Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
JaMarcus leírása, gondolom.gsn
Én Jamarcust elég hamar leírtam. Remélem nem büntetnek meg.ulpianus
gyorsíró vagy?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
JaMarcus leírása, gondolom.gsn
Én Jamarcust elég hamar leírtam. Remélem nem büntetnek meg.ulpianus
holnap majd kapod sárga csekken 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
JaMarcus leírása, gondolom.gsn
Én Jamarcust elég hamar leírtam. Remélem nem büntetnek meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gsn 3 548
JaMarcus leírása, gondolom.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
sztem nálunk is a cap mentes évben volt vmi kavarás csak kevesebb mint a két említett csapatnál...


edit: látom Bruce is erre gondol 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A raiders is biztosan manipulált a szerződésekkel abban a cap mentes évben! Én erre gondolok, de nem olyan mértékben, hogy büntetést kapjanak és így "csak" elvették ezt a pluszt tőlük.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ha jól értem, ezt kapjátok ki!
A 2010es "cap no limit" kedvezménnyel történő visszaélésért két csapatot büntettek. Cowboys 10, illetve Skins 36 millió (2012 és 2013-as cap) salary helyet veszített. Jó kis divízió, de lépjünk túl itt ezen.
Az elvont cap helyet a büntetett csapaton kívüli gárdák kapják meg, fejenként 1.6 millió$. Azért ennyi, mert további két csapat nem részesül a jóból. A Saints (gondolom a bounty miatt), és a Raiders. De miért a Raiders?
Gondolom hamarosan megtudjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én megvárnám Manning hova igazol... Ha Denverbe akk lehet hagynám az egészet a picsába és mindenkit akit lehet cutolnék, mert most okké, hogy a cap alatt vagyunk/leszünk mittomén, de laikus szemmel ezek a számok a játékosokkal kapcsolatban iszonyatosan durvának tűnnek nekem a jövőt illetően! 😕

Jah és az a kurvanagy takarítás hol van? Elmondom! SEHOL! 😉 😂
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Palmerről ezt találtam:

2012: $825,000 (+ $11.675 million "signing" bonus), 2013: $13 million, 2014: $15 million, 2015-2016: Voidable Years

Ez alapján így nézhet ki:
2012: 825K salary + 3891667 signing bonus= 4.716.667
2013: 13M salary + 3891667 signing bonus= 16.891.667
2014: 15M salary + 3891667 signing bonus= 18.891.667


Amúgy Hendo(2,5M), Cooper(3M) és Wimbley(4,5M) elküldése 10M-t szabadíthatna még fel. Egy Kelly restructure további 3M körüli összeget jelenthetne. 13Mból már ki lehet tölteni a rostert úgy, hogy 1 max. 2 jó, kezdő is érkezik sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én is azt olvastam mielőtt beleszórták a Curryt a cap levesbe, hogy nulla közeli, ha tavalyi cap mérettel számolunk. Wimbley dokumentumain akkor is kell faragni.

Az a gond, hogy ilyen CB állományra kell a jó pass rush. DVD+Chekwa duóra nem lehet ráengedni Tebow passzait sem, nemhogy Riverst.ulpianus
Hát igen kell embert hozni CB posztra...sztem kizárt, h a DVD-Chekwa duo legyen a kezdő páros.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Én is azt olvastam mielőtt beleszórták a Curryt a cap levesbe, hogy nulla közeli, ha tavalyi cap mérettel számolunk. Wimbley dokumentumain akkor is kell faragni.

Az a gond, hogy ilyen CB állományra kell a jó pass rush. DVD+Chekwa duóra nem lehet ráengedni Tebow passzait sem, nemhogy Riverst.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Most hogy álltok cap spaceben?ulpianus
Elvileg épp alatta vagyunk.
A Curry átalakítás\hosszabbítás miatt olyan 1-2Mval alá kerültünk, ha minden igaz. Ez már a Branch tag-et is tartalmazza.
Henderson, Cooper még cut (vagy alakítás esélyesek) Kelly lehet még alakítás előtt és ugye Wimbley.
Wimbley cut további 4,5M-t javítana a cap helyzeten, átstruktúrálás akár 8-9M-t is javíthatna, de egy új deal lenne a legjobb(amiről most legutoljára lehetett olvasni), mert ugye akkor a köv évek sem szállnának el...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most hogy álltok cap spaceben?ulpianus
Olyasmi hírek keringenek, hogy most vagyunk kicsivel a 120 milla alatt...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Most hogy álltok cap spaceben?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na most először olvasok olyat, h Wimbley új szerződést kaphat...
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/40943/raiders-continue-to-clear-cap-space
Az lenne az ideális.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Curry új, egy éves szerződést kapott.
Wimbley mondjuk eléggé sodródik a cut felé..Stez
Pont most olvastam, h Curry plusz egy évet kapott a mostanihoz és a 5,7M-t szétosztották a 2 évre...érdekes...lassan jó lenne tudni mi az igazság...Rolni
Akkor gondolom az 1+1 az 😊Stez
Jah 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Curry új, egy éves szerződést kapott.
Wimbley mondjuk eléggé sodródik a cut felé..Stez
Pont most olvastam, h Curry plusz egy évet kapott a mostanihoz és a 5,7M-t szétosztották a 2 évre...érdekes...lassan jó lenne tudni mi az igazság...Rolni
Akkor gondolom az 1+1 az 😊

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Curry új, egy éves szerződést kapott.
Wimbley mondjuk eléggé sodródik a cut felé..Stez
Pont most olvastam, h Curry plusz egy évet kapott a mostanihoz és a 5,7M-t szétosztották a 2 évre...érdekes...lassan jó lenne tudni mi az igazság...

Raiders signed WLB Aaron Curry to a one-year contract extension.
It's purely a cap maneuver, as Curry's $5.76 million 2012 salary will now be split over the next two seasons. Curry would have been released were he not open to an "extension." Mar 10 - 2:22 PM

2év 5.76M korrekt szám sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Curry új, egy éves szerződést kapott.
Wimbley mondjuk eléggé sodródik a cut felé..

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Oakland Raiders LB Kamerion Wimbley is open to restructuring his contract in order to stay with the team. (espn)

éljen!deyell
Volt már ilyen hír...várjuk meg amíg tényleg történik vmi...Rolni
én csak olyan híreket láttam mostanában, hogy Wimbley cutolva lesz, nem megy bele az átstrukturálásba, nem megy bele a pay cutba, stb. már elkönyveltem, hogy kivágjuk, ehhez képest ez a hír még adott reményt.deyell
A remény hal meg utoljára 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Oakland Raiders LB Kamerion Wimbley is open to restructuring his contract in order to stay with the team. (espn)

éljen!deyell
Volt már ilyen hír...várjuk meg amíg tényleg történik vmi...Rolni
én csak olyan híreket láttam mostanában, hogy Wimbley cutolva lesz, nem megy bele az átstrukturálásba, nem megy bele a pay cutba, stb. már elkönyveltem, hogy kivágjuk, ehhez képest ez a hír még adott reményt.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Oakland Raiders LB Kamerion Wimbley is open to restructuring his contract in order to stay with the team. (espn)

éljen!deyell
Volt már ilyen hír...várjuk meg amíg tényleg történik vmi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Oakland Raiders LB Kamerion Wimbley is open to restructuring his contract in order to stay with the team. (espn)

éljen!

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Curry-ről roto azt írja, h vszeg a fizetését úgy alakították át, h incentives lett a base salary nagy része, ami teljesítményhez van\lesz kötve...nem tudom így mennyi a spórolás 2012re...ez az info azért még nem tuti...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Allitolag Curry is tulvan a modositason, de nincs infom a szerzodesrol...gyanithatolag par eves hosszabbitas...

CB a legegeto. kerdes, de ez nem a CJ cut oka...CJnek vege...oreg, serult es a csaladi gondok...

DVD es Chekwa ami van meg Underwood. Ehhez sztem jon 2 FA, 2 rookie/udfa...
Tafur okfejtese alapjan zona lesz foleg...kerdes arra mennyire jo dvd es chekwa...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!