Los Angeles Chargers
Jah és egyébként:
Justin Herbert just threw his 28th TD pass, passing Baker Mayfield for the most by a rookie in NFL history. pic.twitter.com/xAdyRPXC5A
— SportsCenter (@SportsCenter) December 27, 2020

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Ugyanitt, remélem, hogy ez a 3 win streak nem fogja megmenteni egyik edző seggét sem!
Im changing my position to TE next year!!! I’m tryin to get some work in this offseason!!!! @tkelce @gkittle46 @Keenan13Allen
— KINGMEL (@MelvinIngram) December 27, 2020

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
WELL DESERVED. 👏 pic.twitter.com/ISo4VcsVvB
— Los Angeles Chargers (@Chargers) December 22, 2020
dir="ltr">Justin Herbert attempted one pass in the fourth quarter. #Chargers— Daniel Popper (@danielrpopper) December 18, 2020
Aztán ez
Anthony Lynn said he was satisfied with how OC Shane Steichen called the game in the second half: "You can't be one-dimensional." #Chargers
— Daniel Popper (@danielrpopper) December 18, 2020
Közben egy kis ez
Raiders can’t stop the pass at all.
— MattSTARR (@THEmattSTARR) December 18, 2020
Anthony Lynn: pic.twitter.com/rhyeArvVoQ
Végül
Justin Herbert in primetime this season (two OT games):
— Chris Hayre (@chrishayre) December 18, 2020
578 passing yards, 7 total TDs, 0 INTs
He’s been box office. 🍿
Chargers ❤️
Visítva röhögtem kb. egész meccs alatt.Volt olyan, aki mást várt ettől a 2 csapattól? 😊 Tényleg Empty, kinek/minek/melyik csapatnak szurkoltál ezen a meccsen?Win Probability: Falcons @ Chargers #NFLWinProb pic.twitter.com/4iqO1ZcfP4
— Lee Sharpe, ⛓️ @ 🏠 (@LeeSharpeNFL) December 14, 2020
empty taxi
iktriad
Igazából talán egy Falcons W-nek jobban örültem volna, az egy újabb szög lett volna Lynn koporsójában.
Persze így sem vagyok elkeseredve, elvégre ha új rezsim jön a Falconsnál és ők a komplett rebuild mellé teszik le a voksukat, akkor jól jön a magasabb drafthely.
Ha nagyon sorrendet akarnék felállítani, előbb lenne a Chargers.Tényleg Empty, kinek/minek/melyik csapatnak szurkoltál ezen a meccsen?1. Falcons
iktriad
2. Chargers
a sorrend
ulpianus

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Tényleg Empty, kinek/minek/melyik csapatnak szurkoltál ezen a meccsen?1. Falcons
iktriad
2. Chargers
a sorrend

Állat vagyok, ami enni kér...
Volt olyan, aki mást várt ettől a 2 csapattól? 😊 Tényleg Empty, kinek/minek/melyik csapatnak szurkoltál ezen a meccsen?Win Probability: Falcons @ Chargers #NFLWinProb pic.twitter.com/4iqO1ZcfP4
— Lee Sharpe, ⛓️ @ 🏠 (@LeeSharpeNFL) December 14, 2020
empty taxi
Win Probability: Falcons @ Chargers #NFLWinProb pic.twitter.com/4iqO1ZcfP4
— Lee Sharpe, ⛓️ @ 🏠 (@LeeSharpeNFL) December 14, 2020

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Első félidő vége miatt örökké rémálmaim lesznek. Remélem Lynn-nek is.Azért a végén sikerült megmutatnunk, ki a liga szopókirálya, pedig lassan már jöttetek fel a nyakunkra az ezért a címért való versengésben 😀
Gabesz92
A megjelölésnél picit meg is ijedtem. 😀A dédapja nem más mint Tony Accardo, a korábbi híres chicagoi maffiafőnök.Nekem az jön le, hogy Bosa nem ismeri az "are" és a többesszám kapcsolatát. 😊Joey Bosa: "There's things we need to fix that I don't have the answers for right now." #Chargers
— Daniel Popper (@danielrpopper) December 7, 2020
empty taxi
kristóf17
Én inkább nem arcoskodnék 😀
empty taxi
A dédapja nem más mint Tony Accardo, a korábbi híres chicagoi maffiafőnök.Nekem az jön le, hogy Bosa nem ismeri az "are" és a többesszám kapcsolatát. 😊Joey Bosa: "There's things we need to fix that I don't have the answers for right now." #Chargers
— Daniel Popper (@danielrpopper) December 7, 2020
empty taxi
kristóf17
Én inkább nem arcoskodnék 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Nekem az jön le, hogy Bosa nem ismeri az "are" és a többesszám kapcsolatát. 😊Joey Bosa: "There's things we need to fix that I don't have the answers for right now." #Chargers
— Daniel Popper (@danielrpopper) December 7, 2020
empty taxi
A thing I learned today: #Chargers OL Forrest Lamp has an endorsement deal with Lamp Plus, a lamp company. And this is his first signature lamp, called the Forrest Sequoia. A forest lamp from Forrest Lamp. pic.twitter.com/qRT2DdPJAt
— Daniel Popper (@danielrpopper) December 9, 2020
Szerkesztette: Sixo
Köszönöm az infókat. Valamiért bennem az a tévhit élt, hogy San Diegoban azért volt szurkolói bázis, csak a franchise nem tudott megegyezni a stadionról a várossal és így gazdasági érdekek miatt dobbantottak LA-be. Valóban nem egyszerű a helyzetük. Ha egyszer nyomorult covidtól visszatér a "normális" élet, kíváncsi leszek a Raidersre is, milyen hangulat és összetétel jellemzi majd őket LV-ban a lelátón. Ilyen szurkolókkal kapcsolatos kérdéseket hol érdemes feltenni? Offtopic?A "nem volt" azért túlzás 57000 volt az átlagnézőszám az utolsó san diegoi idényben pedig akkor már a fanbase egy része elfordult, mert tudva levő volt a költözés és a csapat sem volt túl jó.
Reggio1914
Just for fun megnéztem egy olyan évet (2009) mikor futott a csapat szekere, akkor 68000 volt az átlagnézőszám, ami abszolút liga középmezőny.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Már San Diego-ban sem volt szurkolójuk. Ránézésre olyan is volt, hogy ellenfél szimpatizánsok voltak többen, valójában azért gondolom ilyen nem vagy csak nagyon ritkán fordult elő, de olyan, hogy Riversnek kézjelekkel keljen indítania a playt, mert az ellenfél szurkolói olyan hagonsak, olyan sokszor volt. Ilyen szempontból a támadók majdnem mindig "idegenben" játszottak.De aki San Diegoban Chargers szurker volt, az most is az, nem? Oké, nem fognak minden 2.héten LA-be menni hazaira (bár a SoFi biztos bevonzza majd őket is legalább egyszer), de idegenben simán mehetnének úgy, mint régen, nem? Vagy régen sem utazgattak nagyon a Diegosok? Vagy hogy volt ez? Engem érdekel nagyon a szurkolói élet is, ha van erről valakinek infója szívesen veszem. 🙂Lassan már beatwriteretek sem lesz, nemhogy szurkolótokNagyon sajnálom, amióta az eszemet tudom ő volt egyik legismertebb Chargers bw.Amúgy azt tudja valaki mi lett Eric Williams-el és mit keres a Ramsnél? Nagyon lemaradtam az egészről.Lelépett az ESPN-től tavasszal és most asszem a Sports Illustrated-nél van, ahol a Ramsről írogat.
Sixo
www.boltsfromtheblue.com/2020/3/11/21175136/chargers-espn-eric-williams
Gabesz92
Sixo
Willie Parker
Reggio1914
Ahogy olyan is, hogy nem telt meg a stadion.
Mellesleg amikor bejelentették hivatalosan a költözést szép nagy relikvia égető bulit szerveztek San Diegoban.
És akkor most LA-ben azzal a Ramsszel kéne megküzdeni a szurkolókért, akik már korábban is voltak LA-ben + tegyük hozzá hogy kinőtt arra egy szurkolói generáció helyi NFL csapat nélkül, akiknek már van egy kedvencük, akiket nem hagynak el azért, mert egy-két csapat hozzájuk költözött. Na ők kimennek a meccsre, csak nem a Boltsnak szurkolnak majd.
Szóval nehéz dolguk van a fanbase kialakításával, ami miatt innen-onnan előszeretettel zirkálják őket, az hogy még az egyik beatwriterük is ott hagyja őket, az kívülről vicces. Hiába, legszebb öröm a káröröm, nincs benne irigység.
Szerkesztette: Black_Adder
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
Ez is érthető, de gondolom nem mindenki fordult el tőlük... Vagy de?Nem egy san diegoi szurkoló mezeket égetett mikor megtudta h költözik a franchise...De aki San Diegoban Chargers szurker volt, az most is az, nem? Oké, nem fognak minden 2.héten LA-be menni hazaira (bár a SoFi biztos bevonzza majd őket is legalább egyszer), de idegenben simán mehetnének úgy, mint régen, nem? Vagy régen sem utazgattak nagyon a Diegosok? Vagy hogy volt ez? Engem érdekel nagyon a szurkolói élet is, ha van erről valakinek infója szívesen veszem. 🙂Lassan már beatwriteretek sem lesz, nemhogy szurkolótokNagyon sajnálom, amióta az eszemet tudom ő volt egyik legismertebb Chargers bw.Amúgy azt tudja valaki mi lett Eric Williams-el és mit keres a Ramsnél? Nagyon lemaradtam az egészről.Lelépett az ESPN-től tavasszal és most asszem a Sports Illustrated-nél van, ahol a Ramsről írogat.
Sixo
www.boltsfromtheblue.com/2020/3/11/21175136/chargers-espn-eric-williams
Gabesz92
Sixo
Willie Parker
Reggio1914
empty taxi
Nem egy san diegoi szurkoló mezeket égetett mikor megtudta h költözik a franchise...De aki San Diegoban Chargers szurker volt, az most is az, nem? Oké, nem fognak minden 2.héten LA-be menni hazaira (bár a SoFi biztos bevonzza majd őket is legalább egyszer), de idegenben simán mehetnének úgy, mint régen, nem? Vagy régen sem utazgattak nagyon a Diegosok? Vagy hogy volt ez? Engem érdekel nagyon a szurkolói élet is, ha van erről valakinek infója szívesen veszem. 🙂Lassan már beatwriteretek sem lesz, nemhogy szurkolótokNagyon sajnálom, amióta az eszemet tudom ő volt egyik legismertebb Chargers bw.Amúgy azt tudja valaki mi lett Eric Williams-el és mit keres a Ramsnél? Nagyon lemaradtam az egészről.Lelépett az ESPN-től tavasszal és most asszem a Sports Illustrated-nél van, ahol a Ramsről írogat.
Sixo
www.boltsfromtheblue.com/2020/3/11/21175136/chargers-espn-eric-williams
Gabesz92
Sixo
Willie Parker
Reggio1914

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
De aki San Diegoban Chargers szurker volt, az most is az, nem? Oké, nem fognak minden 2.héten LA-be menni hazaira (bár a SoFi biztos bevonzza majd őket is legalább egyszer), de idegenben simán mehetnének úgy, mint régen, nem? Vagy régen sem utazgattak nagyon a Diegosok? Vagy hogy volt ez? Engem érdekel nagyon a szurkolói élet is, ha van erről valakinek infója szívesen veszem. 🙂Lassan már beatwriteretek sem lesz, nemhogy szurkolótokNagyon sajnálom, amióta az eszemet tudom ő volt egyik legismertebb Chargers bw.Amúgy azt tudja valaki mi lett Eric Williams-el és mit keres a Ramsnél? Nagyon lemaradtam az egészről.Lelépett az ESPN-től tavasszal és most asszem a Sports Illustrated-nél van, ahol a Ramsről írogat.
Sixo
www.boltsfromtheblue.com/2020/3/11/21175136/chargers-espn-eric-williams
Gabesz92
Sixo
Willie Parker
Lassan már beatwriteretek sem lesz, nemhogy szurkolótokNagyon sajnálom, amióta az eszemet tudom ő volt egyik legismertebb Chargers bw.Amúgy azt tudja valaki mi lett Eric Williams-el és mit keres a Ramsnél? Nagyon lemaradtam az egészről.Lelépett az ESPN-től tavasszal és most asszem a Sports Illustrated-nél van, ahol a Ramsről írogat.
Sixo
www.boltsfromtheblue.com/2020/3/11/21175136/chargers-espn-eric-williams
Gabesz92
Sixo
Nagyon sajnálom, amióta az eszemet tudom ő volt egyik legismertebb Chargers bw.Amúgy azt tudja valaki mi lett Eric Williams-el és mit keres a Ramsnél? Nagyon lemaradtam az egészről.Lelépett az ESPN-től tavasszal és most asszem a Sports Illustrated-nél van, ahol a Ramsről írogat.
Sixo
www.boltsfromtheblue.com/2020/3/11/21175136/chargers-espn-eric-williams
Gabesz92