NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Nate Allen visszatérős IR-re került, akkor mégsem szakadt el az ACL-je.

Most olvasom, MCL szakadása van.

Szerkesztette: mustaine

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
visszajött CJ Wilson. ez azt jelenti, hogy Justin Ellis jelentősebb időt fog kihagyni

Butler eltradelve a Cowboysnak...

 twitter.com/Brice_Butler/status/643896104434577408

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Heluról mi a hír? Aktív lehet a Ravens ellen?
balazs799
Még meg kell várni a heti első edzésről szóló híreket, aztán akkor meglátjuk, jó lenne megnézni mit is tud élesben.
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem tudtam nézni a meccset pedig fél szemem itt, Crabtree milyen volt?
JayB
Senki többet? 😊
JayB
Maradjunk annyiba, hogy nem volt igazán lehetősége bizonyítani.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem tudtam nézni a meccset pedig fél szemem itt, Crabtree milyen volt?
JayB
Senki többet? 😊
JayB
Én azért nem tudok nyilatkozni, mert nem végig láttam a meccset, de az első félidőben talán egyszer kereste Carr, az szép elkapás volt, de többre nem nagyon emlékszem tőle. A többi elkapása már a második félidőben lehetett, de azokat már én nem láttam.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Heluról mi a hír? Aktív lehet a Ravens ellen?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
Nem tudtam nézni a meccset pedig fél szemem itt, Crabtree milyen volt?
JayB
Senki többet? 😊
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Leírtátok a sok negatívumot, amit most nem akarok megismételni, mert elsírom magam. 1/1 here we go.
Kövezettek meg, de azért nekem az utolsó két drive-unk tetszett - még ha garbage time-ba is volt.
Ott már látszott valami elképzelés - gyors, kockázat mentes, rövid passzos játékok, amik alapvetően jól működtek...erre lehetne esetleg építeni a következő meccsen...
uff
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Már most sajnálom, hogy kiadtam a 60$-t a live247.tv-re...
Bruce
Most miért, a UCLA tök jó lesz idén!
baggio
Na jó! 😀
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Hát ja...sok itt a fejvakarás és abból már nagyon elegem van az elmúlt 8évből...azt hittem végre tényleg elmozdultunk innen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Hol volt JDR rutinja, hol volt az Ő extra tudása egy Dennis Allenhez képest? Hogy van az, hogy Hue Jackson (aki, mint tudjuk remek OC) olyan simán csinált hülyét ebből a JRD és Ken Norton által vezetett védelemből, hogy rossz volt azt nézni? Semmi szervezettség nem volt… Van egy kurva jó TE-e az ellenfélnek, azt jogos, h senki nem fogja soha…rendszeresen álltunk 2 védővel 3 elkapón…Semmit nem tudtak érdemben reagálni (szünetben sem), azt csinált velünk a Bengals O, amit akart.
Rolni
a tight endjük királykodására reagált Norton, de hát ahogy írod, nem sikerült érdemben. ráállította a 6'1 magas Neiko Thorpe-ot a 6'6 magas Eifertre és sikertelenül. ja és ki volt a legtöbb snapet a pályán a védelemben? Ray-Ray Armstrong... de amúgy ez az Eifert tényleg olyan jó, mert eddig nem láttam ezt tőle? csak azért kérdem, mert ha ő ennyi yardot meg TD-t hoz ellenünk, mi lesz a tényleg elit tight endek ellen.

amit én nem értettem (neked már írtam), hogy mire fel kapott Seth Roberts ennyi snapet, hogy ő volt a WR3, és miért nem Holmes vagy Butler (utóbbi inaktív volt asszem). mondanom sem kell, hogy Roberts több droppal vetette magát észre (összesen 5 drop volt az elkapóktól a PFF szerint, én többre emlékszem).

safety-téren most igen nagy bajban leszünk. Allen és Woodson is kiesett. most véleményem szerint úgy állunk, hogy Thorpe a FS (mögötte senki) és Asante a SS. erre jött a Mays visszaigazolása, ami nem tetszett egyáltalán. most komolyan, a csávó nem jó, és semmi upside-ja nincs. miért nem igazolunk jobb csapatok PS-éből? miért nem Tevin McDonald akkor már, akiben legalább upside lenne? de hogy azokat a játékosokat hozzuk vissza akiket kivágtunk, hát az nem éppen előremutató.

amúgy ha jól emlékszem, Cooper védelmére siettek, többet között Austin Howard, aki kapott is egy zászlót emiatt UR-ért. de mindegy is. lényeg az, hogy nem hiszem én el, hogy ez a keret ilyen gyenge. a támadófal 3/5-e jó játékos. a védőfalban Mack, D. Williams, Aldon Smith jó játékos. ebből jó edzők sokkal többet hoznak ki. persze még összeállhatnak, de nem vagyok bizakodó, elnézve az edzőink eddigi munkáját. JDR összeveszik Sióval, eltradelni szotyiért, majd játszatja végig Ray-Ray Armstrongot, saját térfélről nekimegy 4. kísérletre McGloinnal... meg elnézve Musgrave playhívásait, play designjait, semmivel sem jobbak, mint Olsoné. nincsenek különösebb reményeim

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
...
Rolni
Ezért kell az előszezon meccsek előtt elhangzott infókkal csínján bánni. A "Minden szép, minden jó, mindennel meg vagyok elégedve", a szurkolóknak szól, hogy reménykedjenek, de mivel már itt jó páran évek óta látjuk mi van, lassan rá kellene jönni, hogy a Raidersnél nem kell reménykedni, hanem megvárni, hogy élesben hogyan teljesítenek és utána levonni a konzekvenciákat.
...
Bruce
Nem is a beatwriterek, edzői nyilatkozatok kapcsán voltam bizakodó, hanem a roster miatt. Úgy érezte végre tényleg van egy egész szolid keretünk, de sajnos hamar kiderült mennyire papír vékony és mennyire sebezhető még ez a keret...illetve az is látszik, h nem sikerült a fiataloknak szintet lépni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Már most sajnálom, hogy kiadtam a 60$-t a live247.tv-re...
Bruce
Most miért, a UCLA tök jó lesz idén!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tegnap direkt nem írtam. Vettem pár nagy levegőt és magamba fortyogtam csak. Nem tudtam volna semmi értékelhetőt írni és vszeg nem lett volna szalonképes sem. Lehet így sem lesz az még...

De most nekifutok, hátha sikerült kicsit megemésztenem a dolgot.

Nagyon csalódott vagyok!
Ismét elhittem, h ez a csapat nem a tavalyi, az azelőtti és a többi…én tényleg azt hittem, h most aztán már olyan csapatot fogunk tudni a pályára küldeni, amelyik kemény, fegyelmezett és összességében szolid játékot tud bemutatni. Győzelmet igazán nem vártam, mert a Bengals erősebb, összeszokottabb csapat, de ekkora lefagyást, égést semmiképpen sem vártam.

Hol volt JDR rutinja, hol volt az Ő extra tudása egy Dennis Allenhez képest? Hogy van az, hogy Hue Jackson (aki, mint tudjuk remek OC) olyan simán csinált hülyét ebből a JRD és Ken Norton által vezetett védelemből, hogy rossz volt azt nézni? Semmi szervezettség nem volt… Van egy kurva jó TE-e az ellenfélnek, azt jogos, h senki nem fogja soha…rendszeresen álltunk 2 védővel 3 elkapón…Semmit nem tudtak érdemben reagálni (szünetben sem), azt csinált velünk a Bengals O, amit akart.

Hol van az erős futójátékra és sok motionre alapozó támadójátékunk? A Bengals fogta a futást, az elején, fel is adtuk, aztán meg a fiatal elkapókat rendesen megrettentette a Bengals D (több helyen nem megfelelő eszközzel, de erről majd később…) és jöttek a droppok, bénázás. Nem tetszett egyik koordinátor munkája sem és igazából JDR sem tett semmit számomra hozzá a meccshez. Ezt simán lehozta volna DA vagy Sparano is…

Hol volt a beharangozottan erős DL futás ellen? Jelly kidőlt sérüléssel, de se Williams-t, se McGee-t nem vettem észre, ahogy beborítja az OL embereket. Tudom, h remek a Bengals OL, de ez akkor is kevés volt.

Hol volt a beharangozottan fasza bal oldala a támadó falunknak? Hudson a büntik miatt vettem észre és amiatt, h nem nyitja a lyukakat…nem éppen erre számítottam Tőle. Hol volt Gabe „future All Pro” Jackson? Nem igazán tűnt fel. Austin Howard baromi lassú, kevés ehhez az RT feladathoz…

Hol volt a remeklő Derek „2. évemben megmutatom, h franchise irányító vagyok” Carr? Láttam, h nem volt futójáték és voltak droppok, de nem láttam, h klasszis QBnk lenne, aki ennek ellenére tud vmit kezdeni a helyzettel. Aztán meg futás közben slide helyett nekiáll a dobókezével stiff armolni…komolyan??

Hol volt a pass rush? Ami elvileg nem csak Mack-től érkezhet, mert Tuck, MEJr. és Autry is tud nyomni bentről, illetve van egy rozsdás, de zseniális A.Smith-ünk is…Ja, h továbbra is csak Mack a fegyver, akit azért egy ilyen ellenfél kettőzéssel ki tud venni gond nélkül…

Ray-Ray „ön- és közveszélyes barom” Armstrong hogy a tökömben kezdő OLB, miközben Sio Moore egy zsák szotyiért már Colt? RM vagy JDR a hülye? Első driveban 2 ordas hiba, jött is a TD…aztán kicsivel később gyakorlatilag kinyírta Nate Allen térdét…

Tudtuk, h a CB állományunk nem fergeteges, de azért Daltonból sikerült istent csinálni…same old Raiders ugyebár??


Ami még emellett nagyon nem tetszett: láthatóan azzal a tervvel érkezett a Bengals védelme, hogy megrettenti a fiatal elkapókat, QB-t. Hol van ilyenkor a csapat magja, a veterán jelenlét, az edzők? Hogy tudja egy csapat simán nézni mikor ütik verik őket? Iloka taunting bulijánál indult az egész…hogy van az, h senki nem rohant oda és baszta odébb? Hogy van az, h a Pacman fazon egész meccsen simán baszogathatta Coopert? Az egy dolog, h a spori mondjon le, mert a sisakra fejét lecsapáskor ha jól emlékszem 2 bíró állt a közelben, de hol volt a csapategység, a megvédjük egymást mentalitás? Coopert se értem, h miért hagyta magát, de hol van ilyenkor egy Offensive kapitány aki odamegy aztán belebasz a védőbe?? Ilyet nem lehet hagyni faszom…régebben egy Tommy Kelly vagy egy Seymour a padról bement volna és földhöz bassza Pacmant egy ilyen után…aztán, ha jön a bünti leszarom ilyen esetben. Nem SB döntőt játszottunk és amúgy is kikapásra álltunk az első drivetól kezdve. Legalább kiállni ki kellett volna magunkért és nem hagyni, h baszogassanak, lökdössenek és felmossák velünk a padlót.

Ez így nekem elfogadhatatlan. A hozzáállást, a tüzet nem láttam, amiről eddig ódákat zengett mindenki az edzéseket, edzőket látva…behúztuk a fülünket, farkunkat otthon! és hagytuk, hogy megbasszanak, hátha így előbb szabadulunk.
Rolni
Ezért kell az előszezon meccsek előtt elhangzott infókkal csínján bánni. A "Minden szép, minden jó, mindennel meg vagyok elégedve", a szurkolóknak szól, hogy reménykedjenek, de mivel már itt jó páran évek óta látjuk mi van, lassan rá kellene jönni, hogy a Raidersnél nem kell reménykedni, hanem megvárni, hogy élesben hogyan teljesítenek és utána levonni a konzekvenciákat.
JDR érkezésének én örültem, de onnantól kezdve, hogy kiderült, hogy kik lesznek a koordinátorok, onnantól kezdve sajnos nem tartom előrelépésnek ezt az edzőváltás témát sem. Sajnos, ha idén sem jönnek az eredmények vagy nem javul a játék, akkor menni fog RM is a szezon végén és újra lehet kezdeni mindent.
Amúgy is haragszom a Sio Moore dolog miatt az edzőkre. De elfelejteném hamar, ha ötletesen játszanánk és jó lenne nézni a meccseinket, de sajnos ötlettelen az offense, sótlan a defense és szenvedés nézni. Inkább alszok egy jót este, aztán másnap megnézem az eredményt vagy a vágott verziót, aztán akkor nem érzem, hogy átbaszták a fejemet. Már most sajnálom, hogy kiadtam a 60$-t a live247.tv-re...
több mint 9 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Bocs hogy idepofátlankodok, és védem a mundért, de az "aljas" Jones esetnek megvolt az előzménye, amit "illik" nem megemlíteni. Ha Jonesnak eltiltás jár, akkor a másik oldal sem úszhatná meg szerintem.
Itt látszik mi is történt előtte... már ha érdekel valakit.
 www.cincyjungle.com/2015/9/15/9328553/watch-amari-cooper-blatantly-punch-adam-jones-in-the-throat
meme
Ez egy stiff arm volt (látszik, hogy az állvédő felett van Cooper keze).
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Tegnap direkt nem írtam. Vettem pár nagy levegőt és magamba fortyogtam csak. Nem tudtam volna semmi értékelhetőt írni és vszeg nem lett volna szalonképes sem. Lehet így sem lesz az még...

De most nekifutok, hátha sikerült kicsit megemésztenem a dolgot.

Nagyon csalódott vagyok!
Ismét elhittem, h ez a csapat nem a tavalyi, az azelőtti és a többi…én tényleg azt hittem, h most aztán már olyan csapatot fogunk tudni a pályára küldeni, amelyik kemény, fegyelmezett és összességében szolid játékot tud bemutatni. Győzelmet igazán nem vártam, mert a Bengals erősebb, összeszokottabb csapat, de ekkora lefagyást, égést semmiképpen sem vártam.

Hol volt JDR rutinja, hol volt az Ő extra tudása egy Dennis Allenhez képest? Hogy van az, hogy Hue Jackson (aki, mint tudjuk remek OC) olyan simán csinált hülyét ebből a JRD és Ken Norton által vezetett védelemből, hogy rossz volt azt nézni? Semmi szervezettség nem volt… Van egy kurva jó TE-e az ellenfélnek, azt jogos, h senki nem fogja soha…rendszeresen álltunk 2 védővel 3 elkapón…Semmit nem tudtak érdemben reagálni (szünetben sem), azt csinált velünk a Bengals O, amit akart.

Hol van az erős futójátékra és sok motionre alapozó támadójátékunk? A Bengals fogta a futást, az elején, fel is adtuk, aztán meg a fiatal elkapókat rendesen megrettentette a Bengals D (több helyen nem megfelelő eszközzel, de erről majd később…) és jöttek a droppok, bénázás. Nem tetszett egyik koordinátor munkája sem és igazából JDR sem tett semmit számomra hozzá a meccshez. Ezt simán lehozta volna DA vagy Sparano is…

Hol volt a beharangozottan erős DL futás ellen? Jelly kidőlt sérüléssel, de se Williams-t, se McGee-t nem vettem észre, ahogy beborítja az OL embereket. Tudom, h remek a Bengals OL, de ez akkor is kevés volt.

Hol volt a beharangozottan fasza bal oldala a támadó falunknak? Hudson a büntik miatt vettem észre és amiatt, h nem nyitja a lyukakat…nem éppen erre számítottam Tőle. Hol volt Gabe „future All Pro” Jackson? Nem igazán tűnt fel. Austin Howard baromi lassú, kevés ehhez az RT feladathoz…

Hol volt a remeklő Derek „2. évemben megmutatom, h franchise irányító vagyok” Carr? Láttam, h nem volt futójáték és voltak droppok, de nem láttam, h klasszis QBnk lenne, aki ennek ellenére tud vmit kezdeni a helyzettel. Aztán meg futás közben slide helyett nekiáll a dobókezével stiff armolni…komolyan??

Hol volt a pass rush? Ami elvileg nem csak Mack-től érkezhet, mert Tuck, MEJr. és Autry is tud nyomni bentről, illetve van egy rozsdás, de zseniális A.Smith-ünk is…Ja, h továbbra is csak Mack a fegyver, akit azért egy ilyen ellenfél kettőzéssel ki tud venni gond nélkül…

Ray-Ray „ön- és közveszélyes barom” Armstrong hogy a tökömben kezdő OLB, miközben Sio Moore egy zsák szotyiért már Colt? RM vagy JDR a hülye? Első driveban 2 ordas hiba, jött is a TD…aztán kicsivel később gyakorlatilag kinyírta Nate Allen térdét…

Tudtuk, h a CB állományunk nem fergeteges, de azért Daltonból sikerült istent csinálni…same old Raiders ugyebár??


Ami még emellett nagyon nem tetszett: láthatóan azzal a tervvel érkezett a Bengals védelme, hogy megrettenti a fiatal elkapókat, QB-t. Hol van ilyenkor a csapat magja, a veterán jelenlét, az edzők? Hogy tudja egy csapat simán nézni mikor ütik verik őket? Iloka taunting bulijánál indult az egész…hogy van az, h senki nem rohant oda és baszta odébb? Hogy van az, h a Pacman fazon egész meccsen simán baszogathatta Coopert? Az egy dolog, h a spori mondjon le, mert a sisakra fejét lecsapáskor ha jól emlékszem 2 bíró állt a közelben, de hol volt a csapategység, a megvédjük egymást mentalitás? Coopert se értem, h miért hagyta magát, de hol van ilyenkor egy Offensive kapitány aki odamegy aztán belebasz a védőbe?? Ilyet nem lehet hagyni faszom…régebben egy Tommy Kelly vagy egy Seymour a padról bement volna és földhöz bassza Pacmant egy ilyen után…aztán, ha jön a bünti leszarom ilyen esetben. Nem SB döntőt játszottunk és amúgy is kikapásra álltunk az első drivetól kezdve. Legalább kiállni ki kellett volna magunkért és nem hagyni, h baszogassanak, lökdössenek és felmossák velünk a padlót.

Ez így nekem elfogadhatatlan. A hozzáállást, a tüzet nem láttam, amiről eddig ódákat zengett mindenki az edzéseket, edzőket látva…behúztuk a fülünket, farkunkat otthon! és hagytuk, hogy megbasszanak, hátha így előbb szabadulunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Azt külön sajnálom, hogy ennyi sérült lett 1 meccs alatt. Ez valahol azt is jelentheti, hogy nem voltak kellően felkészítve fizikailag a szezonra. A megfáradásos sérülést kizárom így az első meccsen. A következő meccsek erre is megadják a választ. Valószínű az agreszívitás a két csapat között arról szólt, hogy Ti otthon megakartátok mutatni.... Minket meg mindenki lesajnált már a szezon előtt, És már bocsássatok meg, de ellenetek /mint verhetőnek tűnő csapat/ szerették volna tartani az erődemonstrációt. Persze ez részemről nem lebecsülés, csak egyszerűen jelenleg szerintem a Bengals "készebb" csapat, nálatok meg most épűl a "csoda". Sok sikert kívánok a szezonra, és remélem megveritek a riválisainkat! 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Bocs hogy idepofátlankodok, és védem a mundért, de az "aljas" Jones esetnek megvolt az előzménye, amit "illik" nem megemlíteni. Ha Jonesnak eltiltás jár, akkor a másik oldal sem úszhatná meg szerintem.
Itt látszik mi is történt előtte... már ha érdekel valakit.
 www.cincyjungle.com/2015/9/15/9328553/watch-amari-cooper-blatantly-punch-adam-jones-in-the-throat

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Remélem a Ravens ellen kicsit kreatívabb offense play callingunk lesz.
Sokkal több opció és ennek megfelelően potenciál van a vékony kis rosterunkbe mint amit kiaknaztunk O oldalon.

A D miatt amugy nem aggódom ha rendeződik a hátsó alakzat (vissza tér C. Wood),és kicsit össze szoknak a srácok akkor nem.lesz gáz.

Ami amugy feltünt ujra nézve a meccset és kicsit aggasztó az mindket csapat rész lassúsága. Nem egyszer játszotta el a bengals hogy kiküldött szélre falembert plusz 2elkapot. Ergo nagyon nehezbleolvasno hogy screen lesz 😆
De forditva is mire felepitettunk egy egy screent a safteyk valamelyike mondigboda tudott érni. Ez igy nagyon nem okés.
Cubehead



több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Remélem a Ravens ellen kicsit kreatívabb offense play callingunk lesz.
Sokkal több opció és ennek megfelelően potenciál van a vékony kis rosterunkbe mint amit kiaknaztunk O oldalon.

A D miatt amugy nem aggódom ha rendeződik a hátsó alakzat (vissza tér C. Wood),és kicsit össze szoknak a srácok.



több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Taylor Mays a házban ismét.
deyell
CWood/Lambert fs, ő meg ss?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Carr lesz a Ravens ellen
Amadeus91
Hát erre nem számítottam, a TC-ben is az a keze sérült meg, most sem tudott visszatérni vele a meccsbe... remélem nem erőltetik túl. Ravens ellen McGloin is kezdhetne, de úgy látszik nagyon meccsben akarják tartani.

Woodson-nak kiugrott a válla... pár meccset kihagy, Mays vagy Lambert pótolhatja, persze, ha addig nem cseréljük ide Chancellor-t. 😀

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Taylor Mays a házban ismét.

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Carr lesz a Ravens ellen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Haydenért nem kár, mehet a rookie szerződése után amerre lát.

criminal lawyer or criminal lawyer?