NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
nem a faszt nem rossz az a védelem. A teljes Bears egy csőd
Nincs sok időm meccsnézésre, ezért nincs nagyon alkalmam a falakat nézni, ezért kérdezném, hogy nektek mi a véleményetek Webb-ről? Idén megoldhatja az RG posztot?
peterbadbone
igazából idén sem, de mellette a másik 4 ember - Penn, Gabe, Hudson, Howard - úgy tolja, hogy ellensúlyozzák őt. Jövőre Watson jó lenne, ha LT tudna lenni, vagy draftolni kell egyet, RG is kell. Plusz CB és S.
Howard nem is rossz passprotban

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
nem a faszt nem rossz az a védelem. A teljes Bears egy csőd idén,tokkal-vonóval. Motiválatlan, rossz morállal rendelkező, lézengő játékosokkal, amoit megfejeltek azzal, hogy jó pár értelmesebb embert elküldtek, eltradeltek, van akit meg nem a posztján játszatnak. Houston pl. 3-4 OLB éppen, amikor még 4-3 DE-nek is lomha volt.
Ha a fal megint megvédi DC4-t, akkor szétpasszolja őket is, mint a Hollókat és a Clevelandet.
Amadeus91
Én kivételesen tudtam vasárnap meccset nézni tv-ben és az alapján mondom, hogy nem rossz az a védelem. Allen olyan szinten volt pozícióján kívül, hogy nem is értem, hogy miért nem próbálták előbb elpasszolni. Acho és Houston van talán most Rolb poszton, egyik sem olyan, akivel Penn ne vehetné fel a versenyt, így ha a jobb oldal megoldja a maga feladatát, akkor azt mondom, hogy Carr-nak jó esélye lehet egy újabb kiemelkedő meccsre, főleg, ha Murray is tud majd haladni. Eddig tetszik a támadások kialakítása, mert úgy tűnik arra alapoz, ami a másik csapat gyengéje és az elmúlt két meccsen jól látszott, hogy passzal mindkét gárda verhető volt és meg is vertük őket. Kíváncsi leszek, hogy most a Macik ellen több lesz-e a futás, mert úgy tűnik abban gyengébbek. Bár ahogy néztem Cooper-t nem nagyon tudják megfogni, Haden is rendre lemaradt tőle. Remélem egy újabb 100+yard-os meccs néz ki neki.

Nincs sok időm meccsnézésre, ezért nincs nagyon alkalmam a falakat nézni, ezért kérdezném, hogy nektek mi a véleményetek Webb-ről? Idén megoldhatja az RG posztot?

több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 espn.go.com/nfl/qbr jól fest ez is 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Én akit biztosan nem tartanék meg az (persze, ha lenne helyükre pick, vagy FA:
Barnes.McCants,Bergstrom,Wilson,Mayowa,Armstrong,Mays,Asante
Attól félek, hogy Cwood vissza fog vonulni, és akkor a secondaryba kell majd húzni, minimum vagy 3-at
Pari
Barnes-t simán megtartanám legalább TC-ig. Szinte minden OL posztra bedobható rutinos depth playa. Wilson tavaly és idén is jól dolgozik a meccseken TC-ig őt is megtartanám simán. Mayowa-t még nem is láttuk ebben a védelemben, hogy lehet róla dönteni? Asante TC-ig megint maradhatna, sztem back upnak nem rossz opció. A többi valóban kuka.

CWood nagy kérdés lesz. Ha ezt a szezont lehozza egészségesen és nincs meg a playoff, valamint Peyton Manning visszavonul simán visszatér még sztem.
Csapat PO-ba emelése mellett ott legyen a neve a "történelem könyvekben", illetve Ő maradna a draft class-a utolsó Mohikánja.
Ha a test bírja, sztem marad ezek miatt.

Az összes lejáró szerződésű játékosunk esetében azt gondolom amúgy, hogy várjuk meg mit mutatnak idén, milyen lesz a szezon összképe.


Macik ellen kíváncsi vagyok, hogy mivel készülünk, mert nem rossz az a védelem, a Seahawks ellen is csak a töketlen O# miatt fáradtak el és zuhantak szét a végére, amúgy elég sokáig tartották meccsben a csapatot. McPhee-re nagyon kell figyelni, a fal jobb oldalán rendesen meg fog izzadni Howard. De mégis, a legfontosabb, hogy Forté-t megfogjuk. Clausen nélküle nem fog tudni mit kezdeni, őt nyomás alatt kell tartani, ami a támadófalukat nézve nem lehetetlen feladat. Bennett valószínűleg jól fog ellenünk szerepelni, de más csapatok ellen is jó szokott lenni... jó lenne, ha végre a TE védekezést is lassan meg tudná oldani a Del Rio - Norton páros.
peterbadbone
Seahawks ellen szépen tartott a D egy darabig, sztem sem szabad nekünk senkit lenézni, de JDR nyilatkozatai alapján ezt nem is tesszük meg. A fiataljaink mentalitása is rendben van, mindenki elég alázatos, ahhoz, hogy ne fussunk bele ilyenbe. Az öregek meg láttak már elég feltámadást, így biztos nem állnak hozzá rosszul a dologhoz.
Azt gondolom, hogy ha tudjuk hozni a legutóbbi formánkat akkor esélyesek vagyunk még idegenben is, de semmiképpen nem lefutott a dolog. Nem vagyunk még egy bizonyítottan jól működő gépezet.
Howard számára jó teszt lesz McPhee az biztos.
Fortét fogni kell, de bízom a run D-be. Ha Clausen megnyeri Carr-al szemben a légi párbajt több szempontból is gondban vagyunk...

Yards\game szempontból:
Offense oldalon mi a 7.ek vagyunk, míg a Bears a 28.ik.
Defense oldalon mi a 32.ek vagyunk, míg a Bears a 11.ik.

Futás szempontjából Bears a 6. helyen van, passz szempontból a 31. helyen, passz D a 6. legjobb, run D a 4. legrosszabb.

Ebből kiindulva valóban fognunk kell a futást és másik oldalon pedig erőltetni azt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Az nfl.com-on lehet szavazni a hét Clutch Performer-re, az első héten értelemszerűen nem jött szóba egy játékosunk sem, de az előző héten Carr meg is nyerte a szavazást, ezen a héten pedig Woodson van ott a jelöltek között... szerintem ebben a kategóriában sem nagyon szerepelt még játékosunk két egymást követő héten.

Szerintem a legtöbb lejáró szerződésű játékost nem lesz nehéz maradásra bírni. 5-6 játékost tuti itt fogunk tartani közülük.

Macik ellen kíváncsi vagyok, hogy mivel készülünk, mert nem rossz az a védelem, a Seahawks ellen is csak a töketlen O# miatt fáradtak el és zuhantak szét a végére, amúgy elég sokáig tartották meccsben a csapatot. McPhee-re nagyon kell figyelni, a fal jobb oldalán rendesen meg fog izzadni Howard. De mégis, a legfontosabb, hogy Forté-t megfogjuk. Clausen nélküle nem fog tudni mit kezdeni, őt nyomás alatt kell tartani, ami a támadófalukat nézve nem lehetetlen feladat. Bennett valószínűleg jól fog ellenünk szerepelni, de más csapatok ellen is jó szokott lenni... jó lenne, ha végre a TE védekezést is lassan meg tudná oldani a Del Rio - Norton páros.
peterbadbone
plusz eladtak Jared Allent, és Bostic-et is...szal meg egy picit talan gyengultek is, de a kulcs akkor is hogy, Cutler lesz-e vagy nem.
Plusz a Broncos elleni meccsünk lesz a Sport 2-n...2 hét múlva.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nem a faszt nem rossz az a védelem. A teljes Bears egy csőd idén,tokkal-vonóval. Motiválatlan, rossz morállal rendelkező, lézengő játékosokkal, amoit megfejeltek azzal, hogy jó pár értelmesebb embert elküldtek, eltradeltek, van akit meg nem a posztján játszatnak. Houston pl. 3-4 OLB éppen, amikor még 4-3 DE-nek is lomha volt.
Ha a fal megint megvédi DC4-t, akkor szétpasszolja őket is, mint a Hollókat és a Clevelandet.
Amadeus91
#nagyarc : D
Bruce
kivételesen realizmus 😀
Amadeus91
Jó persze, csak én vagyok ilyen kishitű! (: Egyébként ha a jelenlegi formánkat nézzük, győznünk kellene, de én mindig félek az ilyen meccsektől...
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
nem a faszt nem rossz az a védelem. A teljes Bears egy csőd idén,tokkal-vonóval. Motiválatlan, rossz morállal rendelkező, lézengő játékosokkal, amoit megfejeltek azzal, hogy jó pár értelmesebb embert elküldtek, eltradeltek, van akit meg nem a posztján játszatnak. Houston pl. 3-4 OLB éppen, amikor még 4-3 DE-nek is lomha volt.
Ha a fal megint megvédi DC4-t, akkor szétpasszolja őket is, mint a Hollókat és a Clevelandet.
Amadeus91
#nagyarc : D
Bruce
kivételesen realizmus 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nem a faszt nem rossz az a védelem. A teljes Bears egy csőd idén,tokkal-vonóval. Motiválatlan, rossz morállal rendelkező, lézengő játékosokkal, amoit megfejeltek azzal, hogy jó pár értelmesebb embert elküldtek, eltradeltek, van akit meg nem a posztján játszatnak. Houston pl. 3-4 OLB éppen, amikor még 4-3 DE-nek is lomha volt.
Ha a fal megint megvédi DC4-t, akkor szétpasszolja őket is, mint a Hollókat és a Clevelandet.
Amadeus91
#nagyarc : D
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Az nfl.com-on lehet szavazni a hét Clutch Performer-re, az első héten értelemszerűen nem jött szóba egy játékosunk sem, de az előző héten Carr meg is nyerte a szavazást, ezen a héten pedig Woodson van ott a jelöltek között... szerintem ebben a kategóriában sem nagyon szerepelt még játékosunk két egymást követő héten.

Szerintem a legtöbb lejáró szerződésű játékost nem lesz nehéz maradásra bírni. 5-6 játékost tuti itt fogunk tartani közülük.

Macik ellen kíváncsi vagyok, hogy mivel készülünk, mert nem rossz az a védelem, a Seahawks ellen is csak a töketlen O# miatt fáradtak el és zuhantak szét a végére, amúgy elég sokáig tartották meccsben a csapatot. McPhee-re nagyon kell figyelni, a fal jobb oldalán rendesen meg fog izzadni Howard. De mégis, a legfontosabb, hogy Forté-t megfogjuk. Clausen nélküle nem fog tudni mit kezdeni, őt nyomás alatt kell tartani, ami a támadófalukat nézve nem lehetetlen feladat. Bennett valószínűleg jól fog ellenünk szerepelni, de más csapatok ellen is jó szokott lenni... jó lenne, ha végre a TE védekezést is lassan meg tudná oldani a Del Rio - Norton páros.
peterbadbone
nem a faszt nem rossz az a védelem. A teljes Bears egy csőd idén,tokkal-vonóval. Motiválatlan, rossz morállal rendelkező, lézengő játékosokkal, amoit megfejeltek azzal, hogy jó pár értelmesebb embert elküldtek, eltradeltek, van akit meg nem a posztján játszatnak. Houston pl. 3-4 OLB éppen, amikor még 4-3 DE-nek is lomha volt.
Ha a fal megint megvédi DC4-t, akkor szétpasszolja őket is, mint a Hollókat és a Clevelandet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az nfl.com-on lehet szavazni a hét Clutch Performer-re, az első héten értelemszerűen nem jött szóba egy játékosunk sem, de az előző héten Carr meg is nyerte a szavazást, ezen a héten pedig Woodson van ott a jelöltek között... szerintem ebben a kategóriában sem nagyon szerepelt még játékosunk két egymást követő héten.

Szerintem a legtöbb lejáró szerződésű játékost nem lesz nehéz maradásra bírni. 5-6 játékost tuti itt fogunk tartani közülük.

Macik ellen kíváncsi vagyok, hogy mivel készülünk, mert nem rossz az a védelem, a Seahawks ellen is csak a töketlen O# miatt fáradtak el és zuhantak szét a végére, amúgy elég sokáig tartották meccsben a csapatot. McPhee-re nagyon kell figyelni, a fal jobb oldalán rendesen meg fog izzadni Howard. De mégis, a legfontosabb, hogy Forté-t megfogjuk. Clausen nélküle nem fog tudni mit kezdeni, őt nyomás alatt kell tartani, ami a támadófalukat nézve nem lehetetlen feladat. Bennett valószínűleg jól fog ellenünk szerepelni, de más csapatok ellen is jó szokott lenni... jó lenne, ha végre a TE védekezést is lassan meg tudná oldani a Del Rio - Norton páros.

több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én akit biztosan nem tartanék meg az (persze, ha lenne helyükre pick, vagy FA:
Barnes.McCants,Bergstrom,Wilson,Mayowa,Armstrong,Mays,Asante
Attól félek, hogy Cwood vissza fog vonulni, és akkor a secondaryba kell majd húzni, minimum vagy 3-at
Pari
Cwood sztem tuti hogy visszavonul, bár ha egy évet még maradna az tuti jó lenne, de egy hét múlva már 39 lesz. Nem tudom egyébként, hogy miből van az az ember, mert hogy a kor nem látszik rajta az is biztos.
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Most nézegettem, hogy elég sok FA lesz a szezon végén, 23 fő

QB: McGloin
WR: Crabtree, Holmes, Streater, Roberts
RB: Richardson
FB: Olawale
OL: Penn, Webb, Barnes, McCants, Bergstrom

DL: Autry, Tuck, Mayowa, Wilson
LB: A. Smith, Amstrong
CB: Thorpe
S: Woodson, Asante, Mays

P: King

Egy LT-t kell szerintem majd draftolni az elején, meg a secondaryba is egy rögtön bevethető játékost. Nem tudom, hogy Penn-t a kora miatt visszahozzák e még egy-két évre, de ha jól teljesít, akkor érdemes lenne.
King biztos hosszabbít, bár szerintem nem olyan jó punter ő sajnos.
WR-ek közül Crabtree-t visszahoznám, a többiek közül meg egyet (Holmes) a többiek helyettesíthetőek
McGloin is marad véleményem szerint.
Aldon Smith-el nem tudom mi lesz a helyzet, eltiltják nem tiltják el, de majd kiderül.

Egy S-t még most a csereidőszakban hoznék egyébként a csapathoz.
Bruce
Én akit biztosan nem tartanék meg az (persze, ha lenne helyükre pick, vagy FA:
Barnes.McCants,Bergstrom,Wilson,Mayowa,Armstrong,Mays,Asante
Attól félek, hogy Cwood vissza fog vonulni, és akkor a secondaryba kell majd húzni, minimum vagy 3-at
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az SI szerint 1/1-nek Carr-nak kellett volna lennie! (:
Mack maradt az 5. helyen! (:

 www.si.com/nfl/2015/01/20/2014-nfl-draft-redo-derek-carr-odell-beckham-jr-jadeveon-clowney
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most nézegettem, hogy elég sok FA lesz a szezon végén, 23 fő

QB: McGloin
WR: Crabtree, Holmes, Streater, Roberts
RB: Richardson
FB: Olawale
OL: Penn, Webb, Barnes, McCants, Bergstrom

DL: Autry, Tuck, Mayowa, Wilson
LB: A. Smith, Amstrong
CB: Thorpe
S: Woodson, Asante, Mays

P: King

Egy LT-t kell szerintem majd draftolni az elején, meg a secondaryba is egy rögtön bevethető játékost. Nem tudom, hogy Penn-t a kora miatt visszahozzák e még egy-két évre, de ha jól teljesít, akkor érdemes lenne.
King biztos hosszabbít, bár szerintem nem olyan jó punter ő sajnos.
WR-ek közül Crabtree-t visszahoznám, a többiek közül meg egyet (Holmes) a többiek helyettesíthetőek
McGloin is marad véleményem szerint.
Aldon Smith-el nem tudom mi lesz a helyzet, eltiltják nem tiltják el, de majd kiderül.

Egy S-t még most a csereidőszakban hoznék egyébként a csapathoz.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663

choose life
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
En se akarom elkiabalni, de kivetelesen en is bizakodom most a csapatot illetoen😊
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Baromi szokatlan.
Igaz az elso het utan ezt nem gondoltam volna.
Delonso_
A legrosszabb, hogy a Cutler-less Bears ellen, akár reális esélyünk is lehet, ha összpontosít a csapat. Az meg már 3-1-es rajt lenne...az idegességtől hullani kezdett a szőröm....
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Baromi szokatlan.
Igaz az elso het utan ezt nem gondoltam volna.
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Fura de egesz jo a csapat.
Delonso_
igen, ez engem is aggaszt
(:
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fura de egesz jo a csapat.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
PFF grades:

O#:
Donald Penn: +4.9
Gabe Jackson: +3.6
Austin Howard: +2.4
Derek Carr: +1.4
Rodney Hudson: +1
Latavius Murray: +.8
Clive Walford: +.5
Marcel Reese: +.5
Lee Smith: +.1
Michael Crabtree: 0.0
Seth Roberts: -.5
Andre Holmes: -.8
Amari Cooper: -.8
J’Marcus Webb: -1.9
Mychal Rivera: -4

D#:
Khalil Mack: +7.6
Justing Tuck: +2
T.J. Carrie: +1.7
Charles Woodson: +1.6
Denico Autry: +1.3
Curtis Lofton: +1.2
Malcolm Smith: +1.1
Ben Heeney: +5
Neiron Ball: +.3
Dan Williams: +.1
Larry Asante: -.3
Ray Ray Armstrong: -.5
Stacy McGee: -.8
Mario Edwards Jr.: -1.3
C.J. Wilson: -1.4
D.J. Hayden: -1.5
Neiko Thorpe: -1.7
David Amerson: -1.7
Aldon Smith: -2.9
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Chekwa cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.raiders.com/media-vault/videos/Raiders-LB-Malcolm-Smiths-Micd-Feature-Preview/273ab50a-836f-47f4-ab73-4831e0355ced

Nem tudom mi a jobb a videoban, Malcolm vagy Jar-Jar az autista hozzáállásával?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
megint Al Davis szelleme a 11.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
tényleg jó a védelem

 twitter.com/DustinFox37/status/648557235019337728


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal