Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
kicsit előreszaladva...

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc19f/article/top-10-olinemen-uscs-kalil-stanford-duo-lead-the-way
a 6. és a 9. sorszámú srácokat el tudnám képzelni draftról...tudom nincs draft cetlink még hozzá 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc87e/article/top-10-dlinemen-versatility-will-help-coples-ingram
innen a 8. és a 9. jelölt lenne jó...Rolni
Hogy érted, hogy "még" nincs?
Jelenleg ha jól emlékszem első négy körben nincs picketek. Meg a hetedikes nincs meg asszem.

Kompenzációs pickben bízol? Az sem lesz első kör, de második sem. Márpedig akiket kinéztél nem valószínű, hogy harmadik körbe csúsznak. Nem mintha harmadik kört kapnátok bárkiért. Nem értem a dolgot.

Lehet igazad van, és valamiről nem tudok. De miről?ulpianus
Aso miatt sztem kinéz egy 3. kör.
Miller és Gallery mit hoz az kérdéses...
2. kört lehet szerezni a köv évi pick becserélésével és eddig sem nagyon félt Al hozzányúlni köv évi pickhez és nem hiszem, h a mostani\akkori vezetés nagyon félne majd ettől hiszen sokan Al-tól tanultak...

Az, h ki hol kel el még lutri...nem nagyon figyelem a colleg focit. Megláttam ezt a két listát ami posztonkénti top 10.
A 6. vagy 8. OL ember sztem nem top 20 playa...
a 8. vagy 9. DL prospect lehet 2. körös sztem...

De nem nagyon értek ehhez a részéhez. Annyit mondtam jó lenne vmelyik srác ezek közül.
Szted ha szerzünk egy 2 kört mondjuk 2013 1ért kizárt, h a 4ből egy benn legyen??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mivel már nincs itt a varázsló, így nem fogunk mi itt csodát művelni. Főleg a drafton nem. Arra kell törekedni, hogy a csapat magját meg kell tartani, aztán foltozgatni a lyukakat. Ez a Palmer trade egy ilyen vagy luk vagy fa döntés volt. Lehet hogy bejön, de lehet hogy 2-3 évre visszaveti a csapatot. Ez majd kiderül.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Mekit ha nem lenne sérült első körért sem adnánk, azért amíg egészséges volt vezette a ligát yardban.

Reális esély maximum Bush-ban van miután kap egy tendert, mert bár nem fiatal már bizonyított hogy képes egyedül egy szolid jó kezdőteljesítményre és a rookie sérülései meg a csere szerepkör miatt abszolút nincs elhasználva, egy futógondokkal küzdő csapat 3évre simán láthat benne potenciált.

Ennek ellenére nem mi leszünk a Draft bazárosai 8-10 pickel egy ideig 😛


több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
McFadden sem ér első kört. Ő érne másodikat, ha nem volna sérült. (mielőtt jön a hater jelző, szólok, hogy Jamaal Charles sem ér első kört. Ez ilyen biznic).

Wimbley még második kört sem ér. Harmadikat talán adna valaki. Ő is 29 lesz szeptemberben. És az ő szintjét simán túlszárnyalja egy második körös pass rusher értékben. Jó játékos, de nincs az elitben. Így sztem a második kör sem jönne össze. Aztán ki tudja, de sztem nem reális.

Totál értelmetlen volna eladni ilyen játékosokat. Itt többet érnek, mint amit kapna érte a Raiders. Akkor már inkább Busht el kell engedni, de őt is cap space (hiánya) miatt.

Kicsit kezdünk eltérni a témától. Nem offolunk, csak megjegyzem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Harmadik kör oké, én is ezt mondom. Csak sztem harmadik sem lesz. De az is igazából harmadik vége (3/32+). Szóval ezért kérdeztem, hogy Rolni mit tud?
Mert nekem sehogy nem jön ki, hogy az Oakland ledraftolja az ötödik-hatodik (esetleg egy negyediket összekaparnak) köröseivel Cordy Glennt vagy épp Brandon Thompsont, akik most is kitartóan TOP20 körül várhatóak.
De lehet semmi nincs is. Csak jobb mint a hatodik körös prospecteket nézni.

Cappel pedig egyik legrosszabbul állnak a ligában.

Szvsz Bushért nem adnak második kört. Egy 28 éves futóért nem. Mert jó HBt találni negyedik körben is, de másodikban igen jókat még, és nem 28 éveset. Ezen poszton ez már kor.ulpianus
McFadden érne 1.-t (többet is) de őt baromság lenne elcserélni. Wimbley 2.? Talán.

DHB h játszik idén?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Harmadik kör oké, én is ezt mondom. Csak sztem harmadik sem lesz. De az is igazából harmadik vége (3/32+). Szóval ezért kérdeztem, hogy Rolni mit tud?
Mert nekem sehogy nem jön ki, hogy az Oakland ledraftolja az ötödik-hatodik (esetleg egy negyediket összekaparnak) köröseivel Cordy Glennt vagy épp Brandon Thompsont, akik most is kitartóan TOP20 körül várhatóak.
De lehet semmi nincs is. Csak jobb mint a hatodik körös prospecteket nézni.

Cappel pedig egyik legrosszabbul állnak a ligában.

Szvsz Bushért nem adnak második kört. Egy 28 éves futóért nem. Mert jó HBt találni negyedik körben is, de másodikban igen jókat még, és nem 28 éveset. Ezen poszton ez már kor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Lehet draftcetlit szerezni jövőéviért vagy játékosért. Aso miatt lehet kapnak kompenzációs picket...Black_Adder
Nemcsak Asoért. Zach Millerért is. ÉS Galleryt meg nemtom. De nem második kört. ÉS főleg nem elsőt. Márpedig ezek a srácok ott kelnek majd el.

Cserélni mit fognak picket? A 2013as második (netalántán első, de nem hiszem) körük is megy Palmerre. Eladják az elsőt az idei másodikért? ÉS aztán jövőre is eladják? Játékost kit adnak el első két körért?ulpianus
Ha jól tudom kompenzációs max 3. körös lehet, de nem vok benne biztos. Mindenesetre nem én kezdtem el álmodozni rajta h milyen adott poszton top10-es prospect jön majd, sőt a Palmer trade után úgy könyveltem el magamnak, h évekig nem fognak fejlődni semmit egy 30+ éves irányító miatt, de pick szerzésnek megvannak a módjai. Szvsz rohadtul nem éri meg következő éveset adni, de ha úgy gondolják, h egyetlen egy láncszem hiányzik a gépezetből az SB-hoz, akkor az megoldható.

Am én a helyükben inkább azt nézegetném, h kinek jár le a szerződése a kérdéses posztokon, bár nem tudom cappel hogy állnak...

szerk: Egy RB-t elcserélhetnek 2. körért min, de ahhoz Bush-sal szvsz előtte hosszabbítani kell...
Álmodozni mindig lehet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Lehet draftcetlit szerezni jövőéviért vagy játékosért. Aso miatt lehet kapnak kompenzációs picket...Black_Adder
Nemcsak Asoért. Zach Millerért is. ÉS Galleryt meg nemtom. De nem második kört. ÉS főleg nem elsőt. Márpedig ezek a srácok ott kelnek majd el.

Cserélni mit fognak picket? A 2013as második (netalántán első, de nem hiszem) körük is megy Palmerre. Eladják az elsőt az idei másodikért? ÉS aztán jövőre is eladják? Játékost kit adnak el első két körért?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
kicsit előreszaladva...

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc19f/article/top-10-olinemen-uscs-kalil-stanford-duo-lead-the-way
a 6. és a 9. sorszámú srácokat el tudnám képzelni draftról...tudom nincs draft cetlink még hozzá 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc87e/article/top-10-dlinemen-versatility-will-help-coples-ingram
innen a 8. és a 9. jelölt lenne jó...Rolni
Hogy érted, hogy "még" nincs?
Jelenleg ha jól emlékszem első négy körben nincs picketek. Meg a hetedikes nincs meg asszem.

Kompenzációs pickben bízol? Az sem lesz első kör, de második sem. Márpedig akiket kinéztél nem valószínű, hogy harmadik körbe csúsznak. Nem mintha harmadik kört kapnátok bárkiért. Nem értem a dolgot.

Lehet igazad van, és valamiről nem tudok. De miről?ulpianus
Lehet draftcetlit szerezni jövőéviért vagy játékosért. Aso miatt lehet kapnak kompenzációs picket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
kicsit előreszaladva...

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc19f/article/top-10-olinemen-uscs-kalil-stanford-duo-lead-the-way
a 6. és a 9. sorszámú srácokat el tudnám képzelni draftról...tudom nincs draft cetlink még hozzá 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc87e/article/top-10-dlinemen-versatility-will-help-coples-ingram
innen a 8. és a 9. jelölt lenne jó...Rolni
Hogy érted, hogy "még" nincs?
Jelenleg ha jól emlékszem első négy körben nincs picketek. Meg a hetedikes nincs meg asszem.

Kompenzációs pickben bízol? Az sem lesz első kör, de második sem. Márpedig akiket kinéztél nem valószínű, hogy harmadik körbe csúsznak. Nem mintha harmadik kört kapnátok bárkiért. Nem értem a dolgot.

Lehet igazad van, és valamiről nem tudok. De miről?ulpianus
nem is értem, hogy hogy gondolták ezt Oakland-ben, hogy kiárusítják az összes cetlijüket. Mondjuk mi pont jól jártunk vele, de akkor is...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
kicsit előreszaladva...

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc19f/article/top-10-olinemen-uscs-kalil-stanford-duo-lead-the-way
a 6. és a 9. sorszámú srácokat el tudnám képzelni draftról...tudom nincs draft cetlink még hozzá 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc87e/article/top-10-dlinemen-versatility-will-help-coples-ingram
innen a 8. és a 9. jelölt lenne jó...Rolni
Hogy érted, hogy "még" nincs?
Jelenleg ha jól emlékszem első négy körben nincs picketek. Meg a hetedikes nincs meg asszem.

Kompenzációs pickben bízol? Az sem lesz első kör, de második sem. Márpedig akiket kinéztél nem valószínű, hogy harmadik körbe csúsznak. Nem mintha harmadik kört kapnátok bárkiért. Nem értem a dolgot.

Lehet igazad van, és valamiről nem tudok. De miről?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
kicsit előreszaladva...

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc19f/article/top-10-olinemen-uscs-kalil-stanford-duo-lead-the-way
a 6. és a 9. sorszámú srácokat el tudnám képzelni draftról...tudom nincs draft cetlink még hozzá 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824cc87e/article/top-10-dlinemen-versatility-will-help-coples-ingram
innen a 8. és a 9. jelölt lenne jó...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Benne leszünk a TV-ben! 😀
Mondjuk sok örömünk nem lesz, szerintem..BMG
Eddig 2 jó párosítással voltunk/leszünk láthatóak a TV-ben itthon is. A Pats és a Packers ellen...

Chris Johnson, nővére halála miatt elhagyta a csapatot, de Hue azt nyilatkozta, h vasárnap játszani fog.

DMC, Moore, Ford és Schilens is kihagyta a mai edzést...

2 LB-t tesztelünk Gerald Hayes és Stanford Keglar személyében... lehet inkább DE/DT-k közt kellene nézelődni.

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Benne leszünk a TV-ben! 😀
Mondjuk sok örömünk nem lesz, szerintem..
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
CSAK AZÉRT IS RAIDERS!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg azért azt is kell nézni, hogy sokáig a mi falunk volt a legjobb a ligában. Legkevesebb sacket engedték és a futójáték is domináns volt sok esetben.
Mostanra a sok sérülés visszaütött. Azért a védelem tényleg szinte csak sérültekből áll.
Tegnap többször is mutatták, hogy az offense yardok 40%át hozó játékosok hiányoztak. És nem is volt ott köztük Campbell, csak Ford, McFadden és Moore meg Taiwan Jones (bár ő nem tudom minek)

A DL-ről már a meccs előtt is kifejtettem, hogy gyakorlatilag nincs egészséges ember, így hiába jó az edző, hiába jók a játékosok, azért csak fáj az a sérülés, meg hozzáteszem, hogy egy kulcsember azért hiányzik (Shaughnessy).

Jó ez a csapat továbbra is, csak most volt egy Chiefs meccshez hasonló rövidzárlat. Ha több ilyen nem lesz, akkor még mindig nyitva áll a kapu a PO-ba. A két csoportmeccset meg kell nyerni mindenképpen.
A jövő heti GB meccs meg majd kiderül melyik arcunkat mutatjuk, ha jó formában leszünk akkor akár szoros meccs is lehet.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Csak mindenki azt mondja, hogy milyen jó nekünk a sok azonos képességű játékossal. Hát mégis vannak különbségek.
A kulcsjátékosok szintén nem képesek egyenletes teljesítményre, hová lett például a tavalyi DL? Játékosok, edző ugyanaz...
Meg szerintem Hue is csinál faszságokat, pl. mikor Schilens, Moore vagy DHB helyett Hagant rakta a kezdőbe, pedig mind ép volt.
Fő a változatosság, de nem mindig eredményes...

Miller tényleg furcsán döntött, pedig itt PO szinten játszott.
Mondjuk nem is nagyon tárgyaltunk vele, de csak Cable miatt odamenni...
Én meg bátran behúztam fantasy-ben.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Egyoldalúan nézed. Nálunk hány kulcsember baszódik állandóan sérüléssel? McFadden alap, kiesett a franchise QB-nk, max 2 normális WR van mindig csak egyszerre, Boss is alig tudott játszani. És ez csak az offense.

Bossról jut eszembe, nem nagyon követtem Zach Millert, de valamikor megnéztem mit művel Seattle-ben hát ledöbbentem. Meccsenként kb. egy passzt ha kap, hihetetlen. Ez kb. a career suicide szinonimája. Csak belegondolok hogy most még ő is itt lenne Palmernak...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Már egy ideje érik bennem a gondolat, hogy szerintem tavaly a mérleg ellenére is jobb volt a csapat. Nem tudunk 60 percen át legalább átlagosan teljesíteni és a csapatrészek sem képesek egyszerre jól játszani.
Én azt mondom, csak szerencsénk volt a győzelmekkel, gyakorlatilag mindig volt egy sérült kulcsember az ellenfélnél:
- Houstonnál lesérült Mario Williams, épphogy nem kaptunk ki (Al szelleme)
- Cleveland-ben Hillis megfázott
- SD-nál kiesett a kezdő LT, majdnem fordítottak
- Vikings-nál Peterson dőlt ki, de az se sokon múlt
- Chicagoban Cutler ujjtörése jött jókor...
Egyedül Jets ellen volt jó a csapat (?), mikor sikerült nyerni.
Innentől Rodgers, Stafford/Megatron, Cassel/Charles, Rivers/Matthews egészségén múlik a szezon.
Vagy megemberelik magukat a játékosok...

De azért örülnék, ha így is PO-ba jutunk. Akár még egy wild card hely is összejöhet 😀
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Schillens mar meg is serult...akarmilyen jo WR lenne o mar kuka lesz...Rolni
kár érte, kórházcsapat lettünk. Fasza lesz a jövőhét


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Schillens mar meg is serult...akarmilyen jo WR lenne o mar kuka lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
majd jövőre


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Nagyon gyenge játék volt ez a mai...és lehet mutogatni hány O playmaker sérült, meg, h a kezdő 11Dből vagy 7 szintén sérült, de ez a kutyát nem érdekli...a 7-5 számít és az,h a Denver van előrébb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát... tartalékosan, szar felfogásban idióta büntetésekkel.
Jó hogy shotout nem lett.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akármi lesz, nekem nem túl jó jel, hogy a sok sérültünk nem tud felgyógyulni.
Egy futó mindenképpen jó lett volna ha felépül a mai meccsre, de mondjuk Cartwright-ot szeretem, de ő futásból annyira nem jó azért és Bush egyedül nem fogja bírni...

Aggaszt Wimbley sérülése is, mert a hamstring azért komoly dolog, bár nem volt arról szó, hogy ő nem vállalja a meccset, de rásérülhet meccs közben és akkor megvan a baj. Ugyanez igaz McClain-re is, mert ha még el se tiltják, akkor is ott a sérülése.

A WR-ek hiánya már annyira nem is érdekes, főként akkor ha jó napot fog ki Boss vagy Reece, mert akkor leveszik a terhet a WR corpról.

Sőt most ahogy nézem a falban is elég szarban vagyunk, alig van egészséges emberünk.
Kis sérüléssel bajlódik: Houston és Seymour
Nagyobb sérüléssel: Kelly és Scott
Nem játszik: Moss

Azért az nem túl jó, hogy Henderson aki teljesen egészséges és Bryant, mivel mindketten csereemberek.

Kibaszott nehéz meccs lesz és most jelenleg nehezen tudom elképzelni, hogy hogy fogjuk legyőzni a Delfineket... Az egész védelem gyakorlatilag sérüléstől szenved (4 ember nem):

DL: Houston (knee) - Kelly (toe) - Seymour (knee) - Scott (shoulder)
LB: Wimbley (hamstring) - McClain (ankle) - Curry
Sec: Routt - Branch - Huff (ankle) - Sheppard