Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
McKenzie nyilatkozott a draftról, hogy mi lesz és hogy lesz. Elvileg BPA-zni fogunk és szerinte depth-et, kell mélyíteni, mert megvannak a játékosaink már. Nem tervezi egyébként, hogy feltradeljünk az első vagy a második körben.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire parasztvakítás ez a szöveg. 😊Bruce
Szerintem komolyan gondolja, amit mond, de a "need helyett BPA"-val nem értek egyet...

Egyébként nekem kicsit olyan Reggie, mintha nem tudna rendesen angolul. Egyesével kigondolja a szavakat, és ha eltalálta, bólogat hozzá 😛
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McKenzie nyilatkozott a draftról, hogy mi lesz és hogy lesz. Elvileg BPA-zni fogunk és szerinte depth-et, kell mélyíteni, mert megvannak a játékosaink már. Nem tervezi egyébként, hogy feltradeljünk az első vagy a második körben.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire parasztvakítás ez a szöveg. 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Raiders szerződtetett egy TE-et. Vagyis olyasmit. Ugyanis a srác apja valóban volt NFL játékos ő pedig tehetséges, de kosárpályán. Ezen a poszton e több mint előnyös. Attól még rengeteg munka lesz vele, ha komolyan gondolják.ulpianus
Érdekes gondolat a vezetőségtől, de a labdaérzéke az megvan, a többit meg meg kell szerezni, ami valóban nem kis idő, bár én úgy gondolom, hogy van múltja az amerikai fociban is, mert csak nem igazolták volna le, ha nincs.
Mondjuk ezzel együtt is a leggyengébb posztunk a TE a támadó oldalon.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A Raiders szerződtetett egy TE-et. Vagyis olyasmit. Ugyanis a srác apja valóban volt NFL játékos ő pedig tehetséges, de kosárpályán. Ezen a poszton e több mint előnyös. Attól még rengeteg munka lesz vele, ha komolyan gondolják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na ezt nem látom sehol...hol olvastad?
Anno olyan hír volt, h nem valószínű...lehet mostanra vet minimumért is jön, azért meg már Reggie is akarja...

Akkor így DE poszt teljesen rendben lenne...Houston és Bryant mehetne be DTbe is eleget Kelly, Seymour mellé, mögé...tényleg csak 1 jó NT kellene már a DL-be...Rolni
Pont Jarvis Moss tenné teljesen rendbe a DE posztot?Black_Adder
Igen, mert amúgy rendben van, de kell még egy depth és arra tökéletes, sőt nálunk jól is tolta bizonyos meccseken! 😉Bruce
Jól beszél Bruce kolléga. Rotációs/csere DEnek teljesen rendben van a srác...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Na ezt nem látom sehol...hol olvastad?
Anno olyan hír volt, h nem valószínű...lehet mostanra vet minimumért is jön, azért meg már Reggie is akarja...

Akkor így DE poszt teljesen rendben lenne...Houston és Bryant mehetne be DTbe is eleget Kelly, Seymour mellé, mögé...tényleg csak 1 jó NT kellene már a DL-be...Rolni
Pont Jarvis Moss tenné teljesen rendbe a DE posztot?Black_Adder
Igen, mert amúgy rendben van, de kell még egy depth és arra tökéletes, sőt nálunk jól is tolta bizonyos meccseken! 😉Bruce
Jaja, teljesen korrekt volt Moss mint rotációs end, ha ezt látják Reggie-ék is akkor simán meg lehet dobni egy lightos deallel


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valszeg visszaigazoljuk Moss-t, így a DE már nem lesz prioritás elvileg!Bruce
Na ezt nem látom sehol...hol olvastad?
Anno olyan hír volt, h nem valószínű...lehet mostanra vet minimumért is jön, azért meg már Reggie is akarja...

Akkor így DE poszt teljesen rendben lenne...Houston és Bryant mehetne be DTbe is eleget Kelly, Seymour mellé, mögé...tényleg csak 1 jó NT kellene már a DL-be...Rolni
Pont Jarvis Moss tenné teljesen rendbe a DE posztot?Black_Adder
Igen, mert amúgy rendben van, de kell még egy depth és arra tökéletes, sőt nálunk jól is tolta bizonyos meccseken! 😉
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Valszeg visszaigazoljuk Moss-t, így a DE már nem lesz prioritás elvileg!Bruce
Na ezt nem látom sehol...hol olvastad?
Anno olyan hír volt, h nem valószínű...lehet mostanra vet minimumért is jön, azért meg már Reggie is akarja...

Akkor így DE poszt teljesen rendben lenne...Houston és Bryant mehetne be DTbe is eleget Kelly, Seymour mellé, mögé...tényleg csak 1 jó NT kellene már a DL-be...Rolni
Pont Jarvis Moss tenné teljesen rendbe a DE posztot?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A Kffl-en olvastam:

Raiders | Jarvis Moss could return

Sun, 08 Apr 2012 12:54:41 -0700

The Oakland Raiders could re-sign free-agent DE Jarvis Moss at some point during the offseason even though they added DE Dave Tollefson.Bruce
Érdekes...sehol máshol nem hozzák...ez lehet ilyen Te Sanyi írjál már vmit a Raidersről típusú okoskodás is 😊
majd kiderül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Itt meg van egy cikk a CB-kről!

http://blog.sfgate.com/raiders/2012/04/08/giving-van-dyke-and-chekwa-time-to-develop/
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Kffl-en olvastam:

Raiders | Jarvis Moss could return

Sun, 08 Apr 2012 12:54:41 -0700

The Oakland Raiders could re-sign free-agent DE Jarvis Moss at some point during the offseason even though they added DE Dave Tollefson.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Valszeg visszaigazoljuk Moss-t, így a DE már nem lesz prioritás elvileg!Bruce
Na ezt nem látom sehol...hol olvastad?
Anno olyan hír volt, h nem valószínű...lehet mostanra vet minimumért is jön, azért meg már Reggie is akarja...

Akkor így DE poszt teljesen rendben lenne...Houston és Bryant mehetne be DTbe is eleget Kelly, Seymour mellé, mögé...tényleg csak 1 jó NT kellene már a DL-be...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valszeg visszaigazoljuk Moss-t, így a DE már nem lesz prioritás elvileg!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egész jó, de azért 4. körben mégiscsak LB kéne. OL, főleg csere ráér később is 😊BMG
nem volt benn olyan LB aki megerte volna a 4.et...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Egész jó, de azért 4. körben mégiscsak LB kéne. OL, főleg csere ráér később is 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na megvolt a mock draft amit Bazzani kolléga múltkor belinkelt...

Ezt hoztam össze:
3. kör Josh Chapman, NT (Alabama)
4. kör Lucas Nix, OG (Pittsburgh)
5. kör Jack Crawford, DE (Penn State)
5. kör Sammy Brown, OLB (Houston)
6. kör Asa Jackson, CB (Cal Poly)

Chapman remek NT sztem, felépülése után NFL szinten kezdő NT lehet 4-3, 3-4 sémában is...abszolút BPA volt nálam ott.
Nix előtt Kelemete kiment sajna és az OLB választottjaim is...Nix sztem rendben lenne mint back up idén aztán jövőre esetleg kezdő is válhatna belőle, de OG depth amúgy is kellett és Ő volt a BPAm...
Crawford DE posztra segíthetne be rotációban. Ha Houston vagy Bryant több időt tölt benn DTben kell is a DE...
Brown chaten kiverte a biztit a srácoknál 😊 nekem egy kinti forumtárs hívta fel rá a figyelmemet. OLB depth, ST lenne első évben, de idővel akár kezdő OLB is lehetne...3-4hez is megvan a méret, kis plusz súly kell még...
Asa Jackson volt a top DB ekkor a boardomon és azért elfér a DB help még. Returnerként is rá lehet próbálni talán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
SiriusXM NFL Radio
Josh Kaddu says he grew up a #Raiders fan so it'd be a blessing to put on the Silver & Black

Kell LB nem is egy...ha nincs benn 3. körben jó NT akkor könnyen LB lehet a pick sztem. Főleg OLB kell, de ILB depth se ártana, főleg ha 3-4-el kacérkodunk...

Kaddu 6'3 239 Oregonból inkább ST playa és OLB csere lehet, ami kell, de ő nem egy 3. körös opció sztem...

Akik 3. végén sztem szóba jöhetnek, ha benn vannak:
Nigel Bradham, Audie Cole, Lavonte David, Mychal Kendricks, James Michael-Johnson, Travis Lewis, Keenan Robinson, Sean Spence, Terrel Manning.
Ha ezekből vmelyik a 4.ig elcsúszik ott hozni kell függetlenül a 3. körtől...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tollefson 2ev 2,5M.
meg nem official csak szobeli deal...

LaCanfora is hozza, de ő 2 év max 3M-t ír...ennyiért is jó sztem. Hasznos rotációs ember lesz 4-3 DEként és 3-4 OLBként is bevethető, ha kell...

Alakul a DL, ami a sikerek alapja kell, h legyen D oldalon!


Vszeg a Seymour-Kelly kezdőpárost fogjuk belül látni idén is, de bizom benne, h jön még egy igazi run stuffer NT draftról!
Tavaly és azelőtt láthattuk milyen domináns tud lenni ez a belső páros, de azért azt is láttuk, h futás ellen nem a legjobb combo ez és mindkét fazon 30+, akiknek azért kell majd pihi is. Olyan NT kell aki egyik, másik mellé berotálva megállja a helyét kvázi majdnem kezdő szerepben.
Nálam ez a poszt a top prioritás drafton! Márcsak azért is, mert a hosszútávon egy igazi NTvel a 3-4 mint lehetőség vagy a hybrid is megvalósítható lenne.
Travis Ivey az egyetlen igazi NT per pill és bár fiatal gyerek akiben lehet potenciál, de kellene elé egy jobb opció.


Még nem tudjuk pontosan, hogy Houston és Bryant milyen szerepkörben, milyen poszton fog játszani. Mindkét srác tud DE-t és UT-t is jól tolni. Alapfelállásnál vszeg Houston marad a kezdő LDE és Bryant lesz az elsődleges LDE és UT csere. Houston is jó eséllyel fog majd beforgni középre is. Dime szitukban akár ők ketten is megoldhatják a DT posztokat időnként.

RDE kezdő vszeg Shaughnessy lesz, Dave pedig rotációs emberke lesz.

Ami sztem fontos és jó, hogy elég sokoldalú DL lesz ez. Szinte mindegyik playa legalább 2 poszton tud jó szinten játszani. Rengeteg féle look-ot lehet majd felrakni a pályára. Mismatch-eket lehet szépen használni. Akár Matt-et is lehet cserélgetni bal-jobb oldal között, akár a belső duót lehet playenként teljesen megkeverni...
Én most úgy gondolom, h ha az edzői stáb jó munkát végez velük az offseasonban és utána pedig gameplanningnél, playcallingnál akkor ez a DL visszatérhet a 2010-es remek pass rush formához és run D esetében pedig komoly előrelépést tudnak tenni.

Ha 3. körben van még benn jó NT sztem vinni kell, mert akkor a DL-t rendbe lehet tenni, ami elég jó lépés a D rendbetételéhez.

3. körben Josh Chapman vagy Alameda Ta'amu iszonyat nagy húzás lenne sztem.

Későbbi körökben (vagy a 3. körben ha BPA van) jöhet még pass rusher, mert ugye abból sosem elég és főleg ha 3-4 felállásokat is tervezünk akkor oda nagyon kell még OLB.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igaz hogy még az alapozó időszakban van a Raiders, de Palmer már pár dolgot megismerhetett a playbookból és nagyon tetszik neki. Persze mi mást mondana
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/04/05/palmer-sees-playbook-_-and-he-loves-it/

A védelemben pedig Kelly nyilatkozata alapján marad a 4-3:

http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/04/05/its-looking-like-a-4-3-to-kelly/
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
az OL Tebowja? 😀szaba
Olyasmi, csak ő még zorall módjára tele is van tetoválva!

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
az OL Tebowja? 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Cserének megteszi?szaba
Persze és azért annyira nem szar mint mondják! Mondjuk jobb ha nem kell beállnia 😀

Egy mélyen vallásos fószer egyébként, aki nagyon kedves emberileg. Nagy kedvence volt Tom Cablenek! 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Cserének megteszi?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mario Henderson az milyen?szaba
Veldheer rookie-ként leváltotta szezon közben.BMG
Kb ennyi...
Futásban gyenge ezért RT nem ok, igazi pass rusherek ellen passzban is kevés...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mario Henderson az milyen?szaba
Veldheer rookie-ként leváltotta szezon közben.