Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Jött egy 3/97-es comp pick.
Funky.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Henry nem lesz taggelve, tesztelheti a piacot.

több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 628
Sokk, Vincent Jackson 38 évesen elhunyt. Anno jó sok helyen próbáltam megszerezni az itteni játéka miatt :/
Wyatt
Igazi madden hero volt, rip!
Amadeus
Igen, nekem is ez jutott eszembe először, hogy mennyire OP volt maddenben, minden playt rá hívtam. 😀
RIP
Gabesz92
Igen, Madden 08 RedZone király volt. Nagy szomorúsággal fogadtam a hírt, az első poszterem egy Vincent Jackson & Malcom Floyd TD ünneplés volt. Egyik kedvenc gyerekkori emlékem azóta is. Nyugodjon békében! #VJax
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Sokk, Vincent Jackson 38 évesen elhunyt. Anno jó sok helyen próbáltam megszerezni az itteni játéka miatt :/
Wyatt
Igazi madden hero volt, rip!
Amadeus
Igen, nekem is ez jutott eszembe először, hogy mennyire OP volt maddenben, minden playt rá hívtam. 😀
RIP

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner




Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Sokk, Vincent Jackson 38 évesen elhunyt. Anno jó sok helyen próbáltam megszerezni az itteni játéka miatt :/
Wyatt
Igazi madden hero volt, rip!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokk, Vincent Jackson 38 évesen elhunyt. Anno jó sok helyen próbáltam megszerezni az itteni játéka miatt :/

több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Quess lehet a kezdő idén?
Wyatt
Igazából Feeney, Tevi és Lamp is FA, szóval bármit el tudok képzelni az OL-el. Nálam max Bulaga helye fix.
Szvsz Feeney-t alá fogjuk íratni mert annyira nem volt rossz idén, plusz 0 meccsen volt kezdő idén úgyhogy nem hiszem, hogy Quessenberry jövőre tényező legyen.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Quess lehet a kezdő idén?

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Full staff

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!



RIP
Gabesz92
Nyugodjon békében.

több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489



RIP

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hörbi az OROY szép találat
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Jeff Miller @JeffMillerLAT
38m
Justin Herbert today said he now has had five head coaches and four offensive coordinators since he became the starter as a freshman at Oregon in 2016.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Csak én nem értem ezt a Herbert Watson pletykát? Napok óta csak ezt olvasom, de ekkora baromságot...
Ha Telesco ebbe belemenne, akkor már biztos, hogy Spanos évek óta mérgezi és gyógyszerezi a teáját
Chargers LT
Szóra sem érdemes, unatkoznak a firkászok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Csak én nem értem ezt a Herbert Watson pletykát? Napok óta csak ezt olvasom, de ekkora baromságot...
Ha Telesco ebbe belemenne, akkor már biztos, hogy Spanos évek óta mérgezi és gyógyszerezi a teáját

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ez a Lombardi hire nem jó, de legalább nagyon szar.
empty taxi
Nekem amúgy az egész stáb kegyetlenül fejvakarós.
Bazzani
Az eddigi segédedző kinevezések nekem tetszettek, mondjuk Lombardival sikerült ezt annulálni.
Persze lehet benne reménykedni h nyom egy Dabollt...
empty taxi
Fura ez.
Először amikor meghallottam, hogy Staley esélyes kicsit felröhögtem, hogy egy egyszezonos DC-t akarnak hozni Herbert mellé HC-nak.

Továbbra is elég rizikósnak tartom a dolgot, de kicsit a név mögé nézve azt gondoltam, hogy gondunk is lehet így veletek, mert kompetens edzői gárda lesz itt és azzal Herbert és ez a keret kilőhet.

Ez a mostani OC kinevezés megint kicsit a mosolygás irányába visz engem. Akkor már miért nem tartotta meg a tavalyi OC-t? Nem tűnik előrelépésnek a dolog, sőt...persze lehet majd Herberttel megy neki, meg ugye pont az ide (általam legalábbis) várt Daboll megmutatta, hogy lehet újjá születni...
Rolni
Háát, Staleynél legalább lehet a fejet vakarni, a koordinátorok...

Hogy Renaldo Hill mi miatt kap lehetőséget eggyel följebb azt egyáltalán nem értem, sosem láttam még annyi elrontott zónahatárt 1 évben, mint a 19es Broncos secondarytől és idén is rémes volt az egész alakulat, de talán mondhatni 19-ben az OLBk még inkább alulteljesítettek, nem mindennapi teljesítmény Von Millert szürke átlagjátékossá redukálni <10 sackkel, és csapat szinten sack mentes időszakokban rekordot dönteni, úgy hogy az OLB poszt a legerősebb a csapatban, aztán ő is felfelé ment onnan as you know,

Lombardi meg csak valami korai április elsejei tréfa lehet...

Igazából pont az egyik baj azokkal akiknek túl gyorsan ível felfelé a pályája (tudom, Vrabel), hogy nincsenek meg azok a kapcsolatai, amivel egy ütős stábot tud maga köré építeni.
Mondjuk én Herbertet tartottam a leggyengébb 1. körös QB prospektnek tavaly, aztán mégis az ő pályafutása indult a legjobban, szóval ennyit ér a véleményem, de ettől még most is szkeptikus vagyok. Staley 1 year wonder, nem látom megalapozva az érettségét a HC posztra, de ő legalább 1 évben valamiben volt jó, Hill sem játékosként, sem ezdőként, Lombardit meg inkább hagyjuk...

Majd kiderül, itt legalább változott valami, nem úgy mint nálunk...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Ez a Lombardi hire nem jó, de legalább nagyon szar.
empty taxi
Nekem amúgy az egész stáb kegyetlenül fejvakarós.
Bazzani
Az eddigi segédedző kinevezések nekem tetszettek, mondjuk Lombardival sikerült ezt annulálni.
Persze lehet benne reménykedni h nyom egy Dabollt...
empty taxi
Fura ez.
Először amikor meghallottam, hogy Staley esélyes kicsit felröhögtem, hogy egy egyszezonos DC-t akarnak hozni Herbert mellé HC-nak.

Továbbra is elég rizikósnak tartom a dolgot, de kicsit a név mögé nézve azt gondoltam, hogy gondunk is lehet így veletek, mert kompetens edzői gárda lesz itt és azzal Herbert és ez a keret kilőhet.

Ez a mostani OC kinevezés megint kicsit a mosolygás irányába visz engem. Akkor már miért nem tartotta meg a tavalyi OC-t? Nem tűnik előrelépésnek a dolog, sőt...persze lehet majd Herberttel megy neki, meg ugye pont az ide (általam legalábbis) várt Daboll megmutatta, hogy lehet újjá születni...
Rolni
Simán mi leszünk a vakok közt a félszemű.

9-7 here we go.
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Lombardi a sajtótájékoztatón:


I am a huge fan of going for it on 4th down but every game situation is different.Lombardi
Mondjuk mert volna mást mondani. 😀

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Ez a Lombardi hire nem jó, de legalább nagyon szar.
empty taxi
Nekem amúgy az egész stáb kegyetlenül fejvakarós.
Bazzani
Az eddigi segédedző kinevezések nekem tetszettek, mondjuk Lombardival sikerült ezt annulálni.
Persze lehet benne reménykedni h nyom egy Dabollt...
empty taxi
Fura ez.
Először amikor meghallottam, hogy Staley esélyes kicsit felröhögtem, hogy egy egyszezonos DC-t akarnak hozni Herbert mellé HC-nak.

Továbbra is elég rizikósnak tartom a dolgot, de kicsit a név mögé nézve azt gondoltam, hogy gondunk is lehet így veletek, mert kompetens edzői gárda lesz itt és azzal Herbert és ez a keret kilőhet.

Ez a mostani OC kinevezés megint kicsit a mosolygás irányába visz engem. Akkor már miért nem tartotta meg a tavalyi OC-t? Nem tűnik előrelépésnek a dolog, sőt...persze lehet majd Herberttel megy neki, meg ugye pont az ide (általam legalábbis) várt Daboll megmutatta, hogy lehet újjá születni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ez a Lombardi hire nem jó, de legalább nagyon szar.
empty taxi
Nekem amúgy az egész stáb kegyetlenül fejvakarós.
Bazzani
Az eddigi segédedző kinevezések nekem tetszettek, mondjuk Lombardival sikerült ezt annulálni.
Persze lehet benne reménykedni h nyom egy Dabollt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Ez a Lombardi hire nem jó, de legalább nagyon szar.
empty taxi
Nekem amúgy az egész stáb kegyetlenül fejvakarós.

több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Steichen meg elmegy OC-nak az Eagles-höz.
Igazából maradhatott is volna, bár megértem Staleyt hogy saját stábot akar, na de ez a Joe Lombardi dolog elég fejvakarós.