NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 153 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Allenek lehet, hogy ennyi az NFL, ugye már korábban is volt komoly sérülése nálunk ha jól emlékszem. Sajnálom, mert a tehetség meg lett volna benne....

Gyógyuljon meg!
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Úgy látszik, hogy elég volt 1 meccs, hogy kinyírják az egész szezonunkat. Pontosabban 1 félidő. Nem épp így képzeltem a Del Rio éra kezdetét…
Hayden, Woodson és Allen is kérdéses, hogy játékra alkalmas lesz-e. Allen ugye valszeg IR és nincs megfelelő helyettese, Woodson-t és Hayden-t nem tudjuk még, de ők sem valószínű, hogy tudnak játszani a következő 1-2 meccsen. Maradt a hátsó négyesből Carrie, aki szintén hosszú múlttal rendelkezik, ami a sérüléseket illeti. Nem túl bíztató. Jöhet a Carrie - Asante – Lambert – Thorpe négyes. Mondjuk Hayden kiválása nem lesz nagy érvágás… teljesen fogalmatlannak tűnt, de igazából az egész csapat az volt. Ray-Ray is egy nulla, max ST játékos lehetne egy normális csapatban. Nem sírom vissza Sio-t, mert fölösleges, nincs már itt, de nála még az utcán is lehetne komplettebb OLB-t találni, vagy tegyük fel Ball-t. Az, hogy a DL még nem állt össze, nekem nem meglepő, Ellis-en kívül mindenki új csapatban/poszton szerepel, kell még nekik idő, ráadásul egy bitang jó OL ellen kellett volna összerázódniuk. Mack kettőzése alap lesz, másban nem látnak majd veszélyt, de az a baj, hogy nincs mögötte egy LB aki ezt a figyelmet ki tudná használni. Talán majd Smith, ha játszhat még pár meccset és fenn is lesznek egyszerre Mack-kel.
A Bengals egy nagyon stabil csapat, rendszeresen odaérnek a PO-ba, nem mi voltunk az esélyesek, de ez nagyon nagy pofon volt a játékosoknak és az edzőknek is. Remélem, ez majd beindítja őket és megpróbálják jobban odatenni magukat.
Ami a Pacman féle esetet illeti, ismét leszerepelt az egész bírói felfogás, ráadásul a Goodell féle „ítélőbíróság” is homokba dugja a fejét… röhej az egész. Ha ez így mehet, akkor hozzuk vissza a Criminal Elemets felfogást mi is és terrorizáljuk az elkapókat… csak a lényeg, hogy a meccsek között ne menjenek el sörözni sem, mert jön az eltiltás, ha elkapják ittas vezetésért…
A fociból már kiábrándultam a hülyébbnél-hülyébb szabályok és szabályozások miatt, de leginkább a kiegyenlítetlenség miatt, ezért jó lenne, ha legalább az amerikai football viszonylag „igazságosan” felépített rendszerét nem cseszné jobban el egy ilyen tehetetlen alak, mint Goodell.
De vissza a csapatra. Jövő héten Ravens… sokkal jobbra nem számíthatunk, ráadásul Carr sem lesz hadra fogható… bizonyíthat McGloin.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ó bazmeg, nem kéne, hogy mindkét safety kidőljön...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Idáig sajna nem sok előrelépés látszik.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Nate Allen valószínűleg elszakította az ACL-jét. Woodson MRI-re megy

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
Nem tudtam nézni a meccset pedig fél szemem itt, Crabtree milyen volt?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 twitter.com/JoshDubowAP/status/643451201057480705

choose life
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Adam Jones csúnya játéka! Ennél alábbvalót nem láttam még az NFL-ben...
Reméljük eltiltják két életre is...

Zoli
 twitter.com/ProFootballTalk/status/643443163353493504


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Adam Jones csúnya játéka! Ennél alábbvalót nem láttam még az NFL-ben...
Reméljük eltiltják két életre is...

 www.youtube.com/watch?v=1VJBmfyEg10

Szerkesztette: Zoli

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Valaki valamit olvasott, h miért volt ez a feszültség a két csapat között egész meccs folyamán?!
R4L
nem olvastam róla, csak a látottakból gondolom, hogy a Bengals edzői kiadták parancsba, hogy Coopert meg kell félemlíteni, mert hogy újonc, első meccse, és vele szemben elkövetett aljasságokkal be kell paráztatni. de aztán azt is el tudom képzelni, hogy nem így történt, mert Pacman Jones akkora suttyó barom, hogy megy az neki magától is.
deyell
Naja. Én közben hangolódok a Pp dallamára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Valaki valamit olvasott, h miért volt ez a feszültség a két csapat között egész meccs folyamán?!
R4L
nem olvastam róla, csak a látottakból gondolom, hogy a Bengals edzői kiadták parancsba, hogy Coopert meg kell félemlíteni, mert hogy újonc, első meccse, és vele szemben elkövetett aljasságokkal be kell paráztatni. de aztán azt is el tudom képzelni, hogy nem így történt, mert Pacman Jones akkora suttyó barom, hogy megy az neki magától is.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
fel a fejjel, idényeleji volt, Aldon belejön és menni fog a Defense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Így kell gyorsan letörni a szurkolók lelkesedését.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sokat nem kell magyarázni. Gyengék voltunk.
Biztos lesz majd jobb is, de a jelenlegi kinézet alapján nagyon messze vagyunk még a középmezőnytől is.
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sajnos nincs nagyon mit értékelni a tegnapi meccsről.
Nagy volt a nyomás a szezonnyitón és az elején megtört minket a Bengals. Elkezdtük szopni a nagy taszt és ki se akartuk köpni.

A védelmet már az első drive-ban 4 és kevésnél összeroppantották. Kibaszott Ray-Ray. Nem szabad 1 emberre mutogatni de megint csúnyán elbaszta a dolgokat. Utána nem lettek rendezve a sorok és paff... Máris 30 - 0 vagy mennyi. XD

Az Offense megpróbálta felvenni a versenyt abban a playben amikor csóri Coop-nak az a f@sszopó dekadens gyökér beleverte a sisakjába a bucit de mentálisan felfalták őket is. Fiatalok még, türelmesnek kell lennünk. Egy másodéves és egy rookie akiktől a csodát várjuk és hát a fal sem asszisztál hozzá. Sztem Musgrave nem fog beválni, nem nagy szaki. Húzom a számat vele kapcsolatban.

Egyből lenyeltük az első keserű pirulát, hogy milyen lesz az amikor a front7 nem Kandó Kálmán...
Mondjuk véleményem szerint nem vagyunk ennyire szarok csak fejben egyből szétestünk az első negyedben.
Rendezni kell a sorokat, Coop is megkapta az üdvözlést az NFL-től és Jones-tól. Aztán jövő héten újult erővel egy hasonlóan erős csapat ellen (Ravens) mint a Tigrisek megmutatni, hogy nem vagyunk ennyire szarok.

Az egyetlen dolog ami tetszett Del Rionak ez a retro Al Davis style. Nagyon kajakul nézett ki. XD
több mint 9 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Valaki valamit olvasott, h miért volt ez a feszültség a két csapat között egész meccs folyamán?!

Azért Coopert, ahogy Adam Jones letámadta...nem értem miért nem lett kizárva, és vajon büntetést mennyit fog kapni ezért?!

 vine.co/v/eFI6HZVx3im
R4L
Érthetetlen, hogy előbb le tolja Cooper sisakját, és arra üti vissza a fejét. Igazi féreg.... Utólag jöhet a meccs eltiltás...már lesz utólag bármi is. 😕

több mint 9 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Carr-ról egy kis hír:

Report: The Oakland Raiders QB Derek Carr has a sore thumb in throwing hand says HC Jack Del Rio; X-rays negative and will undergo MRI. -Via Bleacher Report

több mint 9 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Valaki valamit olvasott, h miért volt ez a feszültség a két csapat között egész meccs folyamán?!

Azért Coopert, ahogy Adam Jones letámadta...nem értem miért nem lett kizárva, és vajon büntetést mennyit fog kapni ezért?!

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
- Carr és Woodson sérülése nem súlyos, Justin Ellis és Nate Allen sérüléséről nincs hír.
- Macket duplázták végig, máshonnan pedig nem jött nyomás. elvileg ezt meg lehetne oldani Aldonnal (amíg el nem tiltják)
- linebackereink cover 3-at erőltettek sikertelenül, a tight end Eifert karriercsúcsot hozott elkapásban.
- Musgrave playhívásai különösen 3rd downon hagytak maguk után kívánnivalót (kicsit Greg Olsen style).
- Rodney Hudson meglepően gyenge volt, mint Wiz tavaly kb.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sziasztok!

Kb 8 éve olvasom valamennyi hozzászólásotokat.
Nem tudnám megmondani, milyen oknál fogva lopta be a szívembe magát a Raiders, de Brooks és Walter óta nekem csak ez a csapat számít (na nem miattuk, csak azóta követem). Volt Jamarcus mezem, voltam Londonban a delfinek ellen (ennél szarabb élményben nem sokszor volt részem), mégis úgy érzem, hogy ez a csapat rövid időn (2-3 év) belül sok örömet fog okozni nekünk.
Minden tisztelet a kitartó raiderfaneknek! Annyi bizonyos, hogy itt divatdrukkernek szaga nincs 😀

Ezt a hozzászólást csak azért éreztem fontosnak, mert abban bízom, hogy ezzel is hozzásegítem a csapatot a meglepetésgyőzelemhez és a sikeresebb szezonhoz.
Meg talán azért, mert be vagyok baszva.

Just Win Baby
RobbieG
Ma a Raiderssel kapcsolatban messze ez volt a legpozitivabb amit lattam.
Udv.
több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
kilátástalan volt
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
lesújtó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Cooper első harmad beli tánca a végén! 😉

több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Sziasztok!

Kb 8 éve olvasom valamennyi hozzászólásotokat.
Nem tudnám megmondani, milyen oknál fogva lopta be a szívembe magát a Raiders, de Brooks és Walter óta nekem csak ez a csapat számít (na nem miattuk, csak azóta követem). Volt Jamarcus mezem, voltam Londonban a delfinek ellen (ennél szarabb élményben nem sokszor volt részem), mégis úgy érzem, hogy ez a csapat rövid időn (2-3 év) belül sok örömet fog okozni nekünk.
Minden tisztelet a kitartó raiderfaneknek! Annyi bizonyos, hogy itt divatdrukkernek szaga nincs 😀

Ezt a hozzászólást csak azért éreztem fontosnak, mert abban bízom, hogy ezzel is hozzásegítem a csapatot a meglepetésgyőzelemhez és a sikeresebb szezonhoz.
Meg talán azért, mert be vagyok baszva.

Just Win Baby
RobbieG
Ez a beszéd!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Főleg mert be vagy baszva! 😀 üdv a topikban!

criminal lawyer or criminal lawyer?