Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 5 éve
Phins topikból lopva:Eszerint TOP10 közeli az OL-ünk mind passz-, mind futásblokkban. Mennyit számít h James Campen személyében szereztünk egy kompetens OL-edzőt 😉
Meg sikerült találni Feeney helyét is úgy tűnik:
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Ez ilyen illendőségből jött nyilatkozatnak tűnik nekem, nem akarta rögtön a meccs után bencselni Tyrodot, aki sérülés miatt került le a pályáról. Teljesen nyilvánvaló, hogy ez Herbert csapata, még ha esetleg ellenünk még nem is ő lesz a kezdő, sokat nem kell rá várni, hogy átvegye a szerepet.Ennél sokkal rosszabbra számítottam, egyelőre örülök Herbert-nek.Számomra érthetetlen, hogy mondhatja azt hogy Tyrod marad a kezdő egy ilyen meccs után. Tyrod nem kezdő szint, backup-nak tökéletes de ez a plafonja. Herbertnek még nem derült ki mi az.
Gabesz92
kapitnono
Tepper takarodj!
több mint 5 éve
Az OL viccen kívül nem volt rossz így az első két fordulóban pedig a Chiefs és a Bengals DL sem ligaalja.FO is ligaátlag szintre tette őket (Pouncey nélkül!) az 1. forduló után és tegnap sem lehetett komolyabb panasz az OL-re: www.footballoutsiders.com/stats/nfl/offensive-line/2020
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nekem nagyon tetszett Herbert, az INT egy rookie hiba volt, máskor majd megfutja a nagy játék erőltetése helyett.Sztem ő jobb NFL QB lesz, mint college QB, mindene megvan hozzá, különösen a mentális erőssége. Abszolút nem pánikolt, nem izgult, nem gondolta túl és kifejezetten nehéz dobásokat és helyzeteket is megoldott.
Szerintem sok örömötök lesz benne, csak rakjatok elé egy jó OL-t.
több mint 5 éve
Ennél sokkal rosszabbra számítottam, egyelőre örülök Herbert-nek.Számomra érthetetlen, hogy mondhatja azt hogy Tyrod marad a kezdő egy ilyen meccs után. Tyrod nem kezdő szint, backup-nak tökéletes de ez a plafonja. Herbertnek még nem derült ki mi az.
Gabesz92

több mint 5 éve
“Yeah, we considered going for it,” Lynn said. “But it was a little bit more than one (yard). We needed to get a stop on defense. Yeah, I could have went for it, and they would have had the ball right there and could have kicked a field goal and won the game a lot sooner. But I did consider going for it, but I didn’t. I went for it a couple other times in the game, but at that point in time, I felt like it was a chance to extend the game, and it didn’t work out.”Így aludva egyet a dologra is úgy gondolom, hogy neki kellett volna menni OT-ban a 4th&1-nek.
Valószínűleg nem ez lesz az az év amikor a SB-ért megyünk, nyugodtan lehetne kicsit tökösebben játszani.
Értem én, hogy Lynn bízott a védelemben, de azért csak tudhatta volna az elmúlt évek alapján, hogy Mahomes FG távba egy lábbal és bénult kézzel is elvinné a Chiefs O-t, plusz a védelemből mindenki szinte a seggén vette a levegőt már.
Ezen kívül egyébként elégedett voltam a playcall-al meg úgy az egész gépezettel, kivéve talán amikor a 4 yardról futottunk kettőt középen (ahogy szoktunk) a semmiért aztán meg ugye Herbert egy pillanatra nem tudta hol van --> FG.
Ennél sokkal rosszabbra számítottam, egyelőre örülök Herbert-nek.
több mint 5 éve
Kapni fog bőven snapet, hullanak a safety-k, mint a legyek. Konkrétan rajta kívül maradt Adderley meg az újonc Gilman.MehHa nem javul nálunk az FS helyzet(bár a kezdő Wilson IR-en van), lehet majd hozzánk tradelni.
www.espn.com/nfl/story/_/id/29934729/going-need-answers-real-soon
empty taxi
iktriad
Slotban relatíve keveset használjuk valóban, ugye Harris is kitűnően játssza ezt a posztot így nickelben mostanában Michael Davis játszik a pálya szélén, nem is rosszul.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
MehHa nem javul nálunk az FS helyzet(bár a kezdő Wilson IR-en van), lehet majd hozzánk tradelni.
www.espn.com/nfl/story/_/id/29934729/going-need-answers-real-soon
empty taxi
több mint 5 éve
Mehwww.espn.com/nfl/story/_/id/29934729/going-need-answers-real-soon

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Akkor mostantól Tyrod mindig csak 99,9%-os lesz? 😊Lynn on Tyrod Taylor: “If he’s 100 percent ready to go, he’s our starter.”
— Jim Trotter (@JimTrotter_NFL) September 21, 2020
több mint 5 éve
No OT L a vége, de Herbert ígéretes, Kelley dettó, a védelem is karcolt, igazából csak egy tökösebb HC kéne a maximális optimizmushoz.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nem is volt nyitva az ablak vazze 😮Justin Herbert threads the needle to @Keenan13Allen! #BoltUp
— NFL (@NFL) September 20, 2020
📺: #KCvsLAC on CBS
📱: NFL app // Yahoo Sports app: https://t.co/PT9nGfNcus pic.twitter.com/vQbwA2gCF4
Joshua Kelley is the first @Chargers player to post 100+ yards from scrimmage in one of the first two games of his NFL career since LaDainian Tomlinson https://t.co/zEIY0deXfq pic.twitter.com/MGcUbpXLA1
— ProFootballReference (@pfref) September 20, 2020
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
persze, mondjuk azt bírom benne, hogy tisztában van vele hogy csak egy game manager, ezért nem is nagyon akar hősködni. Így az egész karrierje arról szól hogy még véletlenül se dobjon interceptiont. NFL szinten csak rodgersnek jobb a 100 passzra jutó interception mutatója, és tekintve hogy kettejük közül csak rodgers tud játszani azért ez nagy szó. 😀 Inkább túldobja a faszba és megszakítja a WR-t, csak hogy véletlenül s elegyen INT a vége 😀Csóri Tyrodnak a beszari játékhívás mellett volt kb. 1 jó megmozdulása a meccsen, nem csodálom ezt az értékelést, valahol sajnos reális. Teszem hozzá ezzel a playcallal simán kezdhetne Herbert is, a handoffokat ő is át tudja adogatni.Teszem hozzá így is voltak olyan túldobott labdái Tyrodnak h rossz volt nézni.
eaglesmcnabb
empty taxi
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Pouncey megműtteti a csípőjét, ezzel véget is ért neki a szezon és gyaníthatóan a karrierje is.nem számoltam de valami brutál mennyiségű csipőműtétje volt neki, csórikám
A továbbiakban Feeney lesz a center.
Gabesz92
több mint 5 éve
Csóri Tyrodnak a beszari játékhívás mellett volt kb. 1 jó megmozdulása a meccsen, nem csodálom ezt az értékelést, valahol sajnos reális. Teszem hozzá ezzel a playcallal simán kezdhetne Herbert is, a handoffokat ő is át tudja adogatni.Teszem hozzá így is voltak olyan túldobott labdái Tyrodnak h rossz volt nézni.
eaglesmcnabb

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Pouncey megműtteti a csípőjét, ezzel véget is ért neki a szezon és gyaníthatóan a karrierje is. A továbbiakban Feeney lesz a center.
több mint 5 éve
Kis PFF:ja mondjuk Brady meg a 7. legjobbat kapta, Tyrod meg így is jobbat kapott mint Brees. Mindkettő röhejes önmagában.
- T-Mobile a 9. legszarabb QB értékelést (60.7) kapta eddig
- WR-ek: KA13 (69.5) liga első-, Mike-Dub (63.3) liga középső-, Guyton (54.3) liga alsó harmada
- RB-k: Kelley a 4. legmagasabb értékelést kapta (75.5), Ekeler középmezőny (57.9)
- TE-k: Henry a 6. (74.7), Green a 13. (71.2) legmagasabb értékelést kapta
- Feeney középmezőny a centereknél (60.2)
- Lamp a 7. legjobb guard volt (78.6), St. Louis meg a 4. legszarabb (44.9)
- T-k: Tevi (74.0) a liga első-, Bulaga (71.3) a liga középső harmada
- CB-k: Harris 13. (73.7), Davis (72.7) 15., Hayward hátulról az 5. (31.3)
- S-k: mindenki középmezőny: King 62.6, Nas 57.7, Jenkins 57.4
- LB-k: mind Murray (41.5) mind Vigil (34.1) liga alsó harmada, Vigil egész konkrétan hátulról a 9.
- DT-k: Jones (70.0) liga felső-, Jóska (64.9) és Tillery (58.9) liga középső harmada
- DE-k: Bosa a 2. (91.6), Ingram a 10. (80.7) legjobb, Rochell (67.5) középmezőny
empty taxi
Csóri Tyrodnak a beszari játékhívás mellett volt kb. 1 jó megmozdulása a meccsen, nem csodálom ezt az értékelést, valahol sajnos reális. Teszem hozzá ezzel a playcallal simán kezdhetne Herbert is, a handoffokat ő is át tudja adogatni.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Kis PFF:- T-Mobile a 9. legszarabb QB értékelést (60.7) kapta eddig
- WR-ek: KA13 (69.5) liga első-, Mike-Dub (63.3) liga középső-, Guyton (54.3) liga alsó harmada
- RB-k: Kelley a 4. legmagasabb értékelést kapta (75.5), Ekeler középmezőny (57.9)
- TE-k: Henry a 6. (74.7), Green a 13. (71.2) legmagasabb értékelést kapta
- Feeney középmezőny a centereknél (60.2)
- Lamp a 7. legjobb guard volt (78.6), St. Louis meg a 4. legszarabb (44.9)
- T-k: Tevi (74.0) a liga első-, Bulaga (71.3) a liga középső harmada
- CB-k: Harris 13. (73.7), Davis (72.7) 15., Hayward hátulról az 5. (31.3)
- S-k: mindenki középmezőny: King 62.6, Nas 57.7, Jenkins 57.4
- LB-k: mind Murray (41.5) mind Vigil (34.1) liga alsó harmada, Vigil egész konkrétan hátulról a 9.
- DT-k: Jones (70.0) liga felső-, Jóska (64.9) és Tillery (58.9) liga középső harmada
- DE-k: Bosa a 2. (91.6), Ingram a 10. (80.7) legjobb, Rochell (67.5) középmezőny

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Azt bírtam, hogy a CBS-nél kiírták a védelmi kezdő 11ünk. Majd egy ott nem szereplő játékos, Tranquil csinálta meg az első playban a szerelést 😀Tudták, hogy törni fog a bokája. 😕
Sixo
több mint 5 éve
Azt bírtam, hogy a CBS-nél kiírták a védelmi kezdő 11ünk. Majd egy ott nem szereplő játékos, Tranquil csinálta meg az első playban a szerelést 😀
több mint 5 éve
Becsüljük meg ezt a győzelmet. Ha lesz összesen 5 ebben a szezonban lehet túlzok.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
NO WAY!!! THE BENGALS JUST PULLED A CHARGERS AGAINST THE CHARGERS
— Bolt Beat (@BB_Chargers) September 13, 2020
De tulajdonképpen nyertünk...
több mint 5 éve
Sajnos ez a második meniscus szakadása (és porc sérülése) ugyan abban a térdben (az első még az FSU-n volt 2016-ban). Ráadásul mind a kétszer a külső rész sérült (lateral meniscus).James IR..Sandersnek a térde ment konstansan tropára, Jamesnek a tavalyi lábfejsérülése után ez az 1. térdbaja.
Baromi jó játékos, de egy Bob Sanders lesz belőle. Talán elgondolkodhatna a visszavonuláson
FLZOLI
Egyelőre nem ugyanaz a forgatókönyv.
empty taxi

Gondolom "jobb", mint az ACL/LCL/MCL/PCL szakadás, de azért ez is elég szívás :/
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Nem anatómiailag értettem, csak hogy egy klasszis safety állandóan a sérülésekkel küzd és nem tudja kihozni a maximumot a karrierjéből (ami többszörös pro bowl és mázlival jövőbeli HOF)James IR..Sandersnek a térde ment konstansan tropára, Jamesnek a tavalyi lábfejsérülése után ez az 1. térdbaja.
Baromi jó játékos, de egy Bob Sanders lesz belőle. Talán elgondolkodhatna a visszavonuláson
FLZOLI
Egyelőre nem ugyanaz a forgatókönyv.
empty taxi
több mint 5 éve
James IR..Sandersnek a térde ment konstansan tropára, Jamesnek a tavalyi lábfejsérülése után ez az 1. térdbaja.
Baromi jó játékos, de egy Bob Sanders lesz belőle. Talán elgondolkodhatna a visszavonuláson
FLZOLI
Egyelőre nem ugyanaz a forgatókönyv.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...