Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na Shaughnessy nélkül azért szívás lehet még ebből a dologból...

Boyd összevissza lepkézett nem sajnálom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
utánanéztem
CarlsonPalmerRaider = Cardiopulmonary resuscitation
hát épp ez kellet Al-nek!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders placed RE Matt Shaughnessy (shoulder) on injured reserve, ending his season.

Na ez szívás! Az egyik legjobb DL ember volt idén is. Scott és Moss a közelébe sem érhet!


Igen, az egyik meccsen Ricsiék ki is emelték, hogy az összes csütörtöki meccs élőben lesz a sportTV-ben, elsőnek rögtön a Raiders - Chargers.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintetek a 10. héten a csütörtöki meccset leadja a SportTV? San Diegoban vizitál a Raiders. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a Raiders topic bázzeh! Itt minden belefér (szigorúan csak hetero szinten!!!!)! 😉

Úgyhogy... PIRÍTSATOK CSAK!!!! 😉 😂
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Ebben a vitában nekem egy dolog nem tetszik. A számokra való hatalmas mértékű támaszkodás.
Mikey
Szerintem már meg is kaptad közben a választ. Te úgy emlékszel, hogy győztes típus (s óhatatlanul felhoztad, hogy vezetett 6 GW drive-ot), más nem. Emlékekre nehéz támaszkodni egy vitában. Így is elég szubjektív, képzeld mi lenne itt számok nélkül! 😊tomi-tomi
Egyrészt ld. #3568, másrészt akkor fogalmazok úgy, hogy: meccs közben cefet volt, de a végén mindig csillogott, és megnyerte a meccset. Hogy ne legyenek számok benne. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Szerintem sokkal fontosabb, hogy egy QB győztes típus legyen. ...

Palmer 2009-ben pont ilyen volt. Meccs közben cefet, de a végén csillogott és hozott 6 game winning drive-ot ...Mikey
...
Palmerre pont azt nem mondanám, hogy győztes típus. ...Soldados
A lényeget kiemeltem. 😊
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders waived S Jerome Boyd... így csináltak helyet Ndukwe-nak. Sajnálom, mert Boyd-ot bírom. Remélem még PS-be visszahozzuk.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sokat adtunk Palmerért, de én így is hihetetlenül örülök neki, '06 körül top5, elit irányító volt. Már nem az, de még így is bőven átlag fölötti.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdekes a vita és szerintem eldönthetetlen, hogy megérte-e. Ez az elkövetkezendő 2-3 év alatt derül majd ki. De! Egy kicsit elfelejtettétek azt a tényt, hogy Brown nem akarta elengedni Palmer-t. peterbadbone
itten van az ásott kutya. A CP contra MákBró többszörös körbeszivatás, zwei a "ráerőltetett" primadonna WR-ek, akiknek folyton rivaldafényben kell lenniük. DRei - magam részirűl nyuszifülnek tartom CP-t, mert a borzalmas sérülése után igenis remegett a keze, de ez az adott csoportot nézve érthető ( tehát ezzel is beljebb van) 1-minusz Brown 2-minusz bohócok 3-minusz pápá AFCN difenzek

Fir - irgalmatlan nagy parasztság ráhúzni valakire, hogy nem tudja a PO-ban segiteni a csapatát, mikor faszikámnak szénné szakadt a lába, én kérek elnézést.............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Érdekes lesz a Raiders playbook a 7végén 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Schefter: No big surprise, but Raiders quarterback Carson Palmer is expected to start Sunday versus the Chiefs.
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Érdekes a vita és szerintem eldönthetetlen, hogy megérte-e. Ez az elkövetkezendő 2-3 év alatt derül majd ki. De! Egy kicsit elfelejtettétek azt a tényt, hogy Brown nem akarta elengedni Palmer-t. Azt mondta, hogy vagy maradsz és játszol vagy visszavonulsz. Itt nem volt szó soha olyan árról, hogy 3. meg 4. meg ki tudja hanyadik kör!!! Itt a Bengals FR QB-ról volt szó!!! Lehet nem játszott, mert összerúgta a port a vezetőséggel, de soha nem került trade blockra stb. Nem akartak megválni tőle, de játszatni sem akarták már az igaz. Egy FR QB-nek meg ennyi az ára. Lehet itt formáról meg mindenféléről beszélni, de CP-nek egy 1+2. kör volt az ára. Ennyi. Ennyit kértek érte és ennyit kaptak érte. Valós ár ez? Az, mert egyik csapat sem adna egy FR QB-t olcsóbban, sőt!

Azt sem szabad elfelejteni, hogy Hue nagyon jól ismeri és lehet úgy hiszi, hogy tudja mi a "baja" CP-nek és ismeri az ellenszerét. Ha így van és én ebben hiszek, akkor nagyot nyertünk ezzel az üzlettel. Bár szerintem a PR részleg így is az asztalt verdesi örömében, hogy megtörtént ez a csere, mert ekkora pozitív!!!! média-figyelmet rég nem kapott a csapat. Emlékezzünk vissza a Javon Walker féle szerződésre. Mindenki!!! az utolsó hülyegyerek is arról beszét az USA-ban, hogy mekkora barom a Raiders, mert egy félig rokkant játékosnak fizetett ki több milliót látatlanba! Ahhoz képest a mostani trade nem botránkoztatta meg a közvéleményt, inkább felkapták a fejüket az emberek, a szakértők... mindenki, hoyg lehet ez nem is volt akkora hülyeség. Mindenki erről beszél és nem csak kint, hanem mindenhol, ahol egy kicsit is ismerik az NFL-t. Én személy szerint azért is örülnék, ha ez bejönne, mert lenne egy jó QB a csapatnál és egy végre nem úgy néznének az emberek az újabb trade-ek elé, hoyg ezek már megint mekkora baromságra készülnek.

Én jó húzásnak tartom a Seymour, Wimbley és JC cseréket, tetszik, hogy Curry is ide lett hozva és nekem ez az üzlet is tetszik. Lassan emésztem meg, hogy Miller-t elengedtük, de Boss-al jó helyettesre tettünk szert, így már nem annyira fájó a dolog. Egyenlőre a draft is jónak tűnik és én McClain-ben is hiszek.

Most olvastam, hogy nagyon valószínű, hogy CP kezd hétvégén! Kemény!

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pryor csodálom hogy eddig elviseli 😛

Soldados: Én ahogy emlékszem úgy volt, hogy Palmer semennyit nem játszik már a Bengalsban. Tehát gyakorlatilag a Bengals már egy 7. körrel is elégedett lehetett volna. Az, hogy te mit kérnél érte azzal tisztában vagyok a GM-es idők óta, hiszen a tartalék tartalékja is minimum 1. kör ha tőled venné az ember 😊 Azt mondtam, hogy mi az értéke szerinted, mint egyáltalán nem Bengals GM-nek. Ha két első kör, akkor a raidersnek simán megérte, értékén hozta. Ha meg kb. semmi, akkor ezt válaszold, ha ezt kérdezem 😊
Persze lehet, hogy én valamit nem tudok, és a Denver konkrétan kijelentette, hogy a Raiders 3. körért elviheti Ortont. Hozzáteszem, ha így is volt, annak nem lett volna értelme a Raiders szempontjából, akkor már ott van Campbell, amíg sérült meg FA, vagy Boller akár. Na éppen ezért én kidobott picknek élnék meg egy 3. kör for Orton dolgot, még ha a játékos meg is éri annyiért.

És a pickekben nem lett volna rizikó? Én imádok draftolni a gm játékban meg minden, de attól még marha nagy rizikó. QB-k terén főleg. Palmerről meg legalább tudják, hogy ha rendben van, akkor kiemelkedő teljesítményre képes. Gondolom ők látták, hogy Cincinnatiben nem elsősorban Palmer miatt alakultak úgy az évek ahogy.fetomy
Ilyen egy üzlet. Ha nem fűződik érdekem az eladáshoz, akkor extrém magas árat kérek. Bengals-nak egy csepp érdeke sem fűződött, hogy most eltrédelje. De a másik oldalról az az érdek, hogy minél kisebb legyen az ár, amit fizetek. Ez is természetes. Tehát egy trédnek mindig két különböző oldala van: a vevőé és az eladóé. Itt úgy érzem, az eladó érdeke érvényesült kizárólag.

Az pedig sztem nem mindegy, hogy 3. kört dobok ki, vagy - viszonylag nagy eséllyel - egy-egy első és második kört.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Én szeretem a véleményeket meg minden, de lassan ez kicsit kezd röhejes lenni srácok...
Tisztán látszik, h egymást nem győzitek meg, nekünk már van elég véleményünk és adatunk CPről, amit köszönünk, de most már lehetne hanyagolni kicsit a témát...majd ha lejátszott pár meccset várunk mindenkit újra szeretettel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Palmerre pont azt nem mondanám, hogy győztes típus. Igaz, ez mondjuk Ortonra sem igaz. De érte nem is kellett volna franchise QB árat adni.Soldados
Ezzel kapcsolatban ismét csak azt tudom megkérdezni, hogy pl. 2 hete spec mondjuk te Palmer áraként ezt szabtad volna meg? Csak mert szerintem attól még, hogy sokak szerint egy 3. körért már elhozható lenne, még kicsit sem jelenti azt, hogy annyiért oda is adnák, főleg riválisnak.

Az meg a másik, hogy mennyire hiperszuper QB, aki az NFL-ben már jó tlejesítménnyel bizonyítva, 28 évesként, gondolom nem giga szerződéssel is csak 3. kört ér.


Rendben, Ortontól nem ezt várja az ember. Akkor aki kiemelkedő QB-t akar, minek venné meg Ortont?fetomy
Érdekes egy trade megítélése. Én a Bengals helyében ilyen árat kértem volna. 😊 Miért? Azért mert nem állt szándékában, de legfőképpen érdekében eltrédelni a jövő évi draft előtt. Ezáltal ha valakinek mégis kell, akkor azt arra kényszeríti, hogy túlfizesse. Az Oakland megtette. Palmerben az 5-7 évvel ezelőtti önmaga miatt valóban jóval nagyobb upside-ja van, mint bárki másban. De... Az 5-7 éve volt, azóta meg inkább gyenge, mintsem jó. Tehát az ő behúzása rizikós. Egy rizikós playáért pedig nem szoktak franchise QB-árat adni. A Raiders megtette. Elsülhet jól és rosszul, de az árat figyelembe véve, továbbá Palmer 2006 óta nyújtott teljesítményét nézve nagyobb esély van arra, hogy rosszul sül el, minthogy jól. Ortonnál, és mondjuk egy 3. körös picknél mi van akkor ha nem jól sül el a dolog? Kb semmi. Emellé a fiatal és tehetséges csapat mellé egy jó Orton-féle game manager QB tökéletes lenne, s nem is túl nagy elvárás, főleg nem is vállaltak volna vele és az érte fizetendő árral túl nagy kockázatot. Így viszont hatalmas kockázatot vállalt be (ár miatt - ekkora árért többet vár az ember) a Raiders viszonylag kicsi nyerési eséllyel (Palmer 2006 óta).

ui.: Palmert sem tartom kiemelkedő QB-nak, ő csak az volt egykoron. Ezért túl magas az érte adott ár.Soldados
Egy dolog elsikkadt közben. A Raiders első számú opciója Garrard volt. Tehát ők is úgy látták, hogy működhetnek sikeresen egy game manager típusú QB-val. (Az hogy korábban is érdeklődtek Palmer iránt semmit nem jelent ebből a szempontból, éles helyzetben Garrard-ot akarták elsőnek.) Ez a csapat elit szinten fut. Orton játszott ilyen csapatban, az SB részvétel ellenére eltrade-elték. Magyarul alkalmatlannak tartották. Szvsz Garrard azért lett volna nekik jobb, mert ő futni is jól tud. A sérülése miatt kiesett, és csak ekkor fordultak Palmer felé.
Biztos, hogy kockázatosabb vállalás, mint az eredeti szándék. De egyáltalán nem biztos, hogy kockázatosabb, mint egy 1. körös QB húzás.
A spekuláció helyett nézzünk konkrét üzletet. Az Eagles mennyiért tolta el Kolb-ot? Milyen package-dzsel kínálta meg a Cards? Ő hozzá képest hol van Palmer? Ne adj isten, Orton?
szerk. Vége a házibulinak részemről, szólt a házigazda.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pryor csodálom hogy eddig elviseli 😛

Soldados: Én ahogy emlékszem úgy volt, hogy Palmer semennyit nem játszik már a Bengalsban. Tehát gyakorlatilag a Bengals már egy 7. körrel is elégedett lehetett volna. Az, hogy te mit kérnél érte azzal tisztában vagyok a GM-es idők óta, hiszen a tartalék tartalékja is minimum 1. kör ha tőled venné az ember 😊 Azt mondtam, hogy mi az értéke szerinted, mint egyáltalán nem Bengals GM-nek. Ha két első kör, akkor a raidersnek simán megérte, értékén hozta. Ha meg kb. semmi, akkor ezt válaszold, ha ezt kérdezem 😊
Persze lehet, hogy én valamit nem tudok, és a Denver konkrétan kijelentette, hogy a Raiders 3. körért elviheti Ortont. Hozzáteszem, ha így is volt, annak nem lett volna értelme a Raiders szempontjából, akkor már ott van Campbell, amíg sérült meg FA, vagy Boller akár. Na éppen ezért én kidobott picknek élnék meg egy 3. kör for Orton dolgot, még ha a játékos meg is éri annyiért.

És a pickekben nem lett volna rizikó? Én imádok draftolni a gm játékban meg minden, de attól még marha nagy rizikó. QB-k terén főleg. Palmerről meg legalább tudják, hogy ha rendben van, akkor kiemelkedő teljesítményre képes. Gondolom ők látták, hogy Cincinnatiben nem elsősorban Palmer miatt alakultak úgy az évek ahogy.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ebben a vitában nekem egy dolog nem tetszik. A számokra való hatalmas mértékű támaszkodás.
Mikey
Szerintem már meg is kaptad közben a választ. Te úgy emlékszel, hogy győztes típus (s óhatatlanul felhoztad, hogy vezetett 6 GW drive-ot), más nem. Emlékekre nehéz támaszkodni egy vitában. Így is elég szubjektív, képzeld mi lenne itt számok nélkül! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én szívesen olvasom a pro és kontra véleményeket pl. Ám alig várom CP bemutatkozását.

Őszintén megvallva ebben az esztendőben nekem sem tetszett amit csinált, valamint az sem ahogy megijedt a sérülése után a nyomástól, azonban emlékszem még arra is, hogy miért volt a Jungleben ő az egyszemélyű kultusz és szent tehén. Ha annak csak a fele visszajön, borzalmas légi attack lesz itt és pár kellemes év. Pryor draftolását érzem egy kicsit elhamarkodottnak, hisz CP-ben ha jól megy neki simán lehet még 3-4 kellemes év. Annyit meg egy Pryor mentalitású gyerek nem fog a padon ülni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Palmerre pont azt nem mondanám, hogy győztes típus. Igaz, ez mondjuk Ortonra sem igaz. De érte nem is kellett volna franchise QB árat adni.Soldados
Ezzel kapcsolatban ismét csak azt tudom megkérdezni, hogy pl. 2 hete spec mondjuk te Palmer áraként ezt szabtad volna meg? Csak mert szerintem attól még, hogy sokak szerint egy 3. körért már elhozható lenne, még kicsit sem jelenti azt, hogy annyiért oda is adnák, főleg riválisnak.

Az meg a másik, hogy mennyire hiperszuper QB, aki az NFL-ben már jó tlejesítménnyel bizonyítva, 28 évesként, gondolom nem giga szerződéssel is csak 3. kört ér.


Rendben, Ortontól nem ezt várja az ember. Akkor aki kiemelkedő QB-t akar, minek venné meg Ortont?fetomy
Érdekes egy trade megítélése. Én a Bengals helyében ilyen árat kértem volna. 😊 Miért? Azért mert nem állt szándékában, de legfőképpen érdekében eltrédelni a jövő évi draft előtt. Ezáltal ha valakinek mégis kell, akkor azt arra kényszeríti, hogy túlfizesse. Az Oakland megtette. Palmerben az 5-7 évvel ezelőtti önmaga miatt valóban jóval nagyobb upside-ja van, mint bárki másban. De... Az 5-7 éve volt, azóta meg inkább gyenge, mintsem jó. Tehát az ő behúzása rizikós. Egy rizikós playáért pedig nem szoktak franchise QB-árat adni. A Raiders megtette. Elsülhet jól és rosszul, de az árat figyelembe véve, továbbá Palmer 2006 óta nyújtott teljesítményét nézve nagyobb esély van arra, hogy rosszul sül el, minthogy jól. Ortonnál, és mondjuk egy 3. körös picknél mi van akkor ha nem jól sül el a dolog? Kb semmi. Emellé a fiatal és tehetséges csapat mellé egy jó Orton-féle game manager QB tökéletes lenne, s nem is túl nagy elvárás, főleg nem is vállaltak volna vele és az érte fizetendő árral túl nagy kockázatot. Így viszont hatalmas kockázatot vállalt be (ár miatt - ekkora árért többet vár az ember) a Raiders viszonylag kicsi nyerési eséllyel (Palmer 2006 óta).

ui.: Palmert sem tartom kiemelkedő QB-nak, ő csak az volt egykoron. Ezért túl magas az érte adott ár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy jogosult nyisson egy Palmer trade topic-ot, legyen olyan kedves, és pakolja át a mai termésünket. Tökéletesen szétoffoltuk a Raiders topic-ját.tomi-tomi
Az offtémákban rendszeresen az volt a baj, hogy nem pörögnek a csapattopicok annyira mint az offok, hát most itt vagyunk 😀

Ráadásul azért ez nem is off, hisz a csapat új sztárjáról megy a vita 😊fetomy
Én itt is jól érzem magam, csak mintha a porcelánokat vernénk le a polcról a jól sikerült házibuliban. A házigazda meg elhűlve nézi, hogy mit művelünk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egy jogosult nyisson egy Palmer trade topic-ot, legyen olyan kedves, és pakolja át a mai termésünket. Tökéletesen szétoffoltuk a Raiders topic-ját.tomi-tomi
Az offtémákban rendszeresen az volt a baj, hogy nem pörögnek a csapattopicok annyira mint az offok, hát most itt vagyunk 😀

Ráadásul azért ez nem is off, hisz a csapat új sztárjáról megy a vita 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy jogosult nyisson egy Palmer trade topic-ot, legyen olyan kedves, és pakolja át a mai termésünket. Tökéletesen szétoffoltuk a Raiders topic-ját.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Palmerre pont azt nem mondanám, hogy győztes típus. Igaz, ez mondjuk Ortonra sem igaz. De érte nem is kellett volna franchise QB árat adni.Soldados
Ezzel kapcsolatban ismét csak azt tudom megkérdezni, hogy pl. 2 hete spec mondjuk te Palmer áraként ezt szabtad volna meg? Csak mert szerintem attól még, hogy sokak szerint egy 3. körért már elhozható lenne, még kicsit sem jelenti azt, hogy annyiért oda is adnák, főleg riválisnak.

Az meg a másik, hogy mennyire hiperszuper QB, aki az NFL-ben már jó tlejesítménnyel bizonyítva, 28 évesként, gondolom nem giga szerződéssel is csak 3. kört ér.


Rendben, Ortontól nem ezt várja az ember. Akkor aki kiemelkedő QB-t akar, minek venné meg Ortont? Csak mert olcsóbb? Még jó, hogy az, ha egyszer alapból nem várhatsz tőle nagy dolgokat.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ebben a vitában nekem egy dolog nem tetszik. A számokra való hatalmas mértékű támaszkodás.

Szerintem sokkal fontosabb, hogy egy QB győztes típus legyen. Felőlem dobjon 4 INT-t meccs közben, ha a végén döntő TD passzt ad.

Palmer 2009-ben pont ilyen volt. Meccs közben cefet, de a végén csillogott és hozott 6 game winning drive-ot - a csapat 10 győzelemmel zárt. Pont leszartam, hogy csak 3094 yardot passzolt, 13 INT és mindösszesen 83.6-os rating mellett. Imádtam abban az évben.Mikey
Ebben egyetértünk, az egy nagyon szuper Bengals volt. Nagyon szerettem azt a csapatot, és abban a szerepben Palmert. Csak hát jött a PO. Ahol megint gyenge volt.

Palmerre pont azt nem mondanám, hogy győztes típus. Igaz, ez mondjuk Ortonra sem igaz. De érte nem is kellett volna franchise QB árat adni.

fetomy: Ortonnak egy se volt, de tőle nem is ezt várná az ember. És hát Palmer is igen rég volt olyan szinten. És Palmer pl tavaly sokszor nagyon rossz döntéseket hozott, állandóan - sokszor értelmetlenül - TO-t kereste, jöttek is a pickek rendre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!