Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ennek ellenére azért Hue is kiakadt a bíráskodás ellen. Szóval van abban valami amit írtam.
Legjobb példa erre, hogy Allenre nem dobtak zászlót amikor utólag ugrott a QB-ra de Bryantre viszont igen. Gyakorlatilag ugyanaz a szituáció volt, sőt inkább azt mondom hogy Bryantnek még be kellett segíteni, mert menni akart tovább a futó. Tehát nem szükségtelen volt a durvaság. Erről ennyit.Bruce
Akkor ez egy eset. Ez lenne az érv? Rendben, elfogadom, ha mondasz egy csapatot, akik ellen egyet nem tévedtek a bírók.
Arról nem beszélve, hogy a sok penaltyn nem sokat változtat, ha nekik azt befújják Allenre.

Mindenesetre nem egy esetről beszélünk, nem is egy meccsről. Nehogy azt akard ezzel mondani, hogy 2003 óta (és nem néztem meg előtte, lehet szintén rossz az eredmény ettől, de 2003 óta borzalmas, ez tény, leírtam) minden meccsen, minden bíró csak a Raiders ellen elfogult, és midnenki más szeretnek.
Ez nyilván nem lehet igaz. Mégis folyamatos a rengeteg penalty. Ezt nem lehet a bírókra fogni sztem. Ilyen összeesküvés a világon nincs.

Az meg hogy Hue kiakadt az gyenge érv, már ne haragudj. Mutass egy vezetőedzőt, aki nem akad ki a csapata ellen dobott zászlók felénél.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az egyértelmű personal faultokat nézzük csak, akkor is nektek lenne a legtöbb büntetésestek. Ha pályán kívül megütöd az irányítót, mit csináljon a bíró? Sisakrácsnál lerántod, mit csináljon a bíró?Black_Adder
Jóvan má, nem az ellen ágálok elhiheted. Az olyanok ellen, ami más játékosoknál nem befújandó, de ha Raiders játékosról van szó, akkor befújják. Nem kell hülyének nézni!

Az meg hogy sok szabálytalanságunk van még nem is lenne baj, de mondom, az a problémám, hogy néha már csak azért is bedobják...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Az egyértelmű personal faultokat nézzük csak, akkor is nektek lenne a legtöbb büntetésestek. Ha pályán kívül megütöd az irányítót, mit csináljon a bíró? Sisakrácsnál lerántod, mit csináljon a bíró?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ennek ellenére azért Hue is kiakadt a bíráskodás ellen. Szóval van abban valami amit írtam.
Legjobb példa erre, hogy Allenre nem dobtak zászlót amikor utólag ugrott a QB-ra de Bryantre viszont igen. Gyakorlatilag ugyanaz a szituáció volt, sőt inkább azt mondom hogy Bryantnek még be kellett segíteni, mert menni akart tovább a futó. Tehát nem szükségtelen volt a durvaság. Erről ennyit.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Amúgy nem tudom ezeket a bírói ítéleteket sem hová tenni. Mert elég durván benne lehet az is, hogy ugye mi vagyunk toronymagasan a legbüntetettebb csapat és így már olyanra is bedobják, ami határeset, vagy pedig valóban ilyen faszfejek játszanak itt, hogy még utána is odaütnek, amikor már teljesen fölösleges. Valahol a kettő között van az igazság, csak érdekelne, hogy a bírók mennyire vannak befolyásolva ilyenkor a korábbi büntetések miatt.Bruce
De hát Bruce láttad a meccset. Nem dobálnak összevissza. Mind jogos büntetés, egy-két kivétellel, annyit meg kap a többi csapat is. Például Curry megint minek ütközik le olyan támadót, aki már meg van állítva.

A fejcsóválás nem elég. Meccsek mehetnek el ma már ezen. Ez nem a '70es évek, mások a szabályok, fel kell fogni, nem duzzogni, hogy "de jó volna, ha az ellenfél nem, de mi hadd szabálytalankodhassunk". Nem lehet, meg kell érteni. Nem másokkal baszol ki, ha nem tudod felfogni ezt.

Idióta valaki a Raidersben, aki azt hiszi ez jó. Amikor anno McClain is azt a bunkó és teljesen hasztalan földhözvágást csinálta, akkor nem kellene megdicsérni. Nálunk Haley egy ilyen után leüvöltötte volna haját. És ahogy Shaun Smith, aki semmiből nem értett, repült, hiába volt jó. Nézd meg, hogy minden penalty után Haley lehívja az embert és üvölt vele. csökkentik a playszámát is, ha indokolt. Houston is elkezdett keménykedni amint starter lett, elszállt magától. Vissza is ment back upnak. lett is szerényebb azonnal. Nem is kapunk róla büntiket.

Kivéve ha ezt kell tenni. Egy safetynek amikor a TD és a penalty a lehetősége, akkor meg kell állítani mindenáron a támadót. Lewist meg is dicsérte Haley nem egyszer ilyenért. És ez igaz lehet egy holdingra is, vagy befújják vagy nem, de nem hagyhatod, hogy vak oldalról teljes sebességből telibeverjék az irányítót. Legalább le kell lassítani, bármi áron. Ellenben ami itt folyik, hogy egy teljesen szar dobás, amihez a WRnek köze nincs, ott minek kell megrángatni a mezét?? Amikor el sem kapta a labdát, akkor minek odaütni? Földön fekvő támadóra egy harmadiknak is ráugrani? Pályán kívül került embert leütközni?? Ez mind fegyelmezetlenség, figyelmetlenség. Nem kell hagyni. Ha nem képes Hue elég keménységre vegyen fel egy őrmestert maga alá, a seregben is ezt csinálják, nem kell neki ezzel foglalkozni. Ő a tábornok, van más dolga, megértem. De ez így tartom, hogy komoly hátrány a csapatnak, hogy 3rd&long levédekezik és automatikus first down a vége.

Most megnéztem. És 2003ban is utolsó volt az Oakland. Egy évben volt azóta középmezőnyben (2004ben 17.). És 2009ben 27. hely már jónak számít. De egyébként 29. vagy rosszabb helyen. Ötször utolsó. Tavaly és idén nagy "előnnyel" fix legtöbb penalty.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Bünti témában sztem annyi van amúgy, h minden játékvezető tudja, h miénk a legtöbb bünti évek óta...ezáltal el vagyunk könyvelve "dirty team"nek és igyekeznek rögtön büntetni, nehogy belelendüljenek ezek az "állatok"...amúgy sajnos a legtöbb büntink jogos...1-2 esetben érzem azt, h nem dobnák be mindenkinek...csapatnak kell változtatnia ezen nincs mese...


Amúgy nem beszéltünk érdemben a meccsről:

CP elég jól kezdi érezni a csapatot...
Bush remek futó...nagyon kiváncsi leszek mi lesz a sorsa szezon után...egyik felem azt mondja, h megérdemli, h máshol kezdő legyen, másik azt, h hozzuk vissza, mert kell. Franchise tag nagyon drága lenne a 2. számú futónkra, még akkor is ha DMC nem tud egy szezont végigtolni...ideális az lenne, ha tag-elnénk és jönne rá trade partner 😊
OL elfogadható volt...középen Cooper nem bírt többször Williamssel, de azért ez nem a világ vége...Wiz remek C lenne...kérdés jövőre mi lesz LG vagy C?? Heyer sztem rendben volt LG poszton, úgyhogy lehet ő lesz aki miatt Wiz mehet Cbe??
Veldheer nagyon jó volt sztem. 1 holding volt róla, de sztem 0 sack...Allent nagyon szépen tartotta...jövőhéten jön Peppers, de lassan igazán jó LT lesz belőle...
Reece nagy fegyver...meg kell tartani
D oldalon fal rendben volt többnyire, bár Petersont az elején nem nagyon tudták fogni...végig marad más lett volna a helyzet...
Branch nagyon jól játszik idén...a tavalyi gyengébb évből remekül állt fel...őt is meg kell tartani
Routt-DVD-Lito egész pofás trio lehet...jövőre Chekwa-val még rendben is lehet a sec 😊
STben volt 1-2 szép játék, ütközés.

Jövő héten nagy lehetőség, h Cutler kidőlt!
Van egy erős D és egy jó run game(bár utóbbi pár meccsen eltűnt), szóval nem lesz egyszerű meccs, de a lehetőség adott.
Kell rajtuk futni, illetve 8 emberrel boxban figyelni Fortét...nyerjenek a csere QBval ha tudnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy nem tudom ezeket a bírói ítéleteket sem hová tenni. Mert elég durván benne lehet az is, hogy ugye mi vagyunk toronymagasan a legbüntetettebb csapat és így már olyanra is bedobják, ami határeset, vagy pedig valóban ilyen faszfejek játszanak itt, hogy még utána is odaütnek, amikor már teljesen fölösleges. Valahol a kettő között van az igazság, csak érdekelne, hogy a bírók mennyire vannak befolyásolva ilyenkor a korábbi büntetések miatt.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Cutler ujjtörése kicsit emeli az esélyeinket, bár nem ismerem Hanie-t, de ő még sokat nem játszott, szóval valszeg a futójáték lesz a domináns.

Az a baj, hogy kurvára domináns a védelmük, fogják az INTeket is és futás ellen durván jók. A Chargers ellen passzban azért sikerült majdnem 300 yardot kapni, de nekünk pont a futás tartja életben a dolgokat.

Ha minden jól megy akkor visszatérhetnek a sérültek (DMC és Ford) és Seymour is egészségesebb lehet, ha megint pihentetik a héten. Azt olvastam, hogy hamstring injuryja lett Mossnak is, ami kurvára nem kellett volna, mert már kezd a falunk egy kicsit szétesni. Seymour, Moss sérült, Scottnak nem sikerült visszanyernie a formáját. Shaughnessy IR. Maradt Houston, Kelly, Henderson, Bryant. Lehetséges hogy többet látjuk majd Wimbley-t DE-ben.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy lett 27 pontunk, hogy az elején nyomott egy FG-t Jano, aztán meg jött a 3 TD még a félidő előtt. Aztán meg a 3. negyed végén amikor Kelly INT-je volt, utána nem bírtunk TD-t csinálni, barnes false startja miatt. Így csak egy rövid FG-re futotta.

A negyedikben volt a kimaradt FG.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az utolsó negyedtől eltekintve egész jó meccs volt.
Érdekes, hogy 4. negyedben pontot utoljára a Houston ellen szereztünk.
Ezen nem ártana változtatni, meg azon sem, hogy 20 pontos előnyöket csak úgy veszni hagyunk...
Pedig Peterson csak 2-szer futott...
Még mindig nem értem, hogy lett 27 pontunk, Janikowski nem kihagyott egy FG-t?
Veldheer az egy holdingtól eltekintve kurva jó volt, Allennek mindössze 2 tackle-je lett...
Busht tényleg meg kéne tartani valahogy.

A sok büntetés engem nem zavarna, ha lenne mellé megfelelő teljesítmény - a hetvenes években az egyik legeredményesebb csapat voltunk, pedig szerte-szét büntették a defense-t. Most hiányzik a megfelelő offense támogatás.
Tényleg kezd puhulni az NFL, amikre tegnap unneccessary roughnesseket dobtak... tiszta vicc...

Cutlernek eltört az ujja, ez javíthatja az esélyeinket vasárnapra. Legalább nem passzolnak szét, csak szétfutnak minket...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Good news on wide receiver Darrius Heyward-Bey.

The Raiders announced on their Twitter account that Heyward-Bey was on the team flight and coming home with the team.

If injuries to his head and neck were extremely serious, he wouldn’t have been cleared to fly.Bruce
Ez most a lenyeg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Good news on wide receiver Darrius Heyward-Bey.

The Raiders announced on their Twitter account that Heyward-Bey was on the team flight and coming home with the team.

If injuries to his head and neck were extremely serious, he wouldn’t have been cleared to fly.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Palmer mindenesetre most először úgy játszott, amiért igazolták, hogy miképp játsszon. DHBről egyelőre semmi konkrét nincs, de nem nézett ki jól.
A 3 pickből Routt amit fogott és beleállt a vonalon, az óriási volt! Giordano se rossz, bár az pocsék dobás volt. Kellynek mákja volt, ott inkább a PDt ütő Sheppard volt sztem a kulcs.

Mindent összevetve a hullámzó teljesítményt és a nagyjából minden tekintetben liga első penalty áradatot kellene kiküszöbölni a tartós sikerhez. Most is jó volt a bírói munkásság pedig. Egyet néztek be csúnyán, a többi elfogadható volt, többsége meg sem kérdőjelezhető.

A lényeg a csoportelsőség. Főleg, hogy mindjárt veszít a Bolts menetrendszerűen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sztem a D nem volt szar! Absolute de nem volt szar! Persze voltak hibák, de 1más után 4szer ráfújni a D-re?????? Itt a bírók sztem öhöm öhöm...
Most az O volt telibebaszva úgy ahogy van! Második félidőben 3 pontot szerezni? Amúgy valaki tud szerezni 1 statot, hogy az első félidőben hány pontot engedtünk átlagban? (én nem tok oldalakat hozzá csak azért) Szerintem ebben nem vagyunk rosszak! nagyon nem! De! A második félidőt valamelyik csapategység mindig benézi... Amíg ez nem lesz okkéj addig nem lesz hosszútávú reményünk a playoffban, már ah bejutunk...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként csak én érzem úgy, hogy a második félidőre az O playcalling szar volt? Lehet áthívogatja a playeket Palmer és ezért volt ideges végig Hue?

Mindenesetre a félidei elemzéseink nagyon szarok, mert egyszerűen nem tudunk váltani def-ben, illetve ha váltunk is, akkor csak szarabbak leszünk. Mondjuk az tény, hogy a def nem volt olyan fos, csak a sok büntetés miatt nehéz helyzetbe kerültek és sokat is voltak fenn a pályán a második félidőben.

Mindegy, tényleg csak az a fontos hogy behúztuk. De most egy sokkal nehezebb meccs következik és ilyen játékkal nem leszünk sehol.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na a remek 1. félidő után sikerült egy igen gyökér 2. félidőt játszani...

Főleg D oldalon voltunk megint hülyék...iszonyat mennyiségű bünti volt megint...saját magunknak nehezítettük meg a meccset...

A lényeg a W és a csoportelsőség!!

DHB remélem hamar összekapja magát és 100%os lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha Jared megfogja AllentBMG
Jared kontra Jared. 😀Bazzani
Most veszem észre, tényleg ugyanaz a keresztnevük 😂
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Jared megfogja AllentBMG
Jared kontra Jared. 😀

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Amúgy egy kurva szó sem esett még a Vikings elleni meccsről!!!


Veszélyes csapat az...Ha AP-t nem tudjuk fogni akkor nagyon komoly gondunk lesz...ha őt tudjuk tartani akkor azért Pondert nyomással sztem meg lehet zavarni...a jó féle D kellene ma is 😊

Másik oldalon bízom Bushban és az OLben...fontos lenne, h menjen a futás, bár jó run D ellen megyünk, de nem szabad feladni sztem...Veldheer Allen párharc érdekes lesz...CPtől remélhetőleg "costly turn over"-t nem látunk majd, hanem csak szép hosszú passzokat Moore és DHB irányába...ez a sec ellen van keresni valónk ugyanis...

Go Raiders!!Rolni
Egyetértek! A D-n és Veldheeren múlik a dolog.
Ha Jared megfogja Allent, máshonnan nemigen jöhet nyomás, Palmer nyugodtan passzolhat az állítólag szar minnesotai secondary ellen. Megtámogatva Bush futásaival az O jó lehet.
D oldalon egyértelműen a futást kell megfogni, Ponder mégiscsak rookie, egymaga szerintem nem fogja megnyerni a meccset. A félidei váltás lesz érdekes...
Szerintem mi vagyunk az esélyesebbek.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Amúgy egy kurva szó sem esett még a Vikings elleni meccsről!!!


Veszélyes csapat az...Ha AP-t nem tudjuk fogni akkor nagyon komoly gondunk lesz...ha őt tudjuk tartani akkor azért Pondert nyomással sztem meg lehet zavarni...a jó féle D kellene ma is 😊

Másik oldalon bízom Bushban és az OLben...fontos lenne, h menjen a futás, bár jó run D ellen megyünk, de nem szabad feladni sztem...Veldheer Allen párharc érdekes lesz...CPtől remélhetőleg "costly turn over"-t nem látunk majd, hanem csak szép hosszú passzokat Moore és DHB irányába...ez a sec ellen van keresni valónk ugyanis...

Go Raiders!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Meddig kell kinn lenni ennek az aláírásodnak?Bruce
Ma éjfélkor végre levehetem...illetve sztem a meccs után már úgy vonulok nyugovóra...főleg ha nyerünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem vagyok benne biztos, de vasárnap éjfélig, azt hiszem 😛
Azóta fogadtam egy Jets szurkoló barátommal, jön is egy pizzával 😛 Köszönöm Broncos! 😀JC6
Lassan meggazdagszunk ....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok benne biztos, de vasárnap éjfélig, azt hiszem 😛
Azóta fogadtam egy Jets szurkoló barátommal, jön is egy pizzával 😛 Köszönöm Broncos! 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Meddig kell kinn lenni ennek az aláírásodnak?Bruce
Azt hiszem holnap estig, max hétfő 😀aztec
Megtarthatja tovább is ha tetszik neki 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Meddig kell kinn lenni ennek az aláírásodnak?Bruce
Azt hiszem holnap estig, max hétfő 😀

A Jégember győz, nem beszél.