NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Amersonban nem tudom mit látnak...
Ki repült?
Rolni
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/646463874804256768

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Amersonban nem tudom mit látnak...
Ki repült?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
David Amerson jött waiverről. Kifejezetten jó adottságú gyerek, nem tudom miért rakta ki a Skins.
Amadeus91
mert szarul játszik!
sapka
Imádlak!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
David Amerson jött waiverről. Kifejezetten jó adottságú gyerek, nem tudom miért rakta ki a Skins.
Amadeus91
mert szarul játszik!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
David Amerson jött waiverről. Kifejezetten jó adottságú gyerek, nem tudom miért rakta ki a Skins.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Örülök Crabsnek. Nagyon sok benne maradt az elmúlt években, pechére sosem játszott jó pass offenseben de képességei alapján többre hivatott. Ti biztos emlékeztek rá, de mikor a draftra jött Cooper szinten kezelték, aztán mégsem az első elkelt elkapó lett... 😀
JayB
De most DHB is szép TD-t kapott el a fordulóban! Úgyhogy ő is fajin választás volt! 😀
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
Örülök Crabsnek. Nagyon sok benne maradt az elmúlt években, pechére sosem játszott jó pass offenseben de képességei alapján többre hivatott. Ti biztos emlékeztek rá, de mikor a draftra jött Cooper szinten kezelték, aztán mégsem az első elkelt elkapó lett... 😀
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
COOP bekerült a PEPSI Rookie of the Week2 jelöltjei közé  www.nfl.com/voting/rookies/2015/REG/2?campaign=tw-nf-sf13340145-sf13340145

Carr pedig az FedEx Air Player of the Week2 jelöltek között van
 www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2015/REG/2?campaign=tw-nf-sf13339589-sf13339589

A PFF heti legjobb teljesítményt nyújtó csapatába két játékosunk is bekerült:
Crabtree volt a második legjobb WR (+3,1)
Gabe Jackson a legjobb guard (+6,1)

Egyébként az offensive line-ban mindenki pozitív értékelést kapott. Cooper +0,3-at kapott a két drop-ja miatt, lehetett volna magasabb ezek nélkül (egyébként nem emlékszem rájuk, hogy olyan ordas drop lett volna). Carr +1,2-t kapott.

A védelemből akiket kiemeltek: Mack (+3,6), Aldon Smith (+1,5) és CJ Wilson (+2,5)
Negatív oldalon pedig: Denico Autry, Raiders (-4.7), Curtis Lofton, Raiders (-5.1)

Kíváncsi lennék, hogy a CB-k és a Safety-k milyen pontokat kaptak.
Bruce
Szavaztam már délelőtt mindkettőre 😊

Crabtree nagyot játszott, ha így folytatja lehet kinéz a fr tag vagy a hosszabbítás.

Gabe Jackson első heti teljesítménye után örülök ennek. Nem volt időm újra leülni és a falakat nézegetni még.

Cooper rögtön az első két labdát elejtette, nem voltak szépek...valószínű ideges volt még...

Mack sérülten hozta ezt össze, de leginkább futás ellen gondolom, mert passz rush terén nulla volt

Aldon legalább adott némi pressuret...

Wilson kellemes meglepi, így frissen összeszedve...nála én a kivágást nem nagyon értettem mondjuk. Most is bebizonyította, h jobb még mint Autry, McGee vagy MEJr.

Autry nulla volt pass rushban és futás során belülről azért őt simán félretolják.

Lofton elég szarul játszik eddig. Lassú is, de a bosszantó, h sok a misstackle.

Gondolom elég rosszat 380 beszopott yarddal 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
COOP bekerült a PEPSI Rookie of the Week2 jelöltjei közé  www.nfl.com/voting/rookies/2015/REG/2?campaign=tw-nf-sf13340145-sf13340145

Carr pedig az FedEx Air Player of the Week2 jelöltek között van
 www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2015/REG/2?campaign=tw-nf-sf13339589-sf13339589

A PFF heti legjobb teljesítményt nyújtó csapatába két játékosunk is bekerült:
Crabtree volt a második legjobb WR (+3,1)
Gabe Jackson a legjobb guard (+6,1)

Egyébként az offensive line-ban mindenki pozitív értékelést kapott. Cooper +0,3-at kapott a két drop-ja miatt, lehetett volna magasabb ezek nélkül (egyébként nem emlékszem rájuk, hogy olyan ordas drop lett volna). Carr +1,2-t kapott.

A védelemből akiket kiemeltek: Mack (+3,6), Aldon Smith (+1,5) és CJ Wilson (+2,5)
Negatív oldalon pedig: Denico Autry, Raiders (-4.7), Curtis Lofton, Raiders (-5.1)

Kíváncsi lennék, hogy a CB-k és a Safety-k milyen pontokat kaptak.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Tetszik, h JDR képben van, két lábbal áll a földön. Már lenyilatkozta, h helyén kell kezelni a győzelmet, mert nem kéne egy tavalyi Stl. szindrómába belefutni. Most kiderül mennyire tudja fejben kezelni a csapatot.

Cleveland Browns ellen sem lesz könnyű a dolgunk, remélem jó kis meccset tud játszani a két csapat és nem lesz sérülés. Jó lenne már, ha kicsit kiegyenesednénk sérülés téren.

Browns irányítója szinte biztosan Manziel lesz, mert McCown még nem biztos, h edzhet egyáltalán.
Manziel az eddigi két meccs alapján nem konzisztens passing threat, de a big play benne van a kezében és van hozzá egy veszélyes Benjamin-ja. Futó játékuk rendben van, első sorban erre kell készülnünk majd szerintem. Futást kell megállítani, TB-t kettőzni és Manziel kezébe adni a meccset.

A védelmük papíron elég erős, de eddigi két meccs alapján futás ellen mégis gyengélkednek. Tiszta szerencse, hogy elvileg van 1 fasza RB-nk. Nagyon remélem, h a mostani remek Carr showdown ellenére sem fog Musgrave ész nélkül passzoltatni végig, hanem szépen előveszi Murray-t, TJ-t, Helu-t és Reece-t és futtatjuk az időt és szépen a földön megyünk át a Browns védelmén, ami passz ellen elég potensnek tűnik.

Nem gondolom, h esélyesek lennénk, de több az esélyünk, mint a Ravens ellen volt. Keleti parton nem tudom mikor nyertünk utoljára, jó lenne ezen a téren is kultúrát váltani.


Lényeg:
-csapatot fejben felkészíteni, fókuszálttá tenni
-korai időpontra felpörgetni a csapatot, de nem túlpörgetni agyatlanná őket
-futást fognunk kell, hogy kénytelen legyen Manziel sokat passzolni
-Travis Benjamint ST-ben és passzjátékban folyamatosan figyelni, őrizni
-futni, futni, futni
-passz játék során törekedni a biztonságra

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Reméljük ő is és Mack is rendbe jön a kövi meccsre. Meg hát a többi sérülés amiről nem tudunk. Pl Tuck is lement valamiért, bár szerintem nála csak a levegő szorult be.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
De ilyen vállal is a def snapek 96%-t lenyomta! Beast!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Szerintem Woodson nem volt fizikailag 100%-os. De kell még nekünk. Norbi gyereket meg hívhatnánk mecsnézőbe, bolondok szerencsét hoznak.
Surda
kificamodott a válla a Bengals ellen.
deyell
Azt tudom, kérdéses volt hogy játszhat-e de engették, de az ütközésein látszott hogy nem okés
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Szerintem Woodson nem volt fizikailag 100%-os. De kell még nekünk. Norbi gyereket meg hívhatnánk mecsnézőbe, bolondok szerencsét hoznak.
Surda
kificamodott a válla a Bengals ellen.

choose life
több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Szerintem Woodson nem volt fizikailag 100%-os. De kell még nekünk. Norbi gyereket meg hívhatnánk mecsnézőbe, bolondok szerencsét hoznak.
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Beteszem ide baggio kolléga posztját a saints topikból...én akkorát nyerítettem...
a jövő heti PR-ben minden bizonnyal ez a video lesz majd a csapat neve mellett/alatt

 twitter.com/SheHatesJacoby/status/645694452074311682
baggio
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Walford sajnos ugye keveset volt a preseasonban, így vele nincs úgy meg az összhang. De majd fejlődik az is és akkor kell rájuk is figyelni, ergo több hely nyílhat, mind az elkapóknak, mind a futóknak.

Amit még sajnáltam, de ez úgy néz ki, hogy gameplan volt, hogy nem nagyon futott más csak Murray, pedig Reece is futhatott volna, meg kaphatott volna több passzt is.

De az O-t mindenképpen dicséret illeti. A defnek kellene összeállni. Meg persze az is igaz, amit írt Rolni, hogy nem volt nagyon pass rush az ellentől, így kicsit árnyalt a kép az offense-ről.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Offense:
jó volt, Carr franchise qb-t idézően szórta a labdákat. Crabtree és Cooper is iszonyú nagyot ment. Az Oline sem volt rossz, a passblock jól ment, egy-két hülye büntetés volt, ami nem tetszett. TE játék kevés, több kell Walfordtól és Rivérától.

Defense
Több passrush kell, de bízom Aldonban, hogy összerázódnak Mack-kel. A LB sor nagyot ment a második félidőben a TE védekezés terén, szünetben összekapták őket JDR-ék.


összességében kurva jó volt! végre behúztunk egy meccset!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nagyon boldog vagyok még mindig a tegnapi meccs miatt!

Végig izgalmas volt és amit az Offense mutatott az nagyon komoly volt.

Iszonyat módon várom már a vasárnapi meccset! Látni kell, hogy ez csak vmi szerencsés hold-nap állás volt-e vagy innentől kezdve legalább támadó oldalon számolhatunk életképes csapattal.

Támadó oldalon a nagy örömöt azért kicsit árnyékolja nekem még, hogy nagyon nem volt nyomás a Ravens D részéről és nyomás nélkül egy jó NFL irányítótól alap elvárás, h szétszedje a secondaryt. Fontos lépés, h ezt megtette Carr, mert így épül tovább a bizalom és az önbizalom, de kérdés marad még, hogy rendes pass rush ellen mennyire tud villogni. Ezt kell még hozzátenni.

Bill Musgrave előtt megemelem a kalapomat, még akkor is, ha kicsit túl sokat passzoltunk fölöslegesen szerintem. Szép hívásai voltak, jó koncepciók voltak és működött a dolog. Futójátékunk is működött szépen, szóval sztem lehetett volna többet támaszkodni Murray-re.


Természetesen a védelemről sok jót én se tudok mondani. Ken Norton eddig nem tűnik jó fogásnak. Mack sérülése remélem nem súlyos, mert Tőle sokkal több kell. Látszott azért, h amint tudtuk Flacco-t zavarni, egyből működött a sec is jobban. Ez a kulcs. Ebbe kell előre lépni. Ha lenne rendes nyomás elől, akkor a LB és DB egységek gyengesége nem lenne ennyire szembetűnő. Aldon Smith reméljük egyre jobban belerázódik, Mayowa visszatérése is segítene és Autry, valamint MEJr. is fel kell vegye a fonalat még.
Első félidőben mutatott ismét nulla TE védekezésen sikerült javítani ezúttal, amit azért felírok plusz pontnak JDR-Norton neve mellé.

JDR game\clock managementje rendben volt, Ő is megérdemelte ezt a győzelmet.

Jövő hét nagyon nagy teszt lesz!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Rég volt itt bodottá. Thorpe intnél, hogy megőrültek a népek. Sok gát felszakadt. Megérdemelné ez a nép, hogy hétről hétre győzelemben ússzon a csapatuk/csapatunk.😊)
Azért nagyon adta éjjel gyerekek. Ma szerintem bebaszok!
 www.youtube.com/watch?v=KXrCgoQOBEU
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Eléggé silver & black pride feelingben megyek ma suliba...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Azért Mack kaphatna egy jobb cipőt. Mindig elcsúszik, miután megverte az emberét és nem csak a szar hazai pályán.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Derek Carr az első olyan játékos a Raiders történetében, aki az első 3 szezonjában több mint 1-szer 300 yardot passzolt.
2005.12.31 óta nem fordult elő, hogy két WR is 100 yard felett kap el egy meccsen és mindketten TD-t is szereznek (Randy Moss és Doug Gabriel)
COOP az első újonc játékosunk, aki az első két meccsén minimum 5 elkapást mutat be meccsenként.
Janikowski a tegnapi meccsen szerzett 13 pontjával feljött a 16. helyre az NFL all time pontlistáján, a három FG-vel pedig a 12. helyen van az NFL all time field goal listáján.
King karrierje leghosszabb punt-ját (70 yard) rúgta tegnap.
több mint 9 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
...és egy hatalmas videó még a tegnap öltözőben történt mondatokról! Hatalmas!! Csak így tovább, lepjük meg idén az egész NFL-t!

 www.facebook.com/1425130714372163/videos/1704800323071866/

több mint 9 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com