Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi Bazza

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudom, hogy számotokra ez egy rossz emlékű meccs, de ezt a videót érdemes megnézni, márcsak a hangulata miatt is.
Elemzések, pálya melletti hangulatképek, riportok, remek minőségben:

Turning point Lions V Raiders
1.rész http://www.youtube.com/watch?v=kPwXZMvQFrI
2.rész http://www.youtube.com/watch?v=XCIUTwJkFgw&feature=relmfu

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Frissített UDFA lista:

Oakland Raiders
Marqutte King, P, Fort Valley State
Aaron Henry, S, Wisconsin
Dominique Hamilton, DT, Missouri
Chaz Powell, CB, Penn State
Thomas Mayo, WR, Cal (Pa)
Lucas Nix, OG, Pitt
Conroy Black, CB, Utah
Dan Knapp, OL, Arizona State
Derek Carrier, TE, Beloit
Mario Kurn, LB, San Diego
Kaelin Burnett, DE, Nevada
Brandon Carswell, USC, WR
Rod Streater, WR, Temple
Ralph Guidry, DT, Kansas State
Corey Gatewood, CB, Stanford
Darius Nall, DE, UCF

Ja és NT témában van némi fejlemény. Itt a 3 jelölt:
Travis Ivey 6'3" 325
Dominique Hamilton 6'4" 315
Christo Bilukidi 6'4" 310

Bilukidiről kiderült, h a 6'5 290 a tavalyi junior pro day száma, de mivel idén nem volt combinera meghívva nem tudták frissíteni, meg el is felejtették ahogy nézem 😊 nem a legjobb emberkék ellen dolgozott egyetemen, de hasznos lehet...
6'4 (és egy kicsi) és 310 a jelenlegi adat...és ez elvileg a játék súllya nem ilyen combinera felpumpált dolog...
Ivey Brownsnál töltött ugye kis időt és mint 3-4NT pályára is lépett...azért ugye el lett küldve, sza nem egy sztárról beszélünk, de felépítése rendben van, fiatal, így simán lehet belőle szolid rotációs emberke.
Hamilton Missouri Dben ha jók az infóim NT-t játszott és egész jól. nationalfootballpost 11. számú DT prospectnek rangsorolta draft előtt. Run stopping az erőssége...rotációba hasznos lehet.

Elég mély lett hirtelen a DT poszt, ami bíztató...az, h ki milyen arra még várni kell, de nekem eddig nagyon tetszik amit a RM érából látok és nagyon bizakodok.

DL sztem visszatér a tavaly előtti szintre és büntetni fog.

DT: Seymour, Kelly, Bryant, Bilukidi, Ivey\Hamilton
DE: Shaughnessy, Houston, Tollefson, Crawford
És ezek a nevek mögött még van Cumbie, Brodine, Hall TCbe aztán vszeg PSbe is vmelyik

Aminek még nagyon örülök, h az OL is egész mély kezd lenni.
OT: Veldheer, Barsdale, Barnes itt ideális esetben Barnes lesz a back up ide is oda is és nem lesz rá szükség 😊
OG: Brisiel, Cooper, Bergstrom, Hurd, Nix ahol Hurd RG back up lehet, míg Bergstrom sztem jó eséllyel kiszorítja Cooper az LG kezdő helyről. Nix lehet PS jelölt is, de azon se lepődnék meg, ha Hurdot lenyomná...
OC: Wiz, Parsons...Wiz sztem állat lesz C poszton és Parsons meg be tud ugrani ha gond van, mondjuk egy komoly Wiz kidőlés esetén azért nagy cumi lenne...

WR poszton iszonyat verseny lesz...arra leszek kiváncsi mennyit viszünk 53ba...
TE poszton is nagy lesz a tolongás, mert, nem hiszem, h 4 TE lesz végső rosteren...
DBből is rengeteg van, kérdés minőségileg mire lesz elég...

Nagyon tetszik, h komoly verseny várható több poszton is, van depth...nem volt ez eddig itt ilyen nagy divat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/oakland-raiders-donate-10-percent-season-tickets-oakland-193147061.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A csomagból Lucas Nix OG aki nagyon érdekes számomra, ugyanis draft előtt simán 4. körös picknek tűnt mindenhol...nem tudom miért csúszott ki teljesen a draftról, de ha sikerülne belőle egy solid back upot csinálni az nagyon remek lenne...
Rolni
Nix problémás arc, ezért nem vitte el senki. Érdekes, hogy róla azt gondolnánk, olyan lassú, hogy ZBbe el nem viszi ember. Erre ha minden igaz, itt ZB lesz.

Aaron Henry is érdekes, mert simán draftolandó prospectnek írták mindenhol ahol láttam...FS back up lehet belőle ha beváltja a hozzá fűzött reményeket...Rolni
Azért csúszott, mert nagyon inkonzisztens, amit ezen a poszton nem szeretnek. Rosszul olvassa a playt, amit főleg nem szeretnek. Túl sok "big play"t nyal be. ACL szakadás miatt kihagyta a 2009es szezon nagy részét. 24 éves lesz.

Mivel nem kerültek semmibe, így érthető, hogy valaki bepróbálja őket. Meglepődtem volna, ha esélyt sem kapnak.ulpianus
Köszi az infókat...Nix ezzel együtt elég elől volt sok listán, persze ez is mutatja mit ér a szakik listája...ZB lesz kérdés mire lehet elég...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
jött egy afroamerikai punter, Marquette King. ez ritkaság. highlights: http://www.youtube.com/watch?v=DzNrS0ens0s

choose life
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A csomagból Lucas Nix OG aki nagyon érdekes számomra, ugyanis draft előtt simán 4. körös picknek tűnt mindenhol...nem tudom miért csúszott ki teljesen a draftról, de ha sikerülne belőle egy solid back upot csinálni az nagyon remek lenne...
Rolni
Nix problémás arc, ezért nem vitte el senki. Érdekes, hogy róla azt gondolnánk, olyan lassú, hogy ZBbe el nem viszi ember. Erre ha minden igaz, itt ZB lesz.

Aaron Henry is érdekes, mert simán draftolandó prospectnek írták mindenhol ahol láttam...FS back up lehet belőle ha beváltja a hozzá fűzött reményeket...Rolni
Azért csúszott, mert nagyon inkonzisztens, amit ezen a poszton nem szeretnek. Rosszul olvassa a playt, amit főleg nem szeretnek. Túl sok "big play"t nyal be. ACL szakadás miatt kihagyta a 2009es szezon nagy részét. 24 éves lesz.

Mivel nem kerültek semmibe, így érthető, hogy valaki bepróbálja őket. Meglepődtem volna, ha esélyt sem kapnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Gyorsan pár highlight, aztán majd igyekszem meccseket is beszerezni az újoncokról...

Burris: http://www.youtube.com/watch?v=VapULyU56To

Crawford: http://www.youtube.com/watch?v=LI1P8Fm2gmM

Criner: http://www.youtube.com/watch?v=9I4INoJmJfk

Christo: http://www.youtube.com/watch?v=STiBwfkomOY

Stupar: http://www.youtube.com/watch?v=-q7GMUKk2i0

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Off
Rolni! Greenwood állítólag 9csapat boardján volt fenn. Cunningham szerint az új Brandon Carr lehet.
OnBazzani
Mi is élénken érdeklődtünk utána...nem tudom, h a plusz egy draft cetli miatt "engedték el" vagy nálunk még hátrébb volt a boardon...néztem amikor felmerült a neve draft előtt, h igen jó kis prospect...reméljük beválik nálatok 😊
Nálunk vszeg amúgy is 5.-6. számú lett volna idén és nagyobb segítségnek érezték Crawfordot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Off
Rolni! Greenwood állítólag 9csapat boardján volt fenn. Cunningham szerint az új Brandon Carr lehet.
On

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na akkor elemezzünk draftot!

Tony Bergstrom OG, Utah 6'5 313. Tony ugye idősebb mint az átlag draftolt játékos, mert 2 évet lehúzott vallási misszióban. Ez nem hiszem, h gondot jelentene, hiszen öregnek így sem öreg és OL posztokon azért bőven a 30-as éveik közepéig jó szinten tudnak focizni az emberek. Ha beválik, nem lesz gond a korával. Arra pedig jó esély van, h beválik sztem. Igazi ZBS fit, aki nem egy freak vagy workout warrior, hanem egy technikailag képzett, jó fejű prospect. Idén már harcban lehet Cooperrel az LG posztért. Egyetemen RT-t játszott főleg, kevés sackel, szolid játékkal, de NFLben már draft előtt is OGnek várták. Kell majd neki kis idő amíg az oldalt és a posztot megszokja mielőtt bevethető. Leginkább NT-t vártam és annak lehet jobban örültem volna, de így utólag teljesen jó a pick sztem. Kellett az OG depth és a jövőre nézve nagyon rendben lehet a falunk, ha ő is beérik Veldheer és Wiz között.

Miles Burris OLB, San Diego St. 6'2 246. Bár nagyon meglepett a dolog, h Chapmant bennt hagytuk nagyon tetszik ez a pick. BPA pick volt ez is. Burris nagyon jó ST playa lehet és remek OLB depth lesz. Wheeler-el akár még harcban is lehet a kezdő posztért. OLB posztról sebessége megvan ahhoz, h jó kis siettető legyen. Remek a "motorja", ami fontos ugyebár. Érdekes vele kapcsolatban, hogy azt is olvastam róla, h 3-4 védelemben akár ILBként is bevethető lehet, egyetemen 3-4 OLB volt leginkább. Erre a pickre is abszolút igaz, h már idén a csapat hasznos tagja lehet.

Jack Crawford DE, Penn St. 6'5 274. Itt már nincs benn minőségi NT, így nem meglepő a pick. Számítottunk DE-re mindannyian szerintem. Crawford neve nálam régóta benn volt a pakliban. 4.-5. körös picként. Johnatan Massaquoival ketten voltak benn mint top emberek posztjukon sztem és ezek szerint nálunk Jack volt a BPA. Nagyon érdekes forma ő. Angol aki középiskolába kosarazás miatt ment USAba, aztán kapott foci ösztöndíjat a Penn St.től. 5éve focizik össze vissza, ebből 3at kezdőként a Penn St.en 😊. Gondolom Wiz is meg lett kérdezve a hozzáállásáról, személyiségéről, így sztem elég biztos a background csekk. Méretei nagyon rendben vannak, magasságával ő is beállhat a passz lecsapkodós DLünkbe és ereje is rendben van. Jelen pillanatban még egy fejlesztendő project ő, de rotációs emberként szerephez juthat és nagy benne a potenciál. 5. körben ez belefér sztem. Matt Shaughnessytől rengeteget tanulhat.

Juron Criner WR, Arizona 6'3 224. Én meglepődtem, h benn van még. Valószínűleg amiatt csúszott, h nem elég konzisztens (hogy szép magyar szavakat használjak). Amúgy jók a kezei, sebessége is van méreteihez mérten. Possession WR lehet belőle, ha keményen dolgozik a jövőben is. Chaz Schillens pótlására érkezett sztem, reméljük hasznosabb playa lesz nem lesz annyi egészségügyi gondja. WR nem volt nagy need, mert tele vagyunk fiatal elkapókkal, így BPA miatt érkezhetett.

Christo Bilukidi DL, Georgia St. 6'5 290. Na ő volt az első akiről fogalmam sem volt kicsoda 😊 Érdekes prospect a srác. Méretei alapján lehet nálunk 4-3 LDE vagy UT, esetleg 3-4 RDE...Annyit találtam róla eddig, h inkonzisztens figura aki inkább pass rush terén jó...sok szerephez nem fog jutni idén vszeg a DL rotációban, de érdekes project...Desmond Bryant-re emlékeztet akivel méretre stimmelnek, ha Bryant év végén lelép, lehet megvan a pótlása...Volt benn it pár emberke akiket előbb vittem volna én tudatlan, de végül senkinek nem kellettek: DaJohn Harris, Marcus Forston, Hebron Fangupo, Nicolas Jean-Baptiste...azért az érdekes, h NJB helyett pl aki tipikus NT prospect egy 300 font alatti inkább UT, DE emberkét vittünk...Ez és a Chapman, Ta'amu bennt hagyások nekem azt mutatják, hogy a staff nem annyira aggódik a poszt miatt. Lehet Ivey ennyire tetszik nekik vagy még FA piacról terveznek egy run stopper DT-t behúzni...Marcus Thomas??
Illetve vszeg az is benne van, h az új sémával a Kelly-Seymour duótól sokkal többet várnak futás ellen...
Szerk: egyre több helyen 6'4 310-es paramétereket olvasok és többen arról beszélnek, h 4-3 NT simán lehet a srácból...

Nathan Stupar OLB, Penn St. 6'2 241. Ő is ismeretlen volt számomra. Ő ugye a Lions trade miatt érkezhetett...érdekes, h a Lions azért a Greenwoodért ment fel akit mi is erősen néztünk draft előtt...Stupar STben alkothat "nagyot" és esetleg back upnak érhet oda még...elvileg MLB\ILB back up lehet

Összességében nekem tetszett az első RM draft!

UDFA emberkék eddig:

Oakland Raiders
Marqutte King, P, Fort Valley State
Aaron Henry, S, Wisconsin
Dominique Hamilton, DT, Missouri
Chaz Powell, CB, Penn State
Thomas Mayo, WR, Cal (Pa)
Lucas Nix, OG, Pitt
Conroy Black, CB, Utah
Dan Knapp, OL, Arizona State
Derek Carrier, TE, Beloit
Darius Nall, DE, UCF

A csomagból Lucas Nix OG aki nagyon érdekes számomra, ugyanis draft előtt simán 4. körös picknek tűnt mindenhol...nem tudom miért csúszott ki teljesen a draftról, de ha sikerülne belőle egy solid back upot csinálni az nagyon remek lenne...
Aaron Henry is érdekes, mert simán draftolandó prospectnek írták mindenhol ahol láttam...FS back up lehet belőle ha beváltja a hozzá fűzött reményeket...
Dominique Hamilton aki még nagyon fontos igazolás lehet. 6'5 305 run stopping DT, aki okosok szerint 15-20 fontot még simán pakolhat a vázára és akár 3-4 NT is lehet belőle...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Burris jo OLB pick up, Crawford sztem remek DE rotacios ember lesz...
Criner sztem kb steal itt...nem hittem,h marad...
Bilukidirol semmi infom...3-4 DE, 4-3 DT...?????

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Magas és vékony hozzá.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Utánaolvastam kicsit ennek a Bilukidi-nek, nem tűnik rossz picknek.. Bár nem láttam játszani, meg nem tudok róla semmit azon kívül amit most olvastam, de talán ha felszed pár fontot, jó lehetne NTnek? 6-5, 290. a 290 szerintem kicsit karcsú ahhoz a poszthoz, de elég magas, fel lehet építeni egy "állattá", szerintem ez is a terve vele a staffnak. Vélemények?



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Christo Bilukidi - DT, Georgia ST



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ahogy RM mondta: "Bigger is better."

WR-nek én Marvin Jonest húztam volna.

Meg lett egy 7. körös pick a Lions-tól.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
5\23- Jack Crawford - DE, Penn ST.
Róla mit kell tudni?
---
5\33 - Juron Criner - WR, Arizona



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Remélem jön egy jó kis LB moste 😊Bruce
Jött is Burris!

Bár már én is nagyon várom Chapmant.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Remélem jön egy jó kis LB moste 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Remélem jön egy jó kis LB moste 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na nekialltam kicsit olvasgatni Tony-rol...erdekes,h draft elott nem nagyon figyeltem fel ra pedig tobben mint az egyik legjobb ZBS OGkent emlegettek...a draft cetli bizonyitja, h a vezetoseg is OGnek szanja...most nekem ugy tunik,h kezdo helyert lesz harcba Coop-al...azert is erkezhetett o, mert igy egy "3 down-os" kezdo erkezhet szemben egy rotacios NT vagy DEvel akiknek a kihasznalhatosaga ilyen szempontbol kisebb...

Ha bevalik a srac azert komoly fal alakul itt a jovore nezve...Veldheer-Bergstrom-Wiz-Brisiel-Barksdale...

Innentol viszont mar tenyleg def heavy draftot varnek, persze BPA alapon siman erkezhet meg O playa is.
NT, OLB, Edge rusher, DB johet...

Ta'amu, Chapman, Hebron, NJB benn van meg NTnek...

Manning, Lewis, Bradham, Kaddu, Wilber, Burris, Brown benn van meg OLBnek...

Jackson, Crawford, Guyton, Smith, Massaquoi, Alexander, Hamilton, Nzegwu benn van mint DE...

Hayward, Dennard, Judie, Jackson, Prater, Johnson, Fletcher, Greenwood, Thomas, Sean, Duke, Winston mit DBk...

van meg anyag boven benn 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Most olvasom hogy már 26 éves...Bruce
8-10 jo eve meg lehet mint OG 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Most olvasom hogy már 26 éves...Bruce
Ja, mert vallási misszión volt 2 évig.
Kaufmannal jól ellesznek.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most olvasom hogy már 26 éves...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Legalább már van egy vegyészmérnök a csapatban 😊