Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Curryről mik a vélemények? Palmerről?



😊JC6
ez a mosoly minek szól? 😀Amadeus91
Rolni sigjének.ulpianus
Vagyok sig-estől, a mutatott játéktól meg mérgesen...

Curry sztem jó trade volt...pörög, jó helyeken van. A gond,h eddig úgy tűnik nincs sok agya, ami a fölös büntikben mutatkozik meg. El kell neki magyarázni,h a Raider football kemény, de nem hülye...

Palmer rosszul kezdett, de ez még a "rust"...sztem jól belejött és bíztatóan mozgott...
A zsebet is egyre jobban érezte...Reece TD előtt kurva jól lépett fel...Dobásai között voltak igazi remek dobások...olyanok amit JC sose tudna megdobni (T.J. passz 2ember közé, Ford TD...) Még szokja a WReket és jók leszünk...INTek nem voltak vészesek sztem, bár volt 1-2 olyan dobás ami szar volt és nem lett INT. Bailey kurva jó CB ott sztem nem kellett volna rá dobni, 2.nál magas volt a passz és Moore ütötte a CB kezébe...köv meccsre még jobb lesz remélhetőleg...


Sziasztok! Most regisztráltam csak,ezért nézzétek el,ha ,,buta" kérdéseket vetnék fel! 😊 Csupán az lenne a kérdésem,hogy mivel meghalt szegély Al Davis,a csapattal mi lesz,nincs-e veszélyben a csapat jövője.A másik kérdésem az lenne,hogy Asomougha-t,miért adtuk el,Draft pickért,vagy pénzért-e.Remélem nem sokkolóak a kérdéseim előre is köszönöm a válaszokat! 😊jocek
Welcome!
Csapat egynlőre úgy tudjuk biztonságban van. Al felesége és fia viszik a businesst tovább jelenlegi helyzet szerint. Off-seasonban vszeg érkezik majd GM is Amy Trash mellé...
Aso szerződése megszünt szezon végén. Teljesítenie kellett volna bizonyos statokat ahhoz,h életben maradjon...ezek nélkül a Raiders szabadon kiléphetett a dealből, mert ugyebár top QB pénzt kellett volna adni neki és ahogy Denveri kollégánk írta compenzációs picket várhatunk utána majd...

Jaja, Rolnit várom 😀JC6
Vagyok, tartom a szavam! Sokkoló eredmény ez számomra, de ettől függetlenül megérdemeltétek a győzelmet, gratula! 2. félidei Tebow meg valóban elfér az NFLben 😊

Ha JC nem töri össze magát, most 6-2-vel vezetnénk a csoportot...BMG
Ennek nem sok értelme van BMG. Azért JC nem volt elit QB és pl ez a meccs kurvára nem Palmeren és az On ment el...ezt a D bukta el, de nagyon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Csak a Raiders már elég régóta van ebben a "majd hosszútávon bejön" státuszban, ideje lenne már mutatni valamit.
Jackson azt mondta, ő most akar nyerni... valamit rosszul csinál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja es még annyit hogy végre egy olyan veterán Palmer akitől ha Terelle Pryor tanulni tud es hozzá teszi a sajat kepessegeit mint anno Favre-Rodgers akkor ugyan ott vagyunk mintha adunk erte egy masodik körös picket jovore meg elhoztuk volna első körben Pryort! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Induljunk ki abból, Bollernél csak jobb a helyzet igy is, 1,5meccs után. Egy különbség van Palmer es Boller között, Hiaba nyujtotta Palmer azt a rosz trljesitmenyt amit Bollertol is megszoktunk de neki ez a legroszabb "mutatoja" Bollernek pedig ezlenne a legjobb. Boller nem fejlődik sehova, Palmer viszont igen. Én ugy tekintek rá mint egy első körös ujonc iranyito aki a preseason meccsen lesérült es most szezon közben tért visza! Just Win Baby!!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha JC nem töri össze magát, most 6-2-vel vezetnénk a csoportot...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jaja, Rolnit várom 😀
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Curryről mik a vélemények? Palmerről?



😊JC6
ez a mosoly minek szól? 😀Amadeus91
Rolni sigjének.ulpianus
A 4. negyedes borzalomtól eltekintve Curryvel jobbak vagyunk futás ellen, mint előtte. Azért az árért amit adtunk érte jó. Majd egy egészséges McClain-nel kiváncsi vagyok mit aprít.

Palmernek azert akad baja. Néhányszor iszonyat homályokat dobott+ a zsebben tényleg visszaesés JC-hez képest. De csinált nagyon szép dolgokat is, McFadden ha visszatér (reméljük) elég lehet a tudása


több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Curryről mik a vélemények? Palmerről?



😊JC6
ez a mosoly minek szól? 😀Amadeus91
Rolni sigjének.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
😊JC6
ez a mosoly minek szól? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Sziasztok! Most regisztráltam csak,ezért nézzétek el,ha ,,buta" kérdéseket vetnék fel! 😊 Csupán az lenne a kérdésem,hogy mivel meghalt szegély Al Davis,a csapattal mi lesz,nincs-e veszélyben a csapat jövője.A másik kérdésem az lenne,hogy Asomougha-t,miért adtuk el,Draft pickért,vagy pénzért-e.Remélem nem sokkolóak a kérdéseim előre is köszönöm a válaszokat! 😊jocek
nincs veszélyben a csapatotok jövője.
Aso ingyen ment, voidolódott a szerződése, és nem újították meg (túl drága lett volna). Kompenzációs picket kaphattok érte, ha jól gondolom. Játékos csere pénzért nem. Ez nem soccer...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Most regisztráltam csak,ezért nézzétek el,ha ,,buta" kérdéseket vetnék fel! 😊 Csupán az lenne a kérdésem,hogy mivel meghalt szegély Al Davis,a csapattal mi lesz,nincs-e veszélyben a csapat jövője.A másik kérdésem az lenne,hogy Asomougha-t,miért adtuk el,Draft pickért,vagy pénzért-e.Remélem nem sokkolóak a kérdéseim előre is köszönöm a válaszokat! 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Starter Palmer lesz ma már? Nagyon nem szeretném ha a Böllér kezdene...
---
Hú de kéne ma a W... Kansas cumizik a Fins ellen.Raider89
Persze

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Starter Palmer lesz ma már? Nagyon nem szeretném ha a Böllér kezdene...
---
Hú de kéne ma a W... Kansas cumizik a Fins ellen.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Újra itt! Nem tűntem ám el, csak olvasó módban voltam énis 😀

Raiders Inactives: QB Terrelle Pryor, QB Jason Campbell, RB Darren McFadden, CB Chimdi Chekwa, CB Chris Johnson, G Bruce Campbell, TE David AusberryRaider89
Mi lesz ezzel a Bruce Campbellel?!BMG
Sztem back up T

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Újra itt! Nem tűntem ám el, csak olvasó módban voltam énis 😀

Raiders Inactives: QB Terrelle Pryor, QB Jason Campbell, RB Darren McFadden, CB Chimdi Chekwa, CB Chris Johnson, G Bruce Campbell, TE David AusberryRaider89
Mi lesz ezzel a Bruce Campbellel?!BMG
Schilensnek képzeli magát 😀



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Újra itt! Nem tűntem ám el, csak olvasó módban voltam énis 😀

Raiders Inactives: QB Terrelle Pryor, QB Jason Campbell, RB Darren McFadden, CB Chimdi Chekwa, CB Chris Johnson, G Bruce Campbell, TE David AusberryRaider89
Mi lesz ezzel a Bruce Campbellel?!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Újra itt! Nem tűntem ám el, csak olvasó módban voltam énis 😀

Raiders Inactives: QB Terrelle Pryor, QB Jason Campbell, RB Darren McFadden, CB Chimdi Chekwa, CB Chris Johnson, G Bruce Campbell, TE David Ausberry



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
http://www.cbssports.com/video/player/play/nfl_today/n6Oh1iEiMLLUNUIDSPBzkyj0rjh6f9EP

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Várom már a ma estét, maximális bizalommal 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát azért most szerintem bármennyire is játékra alkalmas, 50 feletti FG-ket nem várhatunk tőle. Mondjuk a legjobb az lenne ha 4-5 extrát bevágna azt csá 😊Bruce
Remélem nem kerül rá sor, hogy 50 yardról kelljen rúgni.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát azért most szerintem bármennyire is játékra alkalmas, 50 feletti FG-ket nem várhatunk tőle. Mondjuk a legjobb az lenne ha 4-5 extrát bevágna azt csá 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://blog.sfgate.com/raiders/2011/11/05/janikowski-to-kick-sunday/Bruce
Nagyon helyes. Ő és Lechler két legstabilabb pontforrás a fantasy csapatomban 😊
És így biztos, hogy nem fogunk nullázni.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
http://blog.sfgate.com/raiders/2011/11/05/janikowski-to-kick-sunday/