Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak megvan a győzelem. Ez a lényeg.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na nem lett meg a két meccses előny, de legalább van előny 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
7-4 😊

Kell a 2 meccses előny mert nehéz meccsek jönnek
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Igazi hard fought D csata volt...ST parádéval nálunk!!

Futást nagyon csukták és ettől a passz O is döcögött csak(meg attól,h se Ford, se Moore...)

McClain, Curry, Kelly nagyon jók voltak sztem ma...


Jöjjön még egy SD győzelem hosszabbításban és zsír a nap 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Azért fosunk, mert a Dnk nagyon kétarcú...ha rossz napot fognak ki szinte bárki leszopat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Akár szoros meccs is lehet, ha a szokásos hibákat nem követjük el.
Bízom Bushban és Palmerben, de itt inkább a mi D-nk lesz a kulcs.
Hátha...BMG
Miért érzitek magatokat ennyire esélytelennek? Ez a meccs alaphelyzetben is egy kiélezett találkozónak ígérkezne, így Cutler kiesésével, meg főleg az. Tudom egy csomó elkapó hiányzik nálatok, de szinte a legjobb run offense a tietek, mi pedig futás elleni védekezés terén nem vagyunk ebben a szezonban túl jók. Elég csak ránézni a yards/carry statunkra.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Jags meccset nézem...amikor év végén kibasszák Jack Del Rio-t a HC állásából, gyorsan kéne neki egy DC állást ajánlani 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Akár szoros meccs is lehet, ha a szokásos hibákat nem követjük el.
Bízom Bushban és Palmerben, de itt inkább a mi D-nk lesz a kulcs.
Hátha...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders inactives: QB Jason Campbell, WR Jacoby Ford, WR Denarius Moore, RB Darren McFadden, RB Taiwan Jones, G Bruce Campbell, DE Jarvis Moss.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
"Raiders wide receiver Darrius Heyward-Bey left last Sunday's game in Minnesota on a stretcher after making a catch and taking a knee to the back of his head from Vikings linebacker E.J. Henderson.

Now it appears Heyward-Bey may be available for Sunday's home game against the Chicago Bears.

Raiders coach Hue Jackson said Heyward-Bey has no symptoms of a concussion and is listed as questionable.

Jackson said he was "pleased" with Heyward-Bey after Friday's practice.

"He did some good things, made some plays and caught some balls," Jackson said. "Again, we'll see where he is (today) just to see after you practice like that, running around, just kind of see where your body is the next day, see how sore he is."

Having Heyward-Bey back would greatly help the depth at wide receiver. Fellow receiver Jacoby Ford will miss his second consecutive game with a sprained foot, and Denarius Moore (foot) did not practice this week and also is listed as questionable.

Chaz Schilens, Louis Murphy and T.J. Houshmandzadeh are the only wide receivers not listed on this week's injury report."

---

Továbbá itt egy cikk, a 4. negyedes szenvedéseinkről, és hogy valahogy ezen változtatni kéne...

http://www.prosportsdaily.com/articles/raiders-struggling-to-score-points-in-4th-quarter-594569.html



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Róla még nem ovastam újat de La Canfora szerint még legalább 2 hetet kihagy Run DMC. Fasza. Imádom de nála a recovery az egy külön fogalom, képzelem ha tört volna a csont...


több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
DHB-ról bármi pozítív információ?? Én azt olvastam, hogy Limited és van rá esély, hogy játszhat!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A Bears ellen is elfogyott minden jegy, sorozatban már hatodszor. Úgy látszik a Black Hole-on kívül is kíváncsi lett pár ember Oakland közelében a Raiders-re.

Már 4 WR edzett: T.J. Housmandzadeh , Chaz Schiens, Louis Muprhy és a PS tag Eddie McGee. Ez nem túl bíztató eddig.

Lehet Ausberry-t is látjuk majd? Illetve Reece és Boss nagyon kell, hogy hozza az elkapásokat.peterbadbone
Moore-ral mi lett?
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Bears ellen is elfogyott minden jegy, sorozatban már hatodszor. Úgy látszik a Black Hole-on kívül is kíváncsi lett pár ember Oakland közelében a Raiders-re.

Már 4 WR edzett: T.J. Housmandzadeh , Chaz Schiens, Louis Muprhy és a PS tag Eddie McGee. Ez nem túl bíztató eddig.

Lehet Ausberry-t is látjuk majd? Illetve Reece és Boss nagyon kell, hogy hozza az elkapásokat.

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Aki még nem látta volna! :cool: 😂

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DfOQQhmQXus#!TST
Gameday hangulatba kerültem 😀

Azért volt egy pár termékelhelyezés, vajon ki lehet a szponzor 😛
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Aki még nem látta volna! :cool: 😂

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DfOQQhmQXus#!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Volt egy pár hiányzó a tegnapi edzésen sajnos:

- DMC
- Ford
- Moore
- DHB
- Seymour
- Taiwan
- Houston
- Moss
- Houshmandzadeh

Szóval nincs is igazán egészséges WR-ünk Murphy-n és Schilens-en kívül..., de állítólag Husi csak azért hiányzott, mert a felesége szült. És Ford is egyre jobban van.

Viszont a régebbi sérültek közül edzett:

- McClain
- Satele
- Tonga
- C. Johnson (de ő még tuti nem fog játszani a hétvégén)
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82462296/article/schilens-fed-up-with-sapps-criticism-of-64-raiders?module=HP11_headline_stack

Játékosként bírtam Sapp-et de amióta elment szakinak ritka köcsög velünk, megértem a csapatot amiért gyökérnek nézik

Hue azt mondta nem fog meki játszani amíg nincs 100%-os állapotban, ezt meg is értem. Főleg mivel megy így is a futójáték (vele persze még jobb lenne), és nem kéne hogy rásérüljön vagy látszódjon rajta hogy még visszaveti a teljesítményét.
DHB pedig még nem out a mecsre, többet a szerdai és a pénteki edzés után tudunk meg róla.
Amúgy meg Ortont a Bearshez vagy a Chiefs-hez várják leginkább sztem inkább a Bears esélyes de velünk már ígyse-úgyse fog játszani ha odamegy.


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó azért Kelly büntetései inkább abból fakadnak, hogy korán indul, rosszul számolja ki a snap count-ot. Neki azért nincs szükségtelen durvasága. Seymournak van meg Currynek leginkább.
De mindegy valamit csinálni kell ezzel, mert saját magukat hozzák nehéz helyzetbe teljesen fölöslegesen.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Büntihez annyit fűznék hozzá, hogy nem a bírókon múlik ez igazán...évek óta annyival vezetünk, h ez nem bírói hibák sorozata...egyszerűen nem jutott még el az agyakig, h amit Tatumék csináltak anno az igen kemény és tökös dolog volt, de akkor szabályos is volt...akkor ez belefért, ma nem...megoldás pedig az lenne, h ma úgy játszanak keményen, h közben betartják a szabályokat...
Nincs mentség a Denver elleni Curry féle megmozdulásra, vagy egyik másik tök fölösleges mostani szabálytalanságra sem...

Amit Ulpi ír az nekem tettszik amúgy...arra gondolok, h PT csökkentés jár a sok büntiért vagy akár cserepad...persze a legjobbak játszanak, de lehet azon vitatkozni mi a rosszabb a csapatnak egy Curry aki jobban játszik mint védő, de meccsenként összeszed 2-3 penalityt 15-30 yardért és 1-2 first downért vagy egy Groves aki gyengébb védő, de nem csinál hülye büntiket...nehéz ügy...a legjobb persze az lenne, ha a kezdőknek verné bele vki végre az agyába azt, h no bünti baszod...
A gond az, h ott van Seymour aki a D vezért ugyebár és idén tele van ő is büntivel...Kelly dettó...
Az igazán jó playáknak kéne összeszedni magukat és utána, ha már ők rendben vannak kellene keményen nekik elővenni a hibázó többit...

Illetve azt is érdemes megnézni, h az O oldalról szépen eltűntek a büntik...Hue és sztem nagy Wiz(OL esetén) keményen odalépett és megoldották...
D oldalon is kellene vmi keményebb edző aki odabasz nekik...kéne ide egy erős kezű, jó DC...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Büntetésekről most nem beszélek többet 😊

Azt néztem meg, hogy amióta Palmer az irányítónk, a passzjáték 61 yarddal növekedett átlagosan. Igaz, a futójáték meg visszaesett 23 yarddal átlagosan, de ez meg DMC sérüléséből is eredhet, mivel szinte csak Bush futkározik és meccsenként 30-at fut, ami azért elég sok...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Amúgy neked miért nem okoz örömet ha meccseket bukunk a büntik miatt? Csak azért mert akkor örömmel írnád. 😊TST
Ha ezt a penalty rekord döntögetést a Chiefs tenné, hidd el, őket aztán tényleg szidnám. Hetente ilyen meccsek után láthatnád, amint beírom.
De a lényeg az, hogy ha van egy jó védelmed, akkor ezt nem lehet, hogy minden második drive azzal megy tovább, hogy automatikus first down van benne kettő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én csak azt rákerelem, hogy mivel miénk a legtöbb fault, ezért értelemszerűen miénk a legtöbb benézett is! És nyilvánvaló, ha szúrja a szememet/szemünket...
Amúgy neked miért nem okoz örömet ha meccseket bukunk a büntik miatt? Csak azért mert akkor örömmel írnád. 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jólvan szerintem ezt fejezzük abba, mert úgysincs ennek értelme. Viszont mivel általában miénk a legtöbb fault, ezért értelemszerű, hogy a miénk a legtöbb benézett fault is a bíróktól. De lehet Ulpi szerinted nem így van, hiszen ez így nem racionális igaz?
Meg nehogy már itten neked bizonygatni kelljen minden egyes faultot, hogy mit miért hogyan???TST
Nekem nem kell bizonygatni itt semmit. Csak azt mondom ,hogy Bruce kiragad a 8 évből egy esetet, ami messze nem magyaráz meg semmit ,hogy a Vikingses Asher Allen ellen dobtak vagy nem dobtak zászlót.
Csak akkor ezt Brucenak mond, mert ő ragadott ki egy plédát ,ami sztem is értelmetlen. Ebben egyetértünk.


Azt hiszed nekem gond, hogy ha ti ezen buktok meccseket? Szted nekem ezt nagy öröm leírni?

Tehát akkor 2003 óta minden bíró vagy elfogult, vagy benézett faultokat dobál, de mindig a Raiders ellen jön ez ki, más csapatok ellen kevésbé? Ez ugyanaz amit cáfoltam, sztem ilyen nincs. Megközelítem akkor a bírói oldalról.

Te is lehetsz bíró, és Bruce is, magyar ligában. Ő sem viccből ment tanulni footballelméletet-edzősködést. Hanem mert szereti ezt a sportot. Tudja hogy megy ez. Nem az lesz bíró, aki gonosz és utálja a játékot. A bírókat mindenhol szidják. Az lesz bíró, aki ezt elviseli, mert legtöbb igenis szereti ezt a sportot, és korrekt ember. NFLben persze már meg is fizetik, de oda el is kell jutni.

Ha én bíró lennék, kizárt hogy valakire azért dobálnék zászlókat, mert X Jóska, akit nem is ismerek, szintén dobott sokat. Mit érdekel az engem? Én bemegyek és megmutatom milyen jó bíró vagyok.
És azt ne feledd, nem egy bíró dobja a zászlókat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jólvan szerintem ezt fejezzük abba, mert úgysincs ennek értelme. Viszont mivel általában miénk a legtöbb fault, ezért értelemszerű, hogy a miénk a legtöbb benézett fault is a bíróktól. De lehet Ulpi szerinted nem így van, hiszen ez így nem racionális igaz?
Meg nehogy már itten neked bizonygatni kelljen minden egyes faultot, hogy mit miért hogyan???