Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A másik meg, hogy nekünk kb jobb is lenne a WC 2. hely a PO-ban, mert ugye a WC 2. megy vendégségbe a 3. helyezett csoportgyőzteshez és az jelenleg a Texans. A 4. csoportgyőztes meg a WC 1-t fogadja, aki meg jelen esetben a Steelers. 😀
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Én úgy olvastam, hogy ha nyerünk és a Cincy kikap, akkor minden más meccs eredményétől függetlenül benn vagyunk.

Mivel már előbb lemegy a Cincy meccs, így azt már tudni fogjuk a meccs kezdetére. Ha megfelelőek a körülmények (értsd: kikapott a Bengals) akkor szerintem mindent megtesz a csapat, hogy győzzön és ezzel PO-ba jusson.

Egyébként még az is érdekes lehet, hogy az a tény, hogy a Chargers már nem tudom, hogy juthat be a PO-ba és nekik "csak" annyi feladatuk lesz, hogy a Raidersnek elbasszák a PO-t, ami mondjuk erős motiváció ebben az esetben azért 😀Bruce
Ők már sehogy, semmilyen eredménnyel, matematikailag IS, és minden tekintetben OUT.
De vicces hogy az lehet nekik a legnagyobb örömük idén, hogy minket elütnek a playofftól egy esetleges győzelemmel.. Azért tőlük többet várt mindenki idén (is).

-

Amúgy nem tudom, jó e ez, hogy mi a Bengals után játszunk, és ha a Bengals tényleg ki kap, és nekünk "CSAK" nyerni kell, a srácok nem lesznek e stresszesek, nem-e jönnek a hülye hibák, a dropok, labdavesztések, kihagyások, és nem idegeskedik el a meccset, mert hát azért elég nagy a tét.. szóval kétélű a penge ami a nyakunknál lesz, mert az is lehet hogy mocskosul felpörögnek, és aláznak, vagy mocskosul befosnak, és magukat alázzák be..
Van egy olyan érzésem, hogy Run DMC játszani fog. Ez amolyan tőlem ritka megérzés, de amikor nagy ritkán ráérzek valamire, az be is szokott jönni 😛. Nagyon-nagyon fontos lenne ha minél több hiányzó kulcsjátékosunk visszatérne (lásd Moore tegnap), és teljes erőbedobással állnánk ki, és harcolnánk ki MAGUNKNAK a playoffot, nem pedig más meccsekre hagyatkoznánk.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én úgy olvastam, hogy ha nyerünk és a Cincy kikap, akkor minden más meccs eredményétől függetlenül benn vagyunk.

Mivel már előbb lemegy a Cincy meccs, így azt már tudni fogjuk a meccs kezdetére. Ha megfelelőek a körülmények (értsd: kikapott a Bengals) akkor szerintem mindent megtesz a csapat, hogy győzzön és ezzel PO-ba jusson.

Egyébként még az is érdekes lehet, hogy az a tény, hogy a Chargers már nem tudom, hogy juthat be a PO-ba és nekik "csak" annyi feladatuk lesz, hogy a Raidersnek elbasszák a PO-t, ami mondjuk erős motiváció ebben az esetben azért 😀
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na hát ez egy boldog karácsony, hogy utolsó fordulóban még versenyben vagyunk a playoffért! Az már más, hogy milyen játékkal.. A végén azért felpörgött a csapat, ami nagyon fontos, akartuk a győzelmet! Nagyon jó lenne, ha Ford és DMC tudna játszani a Chargers ellen, ahol kell a W.
Körbenéztem kicsit a konfban, ugyan úgy áll mind a 3 "in the hunt" csapat, a Jetsel szemben van talán előnyünk, hiszen őket vertük.
Jets - 8-7, 3-2-0(div) 6-5(conf)
Cincy - 9-6, 2-3-0(div) 6-5(conf)
Titans - 8-7, 2-3-0(div) 6-5(conf)
Broncos - 8-7, 3-2(div), 6-5(conf)
Raiders - 8-7, 3-2(div), 6-5(conf)

Schedule-k:

Jets @ Fins(- a Fins elég jó mostanában, lehet hogy megtréfálják a Jets-t, bár ha nyerünk, és ők is, akkor előttük vagyunk ugye mert vertük őket.)

Titans @ Texans (- számomra ez a legnagyobb kérdés.. Hassie nem játszik rosszul, és biztos hogy ők is harapni fognak, de szerintem a Texans behúzza, mert a Titans nagy nyomás alatt fog játszani, és ha csak CJ nem lendíti túl őket ezen, szerintem megverik magukat.) 8-8, 2-4div, 6-6conf

Ravens @ Cincy (- szerintem bármennyire is jó a Dalton csapat, itt a Ravens fog nyerni, tehát ők div 2-4, conf 6-6

Chiefs @ Broncos (- sajnos ezen a meccsen szerintem Tebowék fognak nyerni, tehát 9-7, 4-2div, 7-5 conf)

Chargers @ Raiders (- Nagyon remélem, hogy harapni fognak a srácok, és mocskosul odateszik magukat, azt láthattuk, hogy mi jobban játszottunk a Lions ellen, mint ők, és csak 1 ponttal kaptunk ki, szerintem ez formailag mérvadó lehet, bár Rivers ha bekattan szétpasszol minket, nagyon kéne az állandó nyomás akkor, hogy idegbeteg legyen és szórja a pickeket. Nem merem írni azt hogy nyerünk, csak remélem, és tegyük fel- 9-7, 4-2div, 7-5conf)

Ez persze egy olyan forgatókönyv amit szeretnék, remélem a valóság nem fog messze állni tőle, tehát foglaljuk össze mi kell ahhoz hogy playoffba jussunk.
1. Nyerni.
2. Nyerni.
3. Nyerni.
A többit majd a sors hozza.

Azt hiszem ez az utolsó forduló kicsit kedvez nekünk, a többi csapat programjában, főleg a Balti-Cincyre gondolok itt, szerintem az a legfontosabb a számunkra, hogy ott a Baltimore nyerjen, és akkor jók vagyunk, még úgy is, ha a Broncos nyer. Jetsel szerintem nem kell foglalkozni.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az a baj, hogy jövőhéten is nyerni kell és a Denvernek meg kikapni, szóval azért még mindig nem teljesen a mi kezünkben van a sorsunk. De legalább még van esély 😊

Orton ismeri a Denver playbookot szóval még győzhet is a Chiefs, mi meg majd csodát csinálunk 😊Bruce
Akkor is bejuthatunk, ha a Denver nyer - a Bengalsnak ki kell kapni a Ravenstől, és akkor miénk az utolsó wildcard hely.
A lényeg, hogy mindenképp nyernünk kell!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Pentalty bowl volt, reméljük a denveri lufi kipukkadt idénre, a Bolts meg motiválatlan lesz, mást úgyse tehetünk 😀


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy jövőhéten is nyerni kell és a Denvernek meg kikapni, szóval azért még mindig nem teljesen a mi kezünkben van a sorsunk. De legalább még van esély 😊

Orton ismeri a Denver playbookot szóval még győzhet is a Chiefs, mi meg majd csodát csinálunk 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Jó meccs volt alapvetően, erős kabaré jelleggel. De mi így szeretjük. Gratulálok!
Most nyerjetek még egyet! (Valamint tessék nézni a Bolts Lionst. 😊)
A védelmek nem voltak rosszak. De zászló az ellenben rengeteg.ulpianus
Köszi hasonló a véleményem 😊




Gyerekek azért karira csak behúzták a srácok nekünk a meccset!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jó meccs volt alapvetően, erős kabaré jelleggel. De mi így szeretjük. Gratulálok!
Most nyerjetek még egyet! (Valamint tessék nézni a Bolts Lionst. 😊)
A védelmek nem voltak rosszak. De zászló az ellenben rengeteg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Karácsonyra, az agyvérzés mellé, csak sikerült! 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nyertünk!!! Köszi Raiders 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Boldog Karácsonyt sors társak. Just win baby!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Boldog Karácsonyt a Raiders fanoknak!

több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Raiders Inactives: QB Jason Campbell, WR Jacoby Ford, RB Darren McFadden, RB Taiwan Jones, FS Michael Huff, G Bruce Campbell, DT John Henderson

Ha Bush rásérül akkor indul indulhat a pass heavy 😀
Én is maximum az utolsó negyedre érek haza, jó lenne egy győzelem a fa alá bizony 😊
Kellemes ünnepeket a fórumozóknak, különösképp Nektek, a magyar fosztogatóknak!


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnos ma nem tudom nézni a meccset, de azért szurkolni fogok!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Bush és Murphy questionable, Huff megint out, ahogy Henderson is...
Most nem nekünk áll a zászló, bár a csoportmeccseken általában jobban szoktunk teljesíteni (kívéve idén a 7. hetet).
Az biztos, hogy sok büntetés lesz...

Jó lenne egy W a fa alá. 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Boldog Karácsonyt a Magyarországi Raiders Nation-nek!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Így van must win a Chiefs meccs (nekik is) és szar kimondani de ők az esélyesek:/ Carsonon múlik a dolog, Orton fogja hozni a sok yard kevés td-t, futnak ahogy battle-el lehet, Bush remélhetőleg adja de ha palmer int-eket dob egyedül kevés lesz.bozonyítsa h megéri a pickeket ,az utsó2 meccsnél nm lesz jobb alkalom


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Üdv.
Run DMC játékára még van esély, legalábbis Jackson azt nyilatkozta, hogy kell DMC a play-off eléréséhez. kedden edzett (limitáltan), azóta semmi, én még reménykedem, fontos lenne, hogy játsszon a Chiefs ellen, mert futással lehet őket megfogni, passz ellen jók sajnos.deyell
Én olyat olvastam valahol már, hogy idén nem fog játszani, csak akkor ha bejutunk a PO-ba, akkor talán összedrótozzák. De ugye már mindenfélét leírtak, így reménykedni lehet, hogy játszik a KC ellen, de sztem nem fog. Ha nyerünk, akkor talán a Chargers ellen már visszatérhet, mert az nagyon ki-ki meccs lesz akkor.
Ami gond, hogy Bush is kihagyott egy edzést, bár azt mondják, hogy csak azért, hogy kicsit pihenjen, mert elég derék munkát végzett az utóbbi meccseken és rohadt fontos az ő szerepe.

Nincs mese, meg kell verni a Chiefs-et és kész! Más opció most nincs!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
Üdv.
Run DMC játékára még van esély, legalábbis Jackson azt nyilatkozta, hogy kell DMC a play-off eléréséhez. kedden edzett (limitáltan), azóta semmi, én még reménykedem, fontos lenne, hogy játsszon a Chiefs ellen, mert futással lehet őket megfogni, passz ellen jók sajnos.

choose life
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Jani és Shane a legtöbb nézői szavazatot hozta a kategóriájában, még az nf-c beleértve is, apró örömök


több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igazából ha most egy kicsit komolyabban belegondolok... ugyanolyan szarok vagyunk mintha könnyebben gondolnék bele! 😀 Az O fal sztem kezd széthullani, CP-től lassan várhatnánk olyan megmozdulásokat amiért hoztuk (nem érzi még a srácokat meg fordítva dettó=INTek tömkelege), de egyenlőre nem jönnek! Ezt úgy értem, hogy ugyanolyan bizti passzokat nyom mint JC! De ha meg ez a játékpolitikánk, hogy nem kell bűvészkedni a QB-nak a dobásaival akkor nem kellett volna ide hozni. Nem tudom, hogy visszafogják vagy csak fosik már az INTek miatt (de ebbe ne menjünk most bele!)!

A sec meg... Routt nálam ÖRÖK második cb lenne, nem Elit!!! Dehát ez mind1! Lito jó volt, de néha olyan kihagyásai voltak/vannak, hogy... Én valamiért Chuckra (ha jobban bele látnék a csapat "családias" légkörébe akkor lehet kibasznék még 1-2 edzőt a D-ből) fogom, mert kollektíve vagyunk szarok, de kurvára! Emberezésnél még so-so ha jön egy kis nyomás a QB-nál (ami nem jön!!!!!!), de zónázásnál rendszerint elváltják magukat a srácok! Rendszerint... MINDIG!

DMC... Bezzeg ha most itt lenne Fargas!!!!! 😉 :cool:
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Most egy dolog h vérfos volt a secondary, de pl Routt-nak voltak jó dolgai is (a dpi-k mellett) és így carreer night Megatronnak, hát nem tudom. Huff számít ennyit hátul tényleg? vagy ennyire nem dupláztuk CJ-t? tampa2 McClain 😀 az utolsó percben jól láttam annál a röhejes playnél?

Tiszta fejjel átfutva csak sajnálhatjuk a meccset, mert ha nyerünk a Jets, Titans, Donkeys is bukott, itt lett volna a lehetőség. Másfelől ha playoff van lehet nincs dc váltás ami még ha nem is elegendő, de szükséges lépés.

Janira meg +1, mekkora ereje van úristen


több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Csak annyit a meccsről, hogy Jano berúgta volna, ha Suh nem ér bele.
Még így is az endzone közepéig repült a labda.

Ezentúl félpályánál, negyedikre FG kísérletet kell hívni!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Még a végén utolsók leszünk a csoportban... Főként ha jövőhéten kikapunk a Chiefs-től, mert hogy a Chargers ellen ki fogunk kapni az már biztos (bombaformában vannak).Bruce
Chiefs D simán ledarál minket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!