Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
úgy hírlik, hogy Tarver cornerbackként akarja Huffot használni.deyell
link?Rolni
itt olvastam:

http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/02/09/raiders-cut-routt/#more-18657

choose life
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Seymour marad, kifizettük a roster bonusát. Reméltem, h megoldják a maradását, nagyon fontos láncszeme lesz a védelemnek idén is.

Közben alakul a staff is:

Johnny Lynn assistant DB coach lett nálunk, eddig Giants DC volt 2002-03-ban, de leginkább DB coach volt eddig (49ers, Ravens, Buccaneers és Eagles)

Hutson assistant TE coach lett, az előző 5 évet Tulane-en töltötte, mint OL coach, de tavaly már co-offensive coordinátor és interim HC is volt ugyanott.

Állítólag a Rams DB coach-át, Clayton Lopez-t kerülgetjük ugyanerre a szerepkörre.

több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
úgy hírlik, hogy Tarver cornerbackként akarja Huffot használni.deyell
link?Rolni
Nem érteném hogy miért. Safetynek ha egészséges nagyon rendben van de az utóbbi 2 évben volt néhány play amit cornerként csúnyán benézett. Hiába jó ösztönös cover ha a sebessége nincs meg hozzá...másfelől se gio se hiram nem megoldás hátul, akkor még egy lyukas poszt. Ha kib* sszák a fizu miatt oké de ez elsőre elég debilségnek tűnik


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
úgy hírlik, hogy Tarver cornerbackként akarja Huffot használni.deyell
link?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
úgy hírlik, hogy Tarver cornerbackként akarja Huffot használni.

choose life
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nézegettem a régi rostereket, hogy 2007-ben miből kellett dolgoznia Knapp-nek.
Abból a keretből már csak Cooper és Bush (akkor PUP-on volt) van a csapatnál, ezenkívül csak Mcquistan és Gallery
van a Seahawks-nál aktív játékosként.
4 év alatt gyakorlatilag a teljes offense lecserélődött (tiszta college 😀 ), egyértelműen javítva az emberanyagon.

Várom már az OTA-kat.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Meg Mario Williamsre való rámozdulásunkat is több helyütt olvastam már! Az azért nem lenne semmi 😀Bruce
ahhoz kurva sok helyet kell még kitakarítani 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg Mario Williamsre való rámozdulásunkat is több helyütt olvastam már! Az azért nem lenne semmi 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Azt írták már több helyen is, hogy rátesszük Branch-re a franchise tag-et.Bruce
Jobban örülnék egy long term dealnek, de a lényeg,h maradjon.


Wimbley esetében is elkezdtek emlegetni vmi határidőt...érdekes lesz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt írták már több helyen is, hogy rátesszük Branch-re a franchise tag-et.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
A legújabb verzió a Redskins volt cap managerétől: A Routt cut 2,2 millióval növelte a Raiders cap számát, nem csökkentette, viszont a csapat megspórolt 5 millió dollárnyi készpénzt.

Lehet az igazságot sose tudjuk meg.gsn
Hát ha ez az igazság, akkor valóban nem fogjuk megtudni sohasem 😀 😀

De amúgy ha ilyen történik, akkor nevetséges ez az egész új rezsim. Al ilyet soha nem hibázott volna!Bruce
Jó mondjuk ha idén buktunk is 2,2M-t (amit én nagyon furcsálnék) akkor se felejtsük el, h az azt követő 3 éven át viszont nem fogja már nyomni a cap-et a szerződése. Idén is bőven van még honnan helyet csinálni, sza nem lesz gond...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ugye a szerződések nem nyilvánosak, tehát még a Redskins ex-cap managere sem tudhatja a részleteit.
Találgatások...

Az biztos, hogy nem azért vágták ki, mert be akartak kerülni a hírekbe.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A legújabb verzió a Redskins volt cap managerétől: A Routt cut 2,2 millióval növelte a Raiders cap számát, nem csökkentette, viszont a csapat megspórolt 5 millió dollárnyi készpénzt.

Lehet az igazságot sose tudjuk meg.gsn
Hát ha ez az igazság, akkor valóban nem fogjuk megtudni sohasem 😀 😀

De amúgy ha ilyen történik, akkor nevetséges ez az egész új rezsim. Al ilyet soha nem hibázott volna!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
A legújabb verzió a Redskins volt cap managerétől: A Routt cut 2,2 millióval növelte a Raiders cap számát, nem csökkentette, viszont a csapat megspórolt 5 millió dollárnyi készpénzt.

Lehet az igazságot sose tudjuk meg.gsn
AZ IGAZSÁG ODAÁT VAN! 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
gsn 3 548
A legújabb verzió a Redskins volt cap managerétől: A Routt cut 2,2 millióval növelte a Raiders cap számát, nem csökkentette, viszont a csapat megspórolt 5 millió dollárnyi készpénzt.

Lehet az igazságot sose tudjuk meg.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na most La Canfora azt írja, h Routt bezsebelte a 20M garantáltat...ez viszont azt jelentené, h úgy basztuk ki,h nem javítottunk éppen az idei cap helyzeten...ez azért érdekes lenne így...

Nem tudom kiderül-e az igazság...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
nagy összegben mernék rá fogadni, hogy a következő cutolt játékos John Henderson lesz a $4M-es alapfizetésével.

kezdő cornereink jelenleg: Johnson, DVD (Chekwa). egy évvel ezelőtt: Aso, Routt. :/

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
A következő emberkékkel fognak sztem hosszasan beszélgetni a következőekben:
-Richard Seymour
-Carson Palmer
-Michael Huff
-Tommy Kelly
-Kamerion Wimbley
-John Henderson
-Hiram Eugene
-Chris Johnson
-Carlislie Cooper

Különböző beszélgetések lesznek ezek.
Cooper, Henderson, Johnson esetében utolsó éves deal-ekről van szó. Itt az a kérdés, h maradnak-e csökkentett béren vagy elküldik őket. Egyik sincs abban a korban, szinten, hogy a mostani deal-el maradjon vagy hosszabbtávú dealben nagyon érdekelt lehessen a csapat. Mind3 ember elküldhető és ezáltal cap hely növelhető simán.

Seymour idén 15M-ért nem fog nálunk játszani ez sztem egyértelmű a Routt cut után. Nála a kérdés a cut(esetleg trade) vagy a hosszabbítás. Nála azért jöhet szóba a hosszabbítás, mert egészségesen még mindig elég magas szinten játszik és 4-3hoz valamint 3-4hez is remekül használható. Itt a kérdés sztem az, h vmi elfogadható deal-en akar-e itt játszani vagy elretten a rebuilding szagától és lelépne inkább. Egy cut nála 7,5M cap space-t jelenthetne és sztem új szerződés esetén is hasonló spórolás tervezhető.

Mike Huff helyzete azért szintén necces, mert a tavalyi sérült évével abszolút nem szolgál rá a nagy fizetésre. Neki is komoly roster bonus néz ki. Nem tudni az ő deal-ébe is van-e a Routt dealhez hasonló option...Huff esetében egy átalakítás lenne sztem a megfelelő, ugyanis egészséges állapotában egy jó, használható nem 1000éves FS, akire azért szükség lenne. Ha nem hajlandó alakítani akkor viszont neki is kinézhet a cut, ha az pénzügyileg előnyös idénre\köv évekre.
Tommy Kelly egy sztem jó DT, de ő is túl van fizetve. Rajta ahogy én néztem cut-al minimális mennyiséget lehetne megtakarítani idén és ha Henderson és esetleg Seymour is megy akkor azért már nagyon necces őt is elküldeni a kis nyereséggel. Ideális lenne egy új deal számára. Olyan ami a piaci értékéhez mért. Jelenleg jobban keres mint Vince Wilfork és azért van különbség a 2 játékos meccsekre gyakorolt hatása között. Kelly idén még maradhat átalakítás nélkül is sztem, mert kell azért az ember, nem rossz playa ő és cut esetén nem lenne nagy a spórolás.
Carson Palmer neve is fel kell, hogy merüljön. Nem tudjuk mi a terv vele kapcsolatban hosszabb távon. Az biztos, h ő a legjobb rosteren lévő QBnk és sztem egész offseasonnal jó kezdő szintet hozhat. A 12,5M viszont nem kevés pénz. Az előző fél szezon alapján lehet, h tudnak faragni rajta, de az is lehet, h idén még marad és majd köv offseasonban kerül lapátra, lévén, h a mostani deal értelmében idén kifizetésre kerül az összes garantált összege.
Hiram Eugene sztem tuti cut várományos. Hosszú távú dealt kapott, de én cap barátnak látom. Signing bonusról, garantált összegről nem nagyon van hír, de rögtön spórolnánk az elküldéssel és hosszabb távon is.

Kamerion Wimbley sztem külön eset. Az ő szerződése is piaci ár felett van, de nála azért kicsit speciális a helyzet. Ő elég jó passz rusher és gyakorlatilag az egyetlen rusherünk. Nagyon drága lenne megszabadulni tőle és nem sok jót szülne, lévén lyukas drafttal nehéz lenne a pass rush tudását pótolni. Dennis Allen a hozzá hasonló Von Millert elég sok sikerrel használta Denverben, így sztem ő lényeges eleme lesz a védelemnek. Vele a 4 éves dealre újat kidolgozni a mostaninál olcsóbbat elég nehéz lenne sztem, hiszen neki is van ügynöke, nem hülyék. Vele inkább azt tudom elképzelni restructure címszó alatt, h cap szempontjából teszik a dealt barátságossá idén is és akár a jövőben is. Ilyenkor fizetést lehet átforgatni bonussá és ilyen módon a deal hátralévő éveire szétosztani az összeget. Adott év cap helyzetén sokat lehet így javítani. 11M fizuja van idén, ha ebből mondjuk 6M-t átforgatnak a hátralévő 4 évre az évi 1,5M-t számít a capbe, így idénre 5m(fizu)+1,5M(bonus éves része)=6,5M számítana, vagyis 4,5M-t spóroltunk 2012-re.

Érdekes lesz nézni Reggie-ék kivel mit kezdenek, illetve utána, h milyen csapat épül fel mondjuk TC-re...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Huhh! Elég komolyan gondolják a fejesek a változást nálatok!
Remélem, hogy 2013/2014-ben PO csapat lesz a Raiders!
Go Raiders!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Az jutott eszembe, hogy a Raiders termeli a zseni CBket. Másoknak. Woodson, majd Aso, és most Routt. Sztem ilyen alapon tuti ,hogy elit CB lesz, és még szabálytalankodni sem fog annyit.

Ami jó hír ebben, hogy valóban az Al elv "nálunk vannak a legjobban fizetett emberek=nálunk vannak a legjobb játékosok" hirtelen aktualitását vesztette.

Mit gondoltok, Berry jól tudna együttműködni Huffal? 😛 (Mármint nem a Raidersben).ulpianus
Mi a baj Lewis-zal? 😊nDRo
Ez itt off. De vicceltem, nem sok esélye van, hogy Huff eljöjjön. Mert azt tudja amit Lewis. Így túl sokba kerülne, ahhoz képest, hogy mit nyújtana mint upgrade.

Komolyra fordítva. Sem Lewisnak, sem Berrynek nincs cseréje. A Safetyre nehéz feladat hárul a Chiefsben.
Egy értelmes back up (főleg drafton) nagyjából a negyedik legfontosabb hiány a csapatnál. Esetleg ha elit FS elérhető, azzal már javulna a db sor, mert Lewis azért nincs a többiek szintjén (Carr-Flowers-Berry), így a super4-es már megérné a nagyobb befektetést, és a minőségi csere egyúttal = Lewis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az jutott eszembe, hogy a Raiders termeli a zseni CBket. Másoknak. Woodson, majd Aso, és most Routt. Sztem ilyen alapon tuti ,hogy elit CB lesz, és még szabálytalankodni sem fog annyit.

Ami jó hír ebben, hogy valóban az Al elv "nálunk vannak a legjobban fizetett emberek=nálunk vannak a legjobb játékosok" hirtelen aktualitását vesztette.

Mit gondoltok, Berry jól tudna együttműködni Huffal? 😛 (Mármint nem a Raidersben).ulpianus
Mi a baj Lewis-zal? 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Így Wimbley is veszélyben lehet...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Tim Krumrie candidate for DL coaching job

The Oakland Raiders are considering former Kansas City Chiefs defensive line coach Tim Krumrie for their defensive line coaching position.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Az jutott eszembe, hogy a Raiders termeli a zseni CBket. Másoknak. Woodson, majd Aso, és most Routt. Sztem ilyen alapon tuti ,hogy elit CB lesz, és még szabálytalankodni sem fog annyit.

Ami jó hír ebben, hogy valóban az Al elv "nálunk vannak a legjobban fizetett emberek=nálunk vannak a legjobb játékosok" hirtelen aktualitását vesztette.

Mit gondoltok, Berry jól tudna együttműködni Huffal? 😛 (Mármint nem a Raidersben).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
caplannfl Adam Caplan
Routt's free to sign with another team. The transaction was turned into the league office. No waivers for him.

Official.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!