Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valószínű inkább elfoglalt.

Ám Döme sincs túlzottan mostanság.Delonso_
Ja, mostanában inkább read only üzemmódban vagyok, de lesz ez még máshogy is. Azért mindent látok ám 😀Döme
Kukkolj már be bro a GM-be is 😊
De helyes helyes.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Valószínű inkább elfoglalt.

Ám Döme sincs túlzottan mostanság.Delonso_
Ja, mostanában inkább read only üzemmódban vagyok, de lesz ez még máshogy is. Azért mindent látok ám 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Szokott írkálni máshová, csak úgy tavaly óta eltűnt.
Biztos már nem szereti a Raiders-t 😕Bruce
Aki Walter és Jamarcus alatt szerette a Raiderst az mindig is szeretni fogja 😀Barb
itt a pont

szabababa

te meg ne nyilatkozz a nevemben

😐Szegecs
Inkább köszönjék meg a többiek, hogy feltámasztottalak. Lázár.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Szokott írkálni máshová, csak úgy tavaly óta eltűnt.
Biztos már nem szereti a Raiders-t 😕Bruce
Aki Walter és Jamarcus alatt szerette a Raiderst az mindig is szeretni fogja 😀Barb
itt a pont

szabababa

te meg ne nyilatkozz a nevemben

😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szegeccsel amúgy mi van? Már miért nem ír ide szinte soha?
Már nem szereti a Raiderst?Bruce
Köszöni jólvan. Csak inaktívkodik, mert az a menő.szaba
Jahogy haromt-t majmolja? :S
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Szokott írkálni máshová, csak úgy tavaly óta eltűnt.
Biztos már nem szereti a Raiders-t 😕Bruce
Aki Walter és Jamarcus alatt szerette a Raiderst az mindig is szeretni fogja 😀


több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Szegeccsel amúgy mi van? Már miért nem ír ide szinte soha?
Már nem szereti a Raiderst?Bruce
Köszöni jólvan. Csak inaktívkodik, mert az a menő.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valószínű inkább elfoglalt.

Ám Döme sincs túlzottan mostanság.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szokott írkálni máshová, csak úgy tavaly óta eltűnt.
Biztos már nem szereti a Raiders-t 😕
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Szegeccsel amúgy mi van? Már miért nem ír ide szinte soha?
Már nem szereti a Raiderst?Bruce
Valamikor pár hete eredménykövetőben volt egyik meccs végén ha jól emlékszem...amúgy fogalmam sincs...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szegeccsel amúgy mi van? Már miért nem ír ide szinte soha?
Már nem szereti a Raiderst?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
K Sebastian Janikowski, FS Michael Huff, MLB Rolando McClain officially listed as "questionable" for Sunday's game. Huff, McClain will play.

Darren McFadden will not play Sunday against Broncos.

Cornerback Chris Johnson also won't play Sunday vs. Broncos, per coach Jackson. Cornerback Chimdi Chekwa questionable.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Sellout a szamarak 😊 elleni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A bye weekről visszatérő csapatok mérlege idén 8-10. A múlt héten ez a szám 5-1 volt. A Raiders a bye week után az utóbbi 8 évben mindig kikapott...

Viszont a Denvert az utóbbi négy mérkőzésen legyőztük.

Valamelyik sorozatnak most vége szakad, a kérdés, hogy melyiknek. Az viszont nem kérdés, hogy melyiknek örülnék a jobban. 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DMC megint nem edz! Így egyre valószínűbb, sőt szinte biztos, hogy nem játszik vasárnap!

Janikowski csak lődörög a pálya szélén, McClain szintúgy, de ő legalább mozgott kicsit. Róluk még nincs hír, hogy mi lesz a státuszuk hétvégén és hogy játszanak e. De egyelőre nincs másik kicker a csapatban, de Rayner gyorsan leigazolható, ha szükséges.

Chekwa sem edzett, de ott van az edzésen és külön mozog az egyik edzővel. Johnson ugye valszeg IR-re megy, de még ez nem hivatalos. Lito Sheppard játszani fog CB poszton a vasárnapi meccsen.

Oakland Raiders QB Carson Palmer, who worked with the team's receivers last week during two bye-week practices and two days afterward, said the difference in terms of his command of the playbook is dramatic. "There's no comparison, this week to last Wednesday," Palmer said. "I'm comfortable with the entire playbook, comfortable with the guys, comfortable with the snap count, where to stand in the huddle. Every little bit I've been around here, every second I've had, I just learn more and more."
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Bush már bizonyította hogy képes workhorse lenni ha meki sérült,ezért is tartjuk. Akármikor kiröppenhet egy 100+tőle és ha nincs turnover a denver ellen elég lehet egy managelés cp-től. Nálam ez az ideális forgatókönyv amíg összeszokik az elkapókkal 😊


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DMC talán vissza tudna térni, de inkább pihentetik, hogy teljesen 100%-os legyen a Chargers elleni meccsre, mert úgy vélik az a nehezebb jelenleg számunkra.
Csak nehogy visszanyaljon a fagyi, hogy taktikázgatunk...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elég okosan meg van oldva a futóállomány. Nem akkora probléma RunDMC kiesése.
Így is van két olyan RB aki bőven lehet terhelni, aztán a két FB . Megkockáztatom még Bush vagy TJ kiesésével sem lenne óriási probléma, de inkább jöjjön vissza DMC
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Meg azt nem értem, hogy minek a 4 TE a rosteren. Myers meg Boss oké és még Ausberry is azt mondom jó hogy van, de Gordon-t fölösleges ott tartani, mert FB-be sem tudott maradandót alkotni TE-be meg még kevésbé. Bár most annyira nem tudom, hogy blokkolásoknál fenn van e és ott milyen teljesítménye van.Bruce
Gordon a sérülése előttig rendszeresen volt fenn mint blokkoló TE és annak elég jó volt...jobban blokkol mint Myers sztem...

És érdekes módon még Tonga mindig a rosteren van, pedig ugye Reece edz.

Bruce
Ha DMC nem edz, lehet hogy kipróbáljuk a Reece fut - Tonga blokkol formációt...
McFadden kiesése nem lenne jó, így passzjátéknak kell hoznia a meccset.BMG
Azért DMC nélkül is van még Bush, Jones, Reece akik tudnak futni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
És érdekes módon még Tonga mindig a rosteren van, pedig ugye Reece edz.

Bruce
Ha DMC nem edz, lehet hogy kipróbáljuk a Reece fut - Tonga blokkol formációt...
McFadden kiesése nem lenne jó, így passzjátéknak kell hoznia a meccset.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg azt nem értem, hogy minek a 4 TE a rosteren. Myers meg Boss oké és még Ausberry is azt mondom jó hogy van, de Gordon-t fölösleges ott tartani, mert FB-be sem tudott maradandót alkotni TE-be meg még kevésbé. Bár most annyira nem tudom, hogy blokkolásoknál fenn van e és ott milyen teljesítménye van.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Middle linebacker Rolando McClain (leg), cornerbacks Chris Johnson (hamstring) and Chimdi Chekwa (hamstring) and kicker Sebastian Janikowski (hamstring) also aren’t practicing.
McFadden sem edzett és valszeg nem is fog játszani a Broncos ellen...

Tight end Kevin Boss (concussion) and fullback Marcel Reece (ankle) are practicing

És érdekes módon még Tonga mindig a rosteren van, pedig ugye Reece edz.

Hagan-t meg sajnálom hogy kiraktuk. És az extra spot-ot valszeg Jano helyére tartjuk fenn...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem is felesleges, de ha valaki akkor Schilens fog repülniBruce
szerintem azért igazolták le, hogy Palmer kicsit megnyugodjon. Ismerős arc az elkapók közt, hátha segíti majd a kezdeteknél. Nem valószínű, hogy T.J. fog a Super Bowl-ba vinni titeket.Amadeus91
Én is ezen a véleményen vagyok, bár ez akkor lehetne eredményes, ha TJ már itt lenne TC óta, nem egy hét hátrányban CP-hez képest. Legalább nem fogytak tovább a pickjeink...
Nem tom mennyire fals de: WR Derek Hagan has been cut. Also Chris Johnson has been placed on I.R which means we still have a extra roster spotTST
Tradeljünk Ochoért, még van két pick!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem tom mennyire fals de: WR Derek Hagan has been cut. Also Chris Johnson has been placed on I.R which means we still have a extra roster spot
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Szerintem is felesleges, de ha valaki akkor Schilens fog repülniBruce
szerintem azért igazolták le, hogy Palmer kicsit megnyugodjon. Ismerős arc az elkapók közt, hátha segíti majd a kezdeteknél. Nem valószínű, hogy T.J. fog a Super Bowl-ba vinni titeket.

criminal lawyer or criminal lawyer?