Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Az a baj hogy Bush már nem fiatal, viszont ami meg mellette szól, hogy nem egy agyonhasznált futó, mert kevés carryt kap DMC mellett. De én nem örülnék neki ha elmenne innen, mert így azért hogy DMC sérülékeny, kell egy ilyen futó mellé és azért még 3-4 évig tud ilyen szinten futni Bush is.
mondjuk mindig felmerül hogy elmegy év végén, de azért még mindig maradt 😊Bruce
azért ez Bush-nál várható volt. neki még sok éve van. ha anno nem lett volna az a sérülése akkor egy első körös futó lett volna és lehet, hogy már sokkal értéktelenebb lenne, mert le lenne használva. ő mikor megkapja a lehetőséget, akkor él vele. a Turner-es hasonlat teszik. ő is szinte bárhol lehetne első számú futó.

mellesleg nagyon szép W volt. grat a csapatnak. picit izgultam miattatok a végén, de meglett és ez a lényeg. ha megfogják a futásotokat, akkor szarban lesztek CP-vel, de így eddig ez biztató.

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azért mennyivel jobb vesztes meccsen nyerni, mint győztes meccset elbukni. 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj hogy Bush már nem fiatal, viszont ami meg mellette szól, hogy nem egy agyonhasznált futó, mert kevés carryt kap DMC mellett. De én nem örülnék neki ha elmenne innen, mert így azért hogy DMC sérülékeny, kell egy ilyen futó mellé és azért még 3-4 évig tud ilyen szinten futni Bush is.
mondjuk mindig felmerül hogy elmegy év végén, de azért még mindig maradt 😊
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Én élőben néztem a meccset, nagyon jó volt látni, hogy elkerültük a 3 csoportvereséget zsinórban.
Ami feltűnt a meccsen:

+első félidő D,
+ McClain okosan játszott, Curry ott volt a labda közelében állandóan (coverben hibázott azért néha)
+ Routt összességében tetszett
+ Wimbley, megette a sérülés utána az Oline-t
+ Palmer, Moore nagyon jól összejátszott
+ Fordnak is volt egy szenzaciós elkapása, ha nem sérül meg megint kinézett volna egy 6-7 catches meccs neki is, látszik h érzi CP
+ Oline, összességében nagyon jók voltak, kevés bünti!!! Wis ahogy futott Bush előtt a 2 screennél az adta
+ Bush, nem tudom elhinni hogy jövőre nem fog elmenni valahova kezdőnek (olyan mint Turner volt a Boltsban kicsit) ha így folytatja
+Taiwan is jó volt, valamint Hue playcallja unblock
+Desmond Bryant

- Ford sérülése nem kellett, questionable volt a félidőben, mégis mankóban nézte a végét, jövő hétre kell
- DHB, Murphy hát tőlök nem láttunk sokat
- Secondaryt néhaszopatta Rivers, de belefért

- Dline passrush legtöbbször Wimbley látványosan kitűnt, ami az erősségünk volt a rotáció az nem látszódott (Moss?, Scott?, Groves?)


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 na így kell nyomni, végre.
Ebben a csoportban b sorsolás dönt majd az első helyről olyan körbeverések vannak.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na nekem már jön le a meccs a gépre 😊
Legkésőbb holnap délelőtt nézem...várom már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Palmer azért tulajdonképpen nem passzolt. Dobált screent, meg dump passzokat és távoli play action és más) bombákat, azt ennyi. Ahhoz képest, hogy a inkább a Raiders támadott, volt 20 passz kísérlete. Pont azt írtam félidő előtt ,hogy féltik a picktől, ezért nem is dob. Mármint a hosszú passz is dobás. Csak azt is úgy dobta, hogy vagy túl hosszú vagy complete, csak pick ne legyen. Bejött ez e taktika nagyon, Bush túlterhelésével párban. Azért lehetett látni már előre, hogy Castillo nélkül futható ez a DL kevésbé jól futó csapatoknak is. Hát még a Raidersnek.

Ahogy a két pro Bowler nélkül a Bolts OL sztem katasztrofális helyzetbe került, nem is tudják megoldani. Jól ki is használtátok! Wimbley ellen Dombrowski esélytelenként vergődött leginkább. Nem mintha a túloldalon Clary jobb lett volna valaha (azt azért megszoktuk), de ez így + a Guard poszton is a nagy lyuk Dielman helyén totál reménytelen helyzetet teremtett. Én őszintén szólva vártam 10+ sacket is akár, aztán Wimbley tudott élni a lehetőséggel elvárásaim szerint. Róla tudtuk, hogy a jelöltek közt lehet.

Ford nekem az elsőszámú Raider, nagyon sajnáltam amikor lesérült.

DHBt sztem majd fogjuk látni, amikor Palmer igazán belejön (bár ő mindig ilyen volt, Döme sztem téved a cikkben, hogy vissza kell nyernie a nyomás kezelésének képességét. Sosem tudta igazán kezelni.).

Ja, és Moore meg állat volt! Főleg az a hét elkapása amint bemutatott!ulpianus
Nah majd mi ellenünk szabadjára engedhetik Palmert úgysincs 148 yardos közelben védőnk az elkapó közelében úgy általában. 😀 Wimbley nagyon állat volt féltem Pondert 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na de most akkor nem lesz este nyolckor a sport 2-n? 😮Bruce
Nem 16.30 ra tették át a török Horvát örökbecsű miatt, én is ezeken a hülyeségeken morgok mindig :o
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na de most akkor nem lesz este nyolckor a sport 2-n? 😮
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézzétek meg a meccset, érdemes!
Jól játszott a csapat, jók voltak a hívások.
Gratula!!!VIZILÓ
Te is jó voltál! 😉

Legalábbis az utolsó negyedben amikor néztem, tetszett hogy sokkal többet beszéltél mit Ricsi! 😊

Mindenképpen megnézem az ismétlést is. 😉Bruce
Én is megnézném de nem tudom grrrrr. Tudom kicsit off de talán itt olvasák illetékesek nem igaz, hogy nem lehet megoldani, hogy a két ismétlés közuül az egyik legalább 8-kor vagy 9-kor kezdődjön a huszadszori megismétlése helyett a Marquez Paq meccs helyett (bocs minden ökölvívó rajongótól) Tudom, hogy az eredeti tervben este 8 volt a sport 2-n s a pótselejtező miatt lett áttéve de miért nem lehet estére a sport egyesre???? Na bocsánat de ha tud vki értelmes magyarázatot akár pm-ben köszönöm! Amúgy én örülök a C Palmer újra belelendül, sajnáltam, hogy a Bengs- már nem ment neki (bár Daltonnak még jobban örülök 😛 )
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Palmer azért tulajdonképpen nem passzolt. Dobált screent, meg dump passzokat és távoli play action és más) bombákat, azt ennyi. Ahhoz képest, hogy a inkább a Raiders támadott, volt 20 passz kísérlete. Pont azt írtam félidő előtt ,hogy féltik a picktől, ezért nem is dob. Mármint a hosszú passz is dobás. Csak azt is úgy dobta, hogy vagy túl hosszú vagy complete, csak pick ne legyen. Bejött ez e taktika nagyon, Bush túlterhelésével párban. Azért lehetett látni már előre, hogy Castillo nélkül futható ez a DL kevésbé jól futó csapatoknak is. Hát még a Raidersnek.

Ahogy a két pro Bowler nélkül a Bolts OL sztem katasztrofális helyzetbe került, nem is tudják megoldani. Jól ki is használtátok! Wimbley ellen Dombrowski esélytelenként vergődött leginkább. Nem mintha a túloldalon Clary jobb lett volna valaha (azt azért megszoktuk), de ez így + a Guard poszton is a nagy lyuk Dielman helyén totál reménytelen helyzetet teremtett. Én őszintén szólva vártam 10+ sacket is akár, aztán Wimbley tudott élni a lehetőséggel elvárásaim szerint. Róla tudtuk, hogy a jelöltek közt lehet.

Ford nekem az elsőszámú Raider, nagyon sajnáltam amikor lesérült.

DHBt sztem majd fogjuk látni, amikor Palmer igazán belejön (bár ő mindig ilyen volt, Döme sztem téved a cikkben, hogy vissza kell nyernie a nyomás kezelésének képességét. Sosem tudta igazán kezelni.).

Ja, és Moore meg állat volt! Főleg az a hét elkapása amint bemutatott!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ebben az idényben először tudtam megnézni egy meccset élőben... nem csalódtam! Titkon reméltem, hogy elkapjuk a SD-t, de az utóbbi 2 meccs alapján nem lehettem biztos ebben. Palmerre nagyon kíváncsi voltam, mert nagyon örültem amikor idekerült. Tegnap bizonyította, hogy nagyon jó kis QB. Igaz a pass rush-t nem érezte, ezt a Fumle-nál jól látni, nem várt onnan ellenfelet. Ezen kívül viszont kezd úgy játszani ahogy kell. Nem tettek rá túl nagy terhet, mert Bush és Jones futott amikor csak lehetett, na jó akkor is amikor nem 😀 Nagyon vigyáztak arra, h ne kelljen bevállalnia túl rizikós passzokat. Az első drive nem jött össze, de utána ahogy Bush beindult és hozta a yardokat és CP-nek is sikerült pár dobása, látszott rajta, hogy frankón meccsben van. A győzelmet amúgy Curry-nek köszönhetjük, mert rendesen kiütötte McNeill-t így LT nélkül nyomták le a meccs nagy részét. Wimbley attól a pillanattól élt igazán! McClain is nagyon jól irányította a védelmet, nem lehet rá panasz. Ettől függetlenül a D# nem tetszik. A DL ugyan egész jó, sokszor 4en is baromi jó nyomást gyakoroltak és sok volt a QB hit, de a pass D nem működik valami fényesen. Az OL meglepően jól muzsikált a Veldheer-Heyer-Wiz-Coop-Barnes/Barksdale felállásban. Wiz egyszer snap után/közben rálépett CP lábára, de ennél több hiba nem volt a játékában, sőt! Sokszor az LB-k közt takarított futásnál,screen-nél ő blokkolt Bush előtt, nagyon jól nyomta. A pass prot is rendben volt. Sok szabálytalanság sem volt a részükről, talán Coopnak volt egy holdingja...

Azért nálam volt egy kis para a meccs végére, nehogy leadjuk az előnyt, de most kihúztuk.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nézzétek meg a meccset, érdemes!
Jól játszott a csapat, jók voltak a hívások.
Gratula!!!VIZILÓ
Te is jó voltál! 😉

Legalábbis az utolsó negyedben amikor néztem, tetszett hogy sokkal többet beszéltél mit Ricsi! 😊

Mindenképpen megnézem az ismétlést is. 😉
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Nézzétek meg a meccset, érdemes!
Jól játszott a csapat, jók voltak a hívások.
Gratula!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Palmer egyetlen INT-je Bush "miatt volt". Elbaszott egy blokkot és megütötték a kezét Palmernek.
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem csak az összefoglaló alapján voltatok jók. Jó volt a játék hívás is,sok sok futás,néha 1-1 passz ami mivel etettétek a Chargers-t futással be is jött. A meccset eredménytől függetlenül meg kell nézni,olyan szabályokat ismerhettek meg amiről sokunknak fogalma sem volt h létezik 😊

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Kiváncsi vagyok hányan maradtatok fenn vagy keltetek fel 2kor a meccsért...az elmúlt 2 meccs után...

Vissza kell majd nézni a meccset...CP,Bush,Moore,Wimbley(fikáztam itt meccs előtt😊) számai és az összefoglaló alapján jók voltunk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát úgy látszik Palmernek bele kell jönnie, azért csak igaz amit Döme is írt a beharangozóban, hogy hiába edzett végig Palmer, azért a pass rush még nagyon zavarhatta és vissza kell rázódnia. De azért az örömteli, hogy már jól játszott és szép passzokat dobált.

Egyébként a sérülésekről van valami hír? Fordot láttam az összefoglalóban, hogy valami baja lett és kisautóval vitték le a pályáról. Remélem nem súlyos...
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
váárj, először örülni kell ennek a meccsnek, qrva nagy volt!
most kár csak igazán a múlthetiért... 😕
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Győztünk végül. Én csak a végét láttam, de nagyon izgultam. Pont mikor feljött 7 pontra a Chargers. Meg is lepődtem hogy vezetünk meg hogy Palmer még nem dobott INT-et, aztán csak lett egy INT. De összességében jó meccs lehetett. Wimbley négy sackje az megsüvegelendő. Bush 242 összyardja is és Moore két TD elkapása mellé a 123 yard elkapás. Végre ugye CP is megbízhatóan nyomta. De amit megint nem értek, hogy DHB miért van ennyire mellőzve.

Most megint egy kicsit több idő van pihenni és a sérülésekből felépülni. Nagyon fontos lenne, hogy a CB-k felépüljenek, mert ott nagyon vékonyak vagyunk. Érdekes hogy elment Aso és nincs biztos megoldás a második CB helyére már huzamosabb ideje sajnos.

Megyünk Minnesotába, ami irgalmatlanul nehéz lesz. Amitől félek, hogy az újonc irányítójuk, majd szárnyakat kap és így Peterson szétfut minket a picsába. Pont az a csapat aki ellen mi nem is igazán tudunk védekezni, de majd meglátjuk mi lesz, addig még sok idő van hátra.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Döme!

Nagyon jó lett a beharangozó!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Én igazából a D-ben azt nem értem, hogy az első félidőben kis túlzással öröm őket nézni! Tebow-t is ahogy gyalulták meg minden... Párszor már röhögtem is, az érzelmeim meg a sajnálat határait súrolták az ellenfél felé... DE! Jön a második félidő! És itt rendszerint az ellenfél O. coordinátorai úgy megb@sznak minket análba szárazon, vagy mi teszünk a meccsre nagy ívbe nem tudom, de iszonyatosan visszaesünk... Szerintem valahol a 2 közt lehet az igazság... :/TST
Nagyon látványos, h Chuck mennyire nem tud váltani meccs közben...ha az O nem áll át másra a 2. félidőben jók vagyunk, de ha váltanak nem tudunk hozzá igazodni...kell egy rendes DC

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én semmi jót nem várok holnap hajnalban - inkább rápihenek a zh-ra, majd végigszenvedem az ismétlést...

..azért hátha csoda történik!
Just Win, Baby!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én igazából a D-ben azt nem értem, hogy az első félidőben kis túlzással öröm őket nézni! Tebow-t is ahogy gyalulták meg minden... Párszor már röhögtem is, az érzelmeim meg a sajnálat határait súrolták az ellenfél felé... DE! Jön a második félidő! És itt rendszerint az ellenfél O. coordinátorai úgy megb@sznak minket análba szárazon, vagy mi teszünk a meccsre nagy ívbe nem tudom, de iszonyatosan visszaesünk... Szerintem valahol a 2 közt lehet az igazság... :/
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Szép kilátások. Faszomba hogy megsérült még DVD is. Pont amikor ilyen nagy elkapók ellen kéne védekeznie.
Na mindegy, úgysincs sok esélyünk a Chargers ellen. Meg hát múltkor már leírtam, hogy aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀

GO RAIDERSBruce
Ellenünk mindenkinek van esélye 😊szaba
Én is épp azon gondolkodtam, hogy miért ne lenne? Ha vezet a Chargers, Rivers úgyis elintézi, hogy ez megváltozzon 😀fetomy
Minden AFC west csapat ellen bárki eséllyel lép pályára 😊 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!