Los Angeles Chargers
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
6. kör az ellenérték.And another trade: Chargers dealing DB Desmond King to the Titans, per source.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) November 2, 2020
Beki
Nem örülünk Vincent.
you don’t *have* to say yes when you get an offer, guys https://t.co/wO4SDioXIe
— Chris Burke (@ChrisBurkeNFL) November 2, 2020
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Lynn mellett Gus is mehet ahová szeretne. Totál brainfart, hogy a védelem 2 és fél, 3 negyeden át terrorizálja az ellenfelet majd olyan prevent-be vált át MINDEN alkalommal, hogy az Alsózsolca Junior High is megfordítaná a meccset -16 pontról.
Persze vannak sérültek, de mindenhol vannak és azért így is látszódik, hogy talentben nem vagyunk rosszak, lehetne hozni a meccseket.
Nem tudom, talán jobb lenne nyomni Lynn-el tovább idén és jövőre új staff Johnny fiúnak, a szezon úgyis kuka. Max sorozatban elbukunk 10 meccsen át 16+ pontos vezetést és 11-5 helyett 3-13 lesz. Na bumm.
Egyébként nem igazán vártam semmit a szezontól, mondván hogy transition year meg hasonló (bár azért elég nyilvánvaló volt nekem, hogy attól hogy T-Mobile az irányító, még a talent továbbra is a liga felső részéhez tartozik), de az, hogy minden héten így megyünk a Szopa Tóra eléggé felnyomja a pumpát.
Tavaly még el lehetett gondolkozni, hogy ez fullos leolvadós második félidő Rivers hibája vagy sem. Azt hiszem elég egyértelmű, hogy nem Rivers hibája volt.
And another trade: Chargers dealing DB Desmond King to the Titans, per source.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) November 2, 2020
NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100
It's a tough race here folks, they both make good cases
Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year
Damar Hamlin - died, is not currently dead
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
Through 3 Pass TD today, Justin Herbert has tied the record for the most through a player's first 6 career games in NFL history.
— ESPN Stats & Info (@ESPNStatsInfo) November 1, 2020
He is the first player in NFL history with 15 Pass TD and 1,500 Pass yards in his first 6 career games.
H/T @EliasSports pic.twitter.com/nzx2xpp6H3

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
#Chargers inactives:
— Daniel Popper (@danielrpopper) November 1, 2020
RG Trai Turner (groin)
DB Desmond King (not injury related)
OT Storm Norton (knee)
QB Tyrod Taylor (chest/ribs)
WR Tyron Johnson
DL Cortez Broughton

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Közben nálunk is megvan az első Covid fertőzött. Az OL-ból Ryan Groy.Lynn azt mondta h Turner és Bulaga is game-time decision a héten, nyilván ha lesz Turner, ő lesz a kezdő RG.
Tegnap el is maradt az edzés, kíváncsi vagyok lesz-e ma vagy holnap újabb fertőzött. Egyelőre nincs szó róla, hogy elhalasztanák a vasárnapi Broncos elleni meccset.
Groyt (és Greent) végülis IR-re raktuk így 3 hetet minimum kihagynak. Gondolom Scott Quessenberry vagy Tyree St. Louis fog kezdeni RG-ben.
Gabesz92

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Tegnap el is maradt az edzés, kíváncsi vagyok lesz-e ma vagy holnap újabb fertőzött. Egyelőre nincs szó róla, hogy elhalasztanák a vasárnapi Broncos elleni meccset.
Groyt (és Greent) végülis IR-re raktuk így 3 hetet minimum kihagynak. Gondolom Scott Quessenberry vagy Tyree St. Louis fog kezdeni RG-ben.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
like mother like son 😂🎸@AustinEkeler | #BoltUp pic.twitter.com/H5fMfN5e4r
— Los Angeles Chargers (@Chargers) October 29, 2020

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3rd down Passer Rating:
— PFF (@PFF) October 27, 2020
1. Justin Herbert 138.2
2. Patrick Mahomes 132.0
All other QBs: 120 or lower pic.twitter.com/viOgJs1MCa

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Elnezest elore is!Ezt adom, én is így voltam vele. Csak néztem a hosszabb passzoknál, hogy akkor ez most kinek. Aztán talán a második félidőre kicsit jobb lett (vagy csak érzetre...), de azért voltak nagyon durván homály dobásai vasárnap. Ehhez gondolom hozzá tartozik, hogy fal olyan amilyen meg azért a futás sem volt az igazi.
De Herbert, akarmennyire is nagy kedvencem, most ketarcu volt. A meccset a vedelem nyerte meg, es a YAC. Elkepeszto elkapas utani nagy jatekok voltak. Rovid passzokban Herbert jo volt, nagyon. Es onnan ment a jo jatek. A futas alapszinten megyegetett (a ket legtobbet futo jatekos 2.5 yardos atlag korul futott, Herbert ellenben kivaloan peldaul).
De amit mondani akarok, hogy Herbert hosszabb passzai olyan szinten mentek melle, hogy fajt nezni. De ember a kozelben nem volt. Vagy csak nezett a celpont, "ez akkor nekem jott tenyleg?". Volt vagy 3 jo mely passza, azok mind nagy jatekok, TDk lettek, ellenben a 80%-a total homaly volt. Ezzel kezdeni kell valamit.
Mindegy, vegre gyozelem, par szoros bukas mellett, ahol gyozelem is kijart volna. De en most veginezve a mecset, nagyon fogtam az arcom. Vegig neztem, hogy majd mindjart jobb lesz, de nem lett.
ulpianus

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
((((Mondjuk nagyon nagyon halkan, de nekem Burrow nem az a sztar, akinek be van allitva, mindegy is. Biztos en tevedek, mert mindenki mas el van ajulva tole. Szoval en latom rosszul, oke. De nem sok play van, amikor fordul is a nyaka, es nem elso celpontra dobja a tutit. De mondom, ha mindenki mashogy latja, akkor bennem van a hiba. Ezert is nem izmozok ezen. Legyen sztar, nekem jo. Jo jatekos, sok mndent jol csinal, ami alap, es en LSU fan vok, szoval hajra Burrow (!!), de en csodalkozok, mikor legjobb ujonckent emlegetik, meg a tobbi. De ezt az egeszet oriasi zaroljelben mondtam. 😉)))Hogy topiknál maradjon a téma, Herbertet az eddig látottak alapján jobbnak gondolom. Ha például a ROTY-ért fognak menni akkor egyelőre előrébb van. De Burrow is meggyőző mint fr QB növendék, vannak fura dolgai, de ez abból is adódik hogy fél a faltól, ami hát tényleg botrányos.
ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
Elnezest elore is!Szerintem a számok torzak, ha ez az 1500-1600 passzolt yard, 14 össz TD _olyan_ lenne, nagyjából MVP címről lehetne beszélni. Persze így is komoly teljesítmény és nagyon jól néz ki, de nagyban benne van ebben a stáb keze. Ami azért fura, mert ez egy game manager offenznek épült amihez ligaelit D-t akartak párosítani. De egyébként jó csinálják, hogy ekkora szabadságot adnak neki, kb tényleg bármit megdobhat amit csak szeretne. Hosszútávon ez bejöhet. Kíváncsi leszek Tuára, mert eddig Herbert és Burrow is találatnak tűnik.
De Herbert, akarmennyire is nagy kedvencem, most ketarcu volt. A meccset a vedelem nyerte meg, es a YAC. Elkepeszto elkapas utani nagy jatekok voltak. Rovid passzokban Herbert jo volt, nagyon. Es onnan ment a jo jatek. A futas alapszinten megyegetett (a ket legtobbet futo jatekos 2.5 yardos atlag korul futott, Herbert ellenben kivaloan peldaul).
De amit mondani akarok, hogy Herbert hosszabb passzai olyan szinten mentek melle, hogy fajt nezni. De ember a kozelben nem volt. Vagy csak nezett a celpont, "ez akkor nekem jott tenyleg?". Volt vagy 3 jo mely passza, azok mind nagy jatekok, TDk lettek, ellenben a 80%-a total homaly volt. Ezzel kezdeni kell valamit.
Mindegy, vegre gyozelem, par szoros bukas mellett, ahol gyozelem is kijart volna. De en most veginezve a mecset, nagyon fogtam az arcom. Vegig neztem, hogy majd mindjart jobb lesz, de nem lett.
ulpianus
De Herbert, akarmennyire is nagy kedvencem, most ketarcu volt. A meccset a vedelem nyerte meg, es a YAC. Elkepeszto elkapas utani nagy jatekok voltak. Rovid passzokban Herbert jo volt, nagyon. Es onnan ment a jo jatek. A futas alapszinten megyegetett (a ket legtobbet futo jatekos 2.5 yardos atlag korul futott, Herbert ellenben kivaloan peldaul).
De amit mondani akarok, hogy Herbert hosszabb passzai olyan szinten mentek melle, hogy fajt nezni. De ember a kozelben nem volt. Vagy csak nezett a celpont, "ez akkor nekem jott tenyleg?". Volt vagy 3 jo mely passza, azok mind nagy jatekok, TDk lettek, ellenben a 80%-a total homaly volt. Ezzel kezdeni kell valamit.
Mindegy, vegre gyozelem, par szoros bukas mellett, ahol gyozelem is kijart volna. De en most veginezve a mecset, nagyon fogtam az arcom. Vegig neztem, hogy majd mindjart jobb lesz, de nem lett.

Állat vagyok, ami enni kér...
Szerkesztette: Morfil
NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100
It's a tough race here folks, they both make good cases
Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year
Damar Hamlin - died, is not currently dead