NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
sziasztok mikor kezdünk?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Tevin McDonald felhozva PS-ból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 twitter.com/Crushboy31/status/644977564138631168
deyell
Elég jó lenne, hiányzik egy ilyen karakter a csapatból

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 twitter.com/Crushboy31/status/644977564138631168

choose life
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Bart Scott: Where Were Amari Cooper’s Teammates?

 www.raidersbeat.com/?p=1346

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Huhh  www.theplayerstribune.com/dan-williams-raiders-dad/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Megy a pletyi, hogy, abban az esetben, ha JPP-t kirakja a Giants, akkor mi lennénk az elsők, akik rámennének.Amadeus91
B+ akkor tényleg Reggie-t láttam reggel kukázni amikor kiraktam a szemetet

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Megy a pletyi, hogy, abban az esetben, ha JPP-t kirakja a Giants, akkor mi lennénk az elsők, akik rámennének.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sddxgmpictev2rrkcjrz
Harbaugh: Raiders' pass rush 'one of the best' in NFL
Coming off a 33-13 drubbing by Cincinnati, the Raiders left many asking: Has anything changed in Oakland? Ravens coach John Harbaugh, though, sees a legitimate strength on Oakland's roster.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
A sok rossz mellette egy kis biztató infó:

 www.silverandblackpride.com/2015/9/17/9343303/inside-the-film-room-oakland-raiders-cb-tj-carrie-shut-down-aj-green-cincinnati-bengals



több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Remélem a srácok hétvégére megtalálják a töküket és megmutatják akar győztes akar vesztes meccsen hogy senki nem szórakozhat úgy Velük mint múlthéten
Cubehead
Sio büntetett volna
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Na közben elszállt amit írtam, ha jól nézem...


empty: Jelly sérült, ezért hagytam ki ebből most. Smith nem jó megoldás benn, de a múltheti front7 se volt működőképes...

Cube: Nem izgat, milyen a hátterük, rakjanak fel egy működőképes védelmet. A feladat és felelősség pedig nem igazán változna sztem. LDE most is és 3-4ben is 2gap futás fókusszal. NT szerepe is maradna, mostani DT szerep kvázi marad csak RDE posztra kicsit kifelé csúszik. RDE és ROLB szerep között nincs különbség igazából. LOLB változna, de az pont Mack-nek feküdne. MLB-ILB nem nagy difi, egyedül a WLB-ILB lenne komolyabb változás, de pl Heeney már lehet megoldaná vmennyire azt is...
Rolni
Papíron igen. Sajnos az életben mar nem ilyen egyszerű instalalni egy ilyen váltást.

Az edzők beállítotsagavak pedig arra akartam utalni hogy a keret milyenségétől Függetlenül hamarabb tesznek fel mindketten egy működő 4-3t.

Viszont abban egyetértünk, hogy valamit csináljanak mert a múltheti D az nagyon vanília volt. Preseasonbe keményebbek és agresszívabbak voltak.



több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Deyell, Lőrincz bá' tanított? Hatalmas forma! 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Na közben elszállt amit írtam, ha jól nézem...


empty: Jelly sérült, ezért hagytam ki ebből most. Smith nem jó megoldás benn, de a múltheti front7 se volt működőképes...

Cube: Nem izgat, milyen a hátterük, rakjanak fel egy működőképes védelmet. A feladat és felelősség pedig nem igazán változna sztem. LDE most is és 3-4ben is 2gap futás fókusszal. NT szerepe is maradna, mostani DT szerep kvázi marad csak RDE posztra kicsit kifelé csúszik. RDE és ROLB szerep között nincs különbség igazából. LOLB változna, de az pont Mack-nek feküdne. MLB-ILB nem nagy difi, egyedül a WLB-ILB lenne komolyabb változás, de pl Heeney már lehet megoldaná vmennyire azt is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hol marad Jelly?

Szerk. A dolog másik problémája h Malcolm Smith az életbe nem fog blokkokról leválni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
mindenesetre én visszatenném Macket SLB-nek, és Aldon mehetne LEO posztra, csakhogy Ray-Ray ne legyen a pályán. Mayowa is szerepet kaphatna itt, de most épp sérült.
deyell
Ezzel nagyon egyet tudok érteni.
Pari
Amúgy ezzel a mostani kerettel kb 3-4-et kéne játszani talán...

Tuck\Autry-Williams\McGee-Wilson\MEJr. DL rotációképes és bármikor nyitható 4DL fallá

Mack-Lofton-Smith-A.Smith pedig lehetne a LB corp. Így Ray nem kellene kezdőbe és lehetne variálni is még. Mayowa back up OLB-nak rendben és Heeney is működőképes lenne beck up ILBnek sztem.
Rolni
Ez igy teljesen okés. Egy dolgot nem vettél számításba Rolni. Illetve kettőt. Egyik mas feleloseg mas feladat amit kb a front 7nek tanulnia kellene,mertvigye nem csak igy van hogy igy vagy ugy állítjuk őket fel.

A másik pedig hogy Jdr es Norton is 4-3 as Def arc



több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
mindenesetre én visszatenném Macket SLB-nek, és Aldon mehetne LEO posztra, csakhogy Ray-Ray ne legyen a pályán. Mayowa is szerepet kaphatna itt, de most épp sérült.
deyell
Ezzel nagyon egyet tudok érteni.
Pari
Amúgy ezzel a mostani kerettel kb 3-4-et kéne játszani talán...

Tuck\Autry-Williams\McGee-Wilson\MEJr. DL rotációképes és bármikor nyitható 4DL fallá

Mack-Lofton-Smith-A.Smith pedig lehetne a LB corp. Így Ray nem kellene kezdőbe és lehetne variálni is még. Mayowa back up OLB-nak rendben és Heeney is működőképes lenne beck up ILBnek sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
mindenesetre én visszatenném Macket SLB-nek, és Aldon mehetne LEO posztra, csakhogy Ray-Ray ne legyen a pályán. Mayowa is szerepet kaphatna itt, de most épp sérült.
deyell
Ezzel nagyon egyet tudok érteni.
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Amúgy CWood már edz igaz cucc nélkül. Mondjuk ettől meg fixen kihagyja a találkozót de biztató azért



több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Jó volna, ha:

-JDR és Norton kicsit rendbe szedné a védelemben a kommunikációt, fegyelmet
-Mustár úr ráállna a futásra és nem venné el a lábát a gázról
-Szívvel játszana a csapat

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Remélem a srácok hétvégére megtalálják a töküket és megmutatják akar győztes akar vesztes meccsen hogy senki nem szórakozhat úgy Velük mint múlthéten



több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
QB Derek Carr was a full participant, while DE Benson Mayowa (knee), fullback Jamize Olawale (ankle), DT Justin Ellis (ankle), and safety Charles Woodson (shoulder) did not participate.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A Miller+Ware duóval lehet nem is kellett más, de nekünk jelenleg egy Mack-ünk van, Smith még csak ismerkedik a pályával. Csalódott leszek, ha tényleg azt gondolja, hogy a 4 men rush elég lesz, ahhoz secondary is kellene, meg egy olyan LB sor ami le is tudja fedezni a LOS környékét, ezt talán Smith tudja egyedül.
peterbadbone
ez stimmel. mindenesetre én visszatenném Macket SLB-nek, és Aldon mehetne LEO posztra, csakhogy Ray-Ray ne legyen a pályán. Mayowa is szerepet kaphatna itt, de most épp sérült. amúgy most a linebackereink közül ki van olyan, aki jól tud blitzelni?
deyell
Neiron Ball, esetleg Alexander.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Deyell ne demotiválj már, épp Daisyvel szórakozok.
Amadeus91
pedig van még egy demotiváló statom:

Raiders were the only team not to blitz once in week 1 per STATS. Rest of league averaged 13+ blitzes.

nem blitzelünk, 6-7 védő van coverage-ben, mégis ilyenek történnek, mint a második képen alább.
deyell
Lehet JDR-nek nem szóltak, hogy már nem az előszezon meccsek vannak és most már az eredmény is számít?
Remélem még most észbekapnak és átgondolják, hogy miként is lehetne nyerni ezzel a kerettel 6-7 meccset.
peterbadbone
tavaly ugyanúgy szökőévente blitzelt a Broncosszal. lásd a Colts elleni play-off meccsüket
deyell
Nálunk sem volt jellemző, hogy sokat blitzeltünk, mikor Jack volt a HC, még akkor sem amikor Gregg Wiliams volt JDR DCje '08ban(hú, de megutálták egymást mire vége lett a szezonnak, természeten csak 1 szezont bírtak ki együtt).
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
A Miller+Ware duóval lehet nem is kellett más, de nekünk jelenleg egy Mack-ünk van, Smith még csak ismerkedik a pályával. Csalódott leszek, ha tényleg azt gondolja, hogy a 4 men rush elég lesz, ahhoz secondary is kellene, meg egy olyan LB sor ami le is tudja fedezni a LOS környékét, ezt talán Smith tudja egyedül.
peterbadbone
ez stimmel. mindenesetre én visszatenném Macket SLB-nek, és Aldon mehetne LEO posztra, csakhogy Ray-Ray ne legyen a pályán. Mayowa is szerepet kaphatna itt, de most épp sérült. amúgy most a linebackereink közül ki van olyan, aki jól tud blitzelni?

choose life