NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Deyell ne demotiválj már, épp Daisyvel szórakozok.
Amadeus91
pedig van még egy demotiváló statom:

Raiders were the only team not to blitz once in week 1 per STATS. Rest of league averaged 13+ blitzes.

nem blitzelünk, 6-7 védő van coverage-ben, mégis ilyenek történnek, mint a második képen alább.
deyell
Lehet JDR-nek nem szóltak, hogy már nem az előszezon meccsek vannak és most már az eredmény is számít?
Remélem még most észbekapnak és átgondolják, hogy miként is lehetne nyerni ezzel a kerettel 6-7 meccset.
peterbadbone
tavaly ugyanúgy szökőévente blitzelt a Broncosszal. lásd a Colts elleni play-off meccsüket
deyell
A Miller+Ware duóval lehet nem is kellett más, de nekünk jelenleg egy Mack-ünk van, Smith még csak ismerkedik a pályával. Csalódott leszek, ha tényleg azt gondolja, hogy a 4 men rush elég lesz, ahhoz secondary is kellene, meg egy olyan LB sor ami le is tudja fedezni a LOS környékét, ezt talán Smith tudja egyedül.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Deyell ne demotiválj már, épp Daisyvel szórakozok.
Amadeus91
pedig van még egy demotiváló statom:

Raiders were the only team not to blitz once in week 1 per STATS. Rest of league averaged 13+ blitzes.

nem blitzelünk, 6-7 védő van coverage-ben, mégis ilyenek történnek, mint a második képen alább.
deyell
Lehet JDR-nek nem szóltak, hogy már nem az előszezon meccsek vannak és most már az eredmény is számít?
Remélem még most észbekapnak és átgondolják, hogy miként is lehetne nyerni ezzel a kerettel 6-7 meccset.
peterbadbone
tavaly ugyanúgy szökőévente blitzelt a Broncosszal. lásd a Colts elleni play-off meccsüket

choose life
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Deyell ne demotiválj már, épp Daisyvel szórakozok.
Amadeus91
pedig van még egy demotiváló statom:

Raiders were the only team not to blitz once in week 1 per STATS. Rest of league averaged 13+ blitzes.

nem blitzelünk, 6-7 védő van coverage-ben, mégis ilyenek történnek, mint a második képen alább.
deyell
Lehet JDR-nek nem szóltak, hogy már nem az előszezon meccsek vannak és most már az eredmény is számít?
Remélem még most észbekapnak és átgondolják, hogy miként is lehetne nyerni ezzel a kerettel 6-7 meccset.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Deyell ne demotiválj már, épp Daisyvel szórakozok.
Amadeus91
pedig van még egy demotiváló statom:

Raiders were the only team not to blitz once in week 1 per STATS. Rest of league averaged 13+ blitzes.

nem blitzelünk, 6-7 védő van coverage-ben, mégis ilyenek történnek, mint a második képen alább.

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Deyell ne demotiválj már, épp Daisyvel szórakozok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
két sokatmondó play

1.

 pbs.twimg.com/media/CO_ydS5UcAAsuiP.jpg

2.


choose life
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pacman $35,000 büntetést kapott a Cooper elleni tettéért, ami neki bagó, de legalább van látszata, hogy másnak is szúrta a szemét a dolog. Emellett én egy másik hasonló összegű büntetést a bíróknak is kiosztanék, mert nem zárták ki érte. Fújkálnak össze-vissza, aztán max nem vezetnek SB-t, na bumm.

több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Én JDL-nek örülök. Anno a Jags-ben is tetszett. Igazi Old School Raider arc. Ő sztem nekünk jó kis HC lesz. De az OC meg a DC gyerekek...
Nortonból lehet még valami, 1 meccsből nem ítélkezem MÉG, meg azért Jack is D arc.
De Musgrave???
Hát a Vikings O csak azért nem volt a béka seggénél lejjebb mert volt/van egy AP-jük. Nem örültem neki mikor ide jött. Hue fasza volt. Mondjuk nála is lehetett volna gördülékenyebb minden de ott volt rendszer a játékunkban.
Nem ment a futás? DMC jól kapott el, jöttek a screenek, utána voltak futások, aztán play actionök aztán volt már minimális passzjáték is, amennyi feltétlenül kellett. Itt azóta O oldalon lófasz sincs.
TST
DMC-vel nemaz volt a baj anno, hogy nem ment jól, hanem, hogy sosem volt egészséges elég ideig, hogy jól menjen neki.
Amadeus91
persze tiszta sor, csak akkor rengeteg screen volt
TST
Nem csak screen. Hue fő erénye hogy rohadt kreatív. Sok különböző formáció, jól kevert játék hívás. Valamint hogy rohadt jól videoz és ha eszre vesz valami gyengeseget ami nem megy sz ellenfél D-nek akkor jol ratud építeni és kihasználni. Ezért is volt a mostaninál gyengébb keretunkkel is sikeresebb



több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én JDL-nek örülök. Anno a Jags-ben is tetszett. Igazi Old School Raider arc. Ő sztem nekünk jó kis HC lesz. De az OC meg a DC gyerekek...
Nortonból lehet még valami, 1 meccsből nem ítélkezem MÉG, meg azért Jack is D arc.
De Musgrave???
Hát a Vikings O csak azért nem volt a béka seggénél lejjebb mert volt/van egy AP-jük. Nem örültem neki mikor ide jött. Hue fasza volt. Mondjuk nála is lehetett volna gördülékenyebb minden de ott volt rendszer a játékunkban.
Nem ment a futás? DMC jól kapott el, jöttek a screenek, utána voltak futások, aztán play actionök aztán volt már minimális passzjáték is, amennyi feltétlenül kellett. Itt azóta O oldalon lófasz sincs.
TST
DMC-vel nemaz volt a baj anno, hogy nem ment jól, hanem, hogy sosem volt egészséges elég ideig, hogy jól menjen neki.
Amadeus91
persze tiszta sor, csak akkor rengeteg screen volt
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Én JDL-nek örülök. Anno a Jags-ben is tetszett. Igazi Old School Raider arc. Ő sztem nekünk jó kis HC lesz. De az OC meg a DC gyerekek...
Nortonból lehet még valami, 1 meccsből nem ítélkezem MÉG, meg azért Jack is D arc.
De Musgrave???
Hát a Vikings O csak azért nem volt a béka seggénél lejjebb mert volt/van egy AP-jük. Nem örültem neki mikor ide jött. Hue fasza volt. Mondjuk nála is lehetett volna gördülékenyebb minden de ott volt rendszer a játékunkban.
Nem ment a futás? DMC jól kapott el, jöttek a screenek, utána voltak futások, aztán play actionök aztán volt már minimális passzjáték is, amennyi feltétlenül kellett. Itt azóta O oldalon lófasz sincs.
TST
DMC-vel nemaz volt a baj anno, hogy nem ment jól, hanem, hogy sosem volt egészséges elég ideig, hogy jól menjen neki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én JDL-nek örülök. Anno a Jags-ben is tetszett. Igazi Old School Raider arc. Ő sztem nekünk jó kis HC lesz. De az OC meg a DC gyerekek...
Nortonból lehet még valami, 1 meccsből nem ítélkezem MÉG, meg azért Jack is D arc.
De Musgrave???
Hát a Vikings O csak azért nem volt a béka seggénél lejjebb mert volt/van egy AP-jük. Nem örültem neki mikor ide jött. Hue fasza volt. Mondjuk nála is lehetett volna gördülékenyebb minden de ott volt rendszer a játékunkban.
Nem ment a futás? DMC jól kapott el, jöttek a screenek, utána voltak futások, aztán play actionök aztán volt már minimális passzjáték is, amennyi feltétlenül kellett. Itt azóta O oldalon lófasz sincs.

Szerkesztette: TST
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
na, kint is elindul a thread, hogy egy újabb blowout season esetén Reggienek meg kell köszönni a közös munkát.
Amadeus91
Nem lenne nagy veszteseg, alatta se lettunk semmivel sem jobbak, 1-2 jol ledraftolt emberen kivul.
zavi27
naja, de az pont kettővel (legyen inkább 3) több, mint az azt megelőző években...
Pari
ne a teljes nihil es eredmenytelenseg legyen mar a viszonyitasi alap azert😊 Hogy ahhoz kepest 3 ev alatt lett 2-3 jo jatekos es ennyi. szamtalan pelda van ahol kb 2 szezon alatt rendet raktak es 2-14es csapatbol playoffgarda, vagy ahooz kozeli, eros kozepcsapat jott letre.

Szerkesztette: zavi27
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a bajom a rezsim váltással, hogy az első év ott is tisztogatással telik el, ami még egy plusz év.

Én akkor amikor megtörtént RM kinevezése, reméltem, hogy 4 évet kap és addig állandó edzői stáb dolgozik alatta.

De ez már nem így alakult.
Tarver maradhatott volna DC és akkor csak egy tökös OC kellett volna, Sparano meg maradhatott volna HC továbbra is.

Mondjuk jó kérdés, hogy hol az a tökös OC jelölt, aki ide jönne.

Ezekkel a nevenincs OC-kel már a tököm kivan. Musgrave, Olson...
Ezért mondom, hogy Hue volt a jó, mert ő csinálta a trükkös playeket, amivel eredményesek is voltunk. (Kár a Palmer cseréért és hogy mennie kellett, ha ez a kettő nincs, akkor lehet azóta már középcsapat lennénk tartósan.)

Na mindegy már, sajnos ez van! 😊
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
na, kint is elindul a thread, hogy egy újabb blowout season esetén Reggienek meg kell köszönni a közös munkát.
Amadeus91
Nem lenne nagy veszteseg, alatta se lettunk semmivel sem jobbak, 1-2 jol ledraftolt emberen kivul.
zavi27
naja, de az pont kettővel (legyen inkább 3) több, mint az azt megelőző években...
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
na, kint is elindul a thread, hogy egy újabb blowout season esetén Reggienek meg kell köszönni a közös munkát.
Amadeus91
Nem lenne nagy veszteseg, alatta se lettunk semmivel sem jobbak, 1-2 jol ledraftolt emberen kivul.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
na, kint is elindul a thread, hogy egy újabb blowout season esetén Reggienek meg kell köszönni a közös munkát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Hogy is fogalmazzak?! Abszolult érthetetlenül állok a Butler csere miatt. Nincs bajom Roberts-l mindenkinek lehet egy szar meccse, plusz az elő szezonban megmutatta,hogy van benne potenciál. Viszont mindezt immáron2-3ik éve Butler is megmutatta és nem vagyunk olyan mély csapat,hogy a potenciállal rendelkező fiatal játékosokat csak így osztogassuk vagy ha már igen akkor már ne szotyiért.
Na mindegy ez most ilyen kék halál nálam



több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ravens ellen sincs esély a győzelemre, de sokkal jobb teljesítményt szeretnék látni.

Megint egy beton védelem, nem lesz könnyű futni, de meg kell próbálni. Carr-t akkor szeretném látni csak, ha egészséges, mert fölösleges lenne egy ilyen meccsen "ráséríteni".

DL remélem kicsit összerázódik és jobban működik a run stop, pass rush.

Remélem Ray-Ray-t nem kell sokat nézni majd...

Lyukas S egység mellett nagyon kéne egy erősebb CB produkció.


Más:
RM nekiállt kapkodni?
Levi Damien ‏@LeviDamien 11h11 hours ago
Interesting tho. From details presented #Raiders traded Butler either for nothing or to move up a few picks late in draft. Hope more to it

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Butler--> Cowboys cserének örülök, remélem lehetőséget kap, nálunk max 4-5 lehetett volna a sorban. Tehetséges, remélem ott meg tudja mutatni, hogy mit láttak meg anno benne a játékosmegfigyelőink.
peterbadbone
nem tudom, mit gondoljak erről. 7. kör jött érte, ha Butler 6 meccset játszik náluk, akkor kaptunk egy 5. kört és adunk egy hatodikat... ellenben Butlert simán játszatnám Seth Roberts előtt például. ez kicsit a Sio trade-re emlékeztet, csak most Roberts az offense Ray-Ray Armstrongja.
deyell
Én egyenlőre Roberts-et sem írom le, elvégre jó előszezont zárt ő is és Butler is és inkább őt választották. Ez van. Egy meccs alapján, még a jelenlegi csalódott hangulatban se írjuk le. Valószínűleg így is úgy is visszaszorul majd az 5. helyre, ha Holmes és Streeter is 100%-os lesz.
peterbadbone
nem Robertset írom le egy meccs után, hanem az edzők/vezetők játékosokról alkotott értékítéleteinek helyességében kételkedem a Sio/Ray-Ray eset után.
deyell
Ok, vágom és eddig igazat is adok az aggodalmadnak. Már tavaly sem értettem a Ray-Ray claim-et, de, hogy idén bekerült az 53-ba, az még nagyobb talány. Nem tudom, hogy mi miért történik, de eddig az eredmény nem támasztja alá a döntések jogosságát. Ettől függetlenül a döntésekről pl Roberts nem tehet, volt egy rossz meccse, ahol az egész csapat teljesítménye értékelhetetlen, ezért védem egy kicsit azt a döntést, hogy őt megtartottuk és Butler meg el lett engedve Dallas-ba.

Kicsit lenyugodva a történtek után, próbálok előre tekinteni és újra annak szurkolni, hogy a következő meccsen egy jobb teljesítmény jöjjön ki az edzőkből/ játékosokból. Nem próbálom megérteni ami történik, csak figyelni, hogy miként alakul kedvenc csapatom sorsa. Lehet nem a megfelelő úton haladunk, de időt kell adni ennek a stábnak is. Én azt várom, hogy egy kis tökösséget adjanak ennek a keretnek. Kellene valaki, aki, mint Rolni is írta, kiálljon a többiekért. Sajnálom, hogy Carr-nak le kellett mennie, mert a támadóknál ő az egyik kapitány, mondhatni A kapitány, neki kellett volna elkapni Pacmant és a következő playben megreguláztatni egy olyan játékkal amiben mellkason fejeli egy Olawale pl. Sajnálom, hogy behúzott farokkal játszottunk és ezt az edzők is hagyták. JDR-nek is lehetne ennyi rálátása, hogy egy ekkora barmot csak úgy lehet megregulázni, hogy megtöröd. Remélem erre rájönnek és helyreteszik a srácokat.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
A Butler--> Cowboys cserének örülök, remélem lehetőséget kap, nálunk max 4-5 lehetett volna a sorban. Tehetséges, remélem ott meg tudja mutatni, hogy mit láttak meg anno benne a játékosmegfigyelőink.
peterbadbone
nem tudom, mit gondoljak erről. 7. kör jött érte, ha Butler 6 meccset játszik náluk, akkor kaptunk egy 5. kört és adunk egy hatodikat... ellenben Butlert simán játszatnám Seth Roberts előtt például. ez kicsit a Sio trade-re emlékeztet, csak most Roberts az offense Ray-Ray Armstrongja.
deyell
Én egyenlőre Roberts-et sem írom le, elvégre jó előszezont zárt ő is és Butler is és inkább őt választották. Ez van. Egy meccs alapján, még a jelenlegi csalódott hangulatban se írjuk le. Valószínűleg így is úgy is visszaszorul majd az 5. helyre, ha Holmes és Streeter is 100%-os lesz.
peterbadbone
nem Robertset írom le egy meccs után, hanem az edzők/vezetők játékosokról alkotott értékítéleteinek helyességében kételkedem a Sio/Ray-Ray eset után.

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Csak kapkodom a fejem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Butler--> Cowboys cserének örülök, remélem lehetőséget kap, nálunk max 4-5 lehetett volna a sorban. Tehetséges, remélem ott meg tudja mutatni, hogy mit láttak meg anno benne a játékosmegfigyelőink.
peterbadbone
nem tudom, mit gondoljak erről. 7. kör jött érte, ha Butler 6 meccset játszik náluk, akkor kaptunk egy 5. kört és adunk egy hatodikat... ellenben Butlert simán játszatnám Seth Roberts előtt például. ez kicsit a Sio trade-re emlékeztet, csak most Roberts az offense Ray-Ray Armstrongja.
deyell
Én egyenlőre Roberts-et sem írom le, elvégre jó előszezont zárt ő is és Butler is és inkább őt választották. Ez van. Egy meccs alapján, még a jelenlegi csalódott hangulatban se írjuk le. Valószínűleg így is úgy is visszaszorul majd az 5. helyre, ha Holmes és Streeter is 100%-os lesz.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
A Butler--> Cowboys cserének örülök, remélem lehetőséget kap, nálunk max 4-5 lehetett volna a sorban. Tehetséges, remélem ott meg tudja mutatni, hogy mit láttak meg anno benne a játékosmegfigyelőink.
peterbadbone
nem tudom, mit gondoljak erről. 7. kör jött érte, ha Butler 6 meccset játszik náluk, akkor kaptunk egy 5. kört és adunk egy hatodikat... ellenben Butlert simán játszatnám Seth Roberts előtt például. ez kicsit a Sio trade-re emlékeztet, csak most Roberts az offense Ray-Ray Armstrongja.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Butler--> Cowboys cserének örülök, remélem lehetőséget kap, nálunk max 4-5 lehetett volna a sorban. Tehetséges, remélem ott meg tudja mutatni, hogy mit láttak meg anno benne a játékosmegfigyelőink.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Brice Butler Dallasba költözik  www.bloggingtheboys.com/2015/9/15/9334357/cowboys-trade-for-raiders-wr-brice-butler


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...