Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem is felesleges, de ha valaki akkor Schilens fog repülni
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
És akkor most van 7 Wr? Sztem kurvára felesleges Husi de ők tudják...
vagy Hagan - Schilens repült?


több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A Broncos.
Írjuk le őket is, nehogy előre leírjuk őket.
Nekik is megvolt a bye week.

Raiders: Tebow kontra Palmer
Chiefs: Tebow kontra Cassel
Jets: Tebow kontra Sanchez
Chargers: Tebow kontra formahanyatteső Rivers

Ez három Win. Cassellel nem lehet bírni, olyan jó. Tehát 5-6.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
T.J. slot WR és 3rd down security option lesz CP számára vszeg...nem nagyon mozgat meg a hír...

4-3- as egyenlőség miatt teljesen nyitott még a csoport...csak rajtunk múlik a dolog.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én annyira nem örülök TJ szerződtetésének, de hát ezt akarták. Ami a lényeg, hogy még mindig megvan az esély a csoportgyőzelemre, mivel hárman 4-3-mal állunk.

a következő 4 meccset veszem górcső alá:

Chargers
vs Packers (formájukat eltekintve nem ezen a meccsen fognak javítani)
vs Raiders (itt én a Chargers-t érzem erősebbnek, így az ő győzelmükre tippelnék)
at Bears (otthon mindig kemény dió a Bears, de ez a meccs azért meg kell hogy legyen)
vs Broncos (aki itt valamit akar, annak meg kell verni a Broncos-t, 7-4-gyel zárhatják a novembert)

Chiefs
vs Dolphins (Lendületben vannak a Főnökök, szerintem egyértelmű győzelem)
vs Broncos (aki itt valamit akar, annak meg kell verni a Broncos-t)
at Patriots (Érdekes meccs lesz 6 győzelemmel zsinórban utazni a Gillette Stadiumba, sztem vereség lesz a vége)
vs Steelers (Újabb vereséget prognosztizálok, így 6-5-tel zárhatják a novembert)

Raiders
vs Broncos (aki itt valamit akar, annak meg kell verni a Broncos-t)
at Chargers (itt én a Chargers-t érzem erősebbnek, így az ő győzelmükre tippelnék)
at Vikings (nagyon nehéz meccs lesz, főként idegenben, sajnos vereséget várok)
vs Bears (hazai pályán győzelmet várok, remélhetőleg zavarba tudjuk hozni Cutlert a pass rush-sal, szintén 6-5-ös mérleg)

Mindegyik csapat játszik a Broncossal, tehát ők lehetnek a mérleg nyelve. Egy meccset fognak nyerni a 3 csapat ellen azért, de akkor is kötelező győzelemnek érzem mindhárom csapat részéről.

A december és január talán a Chargersnek a legnehezebb, de egyik csapatnak sem egyszerű, de erről majd később.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Sosem volt ő olyan fénykorában se, akit végig kettőztek volna (jó kis 1000 yardos WR2 volt). És nem épp tart a fénykoránál. Jelenleg DHB is jobb opció WR1nek, és ezzel mindent elmondtam a duplázásról.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ezt nem is nagyon értem miért kellett, de hát akkor megvan a hőn áhított WR1-ünk is.Bruce
Ezzel csak az a baj, hogy TJ nem az.Mikey
De mivel van pár évnyi tapasztalata, nálunk az lehet.
A szerződtetés oka amúgy az lehet, hogy legalább egy olyan célpontja legyen Palmernek, akivel két hétnél többet játszott. Őt majd úgyis lekettőzik, mert mindig neki menne a passz, így a többi WR villoghat 😛
Meg mindig veterán WR-t akartunk, mostmár van, és szerintem nem árt átlag három évnél több tapasztalat a WR corpban...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Ezt nem is nagyon értem miért kellett, de hát akkor megvan a hőn áhított WR1-ünk is.Bruce
Ezzel csak az a baj, hogy TJ nem az.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy cikk a legjobbakról és a legrosszabbakról: http://www.sbreport.net/raider_news/008/6924.html
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezt nem is nagyon értem miért kellett, de hát akkor megvan a hőn áhított WR1-ünk is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
The Oakland Raiders have signed veteran free agent WR T.J. Houshmandzadeh. In 10 seasons, he has hauled in 616 catches for 7,091 yards for 43 touchdowns.TST
CP kívánságára?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
The Oakland Raiders have signed veteran free agent WR T.J. Houshmandzadeh. In 10 seasons, he has hauled in 616 catches for 7,091 yards for 43 touchdowns.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Gondolom megosztom veletek mit találtam... Hátha még nem láttátok! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=kstp8z_2OTI&feature=related
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Quote:
The Oakland Raiders have signed veteran CB Lito Sheppard. He will wear jersey No. 21
CJ és Chekwa sérülése rosszabb lehet...

T.J.ről nincs újabb hír...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Courtesy of @BiggLegg, #Raiders worked out WR T.J. Houshmandzadeh, and they are giving him physical Tuesday. He played with Carson Palmer.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Rb-k rogyásig vannak, mi lehet a gond?

Remélem nem RunDMCDelonso_
Hát ha gond van, akkor csak vele van gond...

Reece felépült már a héten edzett is. Bush-ról semmit nem írtak, hogy valami baja lenne. Jones is egészséges.

DMC visszatérését meg 50-50%-ra írták a Denver ellen... de rákeresek most

KFFL-en ezt írták:
Tests on Oakland Raiders RB Darren McFadden's (foot) right foot showed no structural damage, according to head coach Hue Jackson. McFadden will be rested during the team's bye week in hopes that he can play in Week 9 against the Denver Broncos.

A rotoworld-n meg ezeket:

Hétfőn:
At his Monday press conference, Raiders coach Hue Jackson described Darren McFadden's foot injury as a mid-foot sprain.
Jackson said the "hope" is that McFadden will recover during the team's Week 8 bye. The Raiders have not provided details on the grade of McFadden's sprain, but are taking necessary precautions by keeping his weight off the foot with crutches. The Raiders play the Broncos in Week 9 and Chargers in Week 10.

Kedden:
Coach Hue Jackson assured Tuesday that Darren McFadden's right foot checked out fine structurally.
McFadden isn't practicing during the bye week, but there's hope that he'll return to the field next week before the Week 9 game against the Broncos. McFadden owners need to have Michael Bush rostered this week, as we won't have a good read on the starter's status until late next week.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rb-k rogyásig vannak, mi lehet a gond?

Remélem nem RunDMC
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ez a két RB workout annyira nem tetszik nekem...

Meg valahol olvastam azt, hogy CP csak 15 playt tudott a múltkori mérkőzésre.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Oakland worked out former Tennessee Titans running back Stafon Johnson, veteran NFL cornerback Brian Williams and free agent running back Lonyae Miller.
http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1122192&nid=5872112&fhn=1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
DHBnek voltak jó meccsei tavaly. Tavalyelőtt volt eléggé gyenge végig. Most volt pár jó meccse.
Láttam én olyat, hogy egy közepes WRnek is van egy jó éve.
Volt 3 első meccsen 44-0-5 yard. Azóta volt jobb csak. 115-99-82-89 yard. Más kérdés, hogy elkapás arány annyira nem is fényes mindig. És az egy szem TD sem az. Szóval én azt mondom, várjunk ezzel. Tavaly is voltak jó meccsei, bár igaz kevesebb, és nem zsinórban. Meglátjuk.

A WR1 fontos poszt. Külön is számít. Nem lehet pótolni 4-5 közepes WRből. Mert legtöbbször 2(!) vagy 3 WR van a pályán. Mindegy, hogy ki ül a padon, ők vannak a pályán. ÉS számít, hogy mennyire kell egyiket legalább duplázni. Mennyire csinálnak helyet a többinek. A jó depth másért fontos. De ezen kérdésen nem sokat segít.

Erre mondtam példának nemrég, hogy ha nincs all down futód, az hátrány. Lehet nyerni attól, de az nem teszi nem létezővé problémát. Ahogy, ha nincs rendes QBd, lehet nyerni, de attól hátrány, ha nincs.
És a mai fociban ha nincs legalább egy franchise WR-ed az hátrány.

Nem rossz az OL. Nem mondtam, hogy rossz. Csak hogy nem kirakható jobban a jelenlegi állományból. Ennyit tudnak, ami jó! De nem hiszem, hogy sokkal jobb lesz jövőre. Hacsak nem hoznak egy domináns embert valahova, akire fel lehet építeni a falat. Mert sztem az hiányzik igazán. (Itt is). Biztos vagyok benne ,hogy ha egy domináns játékost beteszel közéjük ugrásszerűen feljavulnak. Most sem rosszak, de bárcsak egy meccsre be tudnám bizonyítani ezt, nem vitáznánk ezen többé. Azt én nem is feltételesen mondanám (mint te), hogy fejlődni fognak a fiatalok. Tutira mondom, hogy fognak. Csak a két dolog nem ugyanaz.

Tavaly is vitáztunk ezen. Hogy Bruce Campbell majd meglátom, hogy simán jó kezdő lesz. Meg Veldheer főleg. Nem láttam meg. Veldheer jó LOT, de nem sok csapatban lenne övé a kezdő LOT poszt. BCt meg tologatják ide-oda csereként.
(Egyébként ugyanezt a vitát folytatom egy Chiefs topicban Powe+Hudsonról. Ott is megy az, hogy jövőre majd így meg úgy. Hiszem, ha látom. Pedig őket is szeretem. Barksdalet is (egyetemi csapata miatt) és Wizt is (tehetsége miatt+egyetemen is láttam sokat).)

Én azt mondom van itt kezdőhely kiadó megfelelő embernek a falban is, a WR sorban is. Méghozzá pont a legerősebb zászlóvivő szerepkörben. És az igenis számítana, ha valaki betölti. És arra pont nem jó a draft végi pick készlet.ulpianus
Ezt mind értem és elfogadom...
Egy Nicks LG poszton kurva sokat dobna a falon persze vagy egy Long...és nem hinném, hogy van olyan csapat amibe ne lehetne kezdő és védő oldalon is berakni 1-2 kezdőt(kezdőbbet), én csak annyit mondok, hogy ez a csapat nem olyan foghíjjas mint volt pár éve, látni a fejlődést és ennek lehet örülni...most kicsit aztán majd meglátjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
DHBnek voltak jó meccsei tavaly. Tavalyelőtt volt eléggé gyenge végig. Most volt pár jó meccse.
Láttam én olyat, hogy egy közepes WRnek is van egy jó éve.
Volt 3 első meccsen 44-0-5 yard. Azóta volt jobb csak. 115-99-82-89 yard. Más kérdés, hogy elkapás arány annyira nem is fényes mindig. És az egy szem TD sem az. Szóval én azt mondom, várjunk ezzel. Tavaly is voltak jó meccsei, bár igaz kevesebb, és nem zsinórban. Meglátjuk.

A WR1 fontos poszt. Külön is számít. Nem lehet pótolni 4-5 közepes WRből. Mert legtöbbször 2(!) vagy 3 WR van a pályán. Mindegy, hogy ki ül a padon, ők vannak a pályán. ÉS számít, hogy mennyire kell egyiket legalább duplázni. Mennyire csinálnak helyet a többinek. A jó depth másért fontos. De ezen kérdésen nem sokat segít.

Erre mondtam példának nemrég, hogy ha nincs all down futód, az hátrány. Lehet nyerni attól, de az nem teszi nem létezővé problémát. Ahogy, ha nincs rendes QBd, lehet nyerni, de attól hátrány, ha nincs.
És a mai fociban ha nincs legalább egy franchise WR-ed az hátrány.

Nem rossz az OL. Nem mondtam, hogy rossz. Csak hogy nem kirakható jobban a jelenlegi állományból. Ennyit tudnak, ami jó! De nem hiszem, hogy sokkal jobb lesz jövőre. Hacsak nem hoznak egy domináns embert valahova, akire fel lehet építeni a falat. Mert sztem az hiányzik igazán. (Itt is). Biztos vagyok benne ,hogy ha egy domináns játékost beteszel közéjük ugrásszerűen feljavulnak. Most sem rosszak, de bárcsak egy meccsre be tudnám bizonyítani ezt, nem vitáznánk ezen többé. Azt én nem is feltételesen mondanám (mint te), hogy fejlődni fognak a fiatalok. Tutira mondom, hogy fognak. Csak a két dolog nem ugyanaz.

Tavaly is vitáztunk ezen. Hogy Bruce Campbell majd meglátom, hogy simán jó kezdő lesz. Meg Veldheer főleg. Nem láttam meg. Veldheer jó LOT, de nem sok csapatban lenne övé a kezdő LOT poszt. BCt meg tologatják ide-oda csereként.
(Egyébként ugyanezt a vitát folytatom egy Chiefs topicban Powe+Hudsonról. Ott is megy az, hogy jövőre majd így meg úgy. Hiszem, ha látom. Pedig őket is szeretem. Barksdalet is (egyetemi csapata miatt) és Wizt is (tehetsége miatt+egyetemen is láttam sokat).)

Én azt mondom van itt kezdőhely kiadó megfelelő embernek a falban is, a WR sorban is. Méghozzá pont a legerősebb zászlóvivő szerepkörben. És az igenis számítana, ha valaki betölti. És arra pont nem jó a draft végi pick készlet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én jelenleg többre tartom a mostani WR corpunkat, mint ami volt még 2005-ben:

WR1: Moss (csúcséveiben volt)
WR2: Porter (simán volt második számú WR képessége)
WR3: Ronald Curry (sztem ő is elfogadható szinten volt ehhez a poszthoz)
és akkor a többiek: Gabriel, Madsen, Morant, Whitted meg mittudomén

Akkoriban volt 1. számú csúcsszuper WR 1000+ yarddal, volt egy olyan WR aki még a nagy Jerry Rice mögött is játszott és tanulhatta a dolgokat. Curry is régi motoros volt és elég jó keze volt azért. Mégsem mentünk velük semmire.

Most van 4-5 hasonló képességű játékos, egyik sem emelkedik ki, talán egy-egy meccsen + mostanában DHB

2005-ben volt 4 győzelmünk és most 2011-ben már van 4 győzelmünk. (ami lehet hogy ennyi is marad, de nem vagyunk semmivel hátrébb)

Pedig 2005-ben elég tehetséges csapatunk volt. Elég ha egy két nevet kiemelek: LaMont Jordan, Burgess, Danny Clark, Morrison, Aso, C-Wood. Nem rossz nevek ezek mégis szaromat se értek el.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
DHB kezdő szint. Igen, de WR1nek kevés, WR2nek talán, ahogy mondd LEHET jó lesz, HA így folytatja. Bár most a meccsen megint 50%ban kapott el. Akkor sincs WR1. Ford LEHET visszatér a formájához jövőre. Murphy és Moore LEHET visszatér a formájához? Chaz és Hagan LEHET jó lesz. Van 4 lehet meg két talán? Ez neked megoldott poszt? És senki nem alkalmas WR1nek. Az a legfontosabb, hogy megtaláld a WR1-et. Addig hátrányban vagy manapság már.
Sztem ez több, mint optimizmus. Én Fordot biztosra veszem, hogy jó slot WR. Most nincs csúcsformában ,de hamar visszatér. Még idén.
DHB lehet WR2, ha nem esik vissza, ahogy szokott. Back up sor nagyon erős lehetne (Ford mögött Moore, és legalább Murphy a WR1+DHB mögött már jó, ha Chaz is marad akkor tökéletes). Csak elit WRt nem lehet negyedik körben húzni. Jó persze giga mákkal akár franchise QBt is lehet, de reálisan kevésbé. FA piacon szokott lenni elit WR, akiben van 5-7 jó év. Csak azok pokoli drágák. Szal ezt hagyni kéne így ahogy van, 2013ig.

Az OL továbbra sem rossz, de nem is kirakható a jelenlegi állományból jobban. Ez van, kéne egy meghatározó ember ide is. Akire fel lehet építeni a falat. Veldheer jó OT, szal ez lehetne egy elit center, vagy Guard. (Sztem Wiz legyen csak center, az menne neki.)
A gond, hogy ilyen ember is drága. És drafton elit prospect megint csak nem terem hatodik körben.

Mert drafton mi lesz? Van jelenleg 5. +6 . kör. Ehhez jön két pick komppal. Egyik Zach Miller, aki ugye nem fog nagy évet futni. mondjuk legyen negyedik körös pick.
Másik Aso, aki szintén nem úgy áll, hogy Pro Bowler lesz. PO sem lesz, ha így haladnak. Az is negyedik kör, de legyen harmadik.
Akkor az 3+4+5+6 kör. Ebből jó embereket hozni elég nehézkes. Mondjuk a DT posztra mondj egy igazán jó jelöltet, aki szted bent lesz harmadik kör közepén.
Gallery Komppal hoz szintén picket ,de azt sem tartanám magasan. Lesz egy hatodik kör vagy ötödik max. És akkor mi van? Az már 10% körül mozog, hogy beválik tartósan.

Veterán QB. Minek? Palmer tuti nem lesz kirúgva. Campbell jó back up. Vagy Boller marad. Jó dobott most picket, de nagy nyomás alatt, első éles meccsén. Palmer dobott nyomás nélkül kettőt. Ő is első éles meccsén, sőt. De akkor is Bollernél sok jobb ember back up pénzért nem lesz. Lehet őt utálni, mert legalább van bűnbak, a csapat jó stb. De a többi jelölt sem jobb.
Campbell ha marad, akkor elég is. Mert Pryor is marad. És négy QB sem lesz. Ha nem marad JC, értelmesebb draftolni a késői körökben egy QBt, akit Palmer betanít. Hátha aranyat találsz. Ha meg Palmer lesérül akkor hozni valakit max.ulpianus
DHB visszaesik ahogy szokott?? Ezt nem értem, soha se volt eddig honnan visszaesnie...😊
Persze elit WR elférne, de ez a WR sor olyan amivel jövőre simán ki lehet állni és mivel jó a depth jó playcallinggal eredményes lehet(persze jó QB játék is kell)
OL szempontjából persze atom lenne Wiz Cben és egy Nicks LGben, de ez elég unreal...ez az OL, ha a fiatalok még fejlődnek(miért ne tennék?) simán jó kezdő fal lehet jövőre...
Veterán QB azért mert JC tuti nem marad és Boller remélem nem marad (persze, ha nincs jobb\olcsóbb megoldás akkor maradjon)

Lehetne fejleszteni 1. és 2. körös pickel?
Persze
Be kell szarni mert az nincs?
Én azt mondom, h nem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én már korábban leírtam, még a CP trade kapcsán, hogy tulajdonképpen nem nagyon kell nekünk kezdő, inkább ilyen 2 évre előre kell gondolkozni, hogy ne akkor kelljen tüzet oltani.

Mondjuk én akkor nem néztem, hogy ki lesz FA, de ha azt a politikát folytatjuk, amit én gondolok és CP megszerzésével ezt valamennyire bizonyították is a staffban, akkor valószínűleg a TOP playerek és TOP back-up-ok vissza hozatala lesz a prioritás.

Bush kérdéses számomra, mert ő valóban többet érdemelne mint egy back-up. De amikor kezdenie kell vagy nagy teher hárul rá, akkor meg nagyon jól tud játszani, back-up-ként viszont nem olyan jó sajnos. Neki az kell, hogy túrhasson keményen, aztán ha bemelegszik, akkor király dolgokat csinál, ezt csereként nem tudja megtenni. Szóval nálam ő az olyan, hogy nem tudom melyik lenne a jó döntés. A legjobb az lenne, ha elcserélnénk, de hát ugye az nem fog menni sehogyan sem.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
DHB kezdő szint. Igen, de WR1nek kevés, WR2nek talán, ahogy mondd LEHET jó lesz, HA így folytatja. Bár most a meccsen megint 50%ban kapott el. Akkor sincs WR1. Ford LEHET visszatér a formájához jövőre. Murphy és Moore LEHET visszatér a formájához? Chaz és Hagan LEHET jó lesz. Van 4 lehet meg két talán? Ez neked megoldott poszt? És senki nem alkalmas WR1nek. Az a legfontosabb, hogy megtaláld a WR1-et. Addig hátrányban vagy manapság már.
Sztem ez több, mint optimizmus. Én Fordot biztosra veszem, hogy jó slot WR. Most nincs csúcsformában ,de hamar visszatér. Még idén.
DHB lehet WR2, ha nem esik vissza, ahogy szokott. Back up sor nagyon erős lehetne (Ford mögött Moore, és legalább Murphy a WR1+DHB mögött már jó, ha Chaz is marad akkor tökéletes). Csak elit WRt nem lehet negyedik körben húzni. Jó persze giga mákkal akár franchise QBt is lehet, de reálisan kevésbé. FA piacon szokott lenni elit WR, akiben van 5-7 jó év. Csak azok pokoli drágák. Szal ezt hagyni kéne így ahogy van, 2013ig.

Az OL továbbra sem rossz, de nem is kirakható a jelenlegi állományból jobban. Ez van, kéne egy meghatározó ember ide is. Akire fel lehet építeni a falat. Veldheer jó OT, szal ez lehetne egy elit center, vagy Guard. (Sztem Wiz legyen csak center, az menne neki.)
A gond, hogy ilyen ember is drága. És drafton elit prospect megint csak nem terem hatodik körben.

Mert drafton mi lesz? Van jelenleg 5. +6 . kör. Ehhez jön két pick komppal. Egyik Zach Miller, aki ugye nem fog nagy évet futni. mondjuk legyen negyedik körös pick.
Másik Aso, aki szintén nem úgy áll, hogy Pro Bowler lesz. PO sem lesz, ha így haladnak. Az is negyedik kör, de legyen harmadik.
Akkor az 3+4+5+6 kör. Ebből jó embereket hozni elég nehézkes. Mondjuk a DT posztra mondj egy igazán jó jelöltet, aki szted bent lesz harmadik kör közepén.
Gallery Komppal hoz szintén picket ,de azt sem tartanám magasan. Lesz egy hatodik kör vagy ötödik max. És akkor mi van? Az már 10% körül mozog, hogy beválik tartósan.

Veterán QB. Minek? Palmer tuti nem lesz kirúgva. Campbell jó back up. Vagy Boller marad. Jó dobott most picket, de nagy nyomás alatt, első éles meccsén. Palmer dobott nyomás nélkül kettőt. Ő is első éles meccsén, sőt. De akkor is Bollernél sok jobb ember back up pénzért nem lesz. Lehet őt utálni, mert legalább van bűnbak, a csapat jó stb. De a többi jelölt sem jobb.
Campbell ha marad, akkor elég is. Mert Pryor is marad. És négy QB sem lesz. Ha nem marad JC, értelmesebb draftolni a késői körökben egy QBt, akit Palmer betanít. Hátha aranyat találsz. Ha meg Palmer lesérül akkor hozni valakit max.


Állat vagyok, ami enni kér...