Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 13 éve
most akkor meg is tartjuk? szánja bánja? vagy nem értem.
több mint 13 éve
pfff
több mint 13 éve
Visszaállítottuk a gyökeret az active rosterre...
több mint 13 éve
Stevie Brown 6. INT-je idén a Giantsnál. tavaly szeptemberben cutoltuk, 2010 7. körös draft pick volt.deyellRáadásul Pre-ben mindig adta, bár amikor szezonban pályára került nem volt nagy durranás, meg rosszkor volt itt Huff/Branch+Mitchellt se lehetett még leírni, legalább máshol sikeres

több mint 13 éve
Stevie Brown 6. INT-je idén a Giantsnál. tavaly szeptemberben cutoltuk, 2010 7. körös draft pick volt.
built for this shit
több mint 13 éve
de lesz olyan DE, aki top 3-at ér? inkább hozzuk Start.jövő héten a Chiefs ellen nagy harc lesz az 1/1-ért.deyellJax is ott van. Talán lehet ebből egy top3-s pick. Elméletileg lesz is bent top3-t érő DE.Amadeus91
built for this shit
több mint 13 éve
Én a következő meccsen a Chiefs ellen már Pryort kezdetném. Most úgyis hosszabb a felkészülési időnk, így már vele gyakoroltatnám az első csapatot az edzésen. Persze ha nagyon lebőg akkor jönne vissza Palmer, de mindenképpen vele kezdenék. Aztán a kövi meccsen a Panthers ellen megint és az utolsó meccsen is, ha mondjuk nem annyira szar. 3 meccs alapján talán reális képet lehetne kapni a képességeiről, hogy érdemes e vele még foglalkozni vagy veszett ügy. BruceÉn is ezt tenném...
Meg kell nézni, h mire képes. Nem kell feltétlenül jövőre kezdenie, de látni kéne, h érdemes-e várni rá.
Ulpi!
Holnap igyekszem ránézni és írni róla...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
jövő héten a Chiefs ellen nagy harc lesz az 1/1-ért.deyellJax is ott van. Talán lehet ebből egy top3-s pick. Elméletileg lesz is bent top3-t érő DE.
több mint 13 éve
jövő héten a Chiefs ellen nagy harc lesz az 1/1-ért.
built for this shit
több mint 13 éve
www.cbssports.com/nfl/blog/jason-la-canfora/21333532

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
www.rotoworld.com/articles/nfl/42077/309/nfl-free-agent-master-list-13(Höri linkje)
csemegézhetünk
több mint 13 éve
docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=en&hl=en&key=0Arf7vexBQ6EOdE5MS3VSWllheDd4STRGZlJ5RFZtQ1E&single=true&gid=2&output=htmlAmadeus91Ezzel kapcsolatban Rolni/Bruce esetleg elemezhetne az AFC WEST topicban. A többi fantwesztikus csapattal elkezdtük.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Én a következő meccsen a Chiefs ellen már Pryort kezdetném. Most úgyis hosszabb a felkészülési időnk, így már vele gyakoroltatnám az első csapatot az edzésen. Persze ha nagyon lebőg akkor jönne vissza Palmer, de mindenképpen vele kezdenék. Aztán a kövi meccsen a Panthers ellen megint és az utolsó meccsen is, ha mondjuk nem annyira szar. 3 meccs alapján talán reális képet lehetne kapni a képességeiről, hogy érdemes e vele még foglalkozni vagy veszett ügy.
több mint 13 éve
En ezt a dolgot egyszerunek latom.- A HC- t meg egy ilyen ev utan sem fogjak kirugni, mert rebuild van, tart a turelem.
- Palmert nem hiszem hogy megtartjak a fizetese es a jateka miatt, ebben persze lehet tevedek.
- Ha mar nincs veszitenivalo es a HC sem a munkajaert kuzd miert ne lehetne kezdetni Pryort hogy lassuk mire alkalmas? Vagy legalabb jatszatni...
több mint 13 éve
Az a baj, hogy az utóbbi két meccsen csak 2 TD-n belül kaptunk ki, így bele lehet magyarázni, hogy még volt esélyünk nyerni.max jobb helyről jöhet majd a draft.
Más kérdés, hogy TP meglephetné az ellent és így tényleg lenne esélyük.
Az utolsó 3 meccs ebből a szempontból rossz, mert mindegyiken van reális esélyünk (?), szóval érdekes lesz, hogy kap-e lehetőséget.
Személy szerint én az SD ellen kezdetném, nem oszt, nem szoroz úgysem...BMG
több mint 13 éve
Az a baj, hogy az utóbbi két meccsen csak 2 TD-n belül kaptunk ki, így bele lehet magyarázni, hogy még volt esélyünk nyerni.Más kérdés, hogy TP meglephetné az ellent és így tényleg lenne esélyük.
Az utolsó 3 meccs ebből a szempontból rossz, mert mindegyiken van reális esélyünk (?), szóval érdekes lesz, hogy kap-e lehetőséget.
Személy szerint én az SD ellen kezdetném, nem oszt, nem szoroz úgysem...
több mint 13 éve
Allen?Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.Ket meccs ota ezt mondja ez a szerencsetlen.Delonso_
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen. Bruce
több mint 13 éve
Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.Ket meccs ota ezt mondja ez a szerencsetlen.
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen. Bruce
több mint 13 éve
nem mondok újat, de DMC megint megsérült.
több mint 13 éve
Hehe, alig kezdődik el, de máris az N.W.A-t nyomatják 😀 Mondjuk a rendező kiléte miatt nem meglepetés 😊 Snoop Dogg-ot amúgy millió egy képen lehet Steelers-es cuccban látni, de ugyanakkor megjelenik Raiders fanként is, mint pl ebben a filmben. Igazán eldönthetné, hogy mit akar 😀dani2594Szerintem most legszívesebben halálra szívná magát 😀
több mint 13 éve
Az elképzelés fasza, de most komolyan ha 3-10 után nem próbálják ki a fiatalokat, tesztelik le hogy mit is ér egy-két játékos akkor lépjenek legóra. Másfelől, mégha nagy szopó lesz Pryor akkor is érdekesebb nézni, mint a potenciál nélküli kínlódást ami most megy.Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.tiszta Edelman. Mindkettejükre nagyon kíváncsi vagyok.Amadeus91
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen. Bruce

több mint 13 éve
Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.tiszta Edelman. Mindkettejükre nagyon kíváncsi vagyok.
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen. Bruce
több mint 13 éve
Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen.
több mint 13 éve
Straight outta L.A.-t írták ott is.Mondjuk a port.hun görögjimmyt írták.Nem is a Straight outta LA van, hanem Jimmy a görög legendája... buzi sportm :SBruceNéztem is, hogy mi a faszom ez, amikor kezdődött. Hát eltartott a film eleji "stáblistáig" mire elhittem, hogy ez egy másik rész. De most komolyan, mi ez? Bemondják egy csomószor, hogy a Straight Outta L.A.-t adják, és a honlapjukon is azt írják, hogy az lesz. Ugyan ez is érdekes, de én nem ezt akartam látni. Basszák meg a sport m-esek! dani2594
Úgysincs sportm-em, megnéztem youtube-on, mik ki nem derültek...
Irwindale Raiders 😂😀BMG