OLB volt (gondolom)

A falban forgassanak 3 embert, Branch jöjjön fel a boxba - mint 4. LB, Wimbley, Curry és Groves mellé -, hívja ő a play-eket, a helyét pedig Giordano és Mitchell oldja meg 😀

De inkább jöjjön Blackstock, mégiscsak MLB, aztán hátha jó napja lesz.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Most olvastam, h Curry a medvek ellen volt par snapet MLB is. Nekem ez fel se tunt...erdekes lesz a meccs ha Ro nem jatszhat...
Blackstock tudjuk,h gyenge kozepen...lehet meg kell probalni Curryt belul es grovest vissza wlb kezdobe...nem tuti, de lehet jobb lenne igy...

Curry mostanra playbookot ismeri,de nem tudom mennyire tudna a Dt olvasni...jatszott o valaha MLB poszton?

Esetleg legyen a miki Huff vagy Branch fulen, iranyitsa vmelyik a Dt es Curry csak pusztitson kozepen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
McClain valszeg nem játszik a hétvégén emiatt a fegyveres affér miatt, mert a csapat eltiltja. Így Blackstock fog kezdeni, ami túl sok jót nem sejtet. Faszé kell hülyeségeket csinálni.
Bruce
Ezt hol olvastad??
Én ilyet nem látok sehol...Hue nyilatkozta, h beszélget vele és nem vár az NFL-re, de ennyi...Rolni
itt: http://www.kffl.com/gnews.php?id=757548-raiders---aaron-curry-might-move-to-middle

és itt: http://www.kffl.com/gnews.php?id=757547-raiders---darryl-blackstock-might-start-in-week-13

Azért írtam hogy valszeg, mert ugye nem hivatalos még ez, de gondolom Hue rá akar ijeszteni McClain-re és ez az egyik legjobb módja neki. Bár a sok sérült miatt meg hogy versenyben vagyunk a PO-ért, azért ez nehéz döntés lesz.Bruce
Egyik Curryt másik Blackstockot mondja...ez olyan spekuláció amit mi is folytathatunk 😊

PO run miatt én eltolnám a büntit...de valóban nehéz kérdés...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
McClain fasze lovoldozik...maradjon a rb daralasnal...

Misdemeanor a charge ellene, igy remelhetoleg penz buntivel es ejnye-bejnyevel megussza...

De azert el kene beszelgetni vele vkinek...Ray Lewishoz beutalnam egy kis beszelgetesre es par sallerreRolni
Pont Rayjel, aki kinyírt egy tagot. 😛Döme
Nem bizonyították! 😀BMG
És azóta rendben van az élete on and off the field 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
McClain fasze lovoldozik...maradjon a rb daralasnal...

Misdemeanor a charge ellene, igy remelhetoleg penz buntivel es ejnye-bejnyevel megussza...

De azert el kene beszelgetni vele vkinek...Ray Lewishoz beutalnam egy kis beszelgetesre es par sallerreRolni
Pont Rayjel, aki kinyírt egy tagot. 😛Döme
Nem bizonyították! 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
McClain fasze lovoldozik...maradjon a rb daralasnal...

Misdemeanor a charge ellene, igy remelhetoleg penz buntivel es ejnye-bejnyevel megussza...

De azert el kene beszelgetni vele vkinek...Ray Lewishoz beutalnam egy kis beszelgetesre es par sallerreRolni
Pont Rayjel, aki kinyírt egy tagot. 😛
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
McClain valszeg nem játszik a hétvégén emiatt a fegyveres affér miatt, mert a csapat eltiltja. Így Blackstock fog kezdeni, ami túl sok jót nem sejtet. Faszé kell hülyeségeket csinálni.
Bruce
Ezt hol olvastad??
Én ilyet nem látok sehol...Hue nyilatkozta, h beszélget vele és nem vár az NFL-re, de ennyi...Rolni
itt: http://www.kffl.com/gnews.php?id=757548-raiders---aaron-curry-might-move-to-middle

és itt: http://www.kffl.com/gnews.php?id=757547-raiders---darryl-blackstock-might-start-in-week-13

Azért írtam hogy valszeg, mert ugye nem hivatalos még ez, de gondolom Hue rá akar ijeszteni McClain-re és ez az egyik legjobb módja neki. Bár a sok sérült miatt meg hogy versenyben vagyunk a PO-ért, azért ez nehéz döntés lesz.Bruce
Olyan nincs, hogy nem hagyhatja el az államot?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McClain valszeg nem játszik a hétvégén emiatt a fegyveres affér miatt, mert a csapat eltiltja. Így Blackstock fog kezdeni, ami túl sok jót nem sejtet. Faszé kell hülyeségeket csinálni.
Bruce
Ezt hol olvastad??
Én ilyet nem látok sehol...Hue nyilatkozta, h beszélget vele és nem vár az NFL-re, de ennyi...Rolni
itt: http://www.kffl.com/gnews.php?id=757548-raiders---aaron-curry-might-move-to-middle

és itt: http://www.kffl.com/gnews.php?id=757547-raiders---darryl-blackstock-might-start-in-week-13

Azért írtam hogy valszeg, mert ugye nem hivatalos még ez, de gondolom Hue rá akar ijeszteni McClain-re és ez az egyik legjobb módja neki. Bár a sok sérült miatt meg hogy versenyben vagyunk a PO-ért, azért ez nehéz döntés lesz.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
McClain valszeg nem játszik a hétvégén emiatt a fegyveres affér miatt, mert a csapat eltiltja. Így Blackstock fog kezdeni, ami túl sok jót nem sejtet. Faszé kell hülyeségeket csinálni.
Bruce
Ezt hol olvastad??
Én ilyet nem látok sehol...Hue nyilatkozta, h beszélget vele és nem vár az NFL-re, de ennyi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McClain valszeg nem játszik a hétvégén emiatt a fegyveres affér miatt, mert a csapat eltiltja. Így Blackstock fog kezdeni, ami túl sok jót nem sejtet. Faszé kell hülyeségeket csinálni.

Five probable

Oakland Raiders DL Lamarr Houston (knee), S Michael Huff (ankle), CB Chris X. Johnson (hamstring, groin), S Michael Mitchell (ankle) and DL Richard Seymour (knee) are listed as probable for Week 13. Johnson practiced in full Friday, Dec. 2, while the others were limited.

Five questionable

Oakland Raiders PK Sebastian Janikowski (hamstring), DL Tommy Kelly (toe), LB Rolando McClain (ankle), DL Trevor Scott (shoulder) and LB Kamerion Wimbley (hamstring) are listed as questionable for Week 13. Kelly and McClain did not practice Friday, Dec. 2, while the others were limited.

Six ruled out

Oakland Raiders QB Jason Campbell (collarbone), WR Jacoby Ford (foot), WR Denarius Moore (foot), RB Darren McFadden (foot), RB Taiwan Jones (hamstring) and DL Jarvis Moss (hamstring) did not practice Friday, Dec. 2, and are ruled out for Week 13.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Rosszalkodunk, rosszalkodunk??!

http://www.nbcbayarea.com/news/local/Raiders-Rolando-McClain-at-Scene-of-Alabama-Shooting-134852508.htmlTST
Eléggé vad lett a feje az első képen 😀

nem kéne elkezdenie Dzámárkuszosodnia, pont kezd okosan és jól játszani+ a védelem vezére viselkedjen már úgy mintha nem lenne 22 éves 😊


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
McClain fasze lovoldozik...maradjon a rb daralasnal...

Misdemeanor a charge ellene, igy remelhetoleg penz buntivel es ejnye-bejnyevel megussza...

De azert el kene beszelgetni vele vkinek...Ray Lewishoz beutalnam egy kis beszelgetesre es par sallerre

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Rosszalkodunk, rosszalkodunk??!

http://www.nbcbayarea.com/news/local/Raiders-Rolando-McClain-at-Scene-of-Alabama-Shooting-134852508.html
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Jah és visszatért már múlt héten is C.Johnson, aki csak kiegészítő szerepet kapott a Bears ellen, de most már valszeg több szerepet is fog kapni, hogy visszarázódjon.
Egyébként azt nem tudom, hogy DVD-vel mi van, mert hogy nem tudta visszaszerezni a kezdő posztot, hiszen Lito volt a kezdő, de akkor a Miami ellen az összes CB-nk bevethető lesz, mind az 5 😀 (Routt, Sheppard, Johnson, DVD, McCann)Bruce
Azért McCann mint CB nem kéne 😊

DVD-t Sheppard sztem a rutin miatt előzi meg a DCn...

Seymour legrosszabb esetben mint szituációs pass rusher játszik mint Bears ellen és McClain is tolja majd, remélhetőleg most már jobban bírja majd a lába...

Moore, Ford, DMC és Taiwan sztem nem lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jah és visszatért már múlt héten is C.Johnson, aki csak kiegészítő szerepet kapott a Bears ellen, de most már valszeg több szerepet is fog kapni, hogy visszarázódjon.
Egyébként azt nem tudom, hogy DVD-vel mi van, mert hogy nem tudta visszaszerezni a kezdő posztot, hiszen Lito volt a kezdő, de akkor a Miami ellen az összes CB-nk bevethető lesz, mind az 5 😀 (Routt, Sheppard, Johnson, DVD, McCann)
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem Seymour és McClain vállalni fogja a játékot mint eddig mindig.

DMC és Ford valszeg nem.

Moore nagy kérdőjel még.

És hát ugye Taiwan is kellene hogy jöjjön vissza, hogy vegyen egy kis terhet le Bushról, mert a támadó snapek majdnem mindegyikében fenn volt Bush... Ezt meg nem lehet bírni hosszú távon azért.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
RIP

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
RIP

http://en.wikipedia.org/wiki/Chester_McGlockton
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Darren McFadden is not practicing once again. Don't count on him playing Sunday.
Jacoby Ford and Taiwan Jones are not practicing today, either.
Richard Seymour and Rolando McClain are not on the practice field.

Denarius Moore returns to practice.
Marcel Reece and Manase Tonga are practicing. Fullbacks accounted for, ready to roll.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
RIP McGlocktondeacon75
Csak 42 éves volt...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
RIP McGlockton
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A 6 FG után természetesen Janikowski az AFC Special Teamer of the Week.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát én is el tudnék képzelni egy jobb DC-t, mert nekem a mostani megoldás nem teljesen jó, hiszen azért elég jó játékosaink vannak, akikkel tényleg többet lehetne elérni. Bár ha úgy vesszük azért Curry pl jó ebben a rendszerben és ez Chuck-nak köszönhető igazából, mert szabadabban játszhat mint eddig a Seahawksban és úgy látszik ez jól megy neki. Bár az is lehet hogy csak kellett neki a váltás, de ez már nem fog kiderülni.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Chuch nem DCnek lett felvéve csak miután senki nem jött kinevezték...ilyen B opció volt kb.
Hue elég értelmes pali és kurvára látható, h Chuch nincs a helyzet magaslatán a 2. félidőkben főleg...én nagyon hiszem, hogy új DCnk lesz...
Házon belül necces...Waufle nem DC alkat...eddig nem lett már nem lesz sztem...edze "csak" a DL-t...Biekert, Woodson még nem elég rutinosak, nincs kellő tudásuk még...

Sztem ha jönne egy igazán jó DC nagyon komoly eredményeket lehetne elérni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!