A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀somoskovig
Jelenleg van egy 5. és egy 6. körös draftcetlink a 2012-es draftra! 😀
Bár még kapunk minimum két compensatory pick-et, mondjuk egy 3. és 4. köröset. Tehát azért pár project depth érkezhet a csapatba, amire most ténylegesen szükségünk van. Pl a legjobb elérhető NT-t elhozhatjuk a 3. körben, akinek még van ideje bejátszania magát. Illetve OL depth ami még elfér.


Nagyon sok függ attól egyébként, hogy Barksdale és Bruce Campbell mit mutat még idén és az offseason alatt. Előbbibe bízok, hogy be tud férkőzni akár RG-be, akár RT-be, de utóbbiban sajnos nem és lehet hogy ez lesz a kulcs. Ha ő mondjuk meg tudná oldani az RG posztot, akkor azt mondom, hogy sok évre nem lenne gondunk.

Veldheer (24 éves) - Wisniewski (22) - Satele (26) - Campbell (23) - Barksdale (22)
depthnek maradhat:
Barnes (29), Carlisle (34), meg egy újonc, aki max 24 éves lehet, meg FA-ról kell szerezni egy olyat aki olcsó és van rutinja.
Szóval jövőre egy 24,4 átlagéletkorú kezdő OL sor állhat rendelkezésre, ami azért fincsi lenne nagyon.Bruce
A 3. körös picketek hova tűnt? Nem emléxek a bizniszre és a wiki se írja h wtf.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lombardi szerint a második körös pickből akkor lesz első körös, ha a Raiders a következő két év valamelyikében az AFC-döntőig jut.vassadi
Ez így jobban hangzik mint a nyer 1 PO meccset verzió...mondjuk akkor legyen már AFC döntő és menjen az az 1.kör 😊Rolni
Ha már AFC döntőig jutunk, kit fog érdekelni, hogy most 1. vagy 2. körös az a pick? 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem mondom, hogy jobb, mint Palmer, mert ezt még én se hiszem el, viszont ő egy 3. kör környéki pick-ért vihető lett volna, annyival viszont nem rosszabb, mint Palmer, mint amennyivel olcsóbb, ezzel szerintem nehéz lenne vitatkozni...StormST
Ez így van. Adtátok volna egy csoport riválisnak? Mennyire nyomta volna fel az árat, hogy a Raiders-hez ment volna? Illetve a fontosabb kérdés: A kettejük közti potenciál különbség megéri-e a Raiders FO számára a felárat?tomi-tomi
Lehet, hogy adtuk volna, mivel szezon végén már semmit se kapunk érte, ahogy Lloyd-ért se kaptunk volna. Persze nem nyilatkozhatok Elway-ék helyében, de úgy gondolom, hogy egy 2013/2-3 környéki pick-ért vihető lett volna, még akár a Raiders-nek is.

Persze ez most már teljesen hipotetikus... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Palmer elé egy jó fal kell és akkor ilyen futójáték mellett nagyon stabil QB lesz. A fontos drive-okra nagyon össze tudja szedni magát akkor is, ha az egész meccsen szenved.

Az sem igaz, hogy a durva D-k ellen gyenge. A Hollók ellen pl mindig jó volt. A Steelers ellen viszont ritkán. Inkább fejben voltak gondjai a sérülését követően. Én nagyon várom már, hogy bemutatkozzon nálatok!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀somoskovig
Jelenleg van egy 5. és egy 6. körös draftcetlink a 2012-es draftra! 😀
Bár még kapunk minimum két compensatory pick-et, mondjuk egy 3. és 4. köröset. Tehát azért pár project depth érkezhet a csapatba, amire most ténylegesen szükségünk van. Pl a legjobb elérhető NT-t elhozhatjuk a 3. körben, akinek még van ideje bejátszania magát. Illetve OL depth ami még elfér.


Nagyon sok függ attól egyébként, hogy Barksdale és Bruce Campbell mit mutat még idén és az offseason alatt. Előbbibe bízok, hogy be tud férkőzni akár RG-be, akár RT-be, de utóbbiban sajnos nem és lehet hogy ez lesz a kulcs. Ha ő mondjuk meg tudná oldani az RG posztot, akkor azt mondom, hogy sok évre nem lenne gondunk.

Veldheer (24 éves) - Wisniewski (22) - Satele (26) - Campbell (23) - Barksdale (22)
depthnek maradhat:
Barnes (29), Carlisle (34), meg egy újonc, aki max 24 éves lehet, meg FA-ról kell szerezni egy olyat aki olcsó és van rutinja.
Szóval jövőre egy 24,4 átlagéletkorú kezdő OL sor állhat rendelkezésre, ami azért fincsi lenne nagyon.Bruce
Wis hosszú távon is LG marad?somoskovig
Maradhat én ezt mondanám.
Satele 1 éves dealen van. Ha ő megy Wiz megy Cbe, de ha marad, esetleg hosszú deallel akkor marad LG...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Wis hosszú távon is LG marad?somoskovig
Na hát én ezt nem tudom megmondani, de ha Satele így teljesít, ahogy most, nincs értelme meghúzni a váltást. Viszont ha beteszik C-nek Wiz-t, akkor meg kell oldani az LG kérdést, ami viszont vagy egy FA vagy egy korábbi draftpozíciót kíván, ez utóbbi ugye nem teljesen kivitelezhető. Én nem tartanám logikusnak ezt a lépést a jelenlegi helyzetben. De ez csak az én véleményem.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az elmúlt 4 év alapján Orton >>> Palmer. Ez van, pont. Soldados
Nem tudok és lassan nem is akarok mit kezdeni a dogmatikus kijelentéseiddel, isteni kinyilatkoztatásaiddal.
igaz itt legalább nincs Steelers és Ravens D. 😊 Soldados
Ez bizony lehetett egy szempont a döntésben. Bár mindhárom csoporttárs elég jó pass rush-ban, de talán nem annyira brutálisak. Hajkurászni fogják keményen, az elején kiemelten, nehogy visszajöjjön a kedve.

Én nem mondom, hogy jobb, mint Palmer, mert ezt még én se hiszem el, viszont ő egy 3. kör környéki pick-ért vihető lett volna, annyival viszont nem rosszabb, mint Palmer, mint amennyivel olcsóbb, ezzel szerintem nehéz lenne vitatkozni...StormST
Ez így van. Adtátok volna egy csoport riválisnak? Mennyire nyomta volna fel az árat, hogy a Raiders-hez ment volna? Illetve a fontosabb kérdés: A kettejük közti potenciál különbség megéri-e a Raiders FO számára a felárat?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀somoskovig
Jelenleg van egy 5. és egy 6. körös draftcetlink a 2012-es draftra! 😀
Bár még kapunk minimum két compensatory pick-et, mondjuk egy 3. és 4. köröset. Tehát azért pár project depth érkezhet a csapatba, amire most ténylegesen szükségünk van. Pl a legjobb elérhető NT-t elhozhatjuk a 3. körben, akinek még van ideje bejátszania magát. Illetve OL depth ami még elfér.


Nagyon sok függ attól egyébként, hogy Barksdale és Bruce Campbell mit mutat még idén és az offseason alatt. Előbbibe bízok, hogy be tud férkőzni akár RG-be, akár RT-be, de utóbbiban sajnos nem és lehet hogy ez lesz a kulcs. Ha ő mondjuk meg tudná oldani az RG posztot, akkor azt mondom, hogy sok évre nem lenne gondunk.

Veldheer (24 éves) - Wisniewski (22) - Satele (26) - Campbell (23) - Barksdale (22)
depthnek maradhat:
Barnes (29), Carlisle (34), meg egy újonc, aki max 24 éves lehet, meg FA-ról kell szerezni egy olyat aki olcsó és van rutinja.
Szóval jövőre egy 24,4 átlagéletkorú kezdő OL sor állhat rendelkezésre, ami azért fincsi lenne nagyon.Bruce
Wis hosszú távon is LG marad?

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀somoskovig
Jelenleg van egy 5. és egy 6. körös draftcetlink a 2012-es draftra! 😀
Bár még kapunk minimum két compensatory pick-et, mondjuk egy 3. és 4. köröset. Tehát azért pár project depth érkezhet a csapatba, amire most ténylegesen szükségünk van. Pl a legjobb elérhető NT-t elhozhatjuk a 3. körben, akinek még van ideje bejátszania magát. Illetve OL depth ami még elfér.


Nagyon sok függ attól egyébként, hogy Barksdale és Bruce Campbell mit mutat még idén és az offseason alatt. Előbbibe bízok, hogy be tud férkőzni akár RG-be, akár RT-be, de utóbbiban sajnos nem és lehet hogy ez lesz a kulcs. Ha ő mondjuk meg tudná oldani az RG posztot, akkor azt mondom, hogy sok évre nem lenne gondunk.

Veldheer (24 éves) - Wisniewski (22) - Satele (26) - Campbell (23) - Barksdale (22)
depthnek maradhat:
Barnes (29), Carlisle (34), meg egy újonc, aki max 24 éves lehet, meg FA-ról kell szerezni egy olyat aki olcsó és van rutinja.
Szóval jövőre egy 24,4 átlagéletkorú kezdő OL sor állhat rendelkezésre, ami azért fincsi lenne nagyon.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
idézem: 😊
Az elmúlt 4 év alapján Orton >>> Palmer. Ez van, pont. Boom or bust, ez igaz, csak az elmúlt 4-5 év alapján sokkal nagyobb az esély a bustra és ezért két 1. kört adni sztem fájdalmas. Persze benne van a boom is, ezt elismerem, csak az ár miatt túl nagy kockázatot vállalt sztem a Raiders. De mivel szeretem őket, remélem, bejön nekik, csak bennem túl élénken él Palmer elmúlt évekbeli szenvedése, igaz itt legalább nincs Steelers és Ravens D. smile "

Soldados : neemáár! 😊
elmúlt évekbeli szenvedés: azt gyorsan elfelejtetted, amikor söpörtük a csoportot... az is az elmúlt években volt, akkor is Palmer irányított, illetve ott volt a csapatod is meg a hollók is... csakhát... 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igazából már mindegy, hogy mi van, mert ez megtörtént és visszacsinálni nem lehet. És nem is fog kiderülni, hogy mi lett volna ha Ortont hozzuk. Ez van és ezt kell szeretni. Azonban beszélni lehet és kell is róla, mert ez a dolga a szurkolóknak és az ellenszurkolóknak is.

Én most olyan várakozó állásponton vagyok. Látnom kell, hogy hogyan képes játszani, addig nem tudok normális véleményt alkotni. Addig csak a vágyaimat tudom leírni, meg természetesen a csalódottságomat leplezni azzal, hogy pozitívan állok ehhez a számomra egyelőre túl drága trade-hez.

Jelenleg úgy látom, hogy 60% a bukás esélye. Ezen majd csak Palmer mutatott játéka tud változtatni valamelyik irányba. Meg egyébként, ha igaz Campbell felgyógyulása és Palmer bukás lesz, akkor jó két hónap múlva visszatér minden a régi kerékvágásba. Persze ehhez az is kell, hogy JC-t ne tegyék IR-re! Szóval ha így alakul, akkor buktunk egy első és egy második kört, de a csapat nem változott. Viszont ez a jövőnk szempontjából rossz irányba vezethet. Ha bejön Palmer, akkor meg senkit nem érdekel hogy mennyibe fájt ez nekünk. (Plusz egy jó pont, hogy nem kell fennmaradnom a draftra 😀 )
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Orton-ról én már leírtam többször, hogy ha nem hozzuk Tebow-t a draft-on, akkor sokkal kevesebb lenne az ellene szóló hang. Részben persze azért, mert Tebow Tebow, részben viszont azért, mert Orton teljesítményére 100%-ig biztos, hogy negatív hatással volt, hogy akkor is rezgett alatta a léc, amikor jól játszott...

Én nem mondom, hogy jobb, mint Palmer, mert ezt még én se hiszem el, viszont ő egy 3. kör környéki pick-ért vihető lett volna, annyival viszont nem rosszabb, mint Palmer, mint amennyivel olcsóbb, ezzel szerintem nehéz lenne vitatkozni...StormST
3. körös pickje nem volt a Raiders-nek, ezért nem jöhetett szóba Orton! 😀

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Orton-ról én már leírtam többször, hogy ha nem hozzuk Tebow-t a draft-on, akkor sokkal kevesebb lenne az ellene szóló hang. Részben persze azért, mert Tebow Tebow, részben viszont azért, mert Orton teljesítményére 100%-ig biztos, hogy negatív hatással volt, hogy akkor is rezgett alatta a léc, amikor jól játszott...

Én nem mondom, hogy jobb, mint Palmer, mert ezt még én se hiszem el, viszont ő egy 3. kör környéki pick-ért vihető lett volna, annyival viszont nem rosszabb, mint Palmer, mint amennyivel olcsóbb, ezzel szerintem nehéz lenne vitatkozni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Palmert lehet kopkodni, hogy hogy jatszott az utobbi evekben, de az biztos hogy a potencial megvan benne, meg igy 31 evesen is. A Bengalsban nem volt konzosztens, hogy miert azt nem tudom, szerintem a kornyezet kiolte belole azt a motivaciot ami egy iranyitot jova tehet, de igy is evrol evre megmutatta mit tud nehany meccsen.

Raiders fanok, aki hinni akar Palmerben az gyorsan nezze meg a tavalyi Chargers elleni meccset a 16 (?) hetrol, ahol uj elkapokkal jatszott egy eros (mostmar csoport-) ellenfellel tokeletesen!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
T.J. Houshmandzadeh worked out with Raiders new QB Carson Palmer, told http://Bengals.com "it’s about as good as I’ve ever seen him.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem leszek pikírt és nem mondom azt, hogy nézd meg Ocho és TO idei számait. 😊
Én sokkal inkább azokat az éveket (2005-06-07) tekintem mintának, mérvadónak, mint a tavalyit.tomi-tomi
Palmer legalább akkora hígfos volt tavaly, mint a 2 nagyszájú WR-e. Rossz volt nézni, aki látta tavaly (én elég sokszor), az most röhög ezen a trade-n. Sztem Palmer utoljára 2006-ban volt jó, 5 éve... Azóta egy elfogadható éve volt, mondjuk a 2009-es... Ezért adni 1-1 első és második kört meredek. Sztem.

Ilyen futójáték mellé egy Orton bőven jó lett volna, aki megmutatta Denverben, hogy megfelelő rendszerben, és jó WR-ekkel képes nagyon ütős passzjátékra. Legalábbis sztem.

Persze akár bejöhet ez a trade, semmi sem lehetetlen, és 5 év után ismét megcsillanhat az örök ígéret, de túl messze van az a 5 év, hogy én személy szerint higgyek benne, ezért én a magam részéről úgy értékelném a trade-t, hogy a kelleténél nagyobb kockázatot vállalt a Raiders Palmerrel ezzel a qrva magas ellenértékkel. A Cincy mindenképpen jól járt. Nekik megvan a QB-juk évekre, így egy számukra koloncon franchise QB-áron adtak túl.Soldados
A deal Bengals oldalát senki nem vitatja. Nagyon jó üzlet. Pont.
Azt kell vizsgálni, hogy miért ér(het)te meg a Raiders-nek. Ismételni nem fogok. Engedjük meg, hogy a FO nem a mély gyász miatt elborult elmével döntött.
Körülnéztek házuk táján és a csoportjukban. Házuk tája rendben van (ld. Bruce elemzését), kivéve QB. Csoportjukban egy domináns (bár néha saját magát tökön lövő), egy dominánsnak készülő és egy rebuilding miatt (is) kiszámíthatatlan csapat. (Hogy Orton mit mutatott meg, arról Broncos topikban és Denverben elég vegyes dolgokat fogsz olvasni-hallani. Ütős passzjátékot ritkán.)
Kiesett hosszú időre (egész idényre?) az eddigi - egyébként game manager - QB. Hozzunk egy ilyen kalibert, nagyjából feladva ezt az évet? Az nem elég jó megoldás. Hozzuk ide Garrard-ot? No, ez már egész tetszetős. Hopp, porckorongsérve van. Ki van még? Futottak még kategória és Palmer. Ejha! Ebben a csoportban jó esély akkor van a csoportgyőzelemre (PO-ra), ha igazán jó QB-d van. Palmerből lehet az? S pont az az edző válaszolhat rá, aki gimnazista kora óta ismeri. Az élet olyan helyzetbe hozott minket (két sérüléssel!), amikor vétek lenne nem megvizsgálni a kínálkozó lehetőséget.
Mennyibe kerül? Két első kör. Ó, ilyesmit már csináltunk és jól jöttünk ki belőle. Btw JMR-re mennyit (időt, energiát, csapat felépítést, pénzt) b@sztunk ki az ablakon? Mennyit adott a Falcons 17 helynyi ugrásért az 1. körben egy (nagyon nagy potenciálú) WR-ért?
Kockázatos? Az. Ponder, Gabbert és társai kockázatosak? Azok. Palmer a kisebb kockázat? Szerintem igen. Ez a faszi itt olyan motivált lesz, mint tán életében soha. Sőt, a drive (hajtóerőnek mondanám némileg pontatlanul) lesz benne hatalmas.
Minden bántó szándék nélkül, Palmernek nem arra van most szüksége, hogy Te vagy bármelyikünk higgyen benne. Benne most egy komplett franchise hisz, csak ez számít, de az nagyon.tomi-tomi
Az elmúlt 4 év alapján Orton >>> Palmer. Ez van, pont. Boom or bust, ez igaz, csak az elmúlt 4-5 év alapján sokkal nagyobb az esély a bustra és ezért két 1. kört adni sztem fájdalmas. Persze benne van a boom is, ezt elismerem, csak az ár miatt túl nagy kockázatot vállalt sztem a Raiders. De mivel szeretem őket, remélem, bejön nekik, csak bennem túl élénken él Palmer elmúlt évekbeli szenvedése, igaz itt legalább nincs Steelers és Ravens D. 😊

Ezen nem változtat, hogy ki mit mond a Broncos topikban, ők húztak egy QB-t az 1. körben, persze hogy csapatba követelik a 2. évében, miután a csapat szarul áll.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Marvin Lewis ma sajttájon elmondta, hogy nem friss érdeklődés a Raidersé, Hue már többször próbálkozott náluk (ahogy mások is), legutóbb 2 hete. nem campbell sérülése miatt kellett neki QB, ez max felgyorsította a döntést a (nagy) árról.gabtsi
Campbell szempontjából genyaság volt ezt elmondani. Indiszkrét volt és így elsőre semmit nem nyert vele, semmi érdeke nem fűződött hozzá.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Marvin Lewis ma sajttájon elmondta, hogy nem friss érdeklődés a Raidersé, Hue már többször próbálkozott náluk (ahogy mások is), legutóbb 2 hete. nem campbell sérülése miatt kellett neki QB, ez max felgyorsította a döntést a (nagy) árról. javítsatok ki (főleg ulpi) ha tévedek, de ma már a Raiders (és a a Cheifs is) pont egy rakétakezű QB-val kevesebb mint a csoportot évek óta uraló Chargers. és Hue ezt a hátrányt akarta most ledolgozni, és erre Palmernél nincs jobb elérhető ember. persze kockázatos húzás, de ha bejön nincs határ. és üzleti szempontból (depláne egy esetleges értékesítés előtt) sem rossz döntés, nyilván sokan szeretik, emlékeznek rá arra felé. ettől persze boom or bust, de jobb esély van a boomra mint bárkivel.gabtsi
Ha igaz, hogy Hue már korábban is meg akarta szerezni CP-t, akkor erre a trade-re még Al is az áldását adta.Szerintem még ilyen kondíciók mellett is. Én sem hiszem, hogy csak Campbell sérülése miatt érkezett Palmer.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin Lewis ma sajttájon elmondta, hogy nem friss érdeklődés a Raidersé, Hue már többször próbálkozott náluk (ahogy mások is), legutóbb 2 hete. nem campbell sérülése miatt kellett neki QB, ez max felgyorsította a döntést a (nagy) árról. javítsatok ki (főleg ulpi) ha tévedek, de ma már a Raiders (és a a Cheifs is) pont egy rakétakezű QB-val kevesebb mint a csoportot évek óta uraló Chargers. és Hue ezt a hátrányt akarta most ledolgozni, és erre Palmernél nincs jobb elérhető ember. persze kockázatos húzás, de ha bejön nincs határ. és üzleti szempontból (depláne egy esetleges értékesítés előtt) sem rossz döntés, nyilván sokan szeretik, emlékeznek rá arra felé. ettől persze boom or bust, de jobb esély van a boomra mint bárkivel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
CP miatt szerettem meg a Bengalst, Ndukwe miatt az NDt. Úgyhogy Go Raiders!!!
(persze csak a Bengals után, de mostantól végre 2 meccsen szurkolhatok hétvégenként.)

Én baromira örülök, hogy hozzátok kerültek (és hagyjuk most az árat). Nedu, ha felépült teljesen, akkor nagyon jó lesz, Palmer meg... Szerintem ő is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt nézd meg, hogy mikor. Tavaly annyi célpontja volt, hogy ihaj és akkora besülés lett belőle, hogy tényleg már rossz volt nézni a végén.
Ndukwe viszont nagy nyereség lehet Oakland-ben.Amadeus91
Nem leszek pikírt és nem mondom azt, hogy nézd meg Ocho és TO idei számait. 😊
Én sokkal inkább azokat az éveket (2005-06-07) tekintem mintának, mérvadónak, mint a tavalyit.tomi-tomi
Palmer legalább akkora hígfos volt tavaly, mint a 2 nagyszájú WR-e. Rossz volt nézni, aki látta tavaly (én elég sokszor), az most röhög ezen a trade-n. Sztem Palmer utoljára 2006-ban volt jó, 5 éve... Azóta egy elfogadható éve volt, mondjuk a 2009-es... Ezért adni 1-1 első és második kört meredek. Sztem.

Ilyen futójáték mellé egy Orton bőven jó lett volna, aki megmutatta Denverben, hogy megfelelő rendszerben, és jó WR-ekkel képes nagyon ütős passzjátékra. Legalábbis sztem.

Persze akár bejöhet ez a trade, semmi sem lehetetlen, és 5 év után ismét megcsillanhat az örök ígéret, de túl messze van az a 5 év, hogy én személy szerint higgyek benne, ezért én a magam részéről úgy értékelném a trade-t, hogy a kelleténél nagyobb kockázatot vállalt a Raiders Palmerrel ezzel a qrva magas ellenértékkel. A Cincy mindenképpen jól járt. Nekik megvan a QB-juk évekre, így egy számukra koloncon franchise QB-áron adtak túl.Soldados
A deal Bengals oldalát senki nem vitatja. Nagyon jó üzlet. Pont.
Azt kell vizsgálni, hogy miért ér(het)te meg a Raiders-nek. Ismételni nem fogok. Engedjük meg, hogy a FO nem a mély gyász miatt elborult elmével döntött.
Körülnéztek házuk táján és a csoportjukban. Házuk tája rendben van (ld. Bruce elemzését), kivéve QB. Csoportjukban egy domináns (bár néha saját magát tökön lövő), egy dominánsnak készülő és egy rebuilding miatt (is) kiszámíthatatlan csapat. (Hogy Orton mit mutatott meg, arról Broncos topikban és Denverben elég vegyes dolgokat fogsz olvasni-hallani. Ütős passzjátékot ritkán.)
Kiesett hosszú időre (egész idényre?) az eddigi - egyébként game manager - QB. Hozzunk egy ilyen kalibert, nagyjából feladva ezt az évet? Az nem elég jó megoldás. Hozzuk ide Garrard-ot? No, ez már egész tetszetős. Hopp, porckorongsérve van. Ki van még? Futottak még kategória és Palmer. Ejha! Ebben a csoportban jó esély akkor van a csoportgyőzelemre (PO-ra), ha igazán jó QB-d van. Palmerből lehet az? S pont az az edző válaszolhat rá, aki gimnazista kora óta ismeri. Az élet olyan helyzetbe hozott minket (két sérüléssel!), amikor vétek lenne nem megvizsgálni a kínálkozó lehetőséget.
Mennyibe kerül? Két első kör. Ó, ilyesmit már csináltunk és jól jöttünk ki belőle. Btw JMR-re mennyit (időt, energiát, csapat felépítést, pénzt) b@sztunk ki az ablakon? Mennyit adott a Falcons 17 helynyi ugrásért az 1. körben egy (nagyon nagy potenciálú) WR-ért?
Kockázatos? Az. Ponder, Gabbert és társai kockázatosak? Azok. Palmer a kisebb kockázat? Szerintem igen. Ez a faszi itt olyan motivált lesz, mint tán életében soha. Sőt, a drive (hajtóerőnek mondanám némileg pontatlanul) lesz benne hatalmas.
Minden bántó szándék nélkül, Palmernek nem arra van most szüksége, hogy Te vagy bármelyikünk higgyen benne. Benne most egy komplett franchise hisz, csak ez számít, de az nagyon.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Lombardi szerint a második körös pickből akkor lesz első körös, ha a Raiders a következő két év valamelyikében az AFC-döntőig jut.vassadi
Ez így jobban hangzik mint a nyer 1 PO meccset verzió...mondjuk akkor legyen már AFC döntő és menjen az az 1.kör 😊Rolni
Ráadásul ha ez így történik akkor az az első kör már kb. második


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Palmer az egyetlen Bengals QB, aki egy idényben passzolt 4000+ yardot - kétszer is, és egy idényben passzolt 30+ TD-t - egy harmadik idényben. Miket írsz... :/tomi-tomi
Azt nézd meg, hogy mikor. Tavaly annyi célpontja volt, hogy ihaj és akkora besülés lett belőle, hogy tényleg már rossz volt nézni a végén.
Ndukwe viszont nagy nyereség lehet Oakland-ben.Amadeus91
Nem leszek pikírt és nem mondom azt, hogy nézd meg Ocho és TO idei számait. 😊
Én sokkal inkább azokat az éveket (2005-06-07) tekintem mintának, mérvadónak, mint a tavalyit.tomi-tomi
Palmer legalább akkora hígfos volt tavaly, mint a 2 nagyszájú WR-e. Rossz volt nézni, aki látta tavaly (én elég sokszor), az most röhög ezen a trade-n. Sztem Palmer utoljára 2006-ban volt jó, 5 éve... Azóta egy elfogadható éve volt, mondjuk a 2009-es... Ezért adni 1-1 első és második kört meredek. Sztem.

Ilyen futójáték mellé egy Orton bőven jó lett volna, aki megmutatta Denverben, hogy megfelelő rendszerben, és jó WR-ekkel képes nagyon ütős passzjátékra. Legalábbis sztem.

Persze akár bejöhet ez a trade, semmi sem lehetetlen, és 5 év után ismét megcsillanhat az örök ígéret, de túl messze van az a 5 év, hogy én személy szerint higgyek benne, ezért én a magam részéről úgy értékelném a trade-t, hogy a kelleténél nagyobb kockázatot vállalt a Raiders Palmerrel ezzel a qrva magas ellenértékkel. A Cincy mindenképpen jól járt. Nekik megvan a QB-juk évekre, így egy számukra koloncon franchise QB-áron adtak túl.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Érdekes Chris Mortensen és Clayton meg azt mondja, hogy nincs varia 2013ban 2. adunk és pont...Rolni
Nem ezt mondják, hanem hogy a Raiders hivatalosan nem erősítette meg, de nem is cáfolta azt, hogy van-e ilyen opció.vassadi
Akkor másik fórumon vki nem tud olvasni én meg hittem neki...köszi...nincs mese a kintieket mindig ellenőrizni kell 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Érdekes Chris Mortensen és Clayton meg azt mondja, hogy nincs varia 2013ban 2. adunk és pont...Rolni
Nem ezt mondják, hanem hogy a Raiders hivatalosan nem erősítette meg, de nem is cáfolta azt, hogy van-e ilyen opció.