Los Angeles Chargers

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Amúgy a Chargers is. Draftolnak egy super tehetséges QB-t, van egy jó 4-3 alapanyag a védelemben, mit csinálnak? Hoznak egy 3-4 hc-t meg egy ilyen faszit OC-nak.Szinte van OC isAz egyetlen ember aki limitálni tudta Megatront.
Saints’ QB coach Joe Lombardi is tracking to become the new offensive coordinator for new Chargers’ HC Brandon Staley, per sources.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) January 25, 2021
Staley used to play quarterback at Dayton after Lombardi used to coach the defensive line there.
Gabesz92
Tragikus....
Bazzani
Nem értem, hogy Spanoséknál mi a terv azon kívül, hogy olcsó.
Szinte van OC isAz egyetlen ember aki limitálni tudta Megatront.
Saints’ QB coach Joe Lombardi is tracking to become the new offensive coordinator for new Chargers’ HC Brandon Staley, per sources.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) January 25, 2021
Staley used to play quarterback at Dayton after Lombardi used to coach the defensive line there.
Gabesz92
Tragikus....
Saints’ QB coach Joe Lombardi is tracking to become the new offensive coordinator for new Chargers’ HC Brandon Staley, per sources.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) January 25, 2021
Staley used to play quarterback at Dayton after Lombardi used to coach the defensive line there.
Sources: The Chargers are hiring Broncos DBs coach Renaldo Hill as their new defensive coordinator. Hill worked with Brandon Staley in Denver in 2019, played in the league for a decade.
— Albert Breer (@AlbertBreer) January 25, 2021
www.youtube.com/watch?v=JQsJhN4o9iU
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
Nem azért írja Black_Adder, hogy fasz vagy, mert van egy véleményed, hanem mert minden alátámasztás és érv nélkül ideböfögsz valami epéset...Nem akartam "lefaszozni" Amadeust, szeretem olvasni az alátámasztatlan véleményeit is a raiders topicban, csak ez a kijelentés akkora blődség, és az egész kifejezés módja 2 olyan kérdéssel, mintha épp a világ legnagyobb hülyeségét írtam volna le a Dalton hasonlattal egyenesen úgy mintha nem arról lenne szó hogy nem HOFer, hanem a felvetés is abszúrd, komolyan felvette bennem, hogy direkt ilyen stílusban tette, hogy ezzel adjon súlyt a véleményének
Foldesi26
Ha azt mondja hogy nála csak Tom Brady PM és Brees, esetleg Rodger és Wilson (érted Aaron Fucking Rodger ESETLEG hall of famer, akkor ha ez így van akkor Rivers tényleg nem) a HOF ebből az érából - legalábbis ezt legóztam össze 2-3 hozzászólásából - akkor azt el tudom fogadni. Egyet nem értek vele, mert az egész nem arról szólt, hogy hogyan kéne választani a HOF-et, hanem hogy az eddigi beválasztottak alapján megérdemli-e Rivers vagy sem, de ez így legalább egy értelmes álláspont. Illetve az egyik érv amit felhoztam és kontráztam is a hozzászólásomban, hogy rivers tényleg nem stabil top3 posztján saját korában, de QBból több megy be 1-1 érából mint a top3
Hogy ez jó-e így vagy sem, az Riverstől független kérdés.
Hogy a Dalton hasonlattal mi volt a cél, ha csak 2 kategória van, akkor is miért nem inkább Palmer, Romo, Eli, BB volt a példa azt meg igazából fölösleges kideríteni.
majd a HOF szavazók döntenek először 5 év múlva. Én most bármibe lefogadom, hogy Rivers legalább döntőig jut valamikor Dalton meg semeddig. Ja és ARod meg ESETLEG simán 1st ballot lenne 5 év múlva ha ma visszavonulna
De abban is biztos vagyok hogy az álláspontok semmit nem fognak egymáshoz közeledni ha 5 évig folytatjuk akkor se. Engedjük el...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
Te hiányoztál még ennyi év után.Nem azért írja Black_Adder, hogy fasz vagy, mert van egy véleményed, hanem mert minden alátámasztás és érv nélkül ideböfögsz valami epéset... (off: ahogy a Tampa topikban is zseniálisak voltak a megfejtéseid, most persze nem látni ott az egysorosaid, de majd meg lehet mondani egy esetleges vesztes Championship Game után - ahova a Raiders pl. 19 éve nem jutott el - hogy volt ez az egész eleve halálra ítélt... szigorúan egy sorban kifejtve).Nyilván változik a liga, de aki a toronymagasan legfontosabb poszton közel 2 évtizeden keresztül a liga élmezőnyébe tartozik be fog kerülni.Feltéve, de meg nem engedve, hogy igazad van, akkor Matt Ryan, Cam Newton, Tony Romo, BigBen HoF irányítók?
Miként be fog pl kerülni Gore is, aki hiába nem egy szint a legnagyobb futókkal, mégis annyi ideig tudott a ligaban maradni, hogy mar az önmagaban eleg lesz a beválasztáshoz.
Illetve a te nezőpontod szerint, aki elsőre nem kerül be az kuka, hiszen nincs egyszinten a first balloot HoF arcokkal.
gabokocka
Azért kérdem, hogy hol húzzuk meg a határt.
Amadeus
Mert lehetett volna úgyis érvelni, hogy szerinted bizonyos szempontok miatt nem elég jó irányító, mert utánanéztél ennek és ennek, megteremted valamivel a vita alapját. Ehelyett azt mondod, hogy "mé, akkor Dalton is?", majd tovább tetézed olyanokkal, mint hogy Big Ben akkor HoF? Tessék, itt van 10 percnyi utánajárás eredménye, amiben összehasonlítom BB és Rivers karrierjét egy konszenzusos HoF QB-val:
Reg season Games played Wins win pct (%) Yrd/game TD/game Int/game cmp% Favre 302 186 61,6% 237,9 1,68 1,11 62,0% BB 233 156 67,0% 259,0 1,70 0,86 64,4% Rivers 244 134 54,9% 260,0 1,73 0,86 64,9%
Playoff Games Wins win% Yrd/game TD/game Int/game cmp% SB wins Favre 24 13 54,2% 243,96 1,83 1,25 60,8% 1 BB 22 13 59,1% 261,68 1,55 1,27 63,0% 2 Rivers 12 5 41,7% 247,08 1,33 0,83 59,4% 0
Ezután pedig el lehetett volna kezdeni esetleg a diskurzust arról, hogy mennyit számítanak a statisztikák, a playoffban mutatott gyengébb játék, az egyes érák és a szabályok közötti különbség, és mennyit az, hogy Rivers egy local hero, aki közel két évtized erejéig feltette a Chargerst a térképre úgy, hogy közel sem volt olyan jól funkcionáló körülötte a franchise, mint a GB és a Steelers esetében a BB-Favre összehasonlításban. Vagy legalább valami, hogy ne süllyedj folyamatosan az egyszeri NSO/Facebook kommentelő szintjére...
Ha így vitatkoznál, talán nem mondanák, hogy fasz vagy, de csak tippelek.
Foldesi26
Nem azért írja Black_Adder, hogy fasz vagy, mert van egy véleményed, hanem mert minden alátámasztás és érv nélkül ideböfögsz valami epéset... (off: ahogy a Tampa topikban is zseniálisak voltak a megfejtéseid, most persze nem látni ott az egysorosaid, de majd meg lehet mondani egy esetleges vesztes Championship Game után - ahova a Raiders pl. 19 éve nem jutott el - hogy volt ez az egész eleve halálra ítélt... szigorúan egy sorban kifejtve).Nyilván változik a liga, de aki a toronymagasan legfontosabb poszton közel 2 évtizeden keresztül a liga élmezőnyébe tartozik be fog kerülni.Feltéve, de meg nem engedve, hogy igazad van, akkor Matt Ryan, Cam Newton, Tony Romo, BigBen HoF irányítók?
Miként be fog pl kerülni Gore is, aki hiába nem egy szint a legnagyobb futókkal, mégis annyi ideig tudott a ligaban maradni, hogy mar az önmagaban eleg lesz a beválasztáshoz.
Illetve a te nezőpontod szerint, aki elsőre nem kerül be az kuka, hiszen nincs egyszinten a first balloot HoF arcokkal.
gabokocka
Azért kérdem, hogy hol húzzuk meg a határt.
Amadeus
Mert lehetett volna úgyis érvelni, hogy szerinted bizonyos szempontok miatt nem elég jó irányító, mert utánanéztél ennek és ennek, megteremted valamivel a vita alapját. Ehelyett azt mondod, hogy "mé, akkor Dalton is?", majd tovább tetézed olyanokkal, mint hogy Big Ben akkor HoF? Tessék, itt van 10 percnyi utánajárás eredménye, amiben összehasonlítom BB és Rivers karrierjét egy konszenzusos HoF QB-val:
| Reg season | Games played | Wins | win pct (%) | Yrd/game | TD/game | Int/game | cmp% |
| Favre | 302 | 186 | 61,6% | 237,9 | 1,68 | 1,11 | 62,0% |
| BB | 233 | 156 | 67,0% | 259,0 | 1,70 | 0,86 | 64,4% |
| Rivers | 244 | 134 | 54,9% | 260,0 | 1,73 | 0,86 | 64,9% |
| Playoff | Games | Wins | win% | Yrd/game | TD/game | Int/game | cmp% | SB wins |
| Favre | 24 | 13 | 54,2% | 243,96 | 1,83 | 1,25 | 60,8% | 1 |
| BB | 22 | 13 | 59,1% | 261,68 | 1,55 | 1,27 | 63,0% | 2 |
| Rivers | 12 | 5 | 41,7% | 247,08 | 1,33 | 0,83 | 59,4% | 0 |
Ezután pedig el lehetett volna kezdeni esetleg a diskurzust arról, hogy mennyit számítanak a statisztikák, a playoffban mutatott gyengébb játék, az egyes érák és a szabályok közötti különbség, és mennyit az, hogy Rivers egy local hero, aki közel két évtized erejéig feltette a Chargerst a térképre úgy, hogy közel sem volt olyan jól funkcionáló körülötte a franchise, mint a GB és a Steelers esetében a BB-Favre összehasonlításban. Vagy legalább valami, hogy ne süllyedj folyamatosan az egyszeri NSO/Facebook kommentelő szintjére...
Ha így vitatkoznál, talán nem mondanák, hogy fasz vagy, de csak tippelek.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
Nyilván változik a liga, de aki a toronymagasan legfontosabb poszton közel 2 évtizeden keresztül a liga élmezőnyébe tartozik be fog kerülni.Feltéve, de meg nem engedve, hogy igazad van, akkor Matt Ryan, Cam Newton, Tony Romo, BigBen HoF irányítók?
Miként be fog pl kerülni Gore is, aki hiába nem egy szint a legnagyobb futókkal, mégis annyi ideig tudott a ligaban maradni, hogy mar az önmagaban eleg lesz a beválasztáshoz.
Illetve a te nezőpontod szerint, aki elsőre nem kerül be az kuka, hiszen nincs egyszinten a first balloot HoF arcokkal.
gabokocka
Azért kérdem, hogy hol húzzuk meg a határt.
Miként be fog pl kerülni Gore is, aki hiába nem egy szint a legnagyobb futókkal, mégis annyi ideig tudott a ligaban maradni, hogy mar az önmagaban eleg lesz a beválasztáshoz.
Illetve a te nezőpontod szerint, aki elsőre nem kerül be az kuka, hiszen nincs egyszinten a first balloot HoF arcokkal.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1. Stabler más korszak. Otto Graham sem volt Brady szintje.Nem, halál komolyan mondom: nem HoF irányító.tudtam hogy hosszan írtam, de azt hittem egy jogász megbírkózik a sorok számával, de akkor röviden
Ha a véleményemért fasz vagyok a szemedben, akkor az téged minősít.
Amadeus
Lehet érvelni Rivers HOF tagsága ellen...
...De Ha szerinted Rivers és Dalton egy szinten van akkor nincs miről beszélni.
Meg se merem kérdezni, hogy vajon Stabler vajon Brady és PM szintján van-e...
Black_Adder
2. Stablert Brady-ig sokan a legjobb clutch irányítónak tartották. Ezért lett HoF.
A gyűlöletkeltő személyeskedésedre nem kívánok reagálni.
Hat azert nem hiszem hogy csak ket kaszt van, HoF meg nem HoF.Pedig igen, vagy HoF vagy nem HoF.
Mert pl Big Ben vagy Eli sincsenek az általad felsoroltak szintjén, mégis sima HoF-erek lesznek, BB ráádásul sztem egyből. Egyszerűen olyan irányba megy a liga, hogy több nagy QB és kevesebb nagy vedő van jelenleg.
gabokocka
A passzbuzi szabályok miatt több QB is úgy néz ki, mint valami nagy korszakos irányító.
Közben ha megnézed van egy Brady, egy Brees esetleg ARod és RW akikre azt lehet mondani, hogy meghatározták a ligát a játékukkal és történelminek nevezhető a teljesítményük. (RW mint a példakép feka qb tuti bent lesz)
Fiatalok közül Mahomes nem kérdés jelenleg. Minden vitán felül korszakos tehetség és qb.
A rest of lehet jó irányító, great, fra leader, de nem ligaszinten korszakos játékos.
Egy olyan ligáról beszélsz, ahol egy Winston 4000 yardot passzolhatott.
Nem, halál komolyan mondom: nem HoF irányító.tudtam hogy hosszan írtam, de azt hittem egy jogász megbírkózik a sorok számával, de akkor röviden
Ha a véleményemért fasz vagyok a szemedben, akkor az téged minősít.
Amadeus
Lehet érvelni Rivers HOF tagsága ellen...
...De Ha szerinted Rivers és Dalton egy szinten van akkor nincs miről beszélni.
Meg se merem kérdezni, hogy vajon Stabler vajon Brady és PM szintján van-e...
Szerkesztette: Black_Adder
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
Mert pl Big Ben vagy Eli sincsenek az általad felsoroltak szintjén, mégis sima HoF-erek lesznek, BB ráádásul sztem egyből. Egyszerűen olyan irányba megy a liga, hogy több nagy QB és kevesebb nagy vedő van jelenleg.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
Annyiban egy szint, hogy egyik sem bírt akkora hatással az NFL-re, hogy HoF kaliber legyenek. Az egy szomorú tendencia, hogy annyira sikerült a HoF értékét inflálni, hogy Rivers szóba jöhet.Hat ha szerinted Rivers és Dalton egy szint, akkor azért ne vard, hogy okossaggal vadoljanak meg. Vagy csak szimplán nem értesz ehhez a játékhoz.Nem, halál komolyan mondom: nem HoF irányító.Te most direkt vagy fasz vagy unatkozol és szeretnél valamiről vitatkozni vagy valami poén amit én nem értek vagy valahol megint negatívan értékelték a Raiderst és ezért minden más játékosba és csapatba bele akarsz állni?Maradhatott volna még 1-2 évet, hogy az utolsó kétségeket is eloszlassa a HOF kapcsán, de a statisztikáinak elégnek kellenek hogy legyenek ott is ahol a rájátszás sikerek hiánya lehúzná őtHogy micsoda? HoF Rivers? Akkor kérem Andy Daltont.
Black_Adder
Amadeus
Rivers egy korszak meghatározó játékosa, egy csapat arca egy évtizeden keresztül, top5 yardokban és TDkben és a 134 győzelem sem kevés. Aki a HOF szempontból nem véletlenül legreprezentáltabb poszton úgy vonul vissza, hogy releváns karrier statisztikákban top5, annak ott a helye.
Lehet érvelni a HOF tagsága ellen, tekintve, hogy hiába van több yardja mint Marino-nak, Marino idejében az kiemelkedőbb teljesítmény volt, na nem mintha a Marino mércét kéne mindenkinek megugrania. Lehetne érvelni azzal, hogy sosem vagy csak 1-1 évben volt top3 a posztján, de QB-ból több is befér. Lehet érvelni azzal, hogy elkerülték őt a PO sikerek, de olyanokat is kerültek el, akik még a HOFen belül is egy belső körben vannak, Butkus, Sayers. Tegnap nem gondoltam volna leírni, de most a Daltonos példa után biztos ami biztos leírom, hogy az említett úriemberek sosem voltak PO-ban Rivers 7× volt, 5 győzelme van... (amúgy ebben a topicban nyilván Fouts lenne az első példám 3-4-es PO mérlegével, igen, kapaszkodj meg, ő is HOFer).
Szóval vannak érvek ellene, amikkel tudnék vitatkozni, ellen példát hozni, de ezzel a Dalton hasonlattal teljesen nevetségessé teszed a véleményed. Durván fele annyi yard, td, győzelem és már kiszorult a kezdőből hogy nagyon felzárkózzon, a POban meg Riversnek legalább hébe-hóba volt sikere, 5-7 és 0-4 között nagy különbség van.
Csak nem értem ezt miért kell leírnom valakinek aki 10 éve itt fórumozik, nézi a meccseket képesnek kéne lennie, hogy lássa a "nüanszokat" Rivers és Dalton karrierje között. Lehet hogy van Chargers fan, aki ezt az összehasonlítást - minden további magyarázat nélkül - egyenesen sértőnek találja, nem gondolod?
Tessék, itt van egy HOF monitor. Nem ez alapján döntenek, de eléggé tükrözi a HOF választók szempontjait is, tekintve, hogy kevés kiurgó eset van és ami van, az is leginkább a hőskorba tehető...
www.pro-football-reference.com/hof/hofm_QB.htm
Lehet Brees mellett nem lesz 1st Ballot, lehet többre értékelik majd Elit és BB-t, mert nagyobb piacon játszanak - ez utóbbi biztos - de ha teljesen kimarad, akkor elég egyedül lesz nem HOFer ott a lista elejében a sok HOFer között...
Black_Adder
Ha a véleményemért fasz vagyok a szemedben, akkor az téged minősít.
Amadeus
gabokocka
Egy olyan klubba, ahol P.Manningnek, Bradynek, Aikmannek osztanak lapot ne lépjen be Rivers. Nem az a szint.
Hat ha szerinted Rivers és Dalton egy szint, akkor azért ne vard, hogy okossaggal vadoljanak meg. Vagy csak szimplán nem értesz ehhez a játékhoz.Nem, halál komolyan mondom: nem HoF irányító.Te most direkt vagy fasz vagy unatkozol és szeretnél valamiről vitatkozni vagy valami poén amit én nem értek vagy valahol megint negatívan értékelték a Raiderst és ezért minden más játékosba és csapatba bele akarsz állni?Maradhatott volna még 1-2 évet, hogy az utolsó kétségeket is eloszlassa a HOF kapcsán, de a statisztikáinak elégnek kellenek hogy legyenek ott is ahol a rájátszás sikerek hiánya lehúzná őtHogy micsoda? HoF Rivers? Akkor kérem Andy Daltont.
Black_Adder
Amadeus
Rivers egy korszak meghatározó játékosa, egy csapat arca egy évtizeden keresztül, top5 yardokban és TDkben és a 134 győzelem sem kevés. Aki a HOF szempontból nem véletlenül legreprezentáltabb poszton úgy vonul vissza, hogy releváns karrier statisztikákban top5, annak ott a helye.
Lehet érvelni a HOF tagsága ellen, tekintve, hogy hiába van több yardja mint Marino-nak, Marino idejében az kiemelkedőbb teljesítmény volt, na nem mintha a Marino mércét kéne mindenkinek megugrania. Lehetne érvelni azzal, hogy sosem vagy csak 1-1 évben volt top3 a posztján, de QB-ból több is befér. Lehet érvelni azzal, hogy elkerülték őt a PO sikerek, de olyanokat is kerültek el, akik még a HOFen belül is egy belső körben vannak, Butkus, Sayers. Tegnap nem gondoltam volna leírni, de most a Daltonos példa után biztos ami biztos leírom, hogy az említett úriemberek sosem voltak PO-ban Rivers 7× volt, 5 győzelme van... (amúgy ebben a topicban nyilván Fouts lenne az első példám 3-4-es PO mérlegével, igen, kapaszkodj meg, ő is HOFer).
Szóval vannak érvek ellene, amikkel tudnék vitatkozni, ellen példát hozni, de ezzel a Dalton hasonlattal teljesen nevetségessé teszed a véleményed. Durván fele annyi yard, td, győzelem és már kiszorult a kezdőből hogy nagyon felzárkózzon, a POban meg Riversnek legalább hébe-hóba volt sikere, 5-7 és 0-4 között nagy különbség van.
Csak nem értem ezt miért kell leírnom valakinek aki 10 éve itt fórumozik, nézi a meccseket képesnek kéne lennie, hogy lássa a "nüanszokat" Rivers és Dalton karrierje között. Lehet hogy van Chargers fan, aki ezt az összehasonlítást - minden további magyarázat nélkül - egyenesen sértőnek találja, nem gondolod?
Tessék, itt van egy HOF monitor. Nem ez alapján döntenek, de eléggé tükrözi a HOF választók szempontjait is, tekintve, hogy kevés kiurgó eset van és ami van, az is leginkább a hőskorba tehető...
www.pro-football-reference.com/hof/hofm_QB.htm
Lehet Brees mellett nem lesz 1st Ballot, lehet többre értékelik majd Elit és BB-t, mert nagyobb piacon játszanak - ez utóbbi biztos - de ha teljesen kimarad, akkor elég egyedül lesz nem HOFer ott a lista elejében a sok HOFer között...
Black_Adder
Ha a véleményemért fasz vagyok a szemedben, akkor az téged minősít.
Amadeus
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
Nem, halál komolyan mondom: nem HoF irányító.Te most direkt vagy fasz vagy unatkozol és szeretnél valamiről vitatkozni vagy valami poén amit én nem értek vagy valahol megint negatívan értékelték a Raiderst és ezért minden más játékosba és csapatba bele akarsz állni?Maradhatott volna még 1-2 évet, hogy az utolsó kétségeket is eloszlassa a HOF kapcsán, de a statisztikáinak elégnek kellenek hogy legyenek ott is ahol a rájátszás sikerek hiánya lehúzná őtHogy micsoda? HoF Rivers? Akkor kérem Andy Daltont.
Black_Adder
Amadeus
Rivers egy korszak meghatározó játékosa, egy csapat arca egy évtizeden keresztül, top5 yardokban és TDkben és a 134 győzelem sem kevés. Aki a HOF szempontból nem véletlenül legreprezentáltabb poszton úgy vonul vissza, hogy releváns karrier statisztikákban top5, annak ott a helye.
Lehet érvelni a HOF tagsága ellen, tekintve, hogy hiába van több yardja mint Marino-nak, Marino idejében az kiemelkedőbb teljesítmény volt, na nem mintha a Marino mércét kéne mindenkinek megugrania. Lehetne érvelni azzal, hogy sosem vagy csak 1-1 évben volt top3 a posztján, de QB-ból több is befér. Lehet érvelni azzal, hogy elkerülték őt a PO sikerek, de olyanokat is kerültek el, akik még a HOFen belül is egy belső körben vannak, Butkus, Sayers. Tegnap nem gondoltam volna leírni, de most a Daltonos példa után biztos ami biztos leírom, hogy az említett úriemberek sosem voltak PO-ban Rivers 7× volt, 5 győzelme van... (amúgy ebben a topicban nyilván Fouts lenne az első példám 3-4-es PO mérlegével, igen, kapaszkodj meg, ő is HOFer).
Szóval vannak érvek ellene, amikkel tudnék vitatkozni, ellen példát hozni, de ezzel a Dalton hasonlattal teljesen nevetségessé teszed a véleményed. Durván fele annyi yard, td, győzelem és már kiszorult a kezdőből hogy nagyon felzárkózzon, a POban meg Riversnek legalább hébe-hóba volt sikere, 5-7 és 0-4 között nagy különbség van.
Csak nem értem ezt miért kell leírnom valakinek aki 10 éve itt fórumozik, nézi a meccseket képesnek kéne lennie, hogy lássa a "nüanszokat" Rivers és Dalton karrierje között. Lehet hogy van Chargers fan, aki ezt az összehasonlítást - minden további magyarázat nélkül - egyenesen sértőnek találja, nem gondolod?
Tessék, itt van egy HOF monitor. Nem ez alapján döntenek, de eléggé tükrözi a HOF választók szempontjait is, tekintve, hogy kevés kiurgó eset van és ami van, az is leginkább a hőskorba tehető...
www.pro-football-reference.com/hof/hofm_QB.htm
Lehet Brees mellett nem lesz 1st Ballot, lehet többre értékelik majd Elit és BB-t, mert nagyobb piacon játszanak - ez utóbbi biztos - de ha teljesen kimarad, akkor elég egyedül lesz nem HOFer ott a lista elejében a sok HOFer között...
Black_Adder
Ha a véleményemért fasz vagyok a szemedben, akkor az téged minősít.
Te most direkt vagy fasz vagy unatkozol és szeretnél valamiről vitatkozni vagy valami poén amit én nem értek vagy valahol megint negatívan értékelték a Raiderst és ezért minden más játékosba és csapatba bele akarsz állni?Maradhatott volna még 1-2 évet, hogy az utolsó kétségeket is eloszlassa a HOF kapcsán, de a statisztikáinak elégnek kellenek hogy legyenek ott is ahol a rájátszás sikerek hiánya lehúzná őtHogy micsoda? HoF Rivers? Akkor kérem Andy Daltont.
Black_Adder
Amadeus
Rivers egy korszak meghatározó játékosa, egy csapat arca egy évtizeden keresztül, top5 yardokban és TDkben és a 134 győzelem sem kevés. Aki a HOF szempontból nem véletlenül legreprezentáltabb poszton úgy vonul vissza, hogy releváns karrier statisztikákban top5, annak ott a helye.
Lehet érvelni a HOF tagsága ellen, tekintve, hogy hiába van több yardja mint Marino-nak, Marino idejében az kiemelkedőbb teljesítmény volt, na nem mintha a Marino mércét kéne mindenkinek megugrania. Lehetne érvelni azzal, hogy sosem vagy csak 1-1 évben volt top3 a posztján, de QB-ból több is befér. Lehet érvelni azzal, hogy elkerülték őt a PO sikerek, de olyanokat is kerültek el, akik még a HOFen belül is egy belső körben vannak, Butkus, Sayers. Tegnap nem gondoltam volna leírni, de most a Daltonos példa után biztos ami biztos leírom, hogy az említett úriemberek sosem voltak PO-ban Rivers 7× volt, 5 győzelme van... (amúgy ebben a topicban nyilván Fouts lenne az első példám 3-4-es PO mérlegével, igen, kapaszkodj meg, ő is HOFer).
Szóval vannak érvek ellene, amikkel tudnék vitatkozni, ellen példát hozni, de ezzel a Dalton hasonlattal teljesen nevetségessé teszed a véleményed. Durván fele annyi yard, td, győzelem és már kiszorult a kezdőből hogy nagyon felzárkózzon, a POban meg Riversnek legalább hébe-hóba volt sikere, 5-7 és 0-4 között nagy különbség van.
Csak nem értem ezt miért kell leírnom valakinek aki 10 éve itt fórumozik, nézi a meccseket képesnek kéne lennie, hogy lássa a "nüanszokat" Rivers és Dalton karrierje között. Lehet hogy van Chargers fan, aki ezt az összehasonlítást - minden további magyarázat nélkül - egyenesen sértőnek találja, nem gondolod?
Tessék, itt van egy HOF monitor. Nem ez alapján döntenek, de eléggé tükrözi a HOF választók szempontjait is, tekintve, hogy kevés kiurgó eset van és ami van, az is leginkább a hőskorba tehető...
www.pro-football-reference.com/hof/hofm_QB.htm
Lehet Brees mellett nem lesz 1st Ballot, lehet többre értékelik majd Elit és BB-t, mert nagyobb piacon játszanak - ez utóbbi biztos - de ha teljesen kimarad, akkor elég egyedül lesz nem HOFer ott a lista elejében a sok HOFer között...
Szerkesztette: Black_Adder
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
Maradhatott volna még 1-2 évet, hogy az utolsó kétségeket is eloszlassa a HOF kapcsán, de a statisztikáinak elégnek kellenek hogy legyenek ott is ahol a rájátszás sikerek hiánya lehúzná őtHogy micsoda? HoF Rivers? Akkor kérem Andy Daltont.
Black_Adder
www.chargers.com/news/five-key-takeaways-brandon-staley-press-conference
Szerintem a babaváróban gondolkodik. 😉Végre letelepedhet, és koncentrálhat a családalapításraKépzelheted, hogy mennyi ideig tartana neki kitölteni egy CSOK-os formanyomtatványt vagy családi adókedvezményes kérvényt 😊
Wyatt
Willie Parker
Végre letelepedhet, és koncentrálhat a családalapításraKépzelheted, hogy mennyi ideig tartana neki kitölteni egy CSOK-os formanyomtatványt vagy családi adókedvezményes kérvényt 😊
Wyatt