Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Fizetéscsökkentés eleve nem így megy (mint az átalakítás). De akkor én emlékszem rosszul.
Mindenesetre átstrukturálás vagy marad az összeg, vagy inkább több lesz (így a játékos és ügynöke is szívesebben írja alá, hogy rövidtávon bukik pénzt). Tehát azt elismerem, hogy kevesebb nem.

Az is érdekes, ha 3-4 lesz. Abban Wimbley nem volt jó. Legalábbis ennyire, mint amit kereshet. Persze valakinek kell a pass rusht adni, és fejlődött azóta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wimbley még múlt héten mondta valahol, hogy őt az átstrukturálás kicsit sem érdekeli, mint opció.ulpianus
Én azt olvastam csak, hogy a fizetés csökkentés nem érdekli...

Átstructúrálás viszont nem fizu csökkentés ugyebár...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Wimbley még múlt héten mondta valahol, hogy őt az átstrukturálás kicsit sem érdekeli, mint opció.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Seymour helyzete érdekes.
Ha valóban úgy van ahogy írod, akkor kellene vele egy új 3 év körüli dealt összehozni, egy olyat ami javít az idei cap helyzeten és nem öli meg a következőeket sem. Nagyon komoly summát megkapott AL-tól, így most egy korrekt rendes dealbe is belemehetne. Ha ő itt van akkor az én szememben Kelly abszolút beáldozható. Lehetne rajta spórolni.
Seymourral kapcsolatban lehetne még egy trade-t is összehozni, mert az érte bejelentkező csapatnak már "csak" 7,5M-t kell neki idénre fizetni. Sokat nem kapunk érte, de ha nem hosszútávra tervezünk vele akkor most még vmi járna és spórolunk is.
Sima cut sztem meglett volna a bonus előtt.

Ha esetleg eltradeljük akkor következő nagy kérdés Kelly, akire így már szükség lenne, viszont még úgy is túlfizetett lenne...

Én Sey 3 éves deal, Kelly trade\cut megoldást választanám vmi solid FA DT opcióval kiegészítve majd NT draft 3.-5. körben.
Sey, Houston, Bryant is 4-3\3-4 kompatibilis, ilyen FA kell ugye, meg a NT aki elég ha jövőre érik be igazán 3-4 NTnek (persze ha váltunk egyáltalán)
Shaughnessy 4-3RDE marad sztem, 3-4be pedig meg kell nézni idén mit tud. Ha OLB vagy esetleg DE poszt fekszik neki remek, ha mégsem akkor jövőre el lehet engedni nyugodt szívvel(persze ez is a váltás esetén)

Elég sok a ha és a kérdés a DL körül és akkor a Wimbley to RDE opciót még belese vontuk Wimbley szerződésével 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én úgy érzem, most BigSey köré szeretnék építeni ezt a D#-t. Ő a legrutinosabb és legjobb játékos. Ő még nem levezetni akar és csak a nagy pénzt felvenni. Jó és hasznos játékos. Gyűrűje már van, pénzt is keresett már eleget. Itt az motiválhatja, hogy egyértelműen ő lesz a D# arca és vezére. Ha szétverik körülötte a csapatot és sok fiatal/tapasztalatlan játékossal kiegészülve mutat majd valamit ez a D# akkor azt egyértelműen az ő hatásának fogják nyilvánítani, ha nem lesz jó ez az egység akkor pedig nem ő lesz a fekete bárány, hisz, kitől kaphatna segítséget? win-win szitu a számára. Ha viszont nem verik teljesen szét a D#-t és maradnak a nagy szerződéses játékosok, akkor pedig igenis van lehetőség egy top10-es D#-re.

A csapat is csak nyerhet vele, mert igaz, hogy szép részt szakít a cap-ből, de van egy játékos aki érti a játékot, legyen az 4-3 vagy 3-4, rutinos és nyerő alkat. Al annak idején nem véletlenül áldozott érte annyit. Ezért örülök, hogy megtartottuk, ráadásul ha hajlandó egy kis szerződés módosításra is akkor még az áldozatkészségével is tudna utat mutatni a többi "nagyágyúnak"

HA nem leszünk aktívak a Fa piacon én nem bánom, ha nem lesz sok draftcetlink azt sem bánom, csak legyen egy irányelv ami előre mutat. Ennyi év silány mérleg/játék után egy-két év még belefér, ha ad reményt a fejlődésre.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát szerintem ezekkel a számokkal sem teljesen kell foglalkozni. Az biztos hogy sok ember van túlfizetve és ezeket rendbe kell rántani, de sztem ezek a számok túlzóak. 22 millióval a cap fölött nem vagyunk szerintem. De biztosat úgyis csak a bennfentesek tudnak.

Viszont ha így van, akkor felesleges itt tartani Seymourt is... Mert amire itt normális csapatot szednek össze, addigra neki lejár az ideje. Tehát most menjen és próbáljunk meg valami olcsóbb embert szerezni, akiben még van 5-6 jó év.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát Bush sztem tuti nem jön vissza. Nem tudjuk kifizetni, tag szóba sem kerülhet...drafton csak későn látom az RB húzást azt is csak akkor, ha nincs FA RB...
UDFA megoldás is benne van a pakliban...amúgy sztem annyi UDFA igazolásunk lesz mint az elmúlt 2-3 évben együtt 😊

Branch tag-elésére sincs hely vszeg, így maradni is akkor fog, ha a tag számnál kevesebbért aláír uygebár...érdekes lesz a dolog...

Ezzel a cap számmal valóban minden túlfizetett, nagy fizetésű playa cut esélyes...és utána se lesz komoly FA igazolás vszeg...ez egy ilyen év lesz...
under the radar FAk, kevés draftolt rookie és sok UDFA...aztán jövő offseasontól lehet majd normálisan működni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
csncalifornia szerint 145M van most a cap ellen nalunk...ez kurva sok...ha igaz rengeteg cut lesz...
http://www.csnbayarea.com/blog/raiders-talk/post/Raiders-have-more-than-145-million-in-co?blockID=660202&feedID=5885Rolni
Ha így áll a cap akkor Bush nem nagyon lesz visszahozva, ráadásul sok játékostól fogunk megválni. A legfontosabb láncszemnek Seymourt választották ezek szerint, akit mindenképp itt akartak tartani, remélhetőleg Branch is ebbe a kategóriába fog tartozni.

Tetszett az az offseason leírás amit összedobtál és csak most néztem, hogy te sem számoltál Bush-al. Azt hiszem nézegetni kell a draftra jelentkező power RB-ket

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
csncalifornia szerint 145M van most a cap ellen nalunk...ez kurva sok...ha igaz rengeteg cut lesz...
http://www.csnbayarea.com/blog/raiders-talk/post/Raiders-have-more-than-145-million-in-co?blockID=660202&feedID=5885

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mér' akarod szegény Coopert megint kivágni?!
😀BMG
Öreg 😊 és nem éri meg a 3M-t. Ha marad vmi új szerződéssel 1Mért évre mint back up, emergency kezdő akkor OK, de amúgy kuka

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mér' akarod szegény Coopert megint kivágni?!
😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na mielőtt kiborul a bili (Wimbley, Huff...) tolok egy mock offseason-t...

Cut:
Cooper, Eugene, Henderson, CJ, Wimbley.

Restructure, extension:
Palmer fizetésből átgörgetés signing bonussá.
Curry 3 éves új deal
Huff 3 éves új\átdolgozott deal
Seymour szerződéséhez hozzárakunk még 2 évet, úgy, h az idei bonus kerül szétszórásra.

Trade:
Tommy Kelly draft day trade a Miamihez aki 4-3-ra vált és kell a DT\DL help. Mi adjuk Kelly-t akinek a szerződésében már nincs garantált tétel, így könnyen lehet majd új dealt nyélbe ütni vele, ők pedig adják a 6. körös pickjüket. Ez nekünk jó, mert kapunk picket, nyerünk cap helyet egy olyan játékosért aki cut várományos volt.

Tag:
Marcel Reece és Desmond Bryant is 2. round tendert kap. Bryant McCann ERFA tenderrel marad.

FA piac:
Tyvon Branch: kezdő SSnek járó korrekt pénzért visszatér
Samson Satele: visszahozzuk kezdő Cnek idénre, aztán esetleg már csak back upnak.
Jarvis Moss: visszahozzuk rotációs DL embernek
Chaz Schillens: olcsó depth, aki tavaly egész egészséges maradt végre
Trevor Scott: visszahozzuk rotációs DL(4-3), OLB(3-4) embernek
Matt Giordano: back up FSnek visszajön
Jon Condo: marad itt mint LS.
Marcus Thomas: Denver Bunkley-ra koncentrál, mi pedig behúzzuk Thomast aki szolid futás elleni DT
Tracy Porter: Sérülése(i) miatt nem lesz túl nagy a tolongás érte. Nekünk kell tapasztalt, jó CB, neki kell egy hely ahol bizonyíthatja, h egészséges tud maradni és jól tud játszani. DA alatt volt a legjobb szezonja...
Stephon Heyer: depth az OL posztra.
Jarett Bush: GBből lenyúljuk ezt a ST menőt, aki CBként is bevethető.
Justin Forsett: DMC mögé kell ember, mert Jones is sérülékeny. Knapp alatt élte legjobb szezonját, ez elég lehet a váltáshoz.
Brady Quinn: Denverből kibeszélte magát, itt bizonyíthat egy sérülés esetén pont nekik.

Draft:
Saját pick: 5. 6. körös
Tradeből pick: 6. körös
Comp pick: 3. 4. 6. 7. körös...sorrendbe Aso, Miller, Gallery, Gradkowski+Howard

3. Josh Chapman NT 6'1 316 sérülése miatt csúszik ki a 2. körből a 3. végére. Itt sztem steal gyanús, ugyanis ő 4-3 vagy akár 3-4 sémában is megoldhatja a NT kérdésünket évekre.
4. Lucas Nix OG 6'5 317 RG posztra érkezik erősítésnek. TCben akár kezdő posztért is harcban lehet.
5. Terrell Manning LB 6'2 237 cover WLB megoldás lehet belőle. Curry megy SLB posztra Wimbley kirúgás után és kell a depth\competition a másik oldalra.
6. Tom Compton OT 6'5 314 jobb oldalra érkezhetne depth, back up szerepkörbe.
6. Winston Guy S Jr. 6'1 216 prospect, depth
6. Nicolas Jean-Baptiste NT 6'2 335 prospect, depth
7. Barguell Rivers ILB 6'0 250 prospect, depth

Projected Depth Chart:

QB: Carson Palmer, Terrelle Pryor\Brady Quinn
RB: Darren McFadden, Justin Forsett, Taiwan Jones
FB: Marcel Reece
WR1: Darrius Heyward-Bey, Chaz Schillens
WR2: Denarius Moore, Louis Murhpy
WR3(slot): Jacoby Ford
TE: Kevin Boss, Brandon Myers\David Ausberry
LT: Jared Veldheer, Stephon Heyer
LG: Stefen Wisniewski, Stephon Heyer
C: Samson Satele, Stefen Wisniewski
RG: Lucas Nix\Bruce Campbell
RT: Joe Barksdale, Tom Compton

4-3 Front
LDE: Lamarr Houston, Desmond Bryant
UT: Richard Seymour, Desmond Bryant
NT: Marcus Thomas, Josh Chapman
RDE: Matt Shaughnessy, Jarvis Moss, Trevor Scott
SLB: Aaron Curry, Travis Goethel
MLB: Rolando McClain, Travis Goethel\Barguell Rivers
WLB: Travis Goethel\Terrell Manning

3-4 Front
LDE: Lamarr Houston, Marcus Thomas
NT: Josh Chapman, Nicolas Jean-Baptiste
RDE: Richard Seymour, Desmond Bryant
LOLB: Matt Shaughnessy, Jarvis Moss
LILB: Aaron Curry, Barquell Rivers
RILB: Rolando McClain, Travis Goethel
ROLB: Trevor Scott, Jarvis Moss

Nickel Front
LDE: Desmond Bryant, Jarvis Moss
DT: Richard Seymour, Marcus Thomas
DT: Lamarr Houston, Josh Chapman
RDE: Matt Shaughnessy, Trevor Scott
OLB: Aaron Curry, Terrell Manning
MLB: Rolando McClain, Travis Goethel

Secondary:
CB1: Tracy Porter, Demarcus Van Dyke\Jarett Bush
CB2: Chimdi Chekwa, Brandon Underwood
CB3: Demarcus Van Dyke\Jarett Bush
FS: Michael Huff, Matt Giordano\Curtis Taylor
SS: Tyvon Branch, Mike Mitchell\Winston Guy Jr.

Special Team:
Returner: Bryant McCann, Jacoby Ford, Taiwan Jones, Denarius Moore
K: Sebastian Janikowski
P:Shane Lechler
LS: Jon Condo

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Most látom, hogy Knapp instruálja a QB-kat a Combine-on 😊BMG
Jaja...és már meglenne az egyik draft pickünk, ha még Al bátyó köztünk lenne...

Stephen Hill WR 6'4 215 4.30 40 yard dash time 😊Rolni
És itt jön Allen válasza: "But we’re not going to take guys just because they run real fast.", amit díjazok.
Bár Hill egész jól is kapott el...BMG
Mi az hogy egész jól? 😀
http://www.youtube.com/watch?v=vPSjz4rPAJE 0:31-től
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Most látom, hogy Knapp instruálja a QB-kat a Combine-on 😊BMG
Jaja...és már meglenne az egyik draft pickünk, ha még Al bátyó köztünk lenne...

Stephen Hill WR 6'4 215 4.30 40 yard dash time 😊Rolni
És itt jön Allen válasza: "But we’re not going to take guys just because they run real fast.", amit díjazok.
Bár Hill egész jól is kapott el...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Most látom, hogy Knapp instruálja a QB-kat a Combine-on 😊BMG
Jaja...és már meglenne az egyik draft pickünk, ha még Al bátyó köztünk lenne...

Stephen Hill WR 6'4 215 4.30 40 yard dash time 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Most látom, hogy Knapp instruálja a QB-kat a Combine-on 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/02/24/dennis-allen-transcript-from-nfl-scouting-combine/

továbbra is szimpetikus Allen, persze ilyenkor az lenne a nagy gond, ha nem lenne az 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DMC lába teljesen rendbe jött és a csapat vele képzeli el a 2012-es évet. Ugye korábban volt egy -két spekuláció vele kapcsolatban hogy eladják vagy valami ilyesmi. Amit most cáfoltak, de hát csak a halál és az adó biztos, úgyhogy majd meglátjuk. 😊

Ugyancsak van itt egy konspiráció arról, hogy mit kéne tenni, hogy kicsit felpörgessük a csapat állóvizét: http://www.sbreport.net/raider_news/008/8277.html

Én anno, amikor játszottam Madden NFL-t, akkor a lassú építkezés híve voltam, csak kisebb cseréket csináltam és a kulcsjátékosokat mindig megtartottam és próbáltam hiányposztra draftolni. Ha lenne rá lehetőségem, akkor itt is inkább ebbe az irányba mennék el.
A játékosokkal a szerződés átstrukturálás irányába mennék el, ha valaki ebbe nem menne bele, akkor megpróbálnék ellenértéket kapni érte, ha meg az sem megy, akkor jönne a cut. De szerintem minden játékossal meg lehet egyezni, csak ügyesen kell tárgyalni velük. Aztán ha ez megvan, a mostani drafton megpróbálnék projekt játékosokat szerezni, hiszen a 3. kör végén draftolhatunk először, tehát kezdő játékos szóba sem jöhet.
Aztán az új sémák amiket hoznak az edzők talán egy kis javulást hoznának a csapathoz és aztán a következő évtől meg a draftra helyezném a fő hangsúlyt és a kulcsjátékosok megtartására. Ez az egyik út.

A másik út pedig az, mint a fentebb említett cikkben is, hogy elcserélni az olyan játékosokat akik piacképesek és a belőlük kapott ellenértékből egy teljesen az elképzeléseknek megfelelő csapatot összehozni, ami az első évben valószínűleg nem lenne nagyon erős, de a későbbi évekre egy megfelelő alapot adhatna.

Alapból az a lényeg, hogy hosszú távú koncepció legyen és amellett tartson is ki a vezetőség. Mert ami az utóbbi években itt folyt, az minden volt, csak nem állandóság. Mert tőlem lehet egy két évig sikertelen a csapat, ha szépen fokozatosan látszik a fejlődés, de eddig itt az volt, hogy jött egy edző, aztán csinált valamit, ha nem volt sikeres, akkor mehetett, jött egy új próbált valami mást, ha nem jött be, ment a levesbe. Ez így nem jó. Remélem a mostani nagy változás, inkább abba az irányba megy el, hogy hagyják dolgozni a mostani edzői gárdát jó sokáig, akik leteszik egy sikeres franchise alapjait!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jason Campbell | Quarterback
Team: Oakland Raiders

In addition to Peyton Manning and Chad Henne, the Kansas Star suggests free agent Jason Campbell as competition for Matt Cassel.
Connected to the Chiefs in a radio report Thursday, Manning would obviously be more than just competition for Cassel. Henne played under new OC Brian Daboll last season while Campbell has a history with QBs coach Jim Zorn. We've yet to see Campbell's name mentioned in connection with starting jobs this offseason.


Michael Bush-t hírbe hozták már a Tampa Bay-jel és a Cincinnati-val is. Meglátjuk, hogy mi lesz a sorsa, de sztem nem tudjuk megtartani ha van érdeklődés utána...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Kellemetlenül fog érinteni az a hír mikor kiderül hogy C.Johnson lesz a CB1 😀Fa
Engem kevésbé 😀empty taxi
Engem meg nem érdekel, amíg jól játszik. (?)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kellemetlenül fog érinteni az a hír mikor kiderül hogy C.Johnson lesz a CB1 😀Fa
Engem kevésbé 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Kellemetlenül fog érinteni az a hír mikor kiderül hogy C.Johnson lesz a CB1 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wells ha rendes pénzt kér jó C lehet a ZBS szerű OLba...

DVD Chekwa-val azért le kell, h játsza a harcot. Elképzelhetőnek tartom, h vmelyik kezd, de nem izgulok emiatt túlzottan, mindkettőnek voltak jó pillanatai...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Oké Bruce, de akkor mond azt, hogy szted FA+drafton hozni fognak két azonnal kezdőszintű CBt.
Még egyet is nehéz lesz, ahogy a dolgok állnak. Akkor pedig DVD kezdeni fog, és fel kell nőnie a feladathoz.ulpianus
hát ha egyet hoznak akkor már lehet hogy csak harmadik számú lesz mert itt van még Chris Johnson, aki egyébként szar, de még mindig tapasztaltabb mint DVD, illetve a másik újonc Chekwa, aki felépítésben jobb és voltak is jó meccsei. Szóval még ő is megelőzheti. Tehát még ha nem is lesz FA és draft sem, akkor sem biztos hogy ő a kezdő.
De amúgy én úgy érzem, hogy ő meg tudja oldani a CB2 szerepkört hosszú távon egy mostani jó felkészüléssel.
De egy első számú CB mindenképpen kell. Ha ilyen nem lesz, akkor hozott anyagból (értsd: mostani emberekből) kell megoldani. Tehetség van, aztán hogy ez mire elég, majd kiderül 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Oké Bruce, de akkor mond azt, hogy szted FA+drafton hozni fognak két azonnal kezdőszintű CBt.
Még egyet is nehéz lesz, ahogy a dolgok állnak. Akkor pedig DVD kezdeni fog, és fel kell nőnie a feladathoz.


Állat vagyok, ami enni kér...