Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Minden.Egyes.Héten.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ez a mez vmi bitang jól néz ki 😮



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26

Beki
6. kör az ellenérték.
Nem örülünk Vincent.






Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Nem igazán lehet újat mondani amúgy. Abban a másodpercben, hogy Lindsey befutott minden Chargers szurkoló tudta, hogy bukta lesz. Túrós.
Lynn mellett Gus is mehet ahová szeretne. Totál brainfart, hogy a védelem 2 és fél, 3 negyeden át terrorizálja az ellenfelet majd olyan prevent-be vált át MINDEN alkalommal, hogy az Alsózsolca Junior High is megfordítaná a meccset -16 pontról.
Persze vannak sérültek, de mindenhol vannak és azért így is látszódik, hogy talentben nem vagyunk rosszak, lehetne hozni a meccseket.
Nem tudom, talán jobb lenne nyomni Lynn-el tovább idén és jövőre új staff Johnny fiúnak, a szezon úgyis kuka. Max sorozatban elbukunk 10 meccsen át 16+ pontos vezetést és 11-5 helyett 3-13 lesz. Na bumm.
Egyébként nem igazán vártam semmit a szezontól, mondván hogy transition year meg hasonló (bár azért elég nyilvánvaló volt nekem, hogy attól hogy T-Mobile az irányító, még a talent továbbra is a liga felső részéhez tartozik), de az, hogy minden héten így megyünk a Szopa Tóra eléggé felnyomja a pumpát.
Tavaly még el lehetett gondolkozni, hogy ez fullos leolvadós második félidő Rivers hibája vagy sem. Azt hiszem elég egyértelmű, hogy nem Rivers hibája volt.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
több mint 5 éve
Morfil Baltimore Ravens 586
hoznának ide egy kompetens HC-t a csillagos ég lenne a határ

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Lynn már ki van baszva?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Chargers bemutatta, hogy egy fr QB nem minden... kár, hogy már 16 éve ezt csinája...😕
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Haha ez jó volt 😀

több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Már csak Lynnt kéne kibaszni..
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
King-trade közeleg...



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Közben nálunk is megvan az első Covid fertőzött. Az OL-ból Ryan Groy.
Tegnap el is maradt az edzés, kíváncsi vagyok lesz-e ma vagy holnap újabb fertőzött. Egyelőre nincs szó róla, hogy elhalasztanák a vasárnapi Broncos elleni meccset.
Groyt (és Greent) végülis IR-re raktuk így 3 hetet minimum kihagynak. Gondolom Scott Quessenberry vagy Tyree St. Louis fog kezdeni RG-ben.
Gabesz92
Lynn azt mondta h Turner és Bulaga is game-time decision a héten, nyilván ha lesz Turner, ő lesz a kezdő RG.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Közben nálunk is megvan az első Covid fertőzött. Az OL-ból Ryan Groy.
Tegnap el is maradt az edzés, kíváncsi vagyok lesz-e ma vagy holnap újabb fertőzött. Egyelőre nincs szó róla, hogy elhalasztanák a vasárnapi Broncos elleni meccset.
Groyt (és Greent) végülis IR-re raktuk így 3 hetet minimum kihagynak. Gondolom Scott Quessenberry vagy Tyree St. Louis fog kezdeni RG-ben.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Ekeler anyja 😂
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Elnezest elore is!

De Herbert, akarmennyire is nagy kedvencem, most ketarcu volt. A meccset a vedelem nyerte meg, es a YAC. Elkepeszto elkapas utani nagy jatekok voltak. Rovid passzokban Herbert jo volt, nagyon. Es onnan ment a jo jatek. A futas alapszinten megyegetett (a ket legtobbet futo jatekos 2.5 yardos atlag korul futott, Herbert ellenben kivaloan peldaul).
De amit mondani akarok, hogy Herbert hosszabb passzai olyan szinten mentek melle, hogy fajt nezni. De ember a kozelben nem volt. Vagy csak nezett a celpont, "ez akkor nekem jott tenyleg?". Volt vagy 3 jo mely passza, azok mind nagy jatekok, TDk lettek, ellenben a 80%-a total homaly volt. Ezzel kezdeni kell valamit.
Mindegy, vegre gyozelem, par szoros bukas mellett, ahol gyozelem is kijart volna. De en most veginezve a mecset, nagyon fogtam az arcom. Vegig neztem, hogy majd mindjart jobb lesz, de nem lett.
ulpianus
Ezt adom, én is így voltam vele. Csak néztem a hosszabb passzoknál, hogy akkor ez most kinek. Aztán talán a második félidőre kicsit jobb lett (vagy csak érzetre...), de azért voltak nagyon durván homály dobásai vasárnap. Ehhez gondolom hozzá tartozik, hogy fal olyan amilyen meg azért a futás sem volt az igazi.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
((((Mondjuk nagyon nagyon halkan, de nekem Burrow nem az a sztar, akinek be van allitva, mindegy is. Biztos en tevedek, mert mindenki mas el van ajulva tole. Szoval en latom rosszul, oke. De nem sok play van, amikor fordul is a nyaka, es nem elso celpontra dobja a tutit. De mondom, ha mindenki mashogy latja, akkor bennem van a hiba. Ezert is nem izmozok ezen. Legyen sztar, nekem jo. Jo jatekos, sok mndent jol csinal, ami alap, es en LSU fan vok, szoval hajra Burrow (!!), de en csodalkozok, mikor legjobb ujonckent emlegetik, meg a tobbi. De ezt az egeszet oriasi zaroljelben mondtam. 😉)))
ulpianus
Hogy topiknál maradjon a téma, Herbertet az eddig látottak alapján jobbnak gondolom. Ha például a ROTY-ért fognak menni akkor egyelőre előrébb van. De Burrow is meggyőző mint fr QB növendék, vannak fura dolgai, de ez abból is adódik hogy fél a faltól, ami hát tényleg botrányos.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
((((Mondjuk nagyon nagyon halkan, de nekem Burrow nem az a sztar, akinek be van allitva, mindegy is. Biztos en tevedek, mert mindenki mas el van ajulva tole. Szoval en latom rosszul, oke. De nem sok play van, amikor fordul is a nyaka, es nem elso celpontra dobja a tutit. De mondom, ha mindenki mashogy latja, akkor bennem van a hiba. Ezert is nem izmozok ezen. Legyen sztar, nekem jo. Jo jatekos, sok mndent jol csinal, ami alap, es en LSU fan vok, szoval hajra Burrow (!!), de en csodalkozok, mikor legjobb ujonckent emlegetik, meg a tobbi. De ezt az egeszet oriasi zaroljelben mondtam. 😉)))


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Elnezest elore is!

De Herbert, akarmennyire is nagy kedvencem, most ketarcu volt. A meccset a vedelem nyerte meg, es a YAC. Elkepeszto elkapas utani nagy jatekok voltak. Rovid passzokban Herbert jo volt, nagyon. Es onnan ment a jo jatek. A futas alapszinten megyegetett (a ket legtobbet futo jatekos 2.5 yardos atlag korul futott, Herbert ellenben kivaloan peldaul).
De amit mondani akarok, hogy Herbert hosszabb passzai olyan szinten mentek melle, hogy fajt nezni. De ember a kozelben nem volt. Vagy csak nezett a celpont, "ez akkor nekem jott tenyleg?". Volt vagy 3 jo mely passza, azok mind nagy jatekok, TDk lettek, ellenben a 80%-a total homaly volt. Ezzel kezdeni kell valamit.
Mindegy, vegre gyozelem, par szoros bukas mellett, ahol gyozelem is kijart volna. De en most veginezve a mecset, nagyon fogtam az arcom. Vegig neztem, hogy majd mindjart jobb lesz, de nem lett.
ulpianus
Szerintem a számok torzak, ha ez az 1500-1600 passzolt yard, 14 össz TD _olyan_ lenne, nagyjából MVP címről lehetne beszélni. Persze így is komoly teljesítmény és nagyon jól néz ki, de nagyban benne van ebben a stáb keze. Ami azért fura, mert ez egy game manager offenznek épült amihez ligaelit D-t akartak párosítani. De egyébként jó csinálják, hogy ekkora szabadságot adnak neki, kb tényleg bármit megdobhat amit csak szeretne. Hosszútávon ez bejöhet. Kíváncsi leszek Tuára, mert eddig Herbert és Burrow is találatnak tűnik.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Elnezest elore is!

De Herbert, akarmennyire is nagy kedvencem, most ketarcu volt. A meccset a vedelem nyerte meg, es a YAC. Elkepeszto elkapas utani nagy jatekok voltak. Rovid passzokban Herbert jo volt, nagyon. Es onnan ment a jo jatek. A futas alapszinten megyegetett (a ket legtobbet futo jatekos 2.5 yardos atlag korul futott, Herbert ellenben kivaloan peldaul).
De amit mondani akarok, hogy Herbert hosszabb passzai olyan szinten mentek melle, hogy fajt nezni. De ember a kozelben nem volt. Vagy csak nezett a celpont, "ez akkor nekem jott tenyleg?". Volt vagy 3 jo mely passza, azok mind nagy jatekok, TDk lettek, ellenben a 80%-a total homaly volt. Ezzel kezdeni kell valamit.
Mindegy, vegre gyozelem, par szoros bukas mellett, ahol gyozelem is kijart volna. De en most veginezve a mecset, nagyon fogtam az arcom. Vegig neztem, hogy majd mindjart jobb lesz, de nem lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Morfil Baltimore Ravens 586
kicsit még Lynn-re visszakanyarodva, nekem az a furcsa itt (de ez több csapatra igaz lehet), hogy van 1 középszer edző nem túl veretes eredményekkel, és van 1 NFL átlagnál talán jobb keret, ahova könnyű lenne szerintem hozni jobbnak tűnő HC-t ( Herbert miatt főleg támadófelfogású OC-t akár egyetemről, akár NFL-ből) és nem értem, hogy inkább a középszert választja a tulaj/GM, holott pár év alatt szerintem látható, hogy nem Lynn fogja SB-be vinni ezt a csapatot.

Szerkesztette: Morfil

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead