Los Angeles Chargers
Sziasztok, néhány éve követem a Chargerst, meg igyekszem ha van időm megnézni a meccseit ilyen 2. kedvenc csapatként. Herbert előtt le a kalappal, nagyon jól játszik, öröm nézni. Viszont annyira nem követem a fentiből kifolyólag a "háttérügyeket" , Lynn-nek mennyire stabil a helye? Kocaszurkolóként nekem az eddigi meccsek alapján ő meg az orvosi stáb talán a két legnagyobb fék a csapaton, kreativabb edzővel meg kis roster foltozással szerintem a határ a csillagos ég lenne...Nézd meg gabesz első tweetjét, aztán nézd meg empty neve mellett a csapat logót, aztán ha fejből nem megy csekkold annak a csapatnak a tudományát, majd vonj szűk keresztmetszetet ezek között és így kijön, hogy kinek is a hibája mindkét csapat kvázi ugyanolyan szenvedése évek óta. Nem, nem lynn fog kijönni, ennyit segítek 😊
Morfil
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
Sziasztok, néhány éve követem a Chargerst, meg igyekszem ha van időm megnézni a meccseit ilyen 2. kedvenc csapatként. Herbert előtt le a kalappal, nagyon jól játszik, öröm nézni. Viszont annyira nem követem a fentiből kifolyólag a "háttérügyeket" , Lynn-nek mennyire stabil a helye? Kocaszurkolóként nekem az eddigi meccsek alapján ő meg az orvosi stáb talán a két legnagyobb fék a csapaton, kreativabb edzővel meg kis roster foltozással szerintem a határ a csillagos ég lenne...Helló!
Morfil
Nem szép dolog az önreklám, de:
Az orvosi stáb is nyilván alkalmatlan, lásd T-Mobile idei esetét. Ezt árnyalja persze az is h a GM Tom Telesco tényleg elég jó talent evaluator, viszont azt le se sz@rja h milyen kórlappal érkezik a delikvens akár FA-ról akár draftról.
BTW értem én h hagyomány, de azért azt a határszar ST teljesítményt, ami kijött most megint, lassan el lehetne hagyni.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100
It's a tough race here folks, they both make good cases
Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year
Damar Hamlin - died, is not currently dead
347 yards and 3TDs passing. 66 yards and a TD rushing. No turnovers.Viszont ezek a leolvadások kiakasztanak.
17-point lead blown🙃
— 🎃👻Joey BOO-sa👻🎃 (@ZoneTracks) October 25, 2020
17-point lead blown😤
16-point lead blown🙃😤😤🙃
Badgley már nem money, 40yd alatt amúgy nem rossz (kivéve extra pont), de 40 fölött totál random a srác.
Lynn természetesen bízik benne a végsőkig (mi mást mondhatna...).
Anthony Lynn on kicker Michael Badgley: "Michael has never been in a stretch like this that I can remember. He’s gonna have to dig deep. He’s gonna have to come out of it. I have all the confidence in the world in Mike.” #Chargers
— Gilbert Manzano (@GManzano24) October 26, 2020
Szerkesztette: Gabesz92
Career TD passes of 60+ yards
— Scott Kacsmar (@ScottKacsmar) October 26, 2020
Justin Herbert - 3
Carson Wentz - 3
Lamar Jackson - 3
Deshaun Watson - 2
NBII-es futballisták a f@szomat már
#JAXvsLAC Inactives:
— Los Angeles Chargers (@Chargers) October 25, 2020
Tyrod Taylor
Alohi Gilman
Trai Turner
Storm Norton
Bryan Bulaga
KJ Hill Jr.
Cortez Broughton pic.twitter.com/gpE32B7xp6

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
The #Chargers have designated DE Melvin Ingram and DT Justin Jones for return from IR.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) October 19, 2020
The #Saints have designated RB Ty Montgomery for return from IR.
11.
Los Angeles Chargers
DeVonta Smith
WR, Alabama
43.
Los Angeles Chargers
Jay Tufele
IDL, USC
75.
Los Angeles Chargers
Liam Eichenberg
OT, Notre Dame
106.
Los Angeles Chargers
Seth Williams
WR, Auburn
138.
Los Angeles Chargers
Mohamed Ibrahim
RB, Minnesota
170.
Los Angeles Chargers
Cordell Volson
OT, North Dakota State
202.
Los Angeles Chargers
Jamar Watson
EDGE, Kentucky

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
BTW megint ott tartunk h megsérült mindenki.Meg ott, hogy az összes szoros meccset bukjuk...
empty taxi
2 OT vereség, meg még szoros.
Lynn alatt asszem 3-13 a mérleg a 8 ponton belülieknél.
Kis szerencsével az 1-4 fordítva is lehetne, mert elképesztő módon nem Herberten múlik
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
"The Chargers have a problem! It's same old Chargers. Another 'you can't make it up' kind of loss for the LA Chargers."@AdamSchein says despite Justin Herbert's fantastic start to the season, the Chargers just can't seem to win these close games. pic.twitter.com/FpQdXWty7z
— CBS Sports Network (@CBSSportsNet) October 13, 2020

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Idén itt annyi a lényeg, Herbert jó legyen és tanuljon. Ha emellett még magasan is draftoltok és esetleg Lynnt is kibasszák, az csak extra 😊Biztos? Mármint nyilván a no1 legfontosabb dolog a QB megtalálása, de ez a Chargers roster hemzseg a gyűrűt akaró prime éveik közepén/legvégén járó minőségi arcokban, akiknek nem biztos, hogy belefér egy ilyen tankolási, jövőre fókuszáló időszak. Szerintem nagyon gyorsan ott találhatja magát a vezetés, hogy edzőkérdéstől függetlenül kell egy támadófal és egy védelem rebuild, az ezzel járó öltözői problémákról nem is beszélve.
gabokocka
Chargers players when they see their kicker in the locker room pic.twitter.com/CXgNAJPNOb
— NFL Memes (@NFL_Memes) October 13, 2020

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Idén itt annyi a lényeg, Herbert jó legyen és tanuljon. Ha emellett még magasan is draftoltok és esetleg Lynnt is kibasszák, az csak extra 😊Így!
gabokocka
#Chargers are 3-13 in one-score games since the start of the 2019 season. Unreal stat.Halló, Lynn?
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
Basszátok meg hogy Herbert ilyen jól nyomja, még az Oregonba se volt ilyen jó... 😕 😀Megmutattuk neki h center alól is lehet snapet átvenni, ezt Oregonban nem sikerült 😛
Heisman

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
klasszik hiba: vezet “a” csapat a szünetben 10 ponttal, az öltözőben “b” csapat szarrá elemzi “a” csapatot, “a” csapat meg megveregeti a saját vállát, hogy mennyire jó is a gameplan, csináljuk tovább ezt.Sajnos ez megy lassan minden meccsen..Kitalál az edzői stáb egy jó gameplant ami az első félidőben működik, vezetünk nem egy labda birtoklással majd második félidőre kézifék és ultra konzervatív playhivasok...mikor ég a ház egy két nagy játék.. Ami pont arra elég hogy egy nuansznyival kikapjunk...Persze sok a sérült, persze Badgley most hagy ki field gólokat, de ez akkor is massziv coaching blow out hétről hétre...Mivel rebuild year nem lesz Lynn elküldve de vannak kételyeim hogy vele valaha is nyerünk bármit is a tapasztalaton kívül...Egy átlagosnál picit jobb edzői stábbal most simán lehetne 4-1 is...KC, TB, NO mind nyerhető lett volna ha nem ugyanaz a coaching hiba van mindegyiken...Sok sérült ide vagy Rookie QB oda
gedam
Szerkesztette: Petila

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
NÉGY (44444NÉGY!!4) Chargers meccset is átvariáltak Goddelék!Megijedt a liga Herberttől.
iktriad

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
