Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 nflpickwatch.com/

szakértők 83%-a szerint nyerünk a Bears ellen

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
PFF grade-eket érdemes mindig óvatosan kezelni azért. Torzít erősen a rendszerük.

Én nagyon örülök, ha Justin Ellis visszatér, mert ha van Cutler, ha nincs fontos lesz nagyon Forte tartása, ebben pedig csak segít Jelly.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
sztem a futás elleni védelmünk ennel jobb. Plane hogy ray ray kevesebbet van a palyan. A Browns OL nem tudta arrébb tenni a vedofalembereinket ráadásul Ellis is visszatér. Aldon es Mack jol tartja a ket szelt. A PFF osztályzatai elég furcsák, Cooper gradeje negativ... Inkább nem nézném meg mire menne nélküle az O#
deyell
A droppok miatt negatív sajnos.

Ellis játszott a Bengals ellen, azóta viszont nem. Akkor kikaptunk, azóta viszont nem! (:
Annyira én nem örülök.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
No1 támadófal azért adja, Tice jól nyomja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
sztem a futás elleni védelmünk ennel jobb. Plane hogy ray ray kevesebbet van a palyan. A Browns OL nem tudta arrébb tenni a vedofalembereinket ráadásul Ellis is visszatér. Aldon es Mack jol tartja a ket szelt. A PFF osztályzatai elég furcsák, Cooper gradeje negativ... Inkább nem nézném meg mire menne nélküle az O#

choose life
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
PFF Ratings

Team
Offense: Rank 5th in the league (3rd ranked rush offense)
Pass Protection: Rank 1st in the league
Run Blocking: Rank 5th in the league
Off Penalties: Ranked 30th in the league
Defense: Rank 22nd in the league
Run Def: Rank 26th in the league
Pass Rush: Rank 8th in the league
Def Penalty: Rank 6th in the league
Players:
Gabe Jackson - #1 Rated Guard (In 3 games - 1 QB hit allowed, 0 hurries, 0 sacks)
Donald Penn - #7 Rated Tackle (3 hurries, 0 hits, 0 sacks)
Austin Howard - #25th Rated Tackle (1 sack, 1 hit, 3 hurries)
JaMarcus Webb - #60 Rated Guard (1 sack, 0 hit, 7 hurries)
Rodney Hudson - #12 Rated Center (1 sack, 0 hit, 1 hurry)
Latavius Murray - #3 Rated RB in the league (He also has the longest run of the season)
Marcel Reece - #6 Rated FB in the league
Khalil Mack - #3 Rated 3-4 OLB
Aldon Smith - #11 Rated 3-4 OLB
Justin Tuck - #28 Rated 4-3 DE
Dan Williams - #7 Rated DT
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Wednesday Injury report
DT Justin Ellis - Ankle - Full
LB Ben Heeney - Hamstring - Limited
RB Taiwan Jones - Foot - Did not part.
DE Benson Mayowa - Knee - Did not part.
CB Keith McGill - Foot - Did not part.
FB/RB Jamize Olawale - Ankle - Full
DE Justin Tuck - Knee - Did not part.
DT C.J. Wilson - Calf - Did not part.
S Charles Woodson - Shoulder - Did not part.

Gondolom Tuck és Woodson csak azért nem edz, mert soha nem szoktak szerdánként (legalábbis múlt héten így volt)
Ellis várhatóan akkor vissza is tér, ha már szerdán teljes értékű munkát végzett.
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Amúgy annak Örülök, hogy pont bye week előtt találkozunk a denverrel. Az egy jó kis felmérő lesz minden csapat részünknek. S ha gáz van ott lesz a bye hogy megpróbálják fixalni a szezon további részére.



több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nekem az a bajom, hogy ha véletlenül az offense kifog egy gyengébb napot vagy az ellenfél védelme olyan, hogy nem fekszik a támadóinknak, akkor a mi védelmünk sajnos nem tudja megoldani a a saját feladatát (vagyis eddig nem tudta). Az egyik leggyengébb védelemmel rendelkezünk összességében.
Bruce
+1
Rolni
Hát a Denver ellen, vagy egy Bengals szintű verést (35-14), vagy egy pontzuhatagot várok (50-30)
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Nekem az a bajom, hogy ha véletlenül az offense kifog egy gyengébb napot vagy az ellenfél védelme olyan, hogy nem fekszik a támadóinknak, akkor a mi védelmünk sajnos nem tudja megoldani a a saját feladatát (vagyis eddig nem tudta). Az egyik leggyengébb védelemmel rendelkezünk összességében.
Bruce
Én a statok ellenére nem látom ennyire rossznak a szitut. Szerintem pusztán csak annyi hogy még nem teljes a kémia köztük. Meccsről meccsre lehet látni fejlődést szerintem. Ha Jelly vissza jön az upgrade. Alakul a nyomás. Carrie gyakorlatilag shoot down kezd lenni. Mostanában Hayden sem annyira fogalmatlan. Az LB Corp így hogy Ray Ray helyett Aldon kezd kimondottan kezd pofás lenni. CWood az CWood 😃. JonAllen hiányzik. De ha mindez össze áll lehet belőle egy közepes egység idén ami ha nem.is sokat de adhat némi támogatást ha betli napja van az O-nak.

Szerkesztette: Cubehead



több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nekem az a bajom, hogy ha véletlenül az offense kifog egy gyengébb napot vagy az ellenfél védelme olyan, hogy nem fekszik a támadóinknak, akkor a mi védelmünk sajnos nem tudja megoldani a a saját feladatát (vagyis eddig nem tudta). Az egyik leggyengébb védelemmel rendelkezünk összességében.
Bruce
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem az a bajom, hogy ha véletlenül az offense kifog egy gyengébb napot vagy az ellenfél védelme olyan, hogy nem fekszik a támadóinknak, akkor a mi védelmünk sajnos nem tudja megoldani a a saját feladatát (vagyis eddig nem tudta). Az egyik leggyengébb védelemmel rendelkezünk összességében.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 youtu.be/ur57t7Shkwo

Kinyalták a seggünk a first takeben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Justin Ellis edzett.

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Én az gondolom, hogy ha valóban versenybe akarnak lenni a PO-ert a srácok, akkor ezt a meccset hozniunk kell.

Ha Cutler játszik könnyen lehet egy Ravens meccs szerű offensive tűzijáték aminek a kimenetele lutri, de most legalább már lehet arra is támaszkodni, h képes Carr és az O győztes driveot vezetni és képes a D utolsó próbálkozást visszaverni. Ez is erőt adhat.

Ha nincs Cutler muszaly behúzni. Esélyesként pályára lépni és nyerni szintén rajta kell, h legyen JDR és a csapat képzeletbeli checklist-jen...eddig jól haladnak a listával!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ez a secondary nagyon rossz. Most Alan Ballnak volt két momentuma, de az NFL szint nagyon messze volt ezen a 3 meccsen. A két ILB is az átlag alatti. Mcphee használható. Most Acho lesz a másik OLB. A védőfal munkásemberekből áll. Ratliff talán visszatér.

Offense oldalon Bushrod helyén Leno lesz az LT. Jeffery valszeg nincs.

Mindez persze tök mindegy Cutler nélkül.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy tanács. Ne a yardokat nézzétek. Nézzétek a yard/carryt, a yard/attemmptot, 3down védekezést, ellenfél qb rating, pressure, turnover. Pont a yardok nem mutatnak feltétlenül mindent. A passzvédekezésünk, főleg a secondary botrány. A GB és a Cards ellen volt össz 4 db 30-40 yardos Dpi, ami nincs benn a statokba. Ez a Bears védelem rossz. Nagyon rossz.


A másik dolog, hogy Cutlerral ez teljesen más offense. Ma már limitáltan edzett, de a játéka kérdéses. Nélküle előre gratuláhatunk nektek.
tüsi91
Viszont, ha megnézed a Bengals elleni, majd a Ravens elleni támadó játékunkat, akkor láthatod, hogy micsoda pálfordulás lehet két meccs között. Szóval attól, hogy eddig nem jó képet mutat a védelem, attól még lehet hogy most olyan szinten fognak pörögni, hogy lesünk. Ezek a tisztogatások még jól is elsülhetnek!

Én egyelőre még nem tudom felfogni azt, hogy minket tartanak esélyesnek a szakik, idegen érzés ez nekem, úgyhogy bocsánat a pesszimista hozzáállásomért
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lamarr érezte mikor kell lelépni!!!!!😱OO XD
Bruce ne jósolgass mert a végén még bejön azt akkor tosz van, jah jut eszembe... Sikerült visszahozniuk a netet te kis szabályzatszegő? :ASD
TST
Milyen szabályzat? A világát nem tudta az aki írogatott. 😀 De érted, pont az NFL meccs alatt megy el a net. Hát ne legyek ideges? 😀
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egy tanács. Ne a yardokat nézzétek. Nézzétek a yard/carryt, a yard/attemmptot, 3down védekezést, ellenfél qb rating, pressure, turnover. Pont a yardok nem mutatnak feltétlenül mindent. A passzvédekezésünk, főleg a secondary botrány. A GB és a Cards ellen volt össz 4 db 30-40 yardos Dpi, ami nincs benn a statokba. Ez a Bears védelem rossz. Nagyon rossz.


A másik dolog, hogy Cutlerral ez teljesen más offense. Ma már limitáltan edzett, de a játéka kérdéses. Nélküle előre gratuláhatunk nektek.
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Lamarr érezte mikor kell lelépni!!!!!😱OO XD
Bruce ne jósolgass mert a végén még bejön azt akkor tosz van, jah jut eszembe... Sikerült visszahozniuk a netet te kis szabályzatszegő? :ASD

Szerkesztette: TST
több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Bears ellen "érdekes" minket tartanak esélyesebbnek.
Seahawks PC nyilatkozata szerint, első félidőben teszteltek, így építették fel a meccset. ???
Nekünk sztm magunkat kell legyőznünk.
Ha a töketlenkedést ki tudjuk iktatni hozható a meccs, minden egységben jobbak vagyunk szerintem, ha vesztünk magunkat verjük meg.
7W-t jósoltam ami most már nem is akkora lufi.
Surda
khm... Forte azért még szerintem jobban tolja mint L. Murray, de a többi csapatrészre igaz amit mondtál
Toto21
Forte az a kivétel aki erősítheti a szabályt 😊
Lamarr H nagy kedvencem volt még 😊
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 882
Bears ellen "érdekes" minket tartanak esélyesebbnek.
Seahawks PC nyilatkozata szerint, első félidőben teszteltek, így építették fel a meccset. ???
Nekünk sztm magunkat kell legyőznünk.
Ha a töketlenkedést ki tudjuk iktatni hozható a meccs, minden egységben jobbak vagyunk szerintem, ha vesztünk magunkat verjük meg.
7W-t jósoltam ami most már nem is akkora lufi.
Surda
khm... Forte azért még szerintem jobban tolja mint L. Murray, de a többi csapatrészre igaz amit mondtál
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem a jóslatomból eddig két meccs jött be. A Ravens elleni W-t nem találtam el. Ennek fényében nem tudom, hogy az hogy a Bears ellen vereséget tippeltem az most jó e avagy rossz! : D
több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Bears ellen "érdekes" minket tartanak esélyesebbnek.
Seahawks PC nyilatkozata szerint, első félidőben teszteltek, így építették fel a meccset. ???
Nekünk sztm magunkat kell legyőznünk.
Ha a töketlenkedést ki tudjuk iktatni hozható a meccs, minden egységben jobbak vagyunk szerintem, ha vesztünk magunkat verjük meg.
7W-t jósoltam ami most már nem is akkora lufi.

Szerkesztette: Surda
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nincs sok időm meccsnézésre, ezért nincs nagyon alkalmam a falakat nézni, ezért kérdezném, hogy nektek mi a véleményetek Webb-ről? Idén megoldhatja az RG posztot?
peterbadbone
Nehéz megmondani. A Ravens és a Browns DL sem volt toppon ellenünk.
Igazán a Denver meccsen kerül komoly próba elé az OL legközelebb sztem.
Ő a leggyengébb láncszem az biztos, de amennyiben Howard tud jól játszani, akkor működőképes lehet a jobb oldal összességében. Ha pedig működik a dolog, akkor sztem egyben tartják a falat, hacsak nincs sérülés. Jövőre pedig Feliciano-é a feladat, h elvegye, megtartsa az RG posztot.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!