Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
egy rémálom volt ez az első nap.

kezdődött azzal, hogy bagóért tradeltünk le, úgy hogy nyilvánvaló volt, hogy egy franchise QB még bent van, és érte jönne fel a Cardinals. egyből beugrott a 2013-as draft, amikor 1/3-ról mentünk le szintén nevetséges ellenérték mellett, és akkor is csalódás lett az első körös pick végül, épp ahogy most is. egy játékos volt akit az előzetesen beharangozottak közül semmiképpen sem akartam, az Kolton Miller volt, persze hogy őt húztuk. ő volt az egyik fő felelőse annak, hogy Rosennek annyiszor az életéért kellett rohannia a Bruinsban. de ami az egyik legszomorúbb, hogy Tom Cable, a bukott OL edző hatására húztuk, akinek sikerült a liga legszarabb támadófalát összehoznia Seattle-ben. és ennek a figurának van beleszólása abba, hogy kit draftoljunk...

 twitter.com/VicTafur/status/989690310027431937

aztán jött Martavis Bryant, aki 3. számú elkapónak még jó is lehetne, csak éppen 1 év van vissza a szerződéséből, ami után nagy pénzt kér majd, és balhés, ha nem kap elég labdát, hisztizik. nemrég volt arról szó, hogy a tavalyi sikertelenség egyik fő oka volt a sok bomlasztó elem az öltözőben, ezért is szabadultunk meg Crabtree-től többek között, erre idehozzunk Bryantet, ráadásul adtunk érte egy top 75-ös picket, ami azt jelenti, hogy Reggie le lett rántva megint, mint a letrade-nél. nagy csalódás ez a draft eddig.

choose life
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Deák Bill Gyula raiders polóban feszít! 😊 7:03-tól
 www.youtube.com/watch?v=tfcVqy0U2TE&t=423s

Szerkesztette: Bruce
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként megnéztem a draft pick value chart-on, hogy kb értéken csak picit vesztettünk a cserén: 1300 vs (1050+195+30,6) 1275,6

Bruce
Ne viccelődjünk. Feljön egy csapat az utolsó (amúgy legjobb) QB-ért. És még a value chart szerint is buktok az üzleten. Ez azért művészet. Ebből simán ki kellett volna rántani egy 2019/1-et vagy legalább egy idei 2. kört pluszban, a Cardinalsnak mindenképpen kellett a pick. Erre még az alapárnál is olcsóbban eladjátok, ezen nem tudok napirendre térni
Wyatt
Én sem tudok, de gondolom azt sejtették, hogy mi nem akarunk QB-t húzni és bepróbálkoztak nálunk, hogy hátha, mi meg gondolom úgy agyaltunk, hogy minden kis plusz az már jó nekünk ahhoz képest amit terveztünk. Így jöhetett létre az üzlet. Egyébként én alapból azt gondoltam, hogy majd jön egy olyan tweet, hogy még a jövő évi picket is hozzácsapják, de már nem reménykedem 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként megnéztem a draft pick value chart-on, hogy kb értéken csak picit vesztettünk a cserén: 1300 vs (1050+195+30,6) 1275,6

Bruce
Ne viccelődjünk. Feljön egy csapat az utolsó (amúgy legjobb) QB-ért. És még a value chart szerint is buktok az üzleten. Ez azért művészet. Ebből simán ki kellett volna rántani egy 2019/1-et vagy legalább egy idei 2. kört pluszban, a Cardinalsnak mindenképpen kellett a pick. Erre még az alapárnál is olcsóbban eladjátok, ezen nem tudok napirendre térni

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azért azt meg kell jegyezni, hogy Beast Mode és Bryant az öltözőben nem JDR-rel, hanem Grudennel fog faszt méregetni, ami nem ugyanaz a kategória.

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Az én véleményem továbbra sem változott. Szerintem hatalmas hiba volt Millert húzni 15-n (még 24-nél is reach lett volna talán - ott emlegették a patshez, akik OL edzője 100x sikeresebb, mint Cable ).

1, Ha úgy vesszük, idénre egyáltalán nem volt need az OT (pláne nem első körben), attól sokkal fájóbb needjeink vannak. Majd jövőre lesz igazán need!
RT=/=LT Joe Thomas? mondta tán, hogy LT-ként olyan RT-t játszani, mint másik kézzel kitörölni a segged...

2, Ha már kivitték az egyetlent, akin nem kellett volna annyit dolgozni, akkor minimum a D-be kellet volna inkabb vki. LB, CB, DT az legalabb need, vagy upgrade lett volna. Ez a pick nem igazán need, de főleg nem upgrade, egy szarul ellőtt luxus pick, ráadásul ordas reach-el.

3, Majd pont Cable lesz az aki egy kibaszott nyers OT-ből varázsol valamit, mert az olyan kurva jól ment neki Seatlle-ben is.

4, A kurva anyad Cable, te bukott szarzsák, faszt ugatsz bele az elso körbe. kuss a neved bazmeg.

Bryant rendben van, ha összeszedi magát, nem mérgezi az öltözőt és nem itt úhajtja lehúzni a karrierjét a wcn.

Na jólvan részemről kidühöngtem magam. Leszáéétam a témáról.
Nézzük a második napot.
Én egy Hurst, Jackson pickben bízom feltrade-el.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nate Solder mellett Jared Veldheer-hez hasonlították Kolton Miller-t...ez annyiból lehet érdekes, hogy Cable faragott anno igen jó LT-t Jared-ból...

Utána olvastam még Millernek.
Ha jó technikával játszik akkor igen potens falember bármelyik oldalon.
De a technikája nem konzisztens. Ha rendben a pad level és nincs false step induláskor, akkor nagyon hatékony tud lenni, de ezt nem tudja folyamatosan hozni sajnos. Ha ebben tudna vele Cable-ék előre lépni akkor lehet jó fogás Ő, máskülönben fájni fog ez a pick nekünk is és Carr-nak is...


Hát Black gondolom eshetett szó hosszabbításról, de mivel jelenleg nincs helyünk a sapi alatt ez jövőre jöhet szóba...ha addig fut egy bivaly szezont, könnyen lehet, h elszáll az ára...illetve necces lesz Cooper-t és Bryant-et visszahozni, miután Mack is megkapja a pénzét...még akkor is, ha Jordy Nelson pénzét pl könnyen fel lehet erre szabadítani...meglátjuk ezt is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Vanderdózis aszongya az újfijúra, hogy idézem:
Bay Butcher


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
A Martavis Bryant csere is fejvakarós elsőre...
Érkezik egy olyan WR, aki 2015-ben 4 meccset majd az egész 2016-os szezont kihagyta cuccozás miatt...csak 2018-ra van érvényes szerződése, ami komoly gond lehet cap szempontból, ha beválik...
Mert amúgy simán bevállhat...végre lesz egy veszélyes magas elkapónk és a Cooper-Bryant-Nelson trió amúgy igen pofásan fest...3. körben nem hiszem, h találtunk volna jobb elkapót, de nagyon kell, hogy ne meszeljék el megint és az is, hogy ne egy éves bérlet legyen ez, mert ahhoz viszont sok a 3. kör...
Rolni
Szerintem Bryant >>> Crabtree és feltételezem beszéltetek vele a hosszabbításról a trade előtt.
A fű veszélyt jelent rá és így rátok is, az tény, de egy 3. kört megér ez a kockázat szvsz... Én a fejemben fel is priorizáltam egy gyors lábú CB picket a második napra hozzánk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Értem én, hogy kellett az OT csak vhogy fázok Millertől. Érdekes lesz majd nézni mi lesz az öböl masik oldalan Mike-ból, akit ugye vittünk volna előtte...
Rolni
Gondolkodás nélkül vittük volna Mike-t, részemről ez a szív fájdalom és nem az OT ill needre húzás a BPA helyett.
Miller amúgy nem elveszett és nem is nyers. Ha tudják izmolni és kiküszöbölni, hogy ne legyen magasan a súlypontja akkor lehet belőle jó playa. Meglátjuk...

Csak nehéz nézni, hogy elég komoly D playákat engedtünk el egy sokak által nyersnek tartott OT prospectért. Kicsit Jihad Ward feelingem van sajnos. Nyers, de atletikus prospect akiből majd az edzők kihozzák amit kell. Na az is bejött eddig...
Rolni
Annyi azért bíztató, hogy azért a mostani edző gárda talán egy pöpet jobb a talent gondozásban mint JDR alatti stáb. Mint láthattuk meg ki ki szívárgot ugye egy egy hír ebben (is) nem igazán voltak topon JDR-k.



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kelleni fog az erős O az biztos, mert a Denver Chubbal, a Chargers Jamessel lett erősebb!

Az a Miller-Chubb duo...anyám

Bosa-Ingram egy tovább erősödő secondaryval se lesz semmi...

Értem én, hogy kellett az OT csak vhogy fázok Millertől. Érdekes lesz majd nézni mi lesz az öböl masik oldalan Mike-ból, akit ugye vittünk volna előtte...

Az a része tiszta, h Carr köré kell építeni! Kell elé egy erős fal és elég "játékszer". Ebből kell Grudennek ligaverő csapatot faragnia. Ezért kapja a nagy dellát.

Csak nehéz nézni, hogy elég komoly D playákat engedtünk el egy sokak által nyersnek tartott OT prospectért. Kicsit Jihad Ward feelingem van sajnos. Nyers, de atletikus prospect akiből majd az edzők kihozzák amit kell. Na az is bejött eddig...

Azt is értem, h nehéz a védelmet megítélni jelenleg. Sok korai körös pick van benne Edwardstól Vanderdoesig és remélhetőleg lesz akiből PG alatt előjön az állat...

Meg az is komoly mennyi pickünk van még, amiből sok lyukat lehet még betömni.

Nem temetem a draftot, főleg nem az offseasont, de ez a Kolton pick megakasztott 😊

Bryant szerződéses és eltiltásos helyzete is beárnyékolja azt, h egyébként baromira jól fog sztem 2018ban passzolni Cooper és Nelson mellé. Coop és Jordy tudna forogni a slotba, míg MB veszélyeztet a szélen sebességgel. A Cooper-Bryant szélső páros azért komolyan megnyújtja majd a pályát. Középen meg ott lesz Nelson, Cook és Richard. Ha a fal, Lynch és a blokkoló TE-k valamint a FB közreműködésében lesz egy legalább átlagos futójátékunk is akkor azért lehet itt bitang Offense...és hát ahogy mondtam lennie kell!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Amúgy kb az a koncepció, hogy beast O, D# oldalon meg PG épít várat szarból.
Amadeus
Hát ha nem is szarból de az ottani talent növelés hosszabb project. De ha addig is egy legalább közepes statu D-t össze tudunk eszkábálni a rendszert ismerő és fitt jó munkás emberekből meg Mackből 😊 akkor egy hasító O-val elég sokra elég lehet! Tekintve hogy egy hasító O-val és egy szar D-vel korábban már értünk el eredményt



több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Nagyon sötéten látjátok szerintem a dolgokat srácok. Az tökéletesen látszik, hogy van egy séma egy elképzelés és ezt építgetjük. Nyilván ha lett volna első kört érő MLB akkor rárepülünk de ugye se Smith se Edmunds nem az. Ha lett volna első kört érő állat 3 tech Dt rámegyünk de nincs ill MO lehet de ugye van némi kérdőjel így hagytuk. Amúgy véleményem szerint Második körben ha még bent lesz akkor őt visszük és csak egy későbbi (akár 3ik) körben jön még OT.

Minden esetre én nem látom borúsan a dolgokat. Azt már a mustáros évben is lehetett látni,hogy ha legalább a csapat egyik részének megy akkor lehet elérni eredményeket (pláne most hogy végre a sorsolás is "könnyű"). Az O-ba 1-2 hiányzó elem van/volt OT és 3rd WR gyakorlatilag ez orvosolva lett ergo egy csapatrész pipa és húzhat újra a megfelelő sémával. A D-ben több a lyuk több a megoldandó probléma amit úgyszintén neki állnak RM-k orvosolni de nem megy egyik napról a másikra, oda azért több elem kell. De így,hogy pipa (plusz egy Ot húzás után pláne) az Offense lehet majd a D-re koncentrálni maximálisan



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Amúgy kb az a koncepció, hogy beast O, D# oldalon meg PG épít várat szarból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nekem a legnagyobb bajom ezzel a választással az, hogy Cable egy kókler és még 1 játékost se sikerült kikupálnia.
Levi
Jó lesz ez. Van még 9 éve Grudennek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Nekem a legnagyobb bajom ezzel a választással az, hogy Cable egy kókler és még 1 játékost se sikerült kikupálnia.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Egész éjjel forgolódtam, éreztem a zavart az erőben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Miller amúgy nekem sem volt szimpatikus, de már ezüst-fekete lett, így nincs mit tenni, csak bízni abban, hogy jó lesz.

Én az alábbi játékosok közül várok valakit: Josh Jackson, Isaiah Oliver, Sam Hubbard, Maurice Hurst illetve, ha már támadófalember, akkor Connor Williams. Nekem valamiért szimpatikus a srác, hogy jó játékos-e? Az majd a pályán kiderül.

A draft vége felé feldobták, hogy próbált felmozogni a csapat az első kör végére, de az nem derült ki, hogy kiért, vagy, hogy milyen poszt mozgatta meg a döntéshozók fantáziáját.

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én úgy vagyok már ezzel a Raiders offseason dolgokkal, meg amúgy az egész csapatépítősdivel, hogy próbálok kevésbé a hatása alá kerülni a dolgoknak, mert akkor felrobbanna az agyam.

Egyébként megnéztem a draft pick value chart-on, hogy kb értéken csak picit vesztettünk a cserén: 1300 vs (1050+195+30,6) 1275,6

Ahogy írtam korábban is, ami jó, hogy legalább need-re érkezett. Aztán, hogy hogy válik be, azt nem tudjuk. De ha igaz amit Rolni olvasott, hogy a második körben is T lesz a választás, akkor azért ideges leszek már, mert van két fiatal T-nk, akiből az egyik még beválhat az új sémában is.

Remélem azért én is, hogy inkább a D-be fogunk húzni.

"1/10-re is Millert húztuk volna" Ez egy akkora faszság, mert mit mondjanak? Persze hogy azt kell nyilatkozni, hogy a kezünkben volt az irányítás. De ezzel nekem csak az a bajom, hogy erre hogy lehetnek büszkék, hogy egy kb első kör végét érő srácot kihúztunk 1/15-re és még kijelentjük, hogy 1/10-re is kihúztuk volna.

További problémám pedig az, hogy ne Tom Cable legyen már a draftért felelős emberke, hanem hagyják ezt meg Red-G-nek...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Silver előre bemondta a Miller love story-t is...most meg ezt:

Don’t be shocked if the Raiders strongly consider taking another tackle in the second round tomorrow. Gruden really, really wants to upgrade the position.

Kicsapná a biztit az tuti 😊
Crosby, Jones lehet célpont még sztem akkor, esetleg O'Neill...


Tafur is megerősíti, h 1/10-re is Miller jött volna...mindenképp OT volt a cél

The #Raiders wanted a tackle. They were going to draft McGlinchey and when he was gone, they would have taken Miller 10th if no trade down, as @MikeSilver just said


Én azért erősen bízom a D pickben!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát ez erős így reggel is...de jó, hogy emiatt nem keltem fel!

Nem kaptunk túl sokat a csere útján, de ez kereslet kínálat...így alakult ez nem zavar igazán. Kiment a top kiszemelt (vszeg Mcglinchey, esetleg Smith) és sikerült szerezni pickeket mielőtt kihúztuk a 2. kiszemeltet...

A gondom ott kezdődik, hogy miért Kolton lett a pick...értem én, hogy remek atléta (top sparq OT) és tud rookieként RT, utána LT lenni, de ettől még utálom a picket...

Fitzpatrick, Edmunds, James vagy akár Vita is jöhetett volna részemről inkább...

Nem tetszik, h úgy fest Cable jelölte ki az OT-t. Ez alapból tök logikus, részben ezért fizetik Őt, de ijesztő a Seattle ámokfutása után...

Kimondottan magas OT, ami sokszor ellene dolgozik. Remek atléta hosszú kezekkel, de technikailag nyers és inkonzisztens. Jól illik ZBS-be elvileg, ami jó is lehet, illetve bőven megfelelő atléta Cable rendszerébe, de erősödnie kell és sokat kell fejlődnie technikailag is. Fel van adva a lecke Cable-nak, de legalább nem birkozóból kell most faragnia, talán sikerrel jár. Ami komolyan zavar még az a durability issue...meglássuk mi lesz...ha Nate Solder 2.0 lesz a srác akkor örülünk majd utólag, de egyenlőre savanyú az a bizonyos szőlő...

A Martavis Bryant csere is fejvakarós elsőre...
Érkezik egy olyan WR, aki 2015-ben 4 meccset majd az egész 2016-os szezont kihagyta cuccozás miatt...csak 2018-ra van érvényes szerződése, ami komoly gond lehet cap szempontból, ha beválik...
Mert amúgy simán bevállhat...végre lesz egy veszélyes magas elkapónk és a Cooper-Bryant-Nelson trió amúgy igen pofásan fest...3. körben nem hiszem, h találtunk volna jobb elkapót, de nagyon kell, hogy ne meszeljék el megint és az is, hogy ne egy éves bérlet legyen ez, mert ahhoz viszont sok a 3. kör...


Na készüljünk a 2. körre:
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
NFL Draft 2025 Best Remaining Players - ESPN
See the best remaining players on the draft board during the 2025 NFL Draft with Draftcast on ESPN

Harold Landry, Josh Jackson vagy másik CB, Derrius Guice, Dallas Goeder vagy Gesicki mind lehet célpont, illetve Mo Hurst is lehet befutó, ha szíve részünkről rendben...de érdemes készülnj megint wtf pickre is akár 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Néhány éve belezúgtatok DJ Haydenbe. 1/3-ra azért mókás lett volna, ezért lókukiért lementetek az 1/12-re, ahol kivittétek, még mindig reachként.

Na, most én nem hittem, hogy ezt megismétlitek, de egy az egyben ezt láttam viszont

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mike McGlinchey volt a célpont, ez egyértelmű és régóta lehetett sejteni, hogy OT-t akar Gruden. Mike McGlincheynek nagyon örültem volna, ezután jött a csere és behúztuk a csapat szerint a második legjobb OT-t, ez reális. Én úgy vagyok vele, hogy ha nem tudunk hátra menni, akkor 1/10-en is behúztuk volna Millert, így minden plusz választási lehetőség jól jön. A Cardinals ennyit ajánlott, ha nem volt más partner, akkor ez így is jó... szerintem.

Martavis Bryant megszerzése egy harmadik körért nézhető úgy, hogy kvázi a hátramozgásért kaptunk egy 2-3. számú elkapót. Mindenki várta, hogy Roberts helyett jöjjön egy harmadik számú elkapó, hát hoztak. Cooper, Bryant, Nelson és Roberts már olyan négyes, amiben van kakaó.

Összességében az 1/10-ért kaptunk egy RT-t, akiben megvan a lehetőség, hogy átvegye Penn helyét a bal oldalon és egy bizonyított, playmaker elkapót, aki kellett és egy 5/15-ös választást.

Persze lehetett volna több is, de én nem tartom katasztrófának.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Lynch es Bryant...a locker room mar most elveszni latszik...plusz egy serulekeny OT feka falba.
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/steelers/status/989688351270858752?s=19

Mi a geci? XD