Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na rotoworld FA listája alapján a HC és konkrét tervek (3-4, WCO) ismerete nélkül nekiugrok egy ki FA elemzésnek.
(ha vhol benn felejtettem angol részeket, sorry, de kintre írt posztomat fordítottam vissza)


QB:
CP lesz vszeg a kezdő, de kell mögé back up.
Nem tetszik a felhozatal, így JC megtartása jó lenne, ha túl sokat kér vagy el akar menni Drew Stanton pl szóba jöhet talán, bár nem olyan lenne aki CPt megszorongathatná...

wild-card: Flynn nálunk landol egy CP trade-el egyetemben. Vmelyik capben dúskáló QBneedes csapat ad érte egy 2. vagy 3. kört.

RB:
Kedvelem Bust, de nem szabad túlfizetni. Ha máshol kezdő helyet, pénzt kap úgyis megy sztem. Van egész sok értelmes RB idén piacon...
Jason Snelling simán jó megoldás lehetne

wild-card: Mike Tolbert érkezik, mert SD Hesterre koncentrál. A FB wild-card optionnel együtt lesz értelmes a lépés.

FB:
Reece RFA így tenderrel könnyen megoldható, h maradjon. Ha azonban értékesíteni szeretnénk az is könnyen megoldható egy megfelelő tenderrel.

wild-card: Reece olyan tendert kap amivel vki tradel érte, végülis komoly fegyverről van szó, mi pedig ahogy írtam RB WCnél idehozzuk Tolbertet. Tolbert lenne short yard RB és futó, elkapó FB, míg Tonga marad lead blocker.


WR:
T.J. sztem kuka lesz. Chaz marha olcsón maradhat, de az a gyanúm, h elengejük és majd UDFA, késői draft lesz az 5. WR posztunk tulaja.
Ha mégis FAt kéne mondani. A Bengals fizeti A.J.-t és 2 FAje is lesz. Simpsont tartják meg sztem, így Caldwell elérhető.

wild-card: QB posztra meghoztuk Flynnt és beszerezzük az egyetemi társát Doucet-et mellé.

TE:
4 TE van rosteren és szerződéssel, így 0 aktivitás várható. Gordonnak sztem kinéz a cut.

wild-card: Boss kuka, aktivitás így sincs, ugyanis Ausberry lesz az új rendszerben a mi Finley 2.0nk.

OL:
Samsont és Heyer visszavárom 2-3 éves solid dealekkel. Interior depth fontos és mindkettő kezdeni is tud.
Barnes maradhat olcsón 1 max 2 évet, de Joe-t szívesebben látnám már RT poszton.
Chilo Rachal lehet opció RG posztra. 25 éves SFben idén leültették asszem, de Cooper helyett\előtt upgrade lehetne.
Jeremy Zuttah másik érdekes fiatal aki G és C poszton is bevethető, így Samson lelépése esetén nőhet az esélye.
James Lee RT back up posztra jöhet ha Barnes lelép...

wild card: Karem McKenzie érkezik RTnek, a neve miatt és Barksdale bekerül RGnek.

DLa:
Első verzió a 3-4. Fő need itt az NT.
Aubrayo Franklin mint egy stop gap jöhetne sztem. Utána két fiatalabb srác van aki érdekes lehet. Pat Sims bár 4-3 srác, de méretei alapján jó lehet 3-4be is. Brandon McKinney Raven csere Cody mögött. Itt kiléphetne kezdőnek alacsony pénzért, erős rotációval 😊 Bryant RFA lesz, és sztem 3-4, 4-3 esetén is hasznos lenne. Ha vki nagyon érdeklődik és a relatív magasabb 2.,3. körös picket megadja érte az jó üzlet lehetne.

wild-card: Fins vált 4-3ra az új HCvel és Paul Soliai lelép, hogy a mi NTnk legyen. Azért ez kicsit drága buli lenne, tehát a Hendo és Seymour elküldés így sanszos lenne...

DLb:
4-3as verzó
Pat Sims az aki érdekelne ebben a verzióban fiatal, erős NT aki leválthatná Hendo-t.

wild-card: Cliff Avril érkezik RDE posztra, Nessy vált LDE posztra Houston megy a belső rotációba, így egy high-pressure DL alakul ki ami, bár futás ellen továbbra sem acélos, sokat javíthatna a pass Dn a nyomással.

LBa:
3-4.
Bár McClain, Curry, Goethel miatt nem várok nagy ILB mozgást, de ha mégis akkor Jameel McClain jó pick up lehetne.
OLB posztra Scott, Groves és Moss(bár Denverben nem ment neki) visszajöhetne.
Matt nagyon kérdéses sámomra OLB poszton, így inkább tradet próbálnék vele egy 4-3s csapattal. Mondjuk Atlanta ahol kis fizetése és a jó 4-3DE tudása is jól jönne.

wild-card: Matt trade után meglepiként mégis érkezik FAről Anthony Spencer mint relatíve nagyobb név.

LBb:
4-3.
E.J. Henderson jön segítni, back upolni McClaint. OLB posztok maradnak.

wild-card: Dan Conor vagy Jo-Lonn Dunbar érkezik, h megszorongassa McClaint.

CB:
CJ és Lito elsétál, így Routt, DVD és Chekwa marad CB. Két ember legalább kéne...Marcus Trufant állítólag nem várható vissza Seattlebe...under the radar lépés lehetne Curry majd segít recruitolni 😊
Aaron Ross vagy Terrell Thomas elhozható lehet NYból...

wild-card: Routt valós, nagy restructuret hajt végre, így lesz hely top CBt hozni. Brent Grimmes jön is.


S:
Huff sztem marad FS. Mondta, h nem érzi azt, h megérdemelte volna ezévi fizuját, ezt egy kis átalakítással be is bizonyíthatja. Back upja maradhat Matt Giordano, mert sztem cserének jó ő. Jarrett Bush érkezése azért merülhet fel, mert CB-t is tud játszani és ST playa is, meg ugye GB kötődés.
SS poszton sztem Tyvon kellene, hiszen nincs helyére belső megoldás és nincs FAn jobb, nincs draft. Mitchell marad csere.
HIram és Boyd kuka.

ST:
K&P adott, returner meg UDFAból lesz, nincs mozgás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Akkor rövid távon nem lesz nagy előrelépés szerintem...

Igaz csak két ember, de eddig csak az O oldaláról küldtek el.
Arra azért kíváncsi lennék mi alapján dönt Reggie.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Új staff lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azt már tényleg nem értem, hogy Lalt miért kellett elküldeni.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The New York Jets hired Sanjay Lal to be their wide receivers coach, according to a report from NewYorkJets.com. Lal held that position with the Raiders the past five seasons.
Lal was well liked by the receivers he coached during his tenure in Oakland. He is credited with getting up to speed Jacoby Ford and Denarius Moore right away, as well as for the breakout season enjoyed by Darrius Heyward-Bey this season after two subpar seasons.
Lal, 42, could not be reached for comment. Interestingly, he still is listed on the Raiders website.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
jóvan már na, azt kell nézni, kit hasonlítanak kihez azt kész. Nem kell sértődni rajta! 😊
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Haver üzente nekem:
Nézek vmi sorozatot, két tag koccintani készül....az egyik: "Igyunk kim dzsong il-re" mire a másik: "korea Al Davis-ére"

Nem tudja valaki melyik sorozat lehet (span nem tudott rá választ adni)? Csak mert a szereplőnek a segglyukán keresztül tépném ki a gerincét és azzal ütném agyon! :rolleyes:TST
Mielőtt elindulnál vazelint venni. Al papához hasonlították Kim-et, tehát Al papa a minta, s a két ember közötti hasonlóság, hogy mindketten halálukig vezették a saját birodalmukat.
Ahogy Adder írta, ha fordítva írták volna meg (Al Davis a Raiders Kim-je), akkor tartanák diktátornak Al papát is.tomi-tomi
Most ne kezdjük már el ezt... Hihetetlen! Biztos lehetsz benne, hogy a realitás kökemény talaját, egy percig el nem hagyván irtam meg az előző hsz-emet! :/
(A 2 "birodalom" és annak sikeressége közt azért volt és van különbség.)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Haver üzente nekem:
Nézek vmi sorozatot, két tag koccintani készül....az egyik: "Igyunk kim dzsong il-re" mire a másik: "korea Al Davis-ére"

Nem tudja valaki melyik sorozat lehet (span nem tudott rá választ adni)? Csak mert a szereplőnek a segglyukán keresztül tépném ki a gerincét és azzal ütném agyon! :rolleyes:TST
Mielőtt elindulnál vazelint venni. Al papához hasonlították Kim-et, tehát Al papa a minta, s a két ember közötti hasonlóság, hogy mindketten halálukig vezették a saját birodalmukat.
Ahogy Adder írta, ha fordítva írták volna meg (Al Davis a Raiders Kim-je), akkor tartanák diktátornak Al papát is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Haver üzente nekem:
Nézek vmi sorozatot, két tag koccintani készül....az egyik: "Igyunk kim dzsong il-re" mire a másik: "korea Al Davis-ére"

Nem tudja valaki melyik sorozat lehet (span nem tudott rá választ adni)? Csak mert a szereplőnek a segglyukán keresztül tépném ki a gerincét és azzal ütném agyon! :rolleyes:TST
Szvsz a forgatókönyvíró a hibás.
Amúgy még mindig jobb, mintha Al Davisre mondták volna, h USA kim dzsong il-je...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Haver üzente nekem:
Nézek vmi sorozatot, két tag koccintani készül....az egyik: "Igyunk kim dzsong il-re" mire a másik: "korea Al Davis-ére"

Nem tudja valaki melyik sorozat lehet (span nem tudott rá választ adni)? Csak mert a szereplőnek a segglyukán keresztül tépném ki a gerincét és azzal ütném agyon! :rolleyes:
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
felmerült Capers neve, mint HC. ő mint DC nagyon jó, de HC-ként 2x is megbukott, 48-80 a mérlege. akkor már azt mondanám, hogy Moss legyen a head coach...deyell
Én is jobban örülnék Mossnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
felmerült Capers neve, mint HC. ő mint DC nagyon jó, de HC-ként 2x is megbukott, 48-80 a mérlege. akkor már azt mondanám, hogy Moss legyen a head coach...

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Kinn mindenről megy az észosztás...
1 érdekes gondolat viszont megfogott...Terrell Pryor

Mi lesz vele?
Látnak benne fantáziát QB poszton, marad CP 1-2 évet és P-t felnövesztik a QB feladathoz?
Back up QBnyi fantáziát látnak és jön fiatal QB elé?
Elkezdik átképezni TE/WR szerű fegyverré?
Simán elküldik?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Igen erről már volt szó korábban, hogy amire átállunk normálisan, addigra Seymour már nem lesz. Kelly talán még igen. De ugye ha már úgyis átépítünk mindent, akkor Seymourt most lehet elküldeni, mert 15 millát keres jövőre is. Kelly is elég nagy pénzt vág zsebre. Szóval rendesen tisztogatni kell, mese nincs.Bruce
Igen, bár a tisztogatást is ésszel lehet csak csinálni a cap helyzet miatt. Seymour mondjuk cap szempontból megtakarítás lenne egy trade vagy cut esetén, de pont ő aki pl nagyon hasznos lehet a 3-4 beindításához...nem könnyű kérdés ez sem...Rolni
Ha már nagytakarítanak akkor nagyobb súllyal lesz a latban a fizuja, 3-4be DE-nek Houston, Bryant, esetleg kis alakformálás után Kelly, Nessy jó lehetBarb
A hangsúly azon van, h jó lehet.
Kelly 4-3 de, ut volt már 3-4ben sztem sose tolta és nem gyerek már ki tudja, h megy neki a váltás.
Houston és Bryant OK, de a kérdés, h back up vagy kezdő szint.
Matt inkább OLB lenne 3-4ben sztem, de kérdéses,h milyen...bár DE is lehet ki tudja
sok itt a kérdés azért...



Azért nem kell itt a csapatnál akkora embermozgásokat csinálni, ha át akarunk állni 3-4-re. Az O nagyjából rendben van (az O falba azért kellene legalább 1 ember), a D-nél meg a front 7-t alakítani nem akkora abrakadabra! Kell 1 NT azt köbö heló! Meg valami éppkézláb CB (bár ez a kijelnetésem nem tudom mennyire állja meg a helyét még magammal szemben sem, mert Chekwa csinált szép dolgokat és Lito sem volt fogalmatlan azért) Csak ugye attól függ mennyire lesz gyors maga a tanulási folyamat! Az eddig játékból ítélve pedig sok eszük nincs a védőinknek, úgyhogy inkább ettől tartok! Kéne adni még nekik egy kis agyt és akk minden okké! 😉TST
Azért nem csak NT kellene.
DE poszt is kérdéses, fent vázoltam.
OLB poszton csere lehetne bőven, de Wimbley az egyetlen aki tuti lehetne kezdő, kérdés utána, h milyen...
ILB poszton Ro OK sztem, de Curry pl kérdéses azért. Goethel elvileg OK lehet back upnak, de sérült mindig és így is kevés a depth...
És ahogy írod a váltás azért nem hipp hopp akkor sem ha kb rendben van az állomány...
A Texans féle 1 short offseason nagyon ritka és lényegesen jobban álltak emberanyaggal mint mi és volt draftjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért nem kell itt a csapatnál akkora embermozgásokat csinálni, ha át akarunk állni 3-4-re. Az O nagyjából rendben van (az O falba azért kellene legalább 1 ember), a D-nél meg a front 7-t alakítani nem akkora abrakadabra! Kell 1 NT azt köbö heló! Meg valami éppkézláb CB (bár ez a kijelnetésem nem tudom mennyire állja meg a helyét még magammal szemben sem, mert Chekwa csinált szép dolgokat és Lito sem volt fogalmatlan azért) Csak ugye attól függ mennyire lesz gyors maga a tanulási folyamat! Az eddig játékból ítélve pedig sok eszük nincs a védőinknek, úgyhogy inkább ettől tartok! Kéne adni még nekik egy kis agyt és akk minden okké! 😉
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Igen erről már volt szó korábban, hogy amire átállunk normálisan, addigra Seymour már nem lesz. Kelly talán még igen. De ugye ha már úgyis átépítünk mindent, akkor Seymourt most lehet elküldeni, mert 15 millát keres jövőre is. Kelly is elég nagy pénzt vág zsebre. Szóval rendesen tisztogatni kell, mese nincs.Bruce
Igen, bár a tisztogatást is ésszel lehet csak csinálni a cap helyzet miatt. Seymour mondjuk cap szempontból megtakarítás lenne egy trade vagy cut esetén, de pont ő aki pl nagyon hasznos lehet a 3-4 beindításához...nem könnyű kérdés ez sem...Rolni
Ha már nagytakarítanak akkor nagyobb súllyal lesz a latban a fizuja, 3-4be DE-nek Houston, Bryant, esetleg kis alakformálás után Kelly, Nessy jó lehet


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Igen erről már volt szó korábban, hogy amire átállunk normálisan, addigra Seymour már nem lesz. Kelly talán még igen. De ugye ha már úgyis átépítünk mindent, akkor Seymourt most lehet elküldeni, mert 15 millát keres jövőre is. Kelly is elég nagy pénzt vág zsebre. Szóval rendesen tisztogatni kell, mese nincs.Bruce
Igen, bár a tisztogatást is ésszel lehet csak csinálni a cap helyzet miatt. Seymour mondjuk cap szempontból megtakarítás lenne egy trade vagy cut esetén, de pont ő aki pl nagyon hasznos lehet a 3-4 beindításához...nem könnyű kérdés ez sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen erről már volt szó korábban, hogy amire átállunk normálisan, addigra Seymour már nem lesz. Kelly talán még igen. De ugye ha már úgyis átépítünk mindent, akkor Seymourt most lehet elküldeni, mert 15 millát keres jövőre is. Kelly is elég nagy pénzt vág zsebre. Szóval rendesen tisztogatni kell, mese nincs.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Amugy mivel hosszutavra eputkezunk, Mark turelmet hirdetett ha vmikor most lehet 3-4re valtani sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem tudom volt-e már.

New Raiders GM Reggie McKenzie indicated at Wednesday's introductory presser that the team will likely move to a 3-4 defense.
"That's what I'm familiar with," said McKenzie, who came from Green Bay. McKenzie has yet to select a head coach, but his choice figures to have a 3-4 background. Current Raiders who've played in the scheme before include DL Richard Seymour (Patriots), OLB Kamerion Wimbley (Browns), and ILB Rolando McClain (Alabama). DT Tommy Kelly and OLB Aaron Curry may be tougher fits.Delonso_
Wimbley nem volt nagy ász 3-4-ben. A rookie szezonját leszámítva.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudom volt-e már.

New Raiders GM Reggie McKenzie indicated at Wednesday's introductory presser that the team will likely move to a 3-4 defense.
"That's what I'm familiar with," said McKenzie, who came from Green Bay. McKenzie has yet to select a head coach, but his choice figures to have a 3-4 background. Current Raiders who've played in the scheme before include DL Richard Seymour (Patriots), OLB Kamerion Wimbley (Browns), and ILB Rolando McClain (Alabama). DT Tommy Kelly and OLB Aaron Curry may be tougher fits.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Egy erdekes dolog jutott eszembe.
Tavaly jatekosok reszerol volt Cable elkuldesekor nagy nem ertes, beszolas most vuszont semmi.
Lehet tenyleg nem volt veluk joba, elvesztette oket?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Willie Brown kb. 2 éve visszavonult 😀 Őt nem lehet elküldeni!
Amúgy milyen feladatkört takar a "squad development" pozíció?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Emberek, nagyon fordulatos már a offseasonötök eleje. Bízom benne, hogy jól jártok, és remélem (nem bántva CP-t), hogy a korábban leírt Flynn szerződés is létrejöhet...
Szvsz Perry és Clements is nagyon jó coordinatorokká válhatnak rövid időn belül, együtt fejlődve a csapattal.
Csak egy kérés maradt: ha lehet, ne raboljatok le minket teljesen!!! 😀 😉Gergőbácsi
Mi számít teljes lerablásnak 😊 ?
Moss, Perry, Clements? 😊

Amúgy ha esetleg megtörténne akkor Flynn érkezését csak akkor tudom majd pozitívan értékelni, ha Clements vagy Philbin is itt lesz és épít egy GB rendszerű O-t hozzá, mellé.

CP szerződése bár 4 év 43M, elvileg 2012ben van már "csak" 5M garantált összege, így mozdítható sztem, de necces lenne...Rolni
Igen, Moss, Perry és Clements 😊 Szerencsétlen Philbin lenne a hab a tortán...
Nem tudom, hogy a GB mennyire klasszikus WCO, de természetesen az általad leírtak alapján gondoltam Flynn érkezését.
Lehet hogy egy jó kapcsolat lesz itt? Anno Hasselbeck Seattle-be tradejének és a Seahox - viszonylagos - sikerének TT is lehetett az oka, aki előtte a Seattle VP-je volt, felelősen a scoutingért és a draftért.
Meg mintha az előbb olvastam volna, hogy Ron Wolffal is konzutált? Nagy riszpektje van az öregnek GB-ben.Gergőbácsi
Ron Wolf és John Madden ajánlották Reggiet.

A GB staff 2 ilyen sikeres év után(főleg ha PO menetelés is lesz) törvényszerűen elindul a szétkapkodás útján...és akkor már miért ne egy barát (McKenzie) rabolja el egybe egy jó részét 😊


Amúgy állítólag Waufle Huetól kapott csöndben egy assistant HC kinevezést...kíváncsi leszek ki marad a mostani staffból...

Új HC helyében az OL staffot mindenképpen megtartanám. RB és WR coach is rendben van sztem, de itt nem aggódok akkor se, ha lelépnek. Ha marad a 4-3 akkor Waufle is maradhatna, de ez a assistant HC gig nem hiszem, h segít neki...Perry nevéhez olvastam DC assistant HC megoldást...
Nagyon remélem, h Williet nem küldik el...A többi D coach nem hoz lázba...Rod érdekes lesz a Woodson kapcsolatb miatt 😊

Fontos mozzanat volt, h Mark magát türelmesnek írta le. Reggie is 5 éves dealt kapott. Ő is stabil építkezésről beszél.

Na ebbe belefér a fire sale, 3-4 váltás is minden. Az is,h jövőre ne legyünk PO harcba.
Ha totál rebuild van akkor viszont a most agyonfizetett veteránoknak nincs értelme...trade, kuka bármi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Emberek, nagyon fordulatos már a offseasonötök eleje. Bízom benne, hogy jól jártok, és remélem (nem bántva CP-t), hogy a korábban leírt Flynn szerződés is létrejöhet...
Szvsz Perry és Clements is nagyon jó coordinatorokká válhatnak rövid időn belül, együtt fejlődve a csapattal.
Csak egy kérés maradt: ha lehet, ne raboljatok le minket teljesen!!! 😀 😉Gergőbácsi
Mi számít teljes lerablásnak 😊 ?
Moss, Perry, Clements? 😊

Amúgy ha esetleg megtörténne akkor Flynn érkezését csak akkor tudom majd pozitívan értékelni, ha Clements vagy Philbin is itt lesz és épít egy GB rendszerű O-t hozzá, mellé.

CP szerződése bár 4 év 43M, elvileg 2012ben van már "csak" 5M garantált összege, így mozdítható sztem, de necces lenne...Rolni
Igen, Moss, Perry és Clements 😊 Szerencsétlen Philbin lenne a hab a tortán...
Nem tudom, hogy a GB mennyire klasszikus WCO, de természetesen az általad leírtak alapján gondoltam Flynn érkezését.
Lehet hogy egy jó kapcsolat lesz itt? Anno Hasselbeck Seattle-be tradejének és a Seahox - viszonylagos - sikerének TT is lehetett az oka, aki előtte a Seattle VP-je volt, felelősen a scoutingért és a draftért.
Meg mintha az előbb olvastam volna, hogy Ron Wolffal is konzutált? Nagy riszpektje van az öregnek GB-ben.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.