Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szép kilátások. Faszomba hogy megsérült még DVD is. Pont amikor ilyen nagy elkapók ellen kéne védekeznie.
Na mindegy, úgysincs sok esélyünk a Chargers ellen. Meg hát múltkor már leírtam, hogy aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀

GO RAIDERSBruce
Ellenünk mindenkinek van esélye 😊szaba
Én is épp azon gondolkodtam, hogy miért ne lenne? Ha vezet a Chargers, Rivers úgyis elintézi, hogy ez megváltozzon 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
...aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀

GO RAIDERSBruce
Itt a lényeg...
Mostmár a 8-8 is erősen kérdéses szerintem.BMG
És ha nincs győztes szezon és legalább kis PO élmény akkor meg az egész CP trade fölös volt...lenne 1. körös pickünk amivel lehetne erősíteni a D-t...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Szép kilátások. Faszomba hogy megsérült még DVD is. Pont amikor ilyen nagy elkapók ellen kéne védekeznie.
Na mindegy, úgysincs sok esélyünk a Chargers ellen. Meg hát múltkor már leírtam, hogy aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀

GO RAIDERSBruce
Ellenünk mindenkinek van esélye 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
...aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀

GO RAIDERSBruce
Itt a lényeg...
Mostmár a 8-8 is erősen kérdéses szerintem.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szép kilátások. Faszomba hogy megsérült még DVD is. Pont amikor ilyen nagy elkapók ellen kéne védekeznie.
Na mindegy, úgysincs sok esélyünk a Chargers ellen. Meg hát múltkor már leírtam, hogy aki nem veri meg a Denvert az elmehet a picsába. 😀

GO RAIDERS
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
OAKLAND RAIDERS

Status Report

OUT
QB Jason Campbell (collarbone), CB Chris Johnson (groin, hamstring), RB Darren McFadden (foot), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring)

QUESTIONABLE
T Khalif Barnes (shoulder), CB Chimdi Chekwa (hamstring), S Michael Huff (ankle), K Sebastian Janikowski (left hamstring), LB Rolando McClain (ankle), S Michael Mitchell (ankle), S Chinedum Ndukwe (knee), C Samson Satele (knee), DT Richard Seymour (ankle)

PROBABLE
RB Rock Cartwright (calf), S Matt Giordano (neck), QB Carson Palmer (quadricep), RB Marcel Reece (shoulder)

Practice Report

DID NOT PARTICIPATE IN PRACTICE

Monday
T Khalif Barnes (shoulder), QB Jason Campbell (collarbone), CB Chimdi Chekwa (hamstring), S Michael Huff (ankle), K Sebastian Janikowski (left hamstring), CB Chris Johnson (groin, hamstring), RB Darren McFadden (foot), C Samson Satele (knee), DT Richard Seymour (ankle), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring)

Tuesday

T Khalif Barnes (shoulder), QB Jason Campbell (collarbone), S Michael Huff (ankle), K Sebastian Janikowski (left hamstring), CB Chris Johnson (groin, hamstring), RB Darren McFadden (foot), S Michael Mitchell (ankle), S Chinedum Ndukwe (knee), C Samson Satele (knee), DT Richard Seymour (ankle), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring)

Wednesday
QB Jason Campbell (collarbone), S Michael Huff (ankle), K Sebastian Janikowski (left hamstring), CB Chris Johnson (groin, hamstring), RB Darren McFadden (foot), S Chinedum Ndukwe (knee), C Samson Satele (knee), CB DeMarcus Van Dyke (hamstring)

LIMITED PARTICIPATION IN PRACTICE

Monday
RB Rock Cartwright (calf), LB Rolando McClain (ankle), S Michael Mitchell (ankle), QB Carson Palmer (quadricep), RB Marcel Reece (shoulder)

Tuesday
RB Rock Cartwright (calf), CB Chimdi Chekwa (hamstring), LB Rolando McClain (ankle)

Wednesday
T Khalif Barnes (shoulder), RB Rock Cartwright (calf), CB Chimdi Chekwa (hamstring), LB Rolando McClain (ankle), S Michael Mitchell (ankle), DT Richard Seymour (ankle)

FULL PARTICIPATION IN PRACTICE

Monday
S Matt Giordano (neck)

Tuesday
S Matt Giordano (neck), QB Carson Palmer (quadricep), RB Marcel Reece (shoulder)

Wednesday
S Matt Giordano (neck), QB Carson Palmer (quadricep), RB Marcel Reece (shoulder)
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders declared CBs Demarcus Van Dyke (hamstring) and Chris Johnson (groin, hamstring) out for Week 10.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
La Canfora: Raiders rule RB Darren McFadden as expected for Thursday night game.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Meki nem edzett legjobb esetben is doubtful, de inkább out (Hue még nem mondta h biztosan az). Fasza kis sérülése van ha megúszta a törést de ennek ellenére 3hete nem tud edzeni...

DHB-ről vmi hír? Denver ellen alig volt a pályánBarb
Ahogy Boss is, aki kifogásolta is ezt.
Nem tudom Hue mit talált ki...
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Meki nem edzett legjobb esetben is doubtful, de inkább out (Hue még nem mondta h biztosan az). Fasza kis sérülése van ha megúszta a törést de ennek ellenére 3hete nem tud edzeni...

DHB-ről vmi hír? Denver ellen alig volt a pályán


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Egy dolog jutott eszembe ami igencsak dühítő...

A cap gondjaink elsősorban azért vannak, mert a védelem tele van agyonfizetett játékosokkal...ezek a játékosok pedig ilyen teljesítményre\ekre képesek...

Kelly, Wimbley, Seymour, Routt, Huff, McClain, CJ, Henderson iszonyat részét teszik ki a sapinak...

O oldalon egyedül talán DMC aki komolyabb összeget visz haza, de ő meg is érdemli...illetve JC, de ha nem lenne a sérülése akkor arra is azt mondanám, h ok összeg...Rolni
igazad lehet, de szar ez a sig!!! 😊
(gondolom vmi fogadás lehetett. pfff.😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Egy dolog jutott eszembe ami igencsak dühítő...

A cap gondjaink elsősorban azért vannak, mert a védelem tele van agyonfizetett játékosokkal...ezek a játékosok pedig ilyen teljesítményre\ekre képesek...

Kelly, Wimbley, Seymour, Routt, Huff, McClain, CJ, Henderson iszonyat részét teszik ki a sapinak...

O oldalon egyedül talán DMC aki komolyabb összeget visz haza, de ő meg is érdemli...illetve JC, de ha nem lenne a sérülése akkor arra is azt mondanám, h ok összeg...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyetemen mivel kedvenc csapatom QB-ja volt elég sokat láttam. Eleinte a következő Vince Young volt, Camhez még nem hallottam hasonlítani, de én nem hiszem, hogymegfelelő párhuzam lenne. Max annyiban, hogy mindkettő scrambling, de Pryor nem jó QB. Jól indult freshmanként, de aztán szerintem nem fejlődött semmit kis túlzással, ami eléggé rossz jel, hiszen Palmer mögött tanulni tök jó dolog, ha az ember tanul, de ha nem akkor b..hatja. Nem nagyon tartom valószínűnek, hogy jó kezdő QB lesz, franchise meg szerintem semmiképp. Persze megtaníthatják passzolni és jó döntéseket hozni, egy próbát biztos megér, de egyetemi játéka alapján én nem reménykednék benne, hogy a csapatom jövője lesz.

Nemrég olvastam valahol,hogy WR-nek akarjátok átképezni, igazából nem tudom minek lenne jó, szerintem NFL kezdő szinten semminek. Max ilyen speckó játékoknál, wildcat mittudomén azokban lehet alkalmazni.

Ja és miért nem játszik.. hát gondolom az elmondottak miatt. Ha egyszer valaha kész is lesz játszani az NFL-ben, az még nem most lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Erről a Pryor gyerekrol beszelne valaki hozzaerto? Mi varhato töle, miertnem jatszik es mi lehet a célja a csapatnak vele? Neztem videokat rola, olyan mintha Cam Newton lenne masik mezben. Vagy roszul latom?!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
jja, San Diego meleg lesz... 😕nhm
Persze, mivel délebbre van.BMG
így van! 😊nhm
GB elleni meccsen mutatták, hogy akkor perpill GB-ben melegebb volt, ráadásul nálunk esett is az eső. Never say never.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
jja, San Diego meleg lesz... 😕nhm
Persze, mivel délebbre van.BMG
így van! 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
jja, San Diego meleg lesz... 😕nhm
Persze, mivel délebbre van.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
sztem Palmer nem volt anyira szar, mármár azt hittem megvan a meccs, úgy láttam az oaklandiek is ezt hitték... erre...



volt egypár hasonló élményem tavaly... 😕 (Bengals)

jja, San Diego meleg lesz... 😕
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát fiúk! Felháborító volt ez a meccs is... Pedig az első félidő mennyire tetszett! Folyton csak Tim felrepedt száját mutatták...! :cool:
A D számlájára nyugodtan 2 meccset, talán TÖBBET is felírhatunk! Ennyire hiányzik McLain?! Ezt azért nem akarom elhinni. 😐
Ameddig az ilyen meccseket nem tudjuk kontrollálni, addig úgy gondolom a playoffot sem nagyon érdemeljük meg! Az ilyen KC elleni zakókra szarok rá, mert olyan meccs mindig lehet a pakliban... Nadde, hogy a D MINDIG, de MINDIG kienged a második halfra az már nemhogy vérlázító, de már polgárpukkasztó is! Botrányos!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hihihi 😛
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Szerintem idén nem kellett volna átalakítás...BMG
Marshall elküldésére gondolsz?? Sztem se volt jó lépés, bár tavaly Marshall se váltotta meg a világot...
Rajta kívül egyedül Aso "változott" még, de ő pedig nem a run D megoldója...

Milyen kategóriában legnagyobb a Broncos? 😊BMG
Erről nem vagyok hajlandó nyilatkozni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem idén nem kellett volna átalakítás...

Milyen kategóriában legnagyobb a Broncos? 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ha JC nem töri össze magát, most 6-2-vel vezetnénk a csoportot...BMG
Ennek nem sok értelme van BMG. Azért JC nem volt elit QB és pl ez a meccs kurvára nem Palmeren és az On ment el...ezt a D bukta el, de nagyon...Rolni
Csak Campbellel már egy összeszokott rendszer volt, CP-el még nem az. Több zászlót dobtak az OL-ra tegnap, mint eddig ebben a szezonban...
Palmer jobb QB, de JC másfél évnyi itteni tapasztalatával hoztuk volna az elmúlt két meccset, mert szerintem sem a Denver, sem a KC nem jobb nálunk.
Nem Palmert hibáztatom, a D egy rakás szar volt a második félidőben, egy megnyert meccset sikerült elveszíteniük.

“They have been running the same thing since they put (Tebow) in there,” Kelly said. “They’re running that college (stuff), that zone (stuff). Read it, quarterback going to hold it. Man, we practiced that (stuff) all week. It’s not like they came out there with some new package or scheme. We ain’t seen nothing we ain’t been seeing. First half, we got off the field. Second half, we spit the bit out.” - itt a lényeg.
És amíg nem tudunk kivédekezni egy ilyen egyszerű támadójátékot - mert nem volt túlbonyolítva a denveri playcalling - addig nem is számíthatunk semmi jóra.
Csütörtökön kikapunk (ne legyen igazam).

Azért ezt megmosolyogtam:
“Field goals? Limited,” Janikowski said of his range. “Fifth six or 57 (yards), if you could call that limited. So, we had a good distance.”BMG
Értem amit mondasz, de ezt a meccset csak a D bukta el...az OL büntikkel együtt hozta az O azt a mennyiségű pontot amivel egy ennyire egyszerű O-t fogni kellett volna...Kelly is pofázik, de büntin kívül mással nem vétette magát észre...offseasonban D oldalon komoly átalakítás kell sztem...kezdve a DC poszttal...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm a válaszokat!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha JC nem töri össze magát, most 6-2-vel vezetnénk a csoportot...BMG
Ennek nem sok értelme van BMG. Azért JC nem volt elit QB és pl ez a meccs kurvára nem Palmeren és az On ment el...ezt a D bukta el, de nagyon...Rolni
Csak Campbellel már egy összeszokott rendszer volt, CP-el még nem az. Több zászlót dobtak az OL-ra tegnap, mint eddig ebben a szezonban...
Palmer jobb QB, de JC másfél évnyi itteni tapasztalatával hoztuk volna az elmúlt két meccset, mert szerintem sem a Denver, sem a KC nem jobb nálunk.
Nem Palmert hibáztatom, a D egy rakás szar volt a második félidőben, egy megnyert meccset sikerült elveszíteniük.

“They have been running the same thing since they put (Tebow) in there,” Kelly said. “They’re running that college (stuff), that zone (stuff). Read it, quarterback going to hold it. Man, we practiced that (stuff) all week. It’s not like they came out there with some new package or scheme. We ain’t seen nothing we ain’t been seeing. First half, we got off the field. Second half, we spit the bit out.” - itt a lényeg.
És amíg nem tudunk kivédekezni egy ilyen egyszerű támadójátékot - mert nem volt túlbonyolítva a denveri playcalling - addig nem is számíthatunk semmi jóra.
Csütörtökön kikapunk (ne legyen igazam).

Azért ezt megmosolyogtam:
“Field goals? Limited,” Janikowski said of his range. “Fifth six or 57 (yards), if you could call that limited. So, we had a good distance.”