Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 5 éve
Ez meg egy elég demagóg kérdésfelvetés, amikor évente 1 csapat nyer a 32ből, és ráadásul nem 5 fős a roster.Hát ha valaki megér ennyit, az egy domináns passrusher.Legnagyobb klissé ever. Mit nyert a Rams, Bears, Browns, Chargers az elmúlt években? A Buffalo Mario Williams megfizetése után?
tenorx
A Patriots úgy húzott be Super Bowlt, a Ramst szarrá blitzelve, hogy Hightower vitte a prímet. Védelemben mindig rendszer>játékos lesz a felállás.
Ha valaki megér ennyit, az az irányító. A többiek álljanak be a sorba.
Amadeus
Mit nyert Von Miller? Vagy James Harrison?
Szerkesztette: tenorx
több mint 5 éve
Hát ha valaki megér ennyit, az egy domináns passrusher.Legnagyobb klissé ever. Mit nyert a Rams, Bears, Browns, Chargers az elmúlt években? A Buffalo Mario Williams megfizetése után?
tenorx
A Patriots úgy húzott be Super Bowlt, a Ramst szarrá blitzelve, hogy Hightower vitte a prímet. Védelemben mindig rendszer>játékos lesz a felállás.
Ha valaki megér ennyit, az az irányító. A többiek álljanak be a sorba.
több mint 5 éve
Merész, de kényszerhelyzetben volt a csapat. Vagy ennyit ad neki, vagy elmegy a csapattól. És szerintem inkább ő 27.5ért, mint azt 2 korrekt játékos fizetésére költenénk.abban még nincs benne Bosa szerződése a spotrac szerint. De tőlem fizethettek neki évi 40et is én csak annyit jeleztem, hogy a jelenlegi szituban, véleményemszerint, merész dolog egy nem QB nak rekordfizut adni...Chargers 2021re 2-3. legtöbb cappel fog rendelkezni. Ha marad a 175ös cap akkor ez 46 misi.Rookie szerződéses QB mellett no brainer bolt Bosának lehozni a csillagokat.mikor még azt sem tudod,hogy milyen irányba mozdul a cap? háát...
empty taxi
gordon
Sixo
gordon
több mint 5 éve
abban még nincs benne Bosa szerződése a spotrac szerint. De tőlem fizethettek neki évi 40et is én csak annyit jeleztem, hogy a jelenlegi szituban, véleményemszerint, merész dolog egy nem QB nak rekordfizut adni...Chargers 2021re 2-3. legtöbb cappel fog rendelkezni. Ha marad a 175ös cap akkor ez 46 misi.Rookie szerződéses QB mellett no brainer bolt Bosának lehozni a csillagokat.mikor még azt sem tudod,hogy milyen irányba mozdul a cap? háát...
empty taxi
gordon
Sixo
több mint 5 éve
Chargers 2021re 2-3. legtöbb cappel fog rendelkezni. Ha marad a 175ös cap akkor ez 46 misi. Ráadásul a 4 legjobban kereső játékos arra a szezonra a következő: Mike Williams, Trai Turner, Linval Joseph, Chris Harris. Mind a 4 kidobható minimális vagy 0 vesztességgel. Ekkor járnánk ilyen 90 misi szabad hely körül. Két fontos FA lesz, Allen és Hunter, bőven beférnek ha azt akarjuk.Rookie szerződéses QB mellett no brainer bolt Bosának lehozni a csillagokat.mikor még azt sem tudod,hogy milyen irányba mozdul a cap? háát...
empty taxi
gordon
Nagyon sok pénz, de van hely rá bőven. Tudott volt ,hogy ő nem fog rekord fizetés alatt aláírni. Inkább költsük el 2 korrekt játékosra akkor jobban járunk ?
több mint 5 éve
A nap statja: A néhai Alex Spanos 1984-ben (nem volt az olyan régen) 72 millióért vette meg a Chargerst. Az éjjel Bosa 78 millióval lett gazdagabb kvázi azonnal.Nos én nem közgazdász vagyok, de azé' szerintem a 84-es 72 millió kicsit többet ér, mint a mai 78...
iktriad
referenciának ezt tudom nyújtani
youtu.be/MG7ne2k7bV4?t=115
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
A nap statja: A néhai Alex Spanos 1984-ben (nem volt az olyan régen) 72 millióért vette meg a Chargerst. Az éjjel Bosa 78 millióval lett gazdagabb kvázi azonnal.
több mint 5 éve
Bosa meg az egyik legjobb passzsietetője, ami elengedhetetlen egy contender csapatnál. Hülye aki nem fizeti meg.Nem , mert ő a liga legjobb irányítója.Amikor Mahomesnak megadták a valag pénzt akkor is kiakadtál? Ezt a Chargerst jelenleg a védelem tartja egyben.Rookie szerződéses QB mellett no brainer bolt Bosának lehozni a csillagokat.mikor még azt sem tudod,hogy milyen irányba mozdul a cap? háát...
empty taxi
gordon
RA7RA7
gordon
több mint 5 éve
Nem , mert ő a liga legjobb irányítója.Amikor Mahomesnak megadták a valag pénzt akkor is kiakadtál? Ezt a Chargerst jelenleg a védelem tartja egyben.Rookie szerződéses QB mellett no brainer bolt Bosának lehozni a csillagokat.mikor még azt sem tudod,hogy milyen irányba mozdul a cap? háát...
empty taxi
gordon
RA7RA7
több mint 5 éve
És még fejbe sem vágott senkit a sisakjával,felháborító.BOOM! Joey Bosa kapott egy 5 éves, 135(!!!!) milliós (az évi 27,5 millió - atyaég) hosszabbítást!Nem sokáig volt Garretté a rekord. Bosa +10el többet kapott.
twitter.com/AdamSchefter/status/1288286961741029376
Ebből 78-at már most megkap és 102 millió a garantált összege. Mindkettő új NFL védelmi rekord.
iktriad
P@trik
több mint 5 éve
Amikor Mahomesnak megadták a valag pénzt akkor is kiakadtál? Ezt a Chargerst jelenleg a védelem tartja egyben.Rookie szerződéses QB mellett no brainer bolt Bosának lehozni a csillagokat.mikor még azt sem tudod,hogy milyen irányba mozdul a cap? háát...
empty taxi
gordon
több mint 5 éve
Hát ha valaki megér ennyit, az egy domináns passrusher.
több mint 5 éve
Őrültség.
több mint 5 éve
Rookie szerződéses QB mellett no brainer bolt Bosának lehozni a csillagokat.mikor még azt sem tudod,hogy milyen irányba mozdul a cap? háát...
empty taxi
több mint 5 éve
Rookie szerződéses QB mellett no brainer bolt Bosának lehozni a csillagokat.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Auf Wiedersehen cap 😀
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
BOOM! Joey Bosa kapott egy 5 éves, 135(!!!!) milliós (az évi 27,5 millió - atyaég) hosszabbítást!Nem sokáig volt Garretté a rekord. Bosa +10el többet kapott.
twitter.com/AdamSchefter/status/1288286961741029376
Ebből 78-at már most megkap és 102 millió a garantált összege. Mindkettő új NFL védelmi rekord.
iktriad
több mint 5 éve
BOOM! Joey Bosa kapott egy 5 éves, 135(!!!!) milliós (az évi 27,5 millió - atyaég) hosszabbítást!Ebből 78-at már most megkap és 102 millió a garantált összege. Mindkettő új NFL védelmi rekord.
Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Hard Knocks trailertöbb mint 5 éve
Roderic Teamert 4 meccsre elmeszelték. Egyébként is nehéz lett volna rostert fognia, de így még nehezebb lesz neki.
több mint 5 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Jól van na, most került elém és nem emlékeztem, hogy vót má 😊Megnyertétek a Hard Knocksot a Ramsel közösen.úgy 2-3 hónapja meg"nyerték"...
dande
Black_Adder
több mint 6 éve
Megnyertétek a Hard Knocksot a Ramsel közösen.úgy 2-3 hónapja meg"nyerték"...
dande
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Megnyertétek a Hard Knocksot a Ramsel közösen.
több mint 6 éve
Na Kaepernick hegesztené rá a bohócsapkát a franchise fejére.