Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
 www.youtube.com/watch?v=9c1OdG1OTXk

pozitív mérleg, közeledő költözés, indul a bandwagon.

Javaslom, hogy írjuk össze, hogy kik azok akik már a szar időkben is itt voltunk. Lesz pár új arc a bandában.
Amadeus
Nehogy még szarabb idők jöjjenek!
Még mindig tartom, hogy Davis is záros időn belül eladja a csapatot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 www.youtube.com/watch?v=9c1OdG1OTXk

pozitív mérleg, közeledő költözés, indul a bandwagon.

Javaslom, hogy írjuk össze, hogy kik azok akik már a szar időkben is itt voltunk. Lesz pár új arc a bandában.
Amadeus
Nem lesz hosszú a lista 😁
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
 www.youtube.com/watch?v=9c1OdG1OTXk

pozitív mérleg, közeledő költözés, indul a bandwagon.

Javaslom, hogy írjuk össze, hogy kik azok akik már a szar időkben is itt voltunk. Lesz pár új arc a bandában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítom, hogy az "elemző" szó jelentése kiüresedett. Eleve keverjük az adatgyűjtés, adatminősítés, és szortírozás feladatát, az elemzéssel, mostmár bárki lehet elemző, bárkinek lehet nyilvánossága, és minél közérthetőbben fogalmaz valaki látszólag bonyolult témákról, amely "AHAAA élményt" vált ki, az olvasóból, annál erősebbnek érezzük a forrást... Mindeközben legtöbb alkalommal kártyatrükkökkel bűvölnek bennünket, befolyásolják a nagyérdeműt. A legtöbb alkalommal nem áll a trükkök mögött valós kutatás pl. kisérlet-tervezés.Helmut Zimmer
Ennél jobban megfogalmazni szerintem ezt nem lehetett volna, gratula. Szóról szóra ugyanezt gondolom. Varázspálca lett az analitika, ami nem csak azért baj, mert nem varázspálca, de azért is, mert viszont baromi fontos, sok dologra tud válaszolni. Viszont mindenre nem.

Másrészt viszont ez egy szakmai probléma. A 21. sz. (és már a 20. sz. második fele is, nem az internet, a social media hozta felszínre az összes sarat, voltak annak már korábban is csatornái a tömegkommunikáció kiszélesedésével) ilyen, ezzel együtt kell tudni élni. Az orvos tudomány sem foghatja a kuruzslókra, ha nem találja meg az influenza elleni védekezés módjait. Az NFL szakmai környezete se mutogathat másokra, ha több kárt okoz magának, mint hasznot. Az teljes egészében az ő saruk lesz.

Egyébként szerintem nem fog ez problémát okozni. A világ azért nagyjából előre halad, ha vannak is bukkanók. A közgazdaságban sem tudunk már olyan válságot okozni magunknak, mint a '29-es. Ki tudunk baszni magunkkal, de azért tanulunk is. Az NFL-ben is lesznek akik az új buszra már nem tudnak jegyet váltani, de akkor majd jönnek olyanok, akik igen. Ha Carr-nak ez hátrányos, nem tud hozzá alkalmazkodni, akkor nem való irányítónak. Akkor jön majd valaki más, aki igen.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Értem én a modus vivendit. Ha szar a blokkolás, akkor szar Gruden, szar Cable, vilàgvége. Ha megfogjuk a no1 defenset 0 sacken, akkor mázli, és amúgy Grudenék szarok.

Ezért tényleg felesleges.
Amadeus
Ne sarkíts Bro!
A fal statisztikáiba sokat segít, hogy Carr hiper gyorsan szabadul a laszitól, de a fejlődés jelei látszanak és ez is tény.

Szerintem is Mack ellen készülni, neki megmutatni egy extra motiváció, illetve róla mindent tudunk, évekig figyeltük a technikáját, lehet kiismertük, nemtom. De az is lehet egy noname rookie DE egy kevésbé fontos meccsen hüjére tudja majd szívatni Millert, reméljük nem.

Én még egyelőre nem vagyok hurráoptimista, de még Carr-t, Gruden-t, Ferrel-t és Miller-t sem írtam le, szal
Just Win Baby
Pari
"The world is full of kings and queens
Who blind your eyes and steal your dreams
It's heaven and hell, oh well
And they'll tell you black is really white
The moon is just the sun at night
And when you walk in golden halls
You get to keep the gold that falls"


Black Sabbath


Annyi a megmagyarázandó kérdés, annyi a félreértés, annyi az értetlenség, annyi a félremagyarázás, hogy lassan beszélni kell ezeknek az okáról. Számomra nem az a kérdés, hogy miért "támadt fel" Cabe OL-je, mert azt értem, és azt is látom, hogy mi ennek az ára.

Bennem az igazi kérdés a meglepetés oka, a harag oka, az agresszió oka. Bills szurkoló vagyok, Lions hobbista, nem tudtok a frusztrációval mindent magyarázni. Szóval születőben van bennem egy nagyobb írás (csak nagyon sok a melóm), és nem is feltétlenül a csapatról szól, hanem kicsit korunkról. Nem tudom még, hogy megírom-e, de nagyon feszít egy két kérdés.

Állítom, hogy megbolondult az NFL,
Állítom, hogy megbolondultak a szurkolók
Állítom, hogy ahogyan a világ tele van fake/irrelevant nyúzzal, úgy az NFL mikrokörnyezete is tele van olyan mennyiségű, és minőségű infóval, ami nem engedi, hogy az egyszeri szurkoló a játékra, illetve a lényeges infókra koncentráljon.

Állítom, hogy rengeteg az önbeteljesítő jóslat, amely alátámasztható statisztikailag, mert állítom, hogy akik ezeket a statisztikákat nézik, "elemzik" nem ismerik az autokorreláció fogalmát, veszélyeit, és fel sem ismerik, szűrni sem tudják.

Állítom, hogy az "elemző" szó jelentése kiüresedett. Eleve keverjük az adatgyűjtés, adatminősítés, és szortírozás feladatát, az elemzéssel, mostmár bárki lehet elemző, bárkinek lehet nyilvánossága, és minél közérthetőbben fogalmaz valaki látszólag bonyolult témákról, amely "AHAAA élményt" vált ki, az olvasóból, annál erősebbnek érezzük a forrást... Mindeközben legtöbb alkalommal kártyatrükkökkel bűvölnek bennünket, befolyásolják a nagyérdeműt. A legtöbb alkalommal nem áll a trükkök mögött valós kutatás pl. kisérlet-tervezés.

Varga Cigi Zoli rallylegenda 8:00-tól 9:00-g elmondja, amit gondolok
 www.youtube.com/watch?v=tJ0Vq8lGjpg&t=535s

Állítom, hogy e szemfényvesztés áldozata számtalan szakember, aki nem tudja végezni a munkáját, mert a környezet ezerszeresen felerősödve túlharsogja a szakmát.

Állítom, hogy rengeteg felelőtlen mondás kering a levegőben, játékhívás diverzifikálásáról, futójáték szerepéről, stb.

Olyan hangos a vokál, hogy lehet el sem tudnám magyarázni, mennyire káros Carr szempontjából, ami történik, és mennyivel több XP-t tett el Mayfield a gyalázatos hétfői zakóval.


Amúgy pacsi Parinak.
Helmut Zimmer
Írd meg, mert ez egy érdekes téma és én spec szívesen elolvasnám.
Micsoda zene
 www.youtube.com/watch?v=idn50Xj_CiY

Szerkesztette: Surda
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Értem én a modus vivendit. Ha szar a blokkolás, akkor szar Gruden, szar Cable, vilàgvége. Ha megfogjuk a no1 defenset 0 sacken, akkor mázli, és amúgy Grudenék szarok.

Ezért tényleg felesleges.
Amadeus
Ne sarkíts Bro!
A fal statisztikáiba sokat segít, hogy Carr hiper gyorsan szabadul a laszitól, de a fejlődés jelei látszanak és ez is tény.

Szerintem is Mack ellen készülni, neki megmutatni egy extra motiváció, illetve róla mindent tudunk, évekig figyeltük a technikáját, lehet kiismertük, nemtom. De az is lehet egy noname rookie DE egy kevésbé fontos meccsen hüjére tudja majd szívatni Millert, reméljük nem.

Én még egyelőre nem vagyok hurráoptimista, de még Carr-t, Gruden-t, Ferrel-t és Miller-t sem írtam le, szal
Just Win Baby
Pari
"The world is full of kings and queens
Who blind your eyes and steal your dreams
It's heaven and hell, oh well
And they'll tell you black is really white
The moon is just the sun at night
And when you walk in golden halls
You get to keep the gold that falls"


Black Sabbath


Annyi a megmagyarázandó kérdés, annyi a félreértés, annyi az értetlenség, annyi a félremagyarázás, hogy lassan beszélni kell ezeknek az okáról. Számomra nem az a kérdés, hogy miért "támadt fel" Cabe OL-je, mert azt értem, és azt is látom, hogy mi ennek az ára.

Bennem az igazi kérdés a meglepetés oka, a harag oka, az agresszió oka. Bills szurkoló vagyok, Lions hobbista, nem tudtok a frusztrációval mindent magyarázni. Szóval születőben van bennem egy nagyobb írás (csak nagyon sok a melóm), és nem is feltétlenül a csapatról szól, hanem kicsit korunkról. Nem tudom még, hogy megírom-e, de nagyon feszít egy két kérdés.

Állítom, hogy megbolondult az NFL,
Állítom, hogy megbolondultak a szurkolók
Állítom, hogy ahogyan a világ tele van fake/irrelevant nyúzzal, úgy az NFL mikrokörnyezete is tele van olyan mennyiségű, és minőségű infóval, ami nem engedi, hogy az egyszeri szurkoló a játékra, illetve a lényeges infókra koncentráljon.

Állítom, hogy rengeteg az önbeteljesítő jóslat, amely alátámasztható statisztikailag, mert állítom, hogy akik ezeket a statisztikákat nézik, "elemzik" nem ismerik az autokorreláció fogalmát, veszélyeit, és fel sem ismerik, szűrni sem tudják.

Állítom, hogy az "elemző" szó jelentése kiüresedett. Eleve keverjük az adatgyűjtés, adatminősítés, és szortírozás feladatát, az elemzéssel, mostmár bárki lehet elemző, bárkinek lehet nyilvánossága, és minél közérthetőbben fogalmaz valaki látszólag bonyolult témákról, amely "AHAAA élményt" vált ki, az olvasóból, annál erősebbnek érezzük a forrást... Mindeközben legtöbb alkalommal kártyatrükkökkel bűvölnek bennünket, befolyásolják a nagyérdeműt. A legtöbb alkalommal nem áll a trükkök mögött valós kutatás pl. kisérlet-tervezés.

Varga Cigi Zoli rallylegenda 8:00-tól 9:00-g elmondja, amit gondolok
 www.youtube.com/watch?v=tJ0Vq8lGjpg&t=535s

Állítom, hogy e szemfényvesztés áldozata számtalan szakember, aki nem tudja végezni a munkáját, mert a környezet ezerszeresen felerősödve túlharsogja a szakmát.

Állítom, hogy rengeteg felelőtlen mondás kering a levegőben, játékhívás diverzifikálásáról, futójáték szerepéről, stb.

Olyan hangos a vokál, hogy lehet el sem tudnám magyarázni, mennyire káros Carr szempontjából, ami történik, és mennyivel több XP-t tett el Mayfield a gyalázatos hétfői zakóval.


Amúgy pacsi Parinak.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A sorrend amúgy ebben az esetben teljesen mindegy.

Ez esetben a másik 31 csapatnak van lehetősége claimelni, de a claim azt jelenti, hogy 53-mas rosterre kell tenni. Ha senkinek nem kell, akkor mehet IRre vagy PSbe. Mindegy hányadik helyen a Raiders, mert nem claimelnetek kell, csak kivárni, hogy húz-e valaki egy Belichicket... Tehát a 49ers és a Pecc is el tudja lopni, ha akarja

a ti helyetek claim sorrend akkor számít, ha ti akartok kukázni más háza tájáról. Rendezed a csapatokat elsődlegesen mérleg, másodlagosan SoS alapján, az elég jól fedi a draftsorrendet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Köszi srácok a kielégítő válaszokat, akkor igazából csak várhatom a hírt, hogy Ateman visszatér hozzánk! 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bruce:
Végig kell mennie a waiver listán és ha nem claimeli senki akkor mehet PS-be...hozzánk vagy máshoz is akár...ugyan az, mint az 53-as keretszűkítés idején
Rolni
És ez a Waiver lista ez hol található meg?
Bruce
Passz, nem tudom van-e aktuális lista számunkra elérhetően...alapból a draft sorrend, amiből sikeres claim esetében a végére kerülsz
Rolni
Nem kerülsz a végére. 😊 (Az NFL-ben a claim sorrend fix, a claimelés nem módosítja a sorrendet.)
peterk2005
Annyira fix, hogy hetente változik az alapján, hogy mi az éppen aktuális "draftsorrend".
Black_Adder
A "fix" arra vonatkozott, hogy a claimelés nem módosítja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Bruce:
Végig kell mennie a waiver listán és ha nem claimeli senki akkor mehet PS-be...hozzánk vagy máshoz is akár...ugyan az, mint az 53-as keretszűkítés idején
Rolni
És ez a Waiver lista ez hol található meg?
Bruce
Passz, nem tudom van-e aktuális lista számunkra elérhetően...alapból a draft sorrend, amiből sikeres claim esetében a végére kerülsz
Rolni
Nem kerülsz a végére. 😊 (Az NFL-ben a claim sorrend fix, a claimelés nem módosítja a sorrendet.)
peterk2005
Annyira fix, hogy hetente változik az alapján, hogy mi az éppen aktuális "draftsorrend".

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bruce:
Végig kell mennie a waiver listán és ha nem claimeli senki akkor mehet PS-be...hozzánk vagy máshoz is akár...ugyan az, mint az 53-as keretszűkítés idején
Rolni
És ez a Waiver lista ez hol található meg?
Bruce
Passz, nem tudom van-e aktuális lista számunkra elérhetően...alapból a draft sorrend, amiből sikeres claim esetében a végére kerülsz
Rolni
Nem kerülsz a végére. 😊 Az NFL-ben a claim sorrend fix, a claimelés nem módosítja a sorrendet.

A jelenlegi sorrend már az idei rekord alapján áll fel. A waiver sorrend az adott idény hivatalos első napjától a 3. alapszakasz fordulóig fix, megegyezik a draft sorrenddel. A 4. alapszakasz héttől változik a lista, onnantól az adott idénybeli W/L mutató + egymás elleni eredmény (ha van) + strength of schedule alapján áll össze. Jelenleg 14 csapatnak van rosszabb mérlege a Raidersnél, és van 9 db 3:2-es mérlegű. Ez alapján a Raiders valahol a 17-24 hely között helyezkedik el (a 3:2-es mérlegű Bears és Colts biztos a Raiders előtt van, mert őket verték).

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bruce:
Végig kell mennie a waiver listán és ha nem claimeli senki akkor mehet PS-be...hozzánk vagy máshoz is akár...ugyan az, mint az 53-as keretszűkítés idején
Rolni
És ez a Waiver lista ez hol található meg?
Bruce
Ez pusztan elmeletben letezik, ha jol ertem. Fizikailag ez ugy testesul meg, hogy a csapatok bejelentik az NFL-nek az osszes tranzakciojukat, igy beleertve a jatekosok kirugasat is. (ezt itt tudod kovetni:  www.nfl.com/transactions )

A masik 31 csapatnak az altalanos szabaly szerint 24 oraja van, hogy "claim"-je, azaz igenyelje a jatekost, vagy pedig "waive"-elje, tehat elengedje az ilyen jogat. A 24 ora leteltevel megnezik melyik csapatok claimeltek a jatekost es aki a legelorebb van, az kapja.

Melyik csapat van elobb es melyik hatrebb a listan?

Az elso 3 forduloban a draft sorrend dont, tehat az 1/1-es csapat az elso a listan (ha ok vagtak ki a jatekost, akkor az 1/2), majd a 4. het elejetol az adott szezonbeli W-L arany.

A legalabb 4 eve ligaban jatszo jatekosok nem kerulnek a waiver listara, ok azonnal kenyuk es kedvuk szerint irhatnak ala akarhova.

(https: //operations.nfl.com/updates/the-players/nfl-waiver-system-overview/ )

Szerk: Tehat nekunk nincs hozzaferesunk a benyujtott claimekhez, mi csak a "gyoztes", azaz sikeres claimrol informalodhatunk, mivel az megjelenik a tranzakciok kozott.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Bruce:
Végig kell mennie a waiver listán és ha nem claimeli senki akkor mehet PS-be...hozzánk vagy máshoz is akár...ugyan az, mint az 53-as keretszűkítés idején
Rolni
És ez a Waiver lista ez hol található meg?
Bruce
Gruden kispárnája alatt. 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Bruce:
Végig kell mennie a waiver listán és ha nem claimeli senki akkor mehet PS-be...hozzánk vagy máshoz is akár...ugyan az, mint az 53-as keretszűkítés idején
Rolni
És ez a Waiver lista ez hol található meg?
Bruce
Passz, nem tudom van-e aktuális lista számunkra elérhetően...alapból a draft sorrend, amiből sikeres claim esetében a végére kerülsz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Bruce:
Végig kell mennie a waiver listán és ha nem claimeli senki akkor mehet PS-be...hozzánk vagy máshoz is akár...ugyan az, mint az 53-as keretszűkítés idején
Rolni
És ez a Waiver lista ez hol található meg?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Bruce:
Végig kell mennie a waiver listán és ha nem claimeli senki akkor mehet PS-be...hozzánk vagy máshoz is akár...ugyan az, mint az 53-as keretszűkítés idején

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem én a modus vivendit. Ha szar a blokkolás, akkor szar Gruden, szar Cable, vilàgvége. Ha megfogjuk a no1 defenset 0 sacken, akkor mázli, és amúgy Grudenék szarok.

Ezért tényleg felesleges.
Amadeus
Nem is játszottatok még idén a Patriotscal :d

Amúgy eddig várakozáson felüli a szereplés, és ha nincs a minnesotai meccs, még jobb lenne a kép

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Jelly cut
Amadeus
Atemant waiveltük még emellett. Mondjuk azt nem értem hogy Jelly-t miért kellett kitenni, hiszen IR-en volt.

Meg azt nem értem még, hogy ha valakit felhozunk a Practice squadból, akkor utána oda már nem tehetjük vissza?

Mert ez játszódott le most nálunk_

10/05 Elevated WR Marcell Ateman and G Lester Cotton Sr. to the 53-man roster from the practice squad

10/07 Waived G Lester Cotton Sr.

10/08 Waived WR Marcell Ateman

Szóval olyan mintha nem lehetne egyenesen visszarakni, hanem először ki kell tenni, aztán max vissza lehet tenni, de a waiver lista alapján ki kell várni a sorunkat?
Mindegy, nekem nem teljesen világos ez a rész.

Közben Nevin Lawson-nak lejárt az eltiltása és most rosterre tettük. Gondolom Londonba már nem akarták kivinni, mert minek, aztán most a bye week alatt majd edz a többiekkel és meglátjuk mi lesz belőle.
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Értem én a modus vivendit. Ha szar a blokkolás, akkor szar Gruden, szar Cable, vilàgvége. Ha megfogjuk a no1 defenset 0 sacken, akkor mázli, és amúgy Grudenék szarok.

Ezért tényleg felesleges.
Amadeus
Ne sarkíts Bro!
A fal statisztikáiba sokat segít, hogy Carr hiper gyorsan szabadul a laszitól, de a fejlődés jelei látszanak és ez is tény.

Szerintem is Mack ellen készülni, neki megmutatni egy extra motiváció, illetve róla mindent tudunk, évekig figyeltük a technikáját, lehet kiismertük, nemtom. De az is lehet egy noname rookie DE egy kevésbé fontos meccsen hüjére tudja majd szívatni Millert, reméljük nem.

Én még egyelőre nem vagyok hurráoptimista, de még Carr-t, Gruden-t, Ferrel-t és Miller-t sem írtam le, szal
Just Win Baby

Szerkesztette: Pari
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
Engem két dolog tesz kíváncsivá a közeljövővel kapcsolatban: egyrészt az, hogy vajon mi lesz akkor, ha nem vezetést kell tartani, hanem hátrányból visszajönni?
...
Viszont ha meccselni kell egy félidőt, vagy netán hátrányból visszajönni, akkor muszáj jobban kinyitni a playbookot, többet passzolni, mélyebbeket is.
...
A másik, hogy Kábel annak idején Lynch-el is elég sikeres futás-támogató falat rakott össze.
peterk2005
A Bears ellen hatranybol kellett visszajonni a negyedik negyedben 3-4 perccel az oran es mentek vagy 75-80 yardot TD-ig. Maga a tamadas ugy indult, hogy 4. es 6-nal buntetest kapott a Bears ST, igy 4. es 1-re trukkos puntot hivott Gruden, utana pedig Jones egy epic vetodessel TD-t szerzett a drajv vegen.

Cable meg sz@r. Lynch azert volt jo, mert onmaga korszakos futo volt, de a Cable falak akkor is kontaktot engedtek mar a LoS elerese elott. Persze mint matematikailag elvart, neha voltak jo blokkok es jo meccsek (volt egy 5 meccses szeriank 3 eve talan, amikor egyenesen elitnek tunt a fal, aztan ismet osszeesett), de Cable tipikus termeke az NFL ujrahasznosito projekjenek. Megbuktal HC-kent? Gyere OC-nek. Megbuktal ott is, gyere ide OL edzonek. Annak is sz@ar vagy, de van HC tapasztalat? Legyen OL/Assistant HC.

Grudennek hamar meg kell szabadulnia tole es akkor van eselye egy jo passprot falat osszetenni ezekkel a jatekosokkal, mert papiron ez az egyseg nagyon nem gyenge.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jah csak az van, hogy Én speciel pont nem fikáztam Kábelt. Egyszer írtam, hogy nem vágom miért igazoltuk (mikor idejött) illetve talán még egy hsz-em volt vele kapcsolatba a tavalyi szezonban.
Szóval jah Én még azért szeretnék látni pár jó meccset a faltól, hogy szívemre tett kézzel azt büföghessem ki, hogy: Ez igen baz!
TST
Külsősként nem akarok beleszólni a vitátokba, marjátok csak egymást. 😊 Viszont érdekes csapat a Raiders idén, nem tudom megállni, hogy ne nézzem, és ne kommentáljam. Szóval - próbálni kívül maradni a ki a sz*r ki a jó vitán -, szerintem Kábel esetén mindenkinek igaza van. 😀 Oké, ez így túl politikus. 😊 És mégis. Egyrészt az előélete azért elég alap az óvatosságra, akármilyen jó is pár hétig az osztag. Másrészt viszont ettől még tény, hogy az utóbbi időben szépen kezd összeállni valami, és ezt sem lehet figyelmen kívül hagyni.

Engem két dolog tesz kíváncsivá a közeljövővel kapcsolatban: egyrészt az, hogy vajon mi lesz akkor, ha nem vezetést kell tartani, hanem hátrányból visszajönni? Szóval muszáj-abb szituációkban. Idén eddig, amikor jól ment eddig a csapatnak, az döntő többségében akkor volt, ha sikerült elmenni, és aztán előnyt kellett tartani. Erre a futások és a rövid passzok - amikor esélye sincs odaérni a védelemnek - ideálisak. Viszont ha meccselni kell egy félidőt, vagy netán hátrányból visszajönni, akkor muszáj jobban kinyitni a playbookot, többet passzolni, mélyebbeket is. Itt fog eldőlni, hogy mennyire is jó ez a fal szerintem. (Vasárnap volt egy ilyen drive is - bár kellett hozzá egy extra ST play, de összejött - , szóval kezdésnek van 1 jó minta.)

A másik, hogy Kábel annak idején Lynch-el is elég sikeres futás-támogató falat rakott össze. Jacobsból kinézem - elég fizikális, erőteljes futó ehhez -, hogy ha nem is feltétlenül a fénykorában játszó Lynch szintjén, de eredményes futójátékot lehessen rá is építeni, ahogy annak idején Seattle-ben Lynchre. A kérdés ugye itt is a pass prot, mert emellé Seattle-ben volt egy Wilson aki macska-egér játékot tudott önerőből játszani a pass rush-okkal egy gyengébb pass prot mögött. De Carr más típusú irányító. Neki azért kelleni fog a pass prot is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Jelly cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 twitter.com/PFF_Raiders/status/1181625352973668353

 twitter.com/PFF_Raiders/status/1181340628304764928
Bruce
Akkor most mindenki nézzen jól magába (közülünk! nem külsős!!!)
Gruden, Kabel Miller hármast, velem együtt elszidtuk már ezerszer. És tessék, ÉS MINDEZT MACK ELLEN! No komment.
Go Raiders!
#chuckynation 🖤☠️
Surda
Azért Én még várnék 4-5 meccset, hogy jobban lássam ez az irányadó trend vagy pedig mázli...
TST
Macket te nem fogod meg egész meccsen mázliból!
Surda
De nem is lesz minden meccsen ott plusz motivációnak...
TST
Na baszki Mack motiváció 😀 az élethez 😉 Igen részben igazat adok, hogy motiváció volt vastagon. De az előrelépés vitathatatlan, mondom én aki Kábeltől dührohamot kaptam. Ez a védelem elit, tehát méltán magasztalhatjuk az O falat, mert amit lerakott teljesítményben az asztalra, az nem lebecsülendő. Írtam is az eredménykövetőben, hogy bírni fogják-e fizikálisan végig ezt a teljesítmény, és bírták fizikailag és mentálisan. Nem engedtek át senkit, nyitották a réseket, és nem ugráltak be. Mind a három pontban magas szinten teljesítettek és ez nem véletlen! Főleg nem egy C d ellen. Ne vegyük el a diadal súlyát, nagy győzelem és nagy előrelépés. Hogy a folytatás lesz-e ilyen? passz.... DE REMÉLEM!


 www.raiders.com/video/raiders-review-offensive-line-stands-out-against-chicago-s-defense

 www.youtube.com/watch?v=gxG5GMJ7_xk

Szerkesztette: Surda
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Értem én a modus vivendit. Ha szar a blokkolás, akkor szar Gruden, szar Cable, vilàgvége. Ha megfogjuk a no1 defenset 0 sacken, akkor mázli, és amúgy Grudenék szarok.

Ezért tényleg felesleges.
Amadeus
Ami tény, az idei szezonban meglepően jól dolgozik az offense fal.
További tény, hogy a szezon előtt az volt a konszenzusos vélemény a fórumon, hogy Cable miatt félünk az idei szezontól.
Ami még érdekes, hogy egy vereség esetén a reális teljesítménynél rosszabbnak látunk mindent, egy győzelem után pedig a reálisnál jobbnak.

A falnak az a dolga most, hogy így működjön továbbra is. A többi csapatrésznek meg hozzájuk kell felzárkózni.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Értem én a modus vivendit. Ha szar a blokkolás, akkor szar Gruden, szar Cable, vilàgvége. Ha megfogjuk a no1 defenset 0 sacken, akkor mázli, és amúgy Grudenék szarok.

Ezért tényleg felesleges.
Amadeus
Jah csak az van, hogy Én speciel pont nem fikáztam Kábelt. Egyszer írtam, hogy nem vágom miért igazoltuk (mikor idejött) illetve talán még egy hsz-em volt vele kapcsolatba a tavalyi szezonban.
Szóval jah Én még azért szeretnék látni pár jó meccset a faltól, hogy szívemre tett kézzel azt büföghessem ki, hogy: Ez igen baz!